300 zł łatwego bonusu i 2,5% na koncie oszczędnościowym za założenie eKonta w mBanku!

Zakończona

Ruszyła kolejna kumulacja promocji mBanku! W zamian za założenie konta i wykonanie 5 płatności kartą możemy zgarnąć 100 zł w gotówce oraz 50 zł w formie vouchera Biedronka. A jeśli dołożymy do tego niemal dowolny wpływ 1000 zł to… zgarniemy kolejne 150 zł. Razem nawet 300 zł bonusu w dwóch, łączących się ze sobą promocjach! :)

300 zł bonusu za założenie eKonta promocyjnego mBank

Twoje Konto z Bonusem i Premią

Aby skorzystać z pierwszej promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank od 1.01.2017. Bank dodatkowo precyzuje, że chodzi o rachunki tego typu z numerami rozliczeniowymi (3-10 cyfra) 1140 2004 oraz 1140 2017. Co istotne: posiadanie innych produktów w mBanku (nawet z tymi numerami!) nie wyklucza z promocji. Produkty w Orange Finanse również. Chodzi tylko o rachunki osobiste (RORy) i oszczędnościowe.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Wnioskować możemy do 31.03.2019, natomiast samo zawarcie umowy może nastąpić do 15.04.2019 (kurier lub oddział). Pamiętajmy, żeby dane (zwłaszcza adres e-mail) były identyczne na stronie promocji oraz we wniosku.

Dodatkowo przypominam, że jeśli wybierzemy podpisanie umowy w oddziale banku, to będziemy tam musieli jedynie sfinalizować umowę, a nie składać wniosek od początku (co często robią pracownicy banku). Sprawdźcie, czy w oddziale numer wniosku zaczynający się od „RAC” będzie identyczny, jak ten po złożeniu wniosku internetowego. To bardzo ważne.

Co dalej? Zgodnie z regulaminem do 31.05.2019 powinniśmy wykonać co najmniej pięć płatności kartą lub BLIKiem (stacjonarnie bądź internetowo) na dowolne kwoty. I… to tyle!

O przyznaniu nagród organizator powiadomi nas mailowo do 24.06.2019. Będziemy mieć wtedy 7 dni na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii (instrukcję znajdziemy w mailu). Bonus, czyli 100 zł w gotówce i 50 zł do wykorzystania w Biedronce, zostanie przekazany do 30.06.2019.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano również program poleceń, dostępny po zalogowaniu do strony promocji. Osoba biorąca udział w promocji (nowy klient) może polecić promocję kolejnej osobie (generując swój link polecający) i otrzymać za to 50 zł (ale nie więcej, niż 250 zł za 5 poleceń). Oczywiście obie osoby muszą spełnić wszystkie warunki promocji, czyli posiadać status nowego klienta i wykonać 5 transakcji kartą. Obecni klienci mBanku nie mogą więc polecać w tej promocji.

Dodatkowe 150 zł w promocji „eKonto z premią”

Co ciekawe biorąc udział w powyższej promocji automatycznie załapujemy się na wewnętrzną ofertę mBanku, w której zgarnąć możemy kolejne 150 zł wypłacane w dwóch ratach – na dodatek na baaardzo podobnych warunkach! Jak je zdobyć?

Konto Moje Cele - mBank

Jeśli jesteśmy nowym klientem (identyczne warunki jak wcześniej), to podczas wnioskowania o eKonto konieczne jest również założenie konta oszczędnościowego „Moje cele”.

Pierwszą stówkę otrzymamy za zapewnienie jednorazowego wpływu min. 1000 zł na eKonto w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz za dokonanie 5 transakcji kartą lub BLIKiem do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Wpływ nie może pochodzić z naszego rachunku w mBanku (z innego banku już jest OK), natomiast transakcje kartą/BLIKiem muszą być dokonane stacjonarnie – internetowe odpadają.

Kolejne 50 zł zgarniemy za wykonanie tych samych czynności w drugim, pełnym miesiącu kalendarzowym. Wypłata nagród nastąpi w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków.

Przykładowo otwierając konto 20.02 pierwszy wpływ powinniśmy dokonać do 27.02, a 5 transakcji wykonać do końca marca. Do zgarnięcia drugiej nagrody wymagane jest natomiast zapewnienie wpływu i wykonanie transakcji w kwietniu. Spełniając te warunki niemal automatycznie spełniamy też warunki pierwszej promocji – i razem zgarniamy 300 zł.

2,5% na koncie oszczędnościowym

Co ciekawe oprócz premii w gotówce mBank oferuje nam podwyższone do 2,5% oprocentowanie dla kwoty do 20 000 zł na rachunku oszczędnościowym „Moje cele”. Oprocentowanie będzie obowiązywać do 30.09.2019, ale tylko w tych miesiącach, w których więcej dopłacimy do konta, niż wypłacimy. Bank będzie bowiem sprawdzał na koniec miesiąca, czy na koncie jest co najmniej 100 zł więcej, niż było w poprzednim.

Sam rachunek „Moje cele” pozwala na odkładanie zaokrągleń lub pełnych kwot od transakcji wykonywanych kartą. Możemy też wybrać procent wartości transakcji lub po prostu stałą kwotę miesięcznie. Oczywiście z rachunku „Moje cele” nie musimy korzystać (ale pamiętajmy, aby go założyć już w trakcie wnioskowania o eKonto!).

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste – najnowszy rachunek mBanku, który zastąpił poprzednie eKonta (standard oraz plus). Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty. To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł (więc zdecydowanie nie warto tego robić :)).

Nie przegap!

Komentarze

 • Konto w mBanku zamknąłem w 2015 roku, więc z promocji mogę skorzystać.
  Chcemy wraz z małżonką otworzyć konta jako nowi klienci.
  1. Czy przy okazji otwierania kont możemy otrzymać dodatkowy bonus, np. korzystając z programu poleceń?
  2. Proszę o precyzyjnę informację ( co, gdzie i kiedy ) należy zrobić, abyśmy załapali się na dodatkowy bonus?

  Andrzej Odpowiedz
  • Należy przeczytać regulamin, tam znajdują się wszystkie potrzebne informacje

   Karolina
 • W tej edycji promocji raczej nie ma szans ponieważ programy poleceń nie łączą się. Polecenie, za które zyskuje się 50zł od jednej poleconej osoby/ max. 5 osób można polecić/ związane jest z ww promocją/ Twoje konto z bonusem i premią/. Za polecenie w programie ” Polecam Bank- 1 edycja/2019r. dostaje się co prawda 100zł, ale można otworzyć e-konto a w opisywanej wyżej promocję/ właściwie to dwóch połączonych/ nie można wziąć udziału. Ze względu na ograniczony czas najlepiej finansowo wyjdziecie gdy zaraz wypełnicie wnioski. Można zaryzykować: po złożeniu wniosku o konto przez jedną osobę może się ona zarejestrować w Bonusie i podesłać link. Może się uda, ale gwarancji nie daję bo nie próbowałem. Ostatecznie, jak chcecie dać zarobić to można napisać do Admina aby podesłał link. Dla nas Admin zabronił podsyłania, ale gdyby pozwolił to….

  Waldemar Odpowiedz
 • W dniu 31.03 złożyłem wniosek o eKonto wraz z kartą debetową.
  W moim przypadku muszę do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji zrobić min. 5 transakcji bezgotówkowych.
  1. Czy miesiąc przystąpienia do promocji to 31.03 czy moment gdy fizycznie podpiszę umowę?
  2. Czy muszę dać skan dowodu kurierowi?

  Andrzej Odpowiedz
 • 1. Faktycznie to chyba regulamin tego nie reguluje, ale w praktyce można przyjąć jako moment przystąpienia do promocji raczej dzień aktywacji konta. Lepiej nie ryzykować i zrobić 5 transakcji od razu w kwietniu. Nie ma ograniczeń kwotowych więc 5 bułek w Biedronce wystarczy albo pierwszy okres podzielić bo wyraźnie jest napisane (…) do końca miesiąca(…)
  2. Skanu dawać nie musisz.

  Waldemar Odpowiedz
 • Ile czeka się na wizytę kuriera od momentu złożenia wniosku?

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy jak otworzyłem konto z powyższa promocją to po otwarciu będę mógł skorzystać z lokaty na 3,5% dla nowych klientów?
  https://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty/lokata-dla-nowych-klientow/

  Lokata Odpowiedz
 • Dla posiadaczy konta w mbanku: zajrzyjcie do mokazji albo do skrzynki w banku. Mi dali 10% zwrotu za zakupy w Kauflandzie (ważne do 20.04.2019). Może to szerzej zakrojona akcja i więcej osób dostało.

  Katana78 Odpowiedz
  • Owszem tez dostalem, ale to zadna rewelacja. Robiac zakupy w biedrze i bez promocji mbanku w niedziele/weekend mozna zaoszczedzic ok. 15-20%.

   keton
  • keton nie popatrzyłeś „szerzej” . Możesz zrobić zakupy w biedrze taniej i mieć też 20 % i zrobić zakupy w kauflandzie i mieć dodatkowe te 10%.

   bolek
  • @keton No to przepraszam, że w ogóle ośmieliłem się tutaj wrzucić tak podłą propozycję.

   Katana78
  • Katana78 :) Jak ktos robi zakupy glownie w Kaufalndzie to oczywiscie niezla oferta. Wydaje mi sie, ze kazdy ja dostal, bo ja dostalem ja na 2 kontach nowym i starym. Przed swietami kazdy sie bije o pieniadze klienta.

   keton
 • Czy ktoś otrzymał już premię za spełnienie warunku z wpłatą 1000zł?

  B. Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy