300 zł za założenie Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja, w której BNP Paribas rozdaje wysoką premię za założenie konta osobistego. Tym razem do zgarnięcia jest aż 300 zł w gotówce za założenie darmowego Konta z Kartą Otwartą na Ciebie :)

300 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Premia z Kontem dla Ciebie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. To dobra wiadomość – okres karencji jest bardzo krótki!

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 25.08.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 31.08.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł w gotówce

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę, o wartości 150 zł, zgarniemy za:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł we wrześniu,
 • otrzymanie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł (również we wrześniu).

Drugą nagrodę, o wartości kolejnych 150 zł, zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w październiku oraz listopadzie (o ile spełniliśmy warunki we wrześniu). Razem do zgarnięcia mamy więc całkiem łatwe 300 zł :)

Pamiętajmy jedynie, że BNP Paribas jako płatności bezgotówkowe akceptuje jedynie „normalne” transakcje w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Wykluczone są natomiast płatności dokonane za pośrednictwem systemu płatności internetowej podmiotów trzecich (np. PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media) oraz takie, które mają kod MCC równy 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 – czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” płatności. Jeśli nie wiecie o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to tu również jest pewne zastrzeżenie – jako wpływy nie traktujemy wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

Jeśli spełnimy powyższe warunki i będziemy ciągle posiadaczem konta i karty debetowej, to organizator poinformuje nas o zgarnięciu pierwszej nagrody wysyłając maila – nie później, niż 21.10.2019. Będziemy mieć wtedy czas do 27.10.2019 na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości znajdziemy wszystkie instrukcje. Obiecane 150 zł otrzymamy do 31.10.2019.

Jak łatwo się domyślić drugą nagrodę otrzymamy w identyczny sposób, przy czym nie będziemy już musieli podawać kolejny raz danych do jej odbioru. Przelew przyjdzie do końca grudnia (a informacja – do 20.12).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dostałem maila o zgarnieciu pierwszej nagrody „Premia z Kontem”

  Wojak Odpowiedz
 • Otrzymałem mail o przyznaniu nagrody. Chwilę po 15.30

  Mariusz Simir Odpowiedz
 • Ja wczoraj po 16 otrzymałem maila z linkiem do aktywacji nagrody. Żona nie. Wnioskowane w ten sam sposób warunki wpływu i wydatku spełnione, a nagrody brak – wie ktoś może jak wyjaśnić taką sytuację?

  Wiesław Odpowiedz
 • Póki co cisza jeśli chodzi o maila, a warunki na 100% spełnione…

  Oskaritoxx Odpowiedz
 • Nie otrzymałem e-maila od BNP więc zgodnie z regulaminem promocji napisałem reklamację. Minął drugi dzień i jak na razie cisza.

  Łukasz Odpowiedz
  • Dziś otrzymałem e-maila z banku z treścią przesłanego wcześniej e-maila z instrukcją. Wygląda na to, że mój serwer pocztowy odrzucił całkowicie ten e-mail i nawet do spamu nie wrzucił.

   Więc jeśli ktoś nie otrzymał do 21.10 e-maila to niech nie czeka tylko pisze reklamację.

   Łukasz
 • Przelew 150zl pewnie tez przyjdzie w ostatniej chwili.

  aviator Odpowiedz
 • Dostał ktoś przelew?

  aviator Odpowiedz
 • No no wleciało od Astry.

  Wojak Odpowiedz
 • Czy wy tez macie tak ze zlecanie przelew. System przyjmuje ze zlecenie przyjęto a przelew nie idzie? Saldo bez zmian? 4x zlecam ten sam przelew i nie wychodzi

  aviator Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy