3% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Banku (+50 zł na start i 3,5% przez rok!)

Zakończona

Ruszyła kolejna, XII edycja oferty specjalnej Getin Banku „Na nowe środki” W zamian za ulokowanie swoich oszczędności na koncie oszczędnościowym zyskamy aż 3% w skali roku do 200 000 zł! Oprócz tego możliwe jest zgarnięcie dodatkowych 3,5% do 10 000 zł przez okrągły rok oraz 50 zł na start (z możliwością zdobycia kolejnych 500 zł w programie poleceń banku).

3% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł w Getin Bank!

3% do 200 tys. zł

Aby skorzystać z oferty należy stać się posiadaczem konta osobistego oraz konta oszczędnościowego Getin Banku w okresie od 18.09 do 14.10. Co ciekawe nie ma żadnego okresu karencji czy wykluczenia obecnych klientów – konieczne jest jednak otworzenie nowych rachunków.

Aktualizacja (1.10): pomimo zapisów w regulaminie z oferty mogą korzystać również obecni klienci – odsetki zostały naliczone prawidłowo

Kolejnym warunkiem jest wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych. Bank wymaga od nas wyrażenia zgody do przesyłania oferty handlowej za pomocą SMS, drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Dwie zgody wyrazimy przez bankowość internetową, trzecią – przez kontakt z konsultantem. Marketing grupy kapitałowej nie jest konieczny.

Ostatni warunek promocji to konieczność ulokowania nowych środków. Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej bank wymaga od nas ulokowania nadwyżki nad saldo z dnia 13.09.2018. Jeśli w tym dniu mieliśmy w Getin Banku niewiele środków (lub po prostu nie mieliśmy konta) to jesteśmy w najlepszej sytuacji – wszystko zarobi 3% w skali roku (do 200 000 zł). Stare środki zarobią standardowo, czyli od 1 do 1,4%.

Pamiętajmy jedynie, że z oferty wykluczone są osoby, które korzystają z poprzedniej edycji promocji w momencie trwania nowej. Dokładnie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 18.09.2018 r. do 14.10.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Oferta trwa przez 92 dni (3 miesiące) od ulokowania pierwszych nowych środków. Możemy do niej przystąpić od 18.09 do 14.10.2018.

3,5% przez rok

Co ciekawe nowi klienci, czyli osoby zakładające konto osobiste w Getin Banku, mogą również skorzystać z innej promocji oszczędnościowej. Tam do zgarnięcia mamy 3,5% w skali roku do 10 000 zł. Razem daje nam to możliwość ulokowania aż 210 000 zł na sensowny procent.

O szczegółach tej promocji pisałem w osobnym prześwietleniu: 3,5% na koncie w Getin Banku przez rok.

Ile kosztuje konto w Getin Banku?

Jeśli zakładacie konto oszczędnościowe aby skorzystać z promocji, to wraz z nim założycie pewnie Proste Konto Osobiste. Nie ma się jednak czego bać – to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy (w poprzednim miesiącu) co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą sie stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Samo prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie za zbyt częste wyciąganie pieniędzy – co jest standardem w większości banków. Pierwszy przelew jest darmowy, a za kolejne płacimy 9 zł. Pewnego rodzaju obejściem jest przelew z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę – zawsze darmowy. A z lokatą możemy później zrobić co chcemy (choć sam jeszcze tego nie testowałem – w teorii powinno działać).

Pamiętajmy, że zakładając konto w Getin Banku istnieje możliwość podania kodu polecającego – wtedy nasze zyski mogą jeszcze bardziej wzrosnąć. O szczegółach pisałem w artykule dotyczącym programu poleceń Getin Banku.

Nie przegap!

Komentarze

 • A co jesli koniec mojej promocji jest 25.10? Ten dzien nie zawiera sie w przedziale 18.09.2018 r. do 14.10.2018. Niedopatrzenie? Bo w regulaminie pisza o koncu okresu.

  keton Odpowiedz
  • No to tak czy inaczej nie mógłbyś wziąć udziału w tej promocji, bo jej okres przystępowania to 18.09 – 14.10. 2018. Będzie pewnie kolejna promocja 15.10, to uwzględnią ciebie :)

   Michał
  • Moja promocja konczy sie okolo 12 pazdziernika. Rozumien, ze musze opróżnić rachunek do kwoty 10000 zl. To tej kwoty mam 3.5% przez caly rok, nieprawdaż?

   ik4
  • Jak konczy Ci sie 12.10 to na te edycje i tak juz sie nie zalapiesz.

   keton
 • Wczoraj w Katowicach robili wielka tajemnice czy utrzymają procent i kwote ale okazało się, ze jest jak się spodziewałem.
  Teraz czas na odpowiedz Millennium albo kolejne odpływy.

  Wojak Odpowiedz
  • Mille pewnie nic nie podniesie. Nawyzej wysla tutaj swoich troli i beda spamowac o rychlym koncu Idei i Getina.

   keton
  • Mile jest zabawny bo za każdym razem jak czyszczę konto – zeruję na dzień określania stanu i przelewam do innego banku, to jeszcze tego samego dnia lub następnego mam od nich wiadomość o super extra opcji-promocji zaciągnięcia u nich kredytu konsumenckiego:)) przewidują u mnie wzmożone zapotrzebowanie na gotówkę bo dużo wydaje:)

   j4c0b
 • Czy na pewno dotyczy ta promocja obecnych posiadaczy konta oszczędnościowego?

  Ciekawski Odpowiedz
  • Tak, podobnie jak poprzednie edycje

   keton
  • Zmianie uległy zapisy w stosunku do poprzedniej edycji. Jest zawarcie, a nie zawarcie lub posiadanie. Nie mam dostępu do regulaminu poprzedniej edycji.

   Ciekawski
  • Czy aby na pewno?
   Z regulaminu wynika zupełnie coś innego:
   „IV. Warunki przystąpienia i uczestnictwa w Ofercie Specjalnej
   1. Warunkiem przystąpienia do Oferty Specjalnej jest spełnienie w Okresie przystąpienia do Oferty oraz w całym Okresie trwania Oferty Specjalnej łącznie następujących
   warunków:
   a) zawarcie umowy o Konto Oszczędnościowe,
   b) zawarcie umowy o Konto Osobiste,
   c) udzielenie i utrzymanie (tj. brak cofnięcia) Zgód marketingowych
   d) brak wyrażonego sprzeciwu Uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, a w przypadku, gdy przed”

   Daro
  • W poprzednich edycjach było „podpisanie lub posiadanie umowy o Konto Oszczędnościowe”, a obecnie zawrze umowę.

   Ciekawski
  • Było „podpisanie lub posiadanie umowy o Konto Oszczędnościowe”, a obecnie zawrze umowę.

   Ciekawski
  • Niestety macie racje, za co przepraszam. „Przeleciałem” wzrokiem regulamin widząc brak zmian, a faktycznie są – tu jest kopia starego regulaminu, gdzie faktycznie wystarczyło posiadanie konta: https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:4otOf0_cu3MJ:https://www.getinbank.pl/dokumenty/regulamin-oferty-specjalnej-na-nowe-srodki-xi-edycja.pdf+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
   Jest jednak pewne wyjście dla obecnych klientów – wystarczy założyć kolejne konto osobiste i/lub oszczędnościowe i warunki będą spełnione. Regulamin nie wymaga bycia całkowicie nowym klientem.

   Michał
  • Tak czy inaczej warto zapytać banksterów, czy promocja obejmuje też starych klientów, czy celowo ich wykosili…

   abc
  • Już pytałem wczoraj. Błąd w regulaminie, ale błąd w pdf dalej wisi. Konsultant powiedział ze promocja obejmuje również dotychczasowych posiadaczy kont

   michh
  • a jeszcze z drugiej strony. Obniżyli mi oprocentowanie w optimie. Na 2 lipca czyli dzień zliczania salda- saldo 0 zł. Na początku promocji 1 sierpnia 0 zł. Wpłaciłem jakieś 1000zł i miałem 2.6% zrobiłem trochę przelewów i mam 0.7%. Ki czort? W tabeli oprocentowania nie widzę przyczyn dla których mogli mi zabrać promocyjne oprocentowanie. nie wiem o co chodzi? Mogę tego konta wkrotce potrzebować dla większej sumy

   michh
  • echh.. pamieć.. Zapomniałem że do 3 września miałem lokatę bezkarną i przez to w banku było 20tys. Zabrałem kasę więc saldo 7 lipca nie było 0 zł tylko 20tys. no i musze teraz czekać do listopada. Chyba to jest wytłumaczeniem.

   michh
  • Tak @mnichu ja tez usłyszałem takie zapewnienie konsultanta ale na wszelki wypadek złozyłem u nich zapytanie reklamacyjne i napisze jeszcze przez formularz kontaktowy w bankowosci internetowej.

   …. a na odpowiedz nie mam czekac 14 dni tylko do 30 dni

   Wojak
 • Czy aby załapać się na 3.5% i 3%, da się otworzyć drugie konto będąc już klientem? Czy może lepiej zamknąć to i zostać nowym skoro nie ma okresu karencji? ;)

  Izabela Odpowiedz
 • A może lepiej zamknąć konto i zostać nowym klientem skoro nie ma okresu karencji? ;)

  Izabela Odpowiedz
 • XII edycja a ja ani raz nie mogę trafić w te 3%, ciągle blokuje mnie jakaś poprzednia promocja, gdzie przez 1-2 dni trzymałem parę groszy, a XIII gdy będę mógł znów pewnie będzie na 2,5%. Powinienem chyba w końcu zamknąć te moje 10 kont u nich, bo od kilku lat nic tam nie ma ciekawego.

  keram7m Odpowiedz
 • Zadzwoniłem do banku. Nie trzeba otwierać dodatkowego rachunku oszczędnościowego. Przy okazji sprawdziłem zgody marketingowe- są. 3% na 92 dni od dzisiejszego wpływu. D. nie urywa ale w moim przypadku (kilka kończących się inwestycji w ciągu najbliższych tygodni) to dobre rozwiązanie.

  Bufon Odpowiedz
 • Miałem poprzedni okres promocyjny do 17.09, jednak w dniu 01.09 wypłaciłem środki z konta i otrzymałem wówczas taką wiadomość: „Informujemy, że oprocentowanie promocyjne nie jest naliczane na Koncie Oszczędnościowym ze względu na brak spełnienia warunków wskazanych w Regulaminie oferty specjalnej Na nowe środki dostępnym na stronie internetowej Banku.” Czy to oznacza, że w momencie wyzerowania konta oszczędnościowego automatycznie zakończyłem udział w promocji i mogę teraz wziąć udział w bieżącej edycji promocji?

  slayer Odpowiedz
  • Mialem tak samo :) Ale zapytalem i jesli znow wrzucisz pieniadze to bedzie 3%.

   keton
  • Nieprawda, wielokrotnie miałem ten komunikat po wyzerowaniu konta, niestety nie da się zakończyć wcześniej poprzedniej edycji, pytałem i sprawdzałem ile mi odsetek naliczyło, na koniec miesiąca.

   keram7m
  • Czyli chyba najlepiej zapytać w e-bankowości, żeby mieć podkładkę do późniejszej reklamacji w razie czego. Ale na razie i tak siedzę w IB…

   slayer
  • Co nieprawda. Oto odpowiedz z banku:
   „dziękuję za przesłaną wiadomość.

   Środki znajdujące się na Pana Koncie Oszczędnościowym do dnia 16.09.2018 r. otrzymają oprocentowanie w wysokości 3%. Z oferty „Na nowe środki” może Pan korzystać do dnia 25.10.2018 r. Dokonując nowej wpłaty w tym okresie, otrzyma Pan promocyjne oprocentowanie do kwoty 200 000 zł. ”
   16.09 wyczyscilem konto – srodki poszly oczywiscie do Idei na 3.5, ale wroca 16.10 i nadal ma byc 3%

   keton
  • Komunikat z Getina nie powoduje zakonczenia poprzedniej edycji, ale nie konczy obecnego okresu promocyjnego mimo groznego komunikatu.

   keton
  • @keton masz rację, pomyliłem się o jeden dzień, a przesyłany komunikat nie ma żadnego znaczenia. Ja niestety utknąłem w IX promocji na 2,5% do 23.09, wiec dopiero w następnej będę mógł uczestniczyć. Trochę się dziwię jak tobie się udało wstrzelić w 3% do 16 i teraz znów 3%. A idee też mam spaloną…

   keram7m
  • Jemu nic sie nie udalo minie XII edycje i (jak pisze) wszkoczy, wpłaci 16 pazdziernika kiedy bedzie XIII edycja.

   Wojak
 • A propos 50 zł na start: nie znalazłem w Regulaminie, że trzeba brać kartę do konta.
  Można bez niej i premie będą dla Polecającego i Poleconego?

  janm Odpowiedz
  • Janm, bierz karte. 1 platnosc miesiecznie to nie problem, a na start dostaniesz punkty ktore wymienisz na bilet do kina (albo 2). To jest czesto wiecej warte niz te marne odsetki od 3%.

   keton
  • Nie rozsmieszaj Nas „marne 3%”, ale jak sie lokuje kilkadziesiat a nie kilkaset tysięcy, to fakt dla Ciebie to „marne” grosze.

   Wojak
  • Karta jest za darmowa w Getinie, konto też, tylko trzeba zrobić w miesiącu jedną płatność kartą, inaczej 8 zł.

   nik2
  • Nikt rozsadny nie lokuje w banku kilkuset tysiecy zl.

   keton
  • Aha, Ty z tych „rozsądnych”, którzy „dorobek życia” lokują w Amber Gold, GetBack, czy co tam aktualnie jest modne…

   Don Quijote de la Mancha
  • Widocznie On tak robi i nie ma co sie smiać, bo @keton świetnie na tym wychodzi ?

   Wojak
  • A Tobie DK to co ? Całkiem jj wyrwali?
   Wszystko jest dla ludzi. Akcje, lokaty, obligacje, fundusze, forex, kryptowaluty, złoto, nieruchomości, cały rynek kapitałowy.
   Problem jak zwykle polega na mentalności. Jeśli któryś z elementów przynosi większe zyski większość inwestorów przenosi tam zaangażowanie. Nierzadko tracą wszystko.
   To powód do pogardy? A gdzie przyświecająca Twojemu mentorowi bezwarunkowa miłość i szacunek dla bliźnich? Chęć niesienia pomocy?
   Jak komuś nie dokopiesz to nie zaśniesz?

   Bufon
  • „Dokopiesz?”
   No bez przesady…
   Po prostu za swoją powinność uważam walkę z głupimi poglądami, a do takich zaliczam twierdzenie (mogące bezpośrednio przełożyć się na straty osób, które w nie uwierzą) „nikt rozsądny nie lokuje w banku kilkuset tysięcy zł”. Choć wiem, że to walka z wiatrakami…

   Jak najbardziej zgadzam się z treścią Twojego komentarza mówiącą o tym, że wszystko jest dla ludzi i że problem polega na mentalności (i w tym problemie miał pomóc mój komentarz). Sam tu wiele razy pisałem o zasadach dywersyfikacji, podawałem nawet skład mojego portfela (uwzględniający wiele różnych klas aktywów).

   Ja blisko połowę swoich oszczędności mam ulokowanych w bankach, ale nie widzę niczego nierozsądnego w deponowaniu tam nawet większej części (pamiętając o limicie BFG), natomiast tekst „nikt rozsądny nie lokuje w banku kilkuset tysięcy zł” uważam za potencjalnie niebezpieczny, gdyż może sprawić, że ktoś ze swoimi oszczędnościami postąpi głupio. Skądinąd już tu kiedyś „przyniosłem pomoc”, tzn. na pytanie o obligacje GetBack nachalnie oferowane przez wiadomy bank dokładnie opisałem, o co chodzi (i z jakim wiąże się to ryzykiem), i zniechęciłem pytającą osobę. Być może mój powyższy wpis to także dobry uczynek, który przyniesie komuś poszukującemu dużych zysków opamiętanie…

   Don Quijote de la Mancha
  • Kilkaset tysiecy w 1 banku?? Chyba oszaleliscie. Przeciez admin tyle razy was ostrzegal, ze lokuje sie do limitu 100k EUR. Szczegolnie w Getinie i Idei. Poza tym za 400k PLN mozna kupic juz nieruchomosc, na ktorej spokojnie wychodzi sie w granicach 6-8% rocznie, szczegolnie jesli ma sie sensowna firme zarzadzajaca, np. w miejscowosciach turystycznych. Tak, wiem zaraz beda argumenty, ze nie kazdy sie musi znac na nieruchomosciach. I od tego sa wlasnie posrednicy. W W-wie mozna tez kupic pokoj w hotelu, gdzie nic nie trzeba dogladac i zwrot roczny z inwestycji jest na poziomie 7-8%. Kilka znajomych osob w ten sposob lokuje i dobrze na tym wychodza. Najlepszy byl 2012 kiedy bylo Euro – kolezanka twierdzila, ze dobila do 12%. A jak ktos sie nie boi to FI. Przykladowo w tym roku zarobilem na tym ponad 25%. Ale stosunkowo male kwoty, bo nie jestem ryzykantem.

   keton
  • „wymienisz na bilet do kina (albo 2). To jest czesto wiecej warte niz te marne odsetki od 3%”
   — 200 kzł na 92 dni na 3% da ok. 1225 zł. To więcej, niż bilet do kina (albo 2).

   Nawet różnica między oprocentowaniem 2,7% oferowanym przez inne banki, a tym 3% da od 200 kzł w 3 miesiące ponad 120 zł. To więcej, niż bilet do kina (albo 2).

   Dodatkowo w innych bankach konta oszczędnościowe są przeważnie dobrze oprocentowane do 100 kzł, więc jeśli ktoś chce zdeponować sto kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy, to tym bardziej te getinowe 3% nie są „marne”. A jeśli ktoś chce ulokować większe kilkaset tysięcy, to ofert tego typu szuka też ze względu na limit BFG.

   Rzadko się z @Wojakiem zgadzam, ale tym razem miał po prostu rację, dla osób lokujących kilkaset tysięcy to bon na bilet jest w porównaniu z tymi odsetkami „marny”, a twierdzenie, że „nikt rozsądny nie lokuje w banku kilkuset tysięcy zł” jest bzdurne (210 to już „kilkaset”, a powyżej wytłumaczyłem, dlaczego przy większych kwotach trzeba środki rozdzielać po różnych bankach).

   Don Quijote de la Mancha
  • A pisanie w kontekście konta oszczędnościowego o nieruchomościach też jest idiotyczne, jeśli ktoś uzbierał np. 400 kzł na emeryturę, zdobywanie ośmiotysięczników lub studia dla dziecka, to raczej nieruchomości kupować nie będzie. Co więcej, tak naprawdę jedno drugiego nie wyklucza, ktoś mógł uzbierać 400 kzł właśnie na zakup nieruchomości i konta oszczędnościowe są mu potrzebne, by przechować tę kwotę dopóki czegoś nie wybierze… Ktoś inny może być milionerem, który kilkaset tysięcy ulokował w nieruchomości, kilkaset w papiery wartościowe, a kilkaset w bankach…

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak w ogole to caly watek jest nie na temat :) Janm chce zgarnac 50zl na start (i byc moze tylko tyle) i mial dylemat z karta. Zasugerowalem mu karte jako korzysc dla samych biletow do kina. Nic nie pisal o oszczednosciach a juz na pewno o pelnej kwocie 200k :) Czesto ludzie wsadzaja na takie konto 5-8k. Zgadzam sie, ze przy 200k odsetki sa juz wyraznie widoczne, ale w przypadku tworcy tego watku jego intencje nie sa znane. Tyle w temacie. A pomnazac oszczednosci kazdy bedzie tak jak mu pasuje. Jak ktos ma bardzo duzo pieniedzy na raczej nie inwestuje w lokaty, chyba ze jest emerytem albo zbiera na jakis krotkoterminowy cel.

   keton
 • Z ciekawostek, kilku reprezentantów Polski w kopanej zainwestowało grubą kasę w obligacje getback, ale oni mają doradców i też wtopili, co dopiero jakaś babcia 70+, co myślała, że miła pani z banku oferuje obligacje skarbu państwa na 5,5%…

  nik2 Odpowiedz
  • ?

   Don Quijote de la Mancha
  • Znalazłem tu to pytanie z 2017:
   „Czy mogę poprosić o jakiekolwiek opinie, komentarze odnośnie GetBack`u? Chodzi mi o ich obecną ofertę obligacji na 8% w skali roku, cena 1 obligacji 10.000 zł. Nie bardzo się orientuję na jakiej zasadzie oni działają, czy ktoś korzystał z ich ofert? Bardzo dziękuję.”

   i moja odpowiedź:
   „Ja w swoim portfelu mam ich 3-letnie obligacje.
   W każdym razie pamiętaj, że obligacje korporacyjne są ryzykowne jeszcze bardziej, niż akcje*, ja wprawdzie uznałem, że na tym biznesie można zarabiać i oni to potrafią**, ale zawsze może się zdarzyć, że ogłoszą niewypłacalność*** i nie dostaniesz nic****… Np. może się zmienić prawo w trosce o elektorat nękany przez okrutnych windykatorów*****… Więc nie przeznaczaj na nie kwoty większej, niż możesz stracić, np. nie więcej, niż 1/100 portfela******.”

   * całkiem dobrze trafiłem, bo teraz w sprawie GetBack toczą się przepychanki między akcjonariuszami a obligatariuszami…
   ** cóż, przyznaję, dałem się oszukać…
   *** …a jednak rozsądek zachowałem…
   **** zobaczymy, może jednak odrobinę więcej?
   ***** ano może
   ****** i jeśli taki kopacz 1/100 ze swojego 50-milionowego majątku 50 tysięcy zainwestował w obligacje GetBack, to nic strasznego mu się nie stało…

   Don Quijote de la Mancha
  • a jak ksztaltuje sie Don Quijote de la Mancha twoj portfel oszczednosciowow-inwestycyjny, jaka aktywa?

   jan9999
 • Ciekawie jest z tą promocją.

  1. Zgodnie z regulaminem do bycia objętym promocją wymagane jest zawarcie umowy konta osobistego i konta oszczędnościowego. W teorii obecny klient może po prostu dołożyć kolejne konta i będzie OK.
  2. Na stronie promocji jest już mowa o posiadaniu lub założeniu konta:

  Z oferty Konta oszczędnościowego „Na nowe środki” może skorzystać każda osoba, która:
  posiada już lub założy konto oszczędnościowe wraz z kontem osobistym i wpłaci nowe środki zgodnie z definicją określoną w Regulaminie oferty.

  Jestem w stanie zrozumieć, że zostało z poprzedniej promocji, ale to, że wisi taka informacja przez kilka dni, to już podpada pod wprowadzanie w błąd. Albo faktycznie obecni również mogą skorzystać.
  3. Zalogowałem się do swojej bankowości Getin Online i co widzę? Że mój stary rachunek ma oznaczenie „Konto do oferty na nowe środki”. Co potwierdzałoby, że jednak obecni mogą.

  Co zrobię? Napiszę do konsultanta pisząc to, co powyżej – będzie podstawa do reklamacji. Zaryzykuję jakieś „drobne” i wrzucę do końca miesiąca – dam znać ile naliczyli odsetek i czy się zgadza.

  Michał Odpowiedz
  • No i dostałem taką odpowiedź – pomimo napisania wprost, że z regulaminu wynika coś innego:

   Dzień dobry,

   dziękuję za przesłaną wiadomość.

   Z oferty „Na nowe środki” – XII mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni Klienci naszego Banku, którzy posiadają już Konto Oszczędnościowe. Tym samym może Pan przystąpić do promocji. Wystarczy, że zachowa Pan wyrażone już zgody marketingowe oraz wpłaci Pan nowe środki na swoje Konto Oszczędnościowe. Każda wpłacona kwota otrzyma oprocentowanie w wysokości 3% w skali roku.

   Jak dobrze pójdzie, to jutro wykonam przelew. Dam znać na koniec miesiąca jak naliczyli.

   Michał
  • Po wpłaceniu środków na konto oszczędnościowe dostałem wiadomość z banku w bankowości elektronicznej o zakwalifikowaniu mnie do promocyjnego podwyższonego oprocentowania.

   Mik
 • Moze pytanie retoryczne ale fajnie by bylo jakby ktos potwierdzil ze sie nie myle :-) Poniewaz lokata w idea konczy mi sie dzien po zakonczeniu promocji z GetinBanku to chce otworzyc konto teraz, 13.10 wplacic na KO np 1000 PLN a reszte po 14.10. Czy dobrze rozumiem ze moja promocja wystartuje 13.10 na 92 dni i bedzie obejmowala rowniez kase przelana po 14.10?

  mac66 Odpowiedz
  • Ja sądzę, że nowe środki to będzie ten 1000 zł i on będzie na 3%, reszta która dopłacisz, będzie oprocentowana standardowo. To będzie już drugi wpływ i nie nowe środki, nowe środki to ten 1000 zł. Chyba, że źle rozumiem?

   Irka
  • To nie jest lokata tylko rachunek oszczędnościowy. To raczej wszystkie środki do wysokości limitu wpłacane w czasie trwania Twojego okresu promocji czyli 92 dni od pierwszej wpłaty nowych środków są oprocentowane 3%.
   Jest odrobina niepewności. Bo np bank może pokrętnie zinterpretować zapisy regulaminowe lub w ogóle je złamać czy jeszcze inaczej mataczyć. Takie mamy banki. Stąd obawa.

   Bufon
  • Ja w poprzednich edycjach wpłacałam środki z 3 różnych kont, i całość- łączna suma była objęta wyższym 3% oprocentowaniem. Można było dopłacać wielokrotnie, bo wszystko było nadwyżką nad 0zł jakie posiadałam w dniu zczytania salda konta. Ale może niech ktoś jeszcze potwierdzi?? Admin? :)

   Izabela
  • Irka nie masz racji. Nowe srodki liczy sie wzgledem dnia okreslonego w regulaminie. Polecam przejrzenie regulaminu do aktualnej edycji – rozwieje to watpliwosci.

   keton
  • Oczywiście, że podstawa to saldo na dany dzień, ale wpłata nowych środków, to pierwsza wpłata kwalifikuje kwotę, jako nowe środki, druga już nie (moje subiektywne zdanie). Inaczej, można by dopłacać pieniądze kilka razy, a tak nie jest.

   Irka
  • Irko, tak jest. To nie lokata – a konto oszczędnościowe- taka jego wyższość nad lokatą. Ja wielokrotnie dopłacałam i całość byla na 3%. Oczywiście jak masz wątpliwości to zadzwoń na obsługę klienta. Czy kogokolwiek tutaj jest, kto miał inne doświadczenia??

   Izabela
  • Ok, bardzo dziękuję za podpowiedzi :)

   Irka
 • Don Quijote de la Mancha, o ten GetBack, to ja pytałam, bo rzeczywiście sie nie orientowałam, a miła Pani z GetBack zapewniała, że zyski będą na pewno :) I co się wydarzyło, lipa z GetBack, dlatego jeszcze raz dziękuję za tamtą Pana podpowiedź. Pewnie „dzięki” miłej Pani wtopiłabym swoje oszczędności. Naprawdę jeszcze raz dziękuję!

  Irka Odpowiedz
 • Potwierdzam, że naliczono oprocentowanie 3% dla obecnego klienta :)

  Michał Odpowiedz
 • Bank wymaga od nas ulokowania nadwyżki nad saldo z dnia 13.09.2018. A jeżeli wszystkie środki z konta oszczędnościowego przelałem na inne konto w dniu 13.09.2018 czy bank będzie naliczał mi oprocentowanie 3% gdy w dniu dzisiejszym przeleję środki na konto oszczędnościowe ?

  Andrzej Odpowiedz
 • REGULAMIN: Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 18.09.2018 r. do 14.10.2018 r.
  zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

  Aktualizacja (1.10): pomimo zapisów w regulaminie z oferty mogą korzystać również obecni klienci – odsetki zostały naliczone prawidłowo.

  Przepraszam, a skąd masz taką informację?

  Andrzej Odpowiedz
  • Z własnego doświadczenia. Przy czym mowa tu o zapisie wymagającym zostania nowym klientem, a nie o zapisie który zacytowałes. On jak najbardziej jest przestrzegany.

   Michał
 • a jak otworzyć konto kiedy mam dostęp do bankowości elektronicznej, normalnie z poziomu bankowości, czy poprzez link promocyjny?

  JJ2010 Odpowiedz
 • czy ja dobrze rozumiem. Czyli przeleję 30 tys. za 3 miesiące mogę je spowrotem przelać na swoje konto i obracać nimi dalej i zarobię 225 zł tak ?

  MK Odpowiedz
 • Teraz (edycja XII) oferta Getinu jest na 92 dni. Lecz kiedyś (oferta IX) było na 122 dni. Pomieszało mi się, sądziłem, że już wpadam w nową edycję i przelałem z Millennium na Getin. A tu lipa, Getin nie daje 3%, bo 122 dni oferty IX kończyło się mi po 18.09. Więc wylewam z Getinu w stronę Aliora i Getin mi proponuje podwyższenie na KO do 2.3% na 92 dni. Wziąłbym, gdyby dali 2.7%, tyle co Mille lub Alior dają, lub minimum 2.6% jak na Optima Smart, oszczędziłbym na wystukiwaniu przelewów. Te 2.3% to słabe.

  MaciekM Odpowiedz
 • Może źle szukałem ale nie znalazłem ani na forum a ni w regulaminach. Może ktoś odpowie – jak wygląda sprawa promocji na KO 3.5% i 3% ? jakie warunki spełnić to wiem ale czy ja musze mieć dwa KO czy wystarczy jedno? a jak jedno to „pierwsze” 10 tys bedzie na 3.5% a reszta na 3%? czyli mając 20 tys jedna dziesiątka jest na 3.5 % a druga na 3%? (i tak aż do 210 tys)
  Dobrze to rozumiem (jedno KO)?

  mac66 Odpowiedz
  • Sam se odpowiem :-) Znalazlem zapis w tabeli z oprocentowaniem i wyglada ze „pierwsze” 10 tys bedzie na 3.5% a kolejne na 3% (oczywiscie po spelnieniu warunkow)

   Mam inne pytanie zakladajac konto oczywiscie zaznaczylem zgody marketingowe ale juz podczas pierwszego polaczenia odmowilem podania daty urodzenia (w celu autoryzacji czy jakos tak) bo nie podaje takich danych jak ktos do mnie dzwoni a ja nie wiem kto. Pani cos tam po drugiej stronie miala sobie zaznaczyc, ze nie zgadzam sie na autoryzacje. teraz się zastanawiam czy to nie moze byc odebrane jako cofniecie zgod? bo wtedy nici z promocyjnego oprocentowania…. :-/

   i jeszcze sie zastanawiam czy w GetinBanku mozna gdzies zobaczyc jakie oprocentowanie mam na KO? (podobnie jak to jest w Millenium gdzie widac jaka kwota jest promocyjnie a jaka standardowo oprocentowana)

   mac66
 • W Millenium nie widać (wiem z autopsji), a jak jest w Getinie nie wiem…

  Irka Odpowiedz
  • A ja jednak uważam że w Millenium widac :-) wystarczy w aplikacji mobilnej wejsc w szczegoly KO i jest info „srodki oprocentowane promocyjnie”, „srodki oprocentowane standardowo”; i jest info „oprocentowanie promocyjne”

   mac66
 • Owszem, jeśli aplikacja mobilna, to tak… Ale wchodząc klasycznie poprzez komputer niestety nie ma takich informacji :)

  Irka Odpowiedz
  • Sprawdzilem wlasnie droga klasyczną :-); wchodzac na KO a nastepnie na zakladke „Promocja” jest info „srodki oprocentowanie promocyjnie; jest info tez o nr promocji o czasie obowiazywania promocyjnego oprocentowania

   W getinBanku jest co prawa info o sumie „nowych środków” ale jezeli chodzi o oprocentowanie to juz jest tylko linki do tabelki :-/

   mac66
 • Ooo… to z góry dziękuję, do tej pory nie umiałam tego znaleźć, dzięki wielkie :)

  Irka Odpowiedz
 • A kiedy XIII edycja?

  Andrzej44 Odpowiedz
 • A powiedzcie czy dobrze myślę? Jezeli sie waham czy lepiej zdążyć na sam koniec poprzedniej edycji XII, czy np poczekac i skorzystać z nowej XIII- to lepiej skorzystać z kończącej sie..? Bo wtedy 92 dni będą praktycznie przez okres trwania dajmy na to XIII z której nie moglabym skorzystać (bo 2x lod rząd nie można) ale jednocześnie kończąc swoją XII wpadnę prawdopodobnie akurat na poczatek XIV?? (Numery edycji przykładowe) :)

  Izabela Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy