300 zł w gotówce (z możliwością przekazania darowizny na „Szlachetną Paczkę”!) od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas, w ramach której mamy do zdobycia 300 zł w gotówce. Promocja jednak różni się nieco od innych, bo tym razem mamy dodatkowy wybór: możemy ustalić jaką część premii chcemy otrzymać dla siebie, a ile przeznaczyć jako darowizna na „Szlachetną Paczkę”. Co ciekawe do każdej paczki bank dołoży od siebie kolejne 1000 zł!

300 zł darowizny od BNP Paribas

Szlachetna Paczka z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 16.11.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy oraz wybierając wysokość darowizny), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 30.11.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł w gotówce

Tytułowa nagroda podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich to część dotycząca darowizny – przy czym warunków nie musimy spełnić, jeśli nic nie chcemy przekazać. W innym wypadku wymagane jest podpisanie umowy o konto oraz:

 • otrzymanie wpływu na konto na min. 1000 zł do 4.12.2020

Akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Drugą nagrodę, czyli środki które trafią już do naszej kieszeni, zgarniemy po podpisaniu umowy o konto oraz:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł w grudniu
 • wykonanie min. 2 dowolnych przelewów elixir za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonline, GOmobile) w grudniu
 • wykonanie min. 5 płatności BLIK w styczniu
 • otrzymanie wpływu na min. 1000 zł w styczniu

W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Jeśli chodzi o płatności BLIK, to tu warunki są podobne – mówimy o normalnych transakcjach w sklepach czy internecie.

Warunki wpływu 1000 zł są natomiast identyczne, jak w grudniu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu premii trafi do nas do 15.02.2021. Będziemy mieć wtedy czas do 22.02.2021 aby zalogować się ponownie na stronie promocji (instrukcję znajdziemy w mailu) i uzupełnić dane do jej odbioru. Przelew trafi na nasze konto do 28.02.2021.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • W jakich bankach nie można ponownie dostać premii za założenie nowego konta? Millenium jest chyba skreślone…

  BNP chyba z reguły nie ma przeszkód (tutaj widzę „w okresie ostatnich 15 miesięcy”) ?

  Piotruś Odpowiedz
  • wszystko zależy od regulaminu promocji, jak spełniasz warunki to bank musi sie wywiązać

   stalker
 • Tak to prawda, ale są banki które póki co zawsze nie pozwalają w swoich promocjach na spełnienie tego warunku i właśnie o te banki mi chodzi.

  Piotruś Odpowiedz
 • … a także Santander Bank

  gajowy Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy