2 x 20 zł za dodanie i skorzystanie z Apple Pay w ING Banku Śląskim

Zakończona

Kilka dni temu ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty możliwość korzystania z Apple Pay – czyli możliwość opłacania zakupów w sklepie zbliżeniowo telefonem z systemem iOS. Po raz kolejny okazało się, że nie ma sensu korzystać z powyższego sposobu płatności od razu – lepiej poczekać na promocję, w której bank nam za to… zapłaci. No i jest! Do zgarnięcia mamy 2 x 20 zł za przetestowanie Apple Pay.

20 zł za płatności Apple Pay od ING Banku Śląskiego

Dodaj kartę do Apple Pay

Pierwsza promocja nosi nazwę „Dodaj kartę do Apple Pay” i dostępna jest dla wszystkich klientów banku, którzy dostali zaproszenie do skorzystania z niej w formie komunikacji w systemie bankowości internetowej Moje ING. Jeśli należymy do grona tych szczęśliwców to powinniśmy zapisać się do promocji najpóźniej 31.03.2019, a następnie w ciągu 14 dni od daty zapisania dodać swoją kartę Visa zbliżeniowa do Apple Pay (przez aplikację Wallet).

I… to tyle! Bank wypłaci nam 20 zł premii do 20.02 / 20.03 / 25.04, o ile spełniliśmy powyższe warunki do 10.02 / 10.03 / 14.04.

Zrób transakcję kartą z portfela Apple Pay

Druga promocja zachęca do zrobienia transakcji poprzez Apple Pay i jej warunki są bardzo zbliżone do poprzedniej. Jeśli bank zaprosi nas do oferty to wystarczy, że w ciągu 14 dni od zapisania do niej wykonamy min. 2 płatności przez Apple Pay. Istotne, aby każda z nich była na minimum 5 zł.

Dla tych którzy nie wiedzą dodam, że Apple Pay działa niemal identycznie, jak płatność zbliżeniowa kartą. Z tą różnicą, że autoryzujemy swoją tożsamość już na telefonie (odciskiem palca lub twarzą), więc po przyłożeniu telefonu do terminala nie musimy już podawać PINu dla większych kwot.

Wypłata premii w tej promocji odbędzie się na identycznych zasadach, jak poprzedniej. Czym szybciej zrobimy transakcje tym szybciej zgarniemy 20 zł premii.

Nie przegap!

Komentarze

 • Udalo im sie, bo juz mialem zastrzegac karte :)

  keton Odpowiedz
  • Niestety nie do czytalem ze tylko na zaproszenie, a takiego oczywiscie nie dostalem. Tak wiec karty do zamkniecia.

   keton
 • Pech, dodałem wcześniej. Apple Pay jest dla mnie zbyt wygodne, nie muszę nosić ze sobą potrfela, a mogę spełniać warunki promocji/bezpłatności dla kont całej rodziny;D

  Emej Odpowiedz
 • chyba czas pogonić tego lwa – wszystkie promocje na zaproszenie i bez linka do „wproszenia się ” – do widzenia ING

  zenek64 Odpowiedz
  • Ja trzymam część kont bez kart dla promocji z inwestowaniem. Są darmowe, a można zawsze wykorzystać do jakiegoś polecenia.

   Emej
 • Czy ktoś z was dostał zaproszenie?
  Ja mam tylko informację z 15.01.19 zatytułowaną „15 stycznia udostępniliśmy Apple Pay dla posiadaczy karty VISA zbliżeniowa”. Dalej są informacje o Apple Pay, zgodach oraz limitach. Nigdzie nie widzę miejsca w którym mógłbym się zapisać do promocji…

  tomafra Odpowiedz
  • ja dostalem obie. ta na dodanie karty jako wiadomosc w systemie transakcyjnym a druga (na platnosci) jako baner tez w systemie.

   krabar
  • Jakie zgody marketingowe masz zaznaczone?
   I masz na zielono rezygnacja z profilowania czy nie?
   Próbuję ustalić od czego to zależy…

   Xyzxyz
  • Wszystkie zgody mam na zielono, lacznie z profilowaniem. Konto zakladalem na poczatku grudnia (ktorys juz raz, mialem chyba 3 razy konto w ING na przestrzeni lat :))

   krabar
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy