Łatwe 3% nawet do miliona złotych w promocji eInwestor BZWBK?

Założę się, że pewnie nie jeden z nas widział reklamę bezpiecznej lokaty bankowej z oprocentowaniem grubo przekraczającym średnią rynkową. Oczywiście oferta najpewniej posiadała pewien haczyk: aby móc z niej skorzystać należało kupić jednostki (najczęściej) agresywnego funduszu inwestycyjnego – i to za wielokrotność deponowanych środków. W takim przypadku wysokość odsetek z lokaty nie ma aż takiego znaczenia, bo o sukcesie oferty realnie decyduje wynik funduszu. Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że przeglądając tego typu oferty podświadomie szukamy takich, które jednak dadzą nam zarobić. Nie wierzycie w cuda? To sprawdźcie poniższą ofertę, którą udało się znaleźć naszemu czytelnikowi :)

3% na lokacie eInwestor BZWBK

Lokata eInwestor, czyli 3% na 3 miesiące

Promocja eInwestor, bo o niej mowa, to oferta Banku Zachodniego WBK łącząca lokatę z bardzo dobrym oprocentowaniem 3% w skali roku oraz możliwość zainwestowania pozostałej części kapitału w (niekoniecznie) bardziej ryzykowny sposób. Jaki? Poprzez nabycie jednostek funduszu inwestycyjnego Arka, zasilenie polisy w ramach ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym ze składką jednorazową „Program Inwestycyjny In Plus” lub poprzez… zasilenie przez BZWBK24 rachunku w Domu Maklerskim BZ WBK. Łatwo tu zauważyć, że ostatnia opcja jest zupełnie inna, niż poprzednie – nie musimy w nic inwestować. Wystarczy, że przelejemy środki na rachunek maklerski. Co później z nimi zrobimy, to nasza sprawa.Tabela oprocentowania BZWBK

Jak więc skorzystać z tytułowej lokaty? Zgodnie z regulaminem promocji eInwestor na rachunek maklerski powinna trafić kwota równa lub wyższa od kwoty lokaty. Tę musimy założyć w ten sam dzień, co dzień spełnienia warunków promocji (czyli przelanie środków). Jeśli wszystko przebiegnie prawidłowo, to BZWBK podwyższy oprocentowanie do wartości określonej przez tabelę oprocentowania, czyli aktualnie 3% w skali roku. Czas trwania lokaty to 3 miesiące.

Haczyki?

Skoro wszystko wygląda tak dobrze, to jakie ograniczenia ma promocja? Po pierwsze możemy z niej skorzystać tylko raz (tj. założyć jedną lokatę). Nie ma natomiast problemu z ulokowaniem niemal dowolnej kwoty – maksymalny limit lokaty to aż 1 000 000 zł. Teoretycznie mogłoby się wydawać, że aby ulokować np. 50 000 zł konieczne jest posiadanie kolejnych 50 000 zł, które chwilowo przelejemy na rachunek maklerski. Wydaje mi się jednak, że można to zoptymalizować i przeznaczyć całe 100 000 zł na lokatę. W jaki sposób? Pierwsze przelać 100 000 zł na rachunek maklerski, a później zwrócić je i założyć lokatę. Zaznaczam jednak, że jest to w pewien sposób wykorzystywanie słabości regulaminu, który precyzuje to następująco:

Nagrodę […] otrzyma Uczestnik Promocji, który spełnił […] następujące warunki w dniu otwarcia Lokaty Promocyjnej:
a. zasilił przez BZWBK24 internet rachunek w Domu Maklerskim BZ WBK kwotą równą lub wyższą od wysokości kwoty Lokaty z konta, którego jest posiadaczem w Banku

Oczywiście jestem świadom, że celem promocji było pewnie zachęcenie do zainwestowania połowy kapitału w dowolny instrument dostępny przez konto maklerskie, ale nie ma tego wymogu w regulaminie – więc wcale nie trzeba tego robić.

Tu warto zaznaczyć, że bank określa jeszcze warunki, kiedy premia nam się nie będzie należeć – ale te nie dotyczą naszego sposobu „inwestowania”:

Nagrody, o której mowa w §4 nie otrzyma Uczestnik Promocji, gdy:
a. kwota Lokaty Promocyjnej będzie wyższa od kwoty wpłaconej na poczet produktu inwestycyjnego, o którym mowa w pkt 2 lub
b. w okresie trwania Lokaty Promocyjnej posiadacz Lokaty złożył zlecenie odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszach Inwestycyjnych ARKA.

Jaki jest największy minus oferty? Głównie taki, że bank może zmienić tabelę oprocentowania w zasadzie z dnia na dzień – w końcu to ona definiuje wysokość oprocentowania lokaty. Oczywiście nie dotknie to założonych już lokat, ale jeśli ktoś chciałby zebrać nieco więcej kapitału, to może mieć pecha. Z drugiej strony nie wierzę, żeby oprocentowanie spadło w ciągu kilku dni – zwłaszcza, że oferta obowiązuje już niemal rok i kończy się 30.06.2017 (ostatni dzień zakładania lokat). Swoją drogą posiadacze Kont Godnych Polecenia z oprocentowaniem 4% mogą być mocno zainteresowani ofertą w ostatnim dniu czerwca :)

Drugi minus jest nieco bardziej praktyczny – choć w teorii wszystko wygląda bardzo dobrze, to jeszcze nikt (ze znanych mi osób) nie sprawdził lokaty w praktyce. W końcu szkoda byłoby lokować kilka tysięcy złotych w celu przeprowadzenia szybkiego testu, dlatego zarówno ja, jak i Marcin (który podesłał ofertę) jeszcze z niej nie skorzystaliśmy.

Ostatni haczyk? Zgodnie z stroną promocji oprocentowanie zostanie podwyższone na koniec okresu lokaty, dlatego w pewien sposób ponosimy ryzyko składania reklamacji – o czym dowiemy się dopiero za 3 miesiące. Tu zresztą gorąco zachęcam do dokładnego przeglądnięcia krótkiego regulaminu – być może ktoś z was znajdzie haczyk, który ja przeoczyłem – choć wydaje mi się, że nic więcej nie ma.

Ile kosztuje konto maklerskie w BZWBK?

Na koniec jeszcze jedna informacja: prowadzenie konta maklerskiego w Banku Zachodnim WBK jest bezpłatne tylko wtedy, kiedy zostanie na nim wykonana co najmniej jedna transakcja. Jeśli posiadamy dostęp do serwisu internetowego, to opłata wyniesie 6 zł. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że na lokacie zarobimy sporo więcej, niż oferuje rynek (zwłaszcza, jeśli mamy szczęście posiadać kilkadziesiąt czy nawet kilkaset tysięcy zł oszczędności), to prowizja w wysokości 6 zł może być niewielkim kosztem. Inna sprawa, że regulamin promocji nie wymaga utrzymywania konta maklerskiego, więc teoretycznie możemy je zamknąć dosyć szybko. Ale na wszelki wypadek do wpisu załączam kopie regulaminu oraz tabeli opłat z dnia 23.05.2017 :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Kombinacja alpejska.

  Kajko Odpowiedz
  • Ale [w teorii] działa :)

   Michał
  • To niech admin sprawdzi w praktyce ;-)

   Kajko
  • Pisałem w artykule dlaczego nie mogę. Oprócz blokady środków problem jest jeszcze w tym, że o wyniku dowiemy się dopiero za 3 miesiące – czyli po zakończeniu promocji. W pewien sposób trzeba więc zaryzykować – ale wolę się podzielić pomysłem – może ktoś skorzysta.

   Michał
  • Rozumiem, że posucha na rynku promocji bankowych a coś trzeba czasem wrzucić ;-)

   Kajko
  • Nawet takie alpejskie kombinacje mogą mieć dla kogoś wartość. Michał – dzięki za wrzucenie ;)

   Paweł
  • Fajnie, że komuś się przydało :)
   Ja ciągle twierdzę, że tu nie ma żadnych kombinacji. Całość operacji może zająć kilka minut – kwestia ile się zakłada i zamyka maklera.

   Michał
 • nie wierzę by podwyższyli oprocentowanie lokaty dla osób które perfidnie zamkną rachunek w Domu maklerskim…. poza tym przez te 3 miesiące będziemy zapewne spamowani „najlepszą” ofertą inwestycji dla naszych pieniędzy :-( PS IDEA coś dawno nie dzwoniła z propozycją swoich super produkcji

  zenek64 Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem muszą

   Michał
  • Wiara tutaj nie ma nic do rzeczy. Liczą się twarde fakty czyli regulamin.
   A co do spamu jest to oczywiście możliwe ale zawsze jest czerwona słuchawka.

   Rumburak
 • DON Q kiedyś się chwalił że posiada rachunek w DM BZ WBK jeśli doczyta ten wpis może podzieli się wrażeniami z praktycznej strony??

  zenek64 Odpowiedz
 • Moim zdaniem można zrobić przelew na Dom Maklerski, później zwrotny i zamknąć rachunek maklerski. Żaden punkt regulaminu tego nie zakazuje. W razie czego reklamacja + regulamin promocji. Nie mają się do czego przyczepić.

  jano Odpowiedz
 • To chyba jednak dział „laboratorium” a nie „oszczędzanie”.

  [email protected] Odpowiedz
  • Dlaczego laboratorium? Wpis dotyczy bezpiecznej lokaty z gwarancjami BFG. Otwarcie i posiadanie r-ku maklerskiego nie zobowiązuje do inwestowania na giełdzie (czy np. w obligacje – te także można kupować na GPW przy pomocy r-ków maklerskich).

   Marcin H
 • Zakładam się sam ze sobą, że przyszłości wystąpi pozytywny scenariusz, który pozwoli mi zarobić! :) Produkt bardziej przypomina jakiś Zrównoważony Fundusz Powierniczy.
  LiveSmarter mocno ostatnio promuje alternatywne sposoby oszczędzania. Nie dziwię się – rynek mocno się zepsuł!

  S.M.O Odpowiedz
  • Spokojnie, wrócą wyższe procenty w PLN jak tylko banki odpowiedniej ilości osób sprzedadzą obecnie tanie kredyty hipoteczne w PLN. Potem będą musiały na czymś zarabiać a za 7-8 lat będą protesty „złotówkowiczów” :-) Inflacja już ruszyła w górę. RPP też ruszy.

   Kajko
 • a skoro już mowa o kończącej się promocji Konta Godnego Polecenia z 4%… czy można spodziewać się będzie artykułu/przewodnika, jak i kiedy zamknąć ten produkt bankowy?

  joseba Odpowiedz
  • Wydaje mi się, że w WBK konieczna jest wizyta w placówce (lub wypowiedzenie pocztą), gdyż ja w taki sposób musiałem zamknąć rachunki które posiadałem przed otwarciem KGP (choć może do dzisiaj coś się zmieniło). Będę się tym martwił w czerwcu, jednak w sumie, to dobrze by było poznać podsumowanie warunków KGP po czerwcu i ew. sensowną alternatywę dla nich w przypadku gdy ktoś wejdzie w promocję lokaty eInwestor (chyba będzie konieczne posiadanie jakiegoś konta w BZ WBK do zwrotu środków z lokaty).

   Marcin H
  • czy zamiast zamykac KGP nie wystarczy zamknąc kartę MC Omni, wtedy prowadzenie za free i karta mobilna zostaje tez za free jakby co.
   Mozna sie potem bawić w promo blik, bo % spadna. chyba ze zamknac dla karencji na pozniejsze promo.

   zuk
 • Bazując na swoich doświadczeniach radziłbym uważać z tym bankiem, prawdopodobnie osoba która pisała ten regulamin nie rozumiała o co w nim chodzi.

  R Odpowiedz
  • Regulamin jednak obowiązuje zarówno klienta, jak i bank, więc jeśli system nie obsłuży zlecenia klienta w taki sposób jak klient oczekuje (nie naliczy 3% odsetek), to klient złoży reklamację i odsetki dostanie. Napisanie takiej reklamacji to może 10 minut. W przypadku jej nieuznania pewnie podobny czas zajmie przesłanie jej treści wraz z odpowiedzią banku do arbitra bankowego, czy KNFu.

   Marcin H
 • W podanym scenariuszu punkt 3.3a nie będzie spełniony ponieważ rachunek brokerski nie jest produktem inwestycyjnym – biorąc pod uwagę ogólną definicję bo w regulaminie jej brak.
  Tak na prawdę to paragraf 3 jest sprzeczny więc dowolne wnioski są poprawne.

  R Odpowiedz
  • Przeczytałem regulamin i wygląda na to, że jest w nim błąd (?), który rzeczywiście można wykorzystać jak w artykule. Pomiędzy punktem 2a i 2b zamiast „lub” powinno być „i” :-)

   Kajko
 • Już dawno się przymierzalem ale konsultanty w banku i ich wsparcie na info line twierdzili, że trza przelana forsę trzymać 3 m na maklerskim lub można ją inwestować bo inaczej nic z tego. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Regulamin nic na ten temat nie mówi, więc dla mnie sprawa całkowicie jasna.

   Michał
  • Na temat tego na ile konsultanci znają niestandardowe produkty i czego można się z nich dowiedzieć pytając o zawiłości bankowych regulaminów już był artykuł na blogu – w większości wypadków takie próby są bezowocne ;).

   Marcin H
  • kiedys przez chwile pracowalem na infolini w duzej korpo i wiem jak to wyglada odsrodka. W wiekszosci pracuja tam osoby ktore przyszly tam na chwile i zaczynaja prace po dwudniowym kursie. Dlatego nie ufam zadnym konsultantom.

   Jaceny
  • ‚ W większości’ to chyba spory eufemizm.

   Rumburak
 • Waham się, czy zamknąć konta BZWBK, czy nie. Jeśli założenie rachunku maklerskiego jest kilkoma kliknięciami, to wypróbuję tę lokatę jakąś niedużą kwotą – wynik zadecyduje.

  iks Odpowiedz
 • Obawiam się że zwrot nie nastąpi w tym samym dniu co wpłata na fundusz i nic z tego nie będzie.

  abc Odpowiedz
  • Dlatego sugeruję przetestować dwa dni wcześniej. Jak wrócą, to wrócą. Jak nie – to będziemy wiedzieć, jak postąpić dwa dni później – przelać połowę.

   Michał
  • Można to zrobić jeszcze lepiej:
   1. otworzyć rachunek maklerski na początku czerwca (np. 01.06)
   2. po otwarciu przetestować na początku miesiąca przelewem na 1 PLN czy są one wykonywane natychmiastowo
   a. jeśli tak, to 30.06 rano przelewamy całą kasę na rachunek maklerski, następnie na konto z którego potem zakładamy lokatę
   b. jeśli nie, to 29.06 rano przelewamy połowę pieniędzy na rachunek maklerski, potem zakładamy lokatę i zlecamy przelew kasy z r-ku maklerskiego na konto w WBK z którego zlecamy przelew przyszły z datą 30.06 na jakiś lepszy produkt: np. Konto Oszczędnościowe w Deutsche Banku (2,55%).
   3. 30.06 po południu składamy wypowiedzenie umowy r-ku maklerskiego, który pewnie zostanie zamknięty ~30-31.07. Istnieje ryzyko pobrania 6 PLN opłaty, ale być może tak się nie stanie, bo rachunek będzie w okresie wypowiedzenia – niektóre banki wtedy nie pobierają opłat. Jeśli okres wypowiedzenia jest krótszy, to tym lepiej dla nas.

   Marcin H
 • Nie wiem co oznacza rachunek maklerski w DM BZ WBK, ale mam taki w DM mBanku. Tam nie ma jakiegoś ekstra rachunku w rozumieniu 26 cyfr jak numer konta. Jako rachunek maklerski rozumie się rejestr posiadanych papierów wartościowych. Dopiero jak kupię akcję można mówić, że coś mam na rachunku maklerskim w DM mBanku

  Mar_wer Odpowiedz
  • Oj, to muszę wyprostować. Owszem, w mBanku rachunek maklerski jest nieco upośledzony bo jest w pełni związany z eKontem, ale z tego co wiem to ewenement i chyba żaden inny bank nie ma takiego podejścia. Zazwyczaj bowiem rachunek maklerski MA swój 26-cyfrowy numer rachunku, na który można przelać środki w dowolny sposób. Identycznie z wypłatą – możemy zlecić przelew z tego rachunku na rachunek w innym banku. Jakiś czas temu potrzebowałem założyć rachunek maklerski w Alior Banku i mniej więcej tak wygląda:

   Także stwierdzenie, że rachunek maklerski nie ma swojego numeru, to to w większości przypadków nieprawda. „Jako rachunek maklerski rozumie się rejestr posiadanych papierów wartościowych” również mija się z prawdą. Rachunek to rachunek, rejestr to rejestr. Z resztą warto tu dodać, że kupowane papiery są realnie składowanie w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych. Chodzi o to, że gdyby dany bank/makler upadł, to my ciągle jesteśmy właścicielem swoich papierów. Warto również dodać, że papiery wartościowe nie wchodzą w skład gwarancji BFG (bo tak naprawdę bank ich nie posiada – są w KDPW).

   Michał
  • W systemie transakcyjnym mBanku należy wejść: giełda -> dane i ustawienia -> szczegóły umowy i tam mamy podany e dane tj.:

   Nazwa rachunku powiązanego
   RACHUNEK TRANSAKCYJNY
   Numer rachunku powiązanego
   zwykły polski IBAN

   Aczkolwiek może w moim przypadku powoduje to posiadanie aktywnego aneksu instrumenty pochodne (kontrakty terminowe itp.).

   Marcin H
  • Przy zwykłym eMaklerze faktycznie brak IBANa (potwierdziłem na infolinii). Ale tak jak pisałem – to akurat wyjątkowość eMaklera, że wszystkie operacje są de facto opłacane z powiązanego eKonta (co prowadzi do chaosu przy większej liczbie transakcji – non stop w historii konta są przelewy z DM). W innych bankach jest już normalnie.

   Michał
  • Nie da się tych przelewów do/z DM odfiltrować jakoś łatwo od reszty historii? Niektóre banki mają do zaznaczenia pole w stylu: ukryj operacje automatyczne (jakieś smart savery, lokaty overnight itp.).
   Jak nie, to może warto zespołowi mBanku coś takiego zasugerować :).

   Marcin H
  • na szczęście można :)

   Michał
 • Jak otworzyć ten rachunek maklerski w BZWBK?

  Roman Odpowiedz
  • Rachunek maklerski można otworzyć na 3 sposoby. Na infolinii naszego domu maklerskiego 801364636; przez internet oraz w oddziale.

   Zespół BZ WBK
  • Zdaje się, że nie tyle „przez internet”, co „przez internet z wymianą fizycznych papierów”.

   Iks
  • W rzeczy samej. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę to, że niezależnie od formy otwarcia pierwsze hasło aby logować się elektronicznie przychodzi pocztą (nie należy czekać z zakładaniem rachunku do końca czerwca)!

   Marcin H
  • Wygląda na to, że w moim przypadku była to jednak niewiedza osoby otwierającej mi konto w placówce: pierwszy PIN może być wysłany SMSem – po telefonie na infolinię wygenerowano mi taki.

   Marcin H
 • Czy to ma sens ? Zakładać rachunek Maklerski zapłacić 6 zł, zamknąć rachunek (pewnie w oddziale), kombinować z przelewaniem i na dodatek oczekiwać 3 miesiące czy to wypali dla niepewnych 3 %. W Idei lokata 2.5% też do miliona i bez problemu. W millennium 2,5%. Różnica przy 100 tyś to raptem 100 zł po 3 miesiącach.

  MaRk Odpowiedz
 • Jeżeli ktoś nie chce robić takich kombinacji alpejskich z BZWBK polecam konto oszczędnościowe w Lion’s Banku, które oprocentowane jest na 2.4% bez górnego limitu. Moim zdaniem jest to przyzwoita oferta dla osób, które posiadają trochę większe oszczędności. Jedyny warunek to wpłata 12 000 PLN na konto ale może być to przelew z dowolnego banku, także nie stanowi to problemu.

  Kamil Odpowiedz
  • Dokładniej:12 kilo pln wpłat na ror co miesiąc.
   Na razie dla zdecydowanej większości lepsze jest jednak 2,5 w Ideabanku lub Millennium.

   Iks
  • No I nie wiadomo jak długo owe 2,4% się utrzyma

   JJ2010
 • Zakładanie konta maklerskiego w BZWBK online nawet jak się posiada ROR w tym banku to jakaś droga przez mękę. Trzeba podawać dane osobowe od nowa, wysłać jakieś dokumenty pocztą do DM BZWBK. Szkoda, że nic nie ma o tym w artykule.

  Kajko Odpowiedz
  • A w placówce bzwbk można? Jak już ma się tam iść likwidować karty…

   Wydaje się że, prostsze byłyby fundusze Arki. Widzę tam dwa pieniężne, które za ostatnie 12 miesięcy osiągały 1,33 i 1,35%, ale to nijak się nie kalkuluje…

   iks
  • W placówce można, ale nie wszystkie placówki BZWBK obsługują DM BZWBK – trzeba sprawdzić na stronie DM BZWBK, czy dana placówka się tym zajmuje.

   Na dostęp on-line należy poczekać, bo hasło przychodzi pocztą.

   Marcin H
 • Ogólnie widzę tu brak doświadczenia, jeśli chodzi o inwestowanie, rachunki maklerskie itp. Moim zdaniem wypada najpierw trochę poczytać, zapoznać się z tematem, zanim założy się taki rachunek, bo jest trochę niuansów. A jak się nie ma wiedzy, to lepiej odpuścić.
  Nie można też liczyć na kolejną pobłażliwość Banku, jeśli chodzi o reklamacje, bo zapewne tak się w wielu przypadkach skończy ta promocja.

  abc Odpowiedz
  • Kiedyś teksty tu były dużo lepsze a teraz takue mrzonki bez sprawdzenia co i jak :-(

   Kajko
  • A moim zdaniem jest całkowicie na odwrót – na początku bloga było dużo więcej możliwości kombinacji, co z czasem banki dostrzegły i zaczęły łatać :). Teraz natomiast są relatywnie proste promocje. A w momencie, kiedy podrzuciłem coś twórczego (fakt, mogłem to zostawić dla siebie, ale nie jestem psem ogrodnika) to wielkie narzekania jednej osoby, że za trudno… Cieszę się natomiast, że są osoby, którym sposób się spodobał.

   Michał
  • Jaki brak doświadczenia? Co tu niby jest do niezrozumienia? Jedna czy dwie osoby coś pomyliły – to jak na promocję całkiem przyzwoita statystyka.

   Iks
  • Trochę się nie zrozumieliśmy, sam artykuł jest ok, tylko chodzi mi o niektóre komentarze np. typu, że rachunek maklerski nie ma numeru itp. i wtedy należy szeroko prostować takie stwierdzenia. Miałem tylko na myśli, aby nie zabierać się za rzeczy, których się nie rozumie do końca,tylko najpierw trochę wiedzę uzupełnić :) Może nie wszystkie promocje są dla wszystkich? :)

   abc
  • „Coś twórczego” – doskonałe ;-)

   Kajko
 • Wiele osób jak usłyszę słowo makler maklerski co wpada w panikę i zaczyna podchodzić do tego jak do jeża. Owszem giełda wymaga pewnej wiedzy czasami i ona nie wystarczy żeby podnieść nawet spore straty ale tutaj sytuacja jest dosyć prosta. Admin opisał wszystko dokładnie wystarczy tylko zrealizować scenariusz a bank nie może tak sobie łamać regulaminu który sam stworzył. Jeżeli tak zrobi to od tego są środki odwoławcze.

  Rumburak Odpowiedz
 • Przetestowałem przelewy. Wygląda na to, że w ciągu dnia dochodzą one on-line, po kilku sekundach, natomiast przelew zlecony wieczorem (po godzinach pracy banku) przychodzi następnego dnia rano.
  Przelew zwrotny z DM BZWBK nadany w ciągu dnia też jest księgowany on-line w BZWBK, także wygląda na to, że można założyć lokatę na całą kwotę, jaką posiadamy w WBK :).

  Marcin H Odpowiedz
 • Założyłem tą lokatę zgodnie z instrukcją. Pozdrawiam

  Jarek Odpowiedz
  • Jeśli nie masz zamiaru korzystać z rachunku maklerskiego, to złóż wypowiedzenie przed końcem czerwca (jeśli zakładałeś w czerwcu). Powinieneś uniknąć wtedy opłat za r-k maklerski.

   Marcin H
  • Zamknąlem rachunek maklerski online.Zamyka się natychmiast.Pozdrawiam

   Jarek
  • @Jarek mamy nadzieję że będzie Pan zadowolony z naszych usług. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
 • Istotna uwaga: według regulaminu promocji abyśmy na lokacie otrzymali 3%, to należy przelew na rachunek maklerski wykonać przez BZ WBK 24, a dla bankowości internetowej jest dzienny limit transakcji 125 000 PLN (nie da się go już wyżej podnieść).
  Uświadomiłem to sobie niestety dopiero dzisiaj w placówce ;).

  Marcin H Odpowiedz
 • Te banki są jakieś nienormalne, jak ktoś ma dużo kasy, to ma problem przerzucać kasę na inne rachunki.

  Roman Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy