300 zł łatwego bonusu i 2,5% na koncie oszczędnościowym za założenie eKonta w mBanku!

Zakończona

Ruszyła kolejna kumulacja promocji mBanku! W zamian za założenie konta i wykonanie 5 płatności kartą możemy zgarnąć 100 zł w gotówce oraz 50 zł w formie vouchera Biedronka. A jeśli dołożymy do tego niemal dowolny wpływ 1000 zł to… zgarniemy kolejne 150 zł. Razem nawet 300 zł bonusu w dwóch, łączących się ze sobą promocjach! :)

300 zł bonusu za założenie eKonta promocyjnego mBank

Twoje Konto z Bonusem i Premią

Aby skorzystać z pierwszej promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank od 1.01.2017. Bank dodatkowo precyzuje, że chodzi o rachunki tego typu z numerami rozliczeniowymi (3-10 cyfra) 1140 2004 oraz 1140 2017. Co istotne: posiadanie innych produktów w mBanku (nawet z tymi numerami!) nie wyklucza z promocji. Produkty w Orange Finanse również. Chodzi tylko o rachunki osobiste (RORy) i oszczędnościowe.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Wnioskować możemy do 31.03.2019, natomiast samo zawarcie umowy może nastąpić do 15.04.2019 (kurier lub oddział). Pamiętajmy, żeby dane (zwłaszcza adres e-mail) były identyczne na stronie promocji oraz we wniosku.

Dodatkowo przypominam, że jeśli wybierzemy podpisanie umowy w oddziale banku, to będziemy tam musieli jedynie sfinalizować umowę, a nie składać wniosek od początku (co często robią pracownicy banku). Sprawdźcie, czy w oddziale numer wniosku zaczynający się od „RAC” będzie identyczny, jak ten po złożeniu wniosku internetowego. To bardzo ważne.

Co dalej? Zgodnie z regulaminem do 31.05.2019 powinniśmy wykonać co najmniej pięć płatności kartą lub BLIKiem (stacjonarnie bądź internetowo) na dowolne kwoty. I… to tyle!

O przyznaniu nagród organizator powiadomi nas mailowo do 24.06.2019. Będziemy mieć wtedy 7 dni na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii (instrukcję znajdziemy w mailu). Bonus, czyli 100 zł w gotówce i 50 zł do wykorzystania w Biedronce, zostanie przekazany do 30.06.2019.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano również program poleceń, dostępny po zalogowaniu do strony promocji. Osoba biorąca udział w promocji (nowy klient) może polecić promocję kolejnej osobie (generując swój link polecający) i otrzymać za to 50 zł (ale nie więcej, niż 250 zł za 5 poleceń). Oczywiście obie osoby muszą spełnić wszystkie warunki promocji, czyli posiadać status nowego klienta i wykonać 5 transakcji kartą. Obecni klienci mBanku nie mogą więc polecać w tej promocji.

Dodatkowe 150 zł w promocji „eKonto z premią”

Co ciekawe biorąc udział w powyższej promocji automatycznie załapujemy się na wewnętrzną ofertę mBanku, w której zgarnąć możemy kolejne 150 zł wypłacane w dwóch ratach – na dodatek na baaardzo podobnych warunkach! Jak je zdobyć?

Konto Moje Cele - mBank

Jeśli jesteśmy nowym klientem (identyczne warunki jak wcześniej), to podczas wnioskowania o eKonto konieczne jest również założenie konta oszczędnościowego „Moje cele”.

Pierwszą stówkę otrzymamy za zapewnienie jednorazowego wpływu min. 1000 zł na eKonto w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz za dokonanie 5 transakcji kartą lub BLIKiem do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Wpływ nie może pochodzić z naszego rachunku w mBanku (z innego banku już jest OK), natomiast transakcje kartą/BLIKiem muszą być dokonane stacjonarnie – internetowe odpadają.

Kolejne 50 zł zgarniemy za wykonanie tych samych czynności w drugim, pełnym miesiącu kalendarzowym. Wypłata nagród nastąpi w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków.

Przykładowo otwierając konto 20.02 pierwszy wpływ powinniśmy dokonać do 27.02, a 5 transakcji wykonać do końca marca. Do zgarnięcia drugiej nagrody wymagane jest natomiast zapewnienie wpływu i wykonanie transakcji w kwietniu. Spełniając te warunki niemal automatycznie spełniamy też warunki pierwszej promocji – i razem zgarniamy 300 zł.

2,5% na koncie oszczędnościowym

Co ciekawe oprócz premii w gotówce mBank oferuje nam podwyższone do 2,5% oprocentowanie dla kwoty do 20 000 zł na rachunku oszczędnościowym „Moje cele”. Oprocentowanie będzie obowiązywać do 30.09.2019, ale tylko w tych miesiącach, w których więcej dopłacimy do konta, niż wypłacimy. Bank będzie bowiem sprawdzał na koniec miesiąca, czy na koncie jest co najmniej 100 zł więcej, niż było w poprzednim.

Sam rachunek „Moje cele” pozwala na odkładanie zaokrągleń lub pełnych kwot od transakcji wykonywanych kartą. Możemy też wybrać procent wartości transakcji lub po prostu stałą kwotę miesięcznie. Oczywiście z rachunku „Moje cele” nie musimy korzystać (ale pamiętajmy, aby go założyć już w trakcie wnioskowania o eKonto!).

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste – najnowszy rachunek mBanku, który zastąpił poprzednie eKonta (standard oraz plus). Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty. To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł (więc zdecydowanie nie warto tego robić :)).

Nie przegap!

Komentarze

 • Zamknąłem konto w Orange Finanse w zeszłym roku. Czy dyskwalifikuje mnie to do udziału w promocji?

  aelfraed Odpowiedz
  • Bardzo dobre pytanie – w teorii Orange Finanse to też mBank, ale systemy są osobne – więc nie zdziwię się, jak przejdzie. Ale jest ryzyko. Mogę dopytać, ale to zwróci uwagę banku na ten problem.

   Michał
  • Dodatkowo mBank ma dobre IT, więc łatwo mogą ten problem rozwiązać na swoją korzyść.

   abc
  • Byłbym wdzięczny za podpytanie, bo sprawa jest delikatnie mówiąc nieco skomplikowana.

   aelfraed
  • Sprawdz numer konta, jesli jest z trefnej puli to nawet nie ma co kombinowac. Ale jesli jest inny to zaloz konto, co ci zalezy.

   keton
  • Uzyskałem odpowiedź, że posiadanie konta w Orange Finanse nie wyklucza z promocji :)

   Michał
  • No to super. Dzięki za info : )

   aelfraed
 • Witam
  czy warunek z pierwszej części tj pięć płatności kartą lub BLIKiem dla zdobycia 100zł + 50 zł voucher pokrywa się z warunkiem opisanym w drugiej części (Dodatkowe 150 zł w promocji „eKonto z premią”) dla zdobycia kolejnych 100zł ?
  tzn czy trzeba wykonać 5 + 5 transakcji czy wystarczy wykonać ich tylko 5 i spełnimy warunki w obu promocjach?
  pozdrawiam

  holek Odpowiedz
  • Jak najbardziej – wystarczy 5 płatności i zaliczone będą tu i tu (zwracam tylko uwagę, że w jednej promocji internet odpada, więc musi to być 5 stacjonarnych).

   Michał
 • hej Michal (Admin)
  jak rozumiem konto mozna zalożyć rownież w opcji z kurierem czy tylko w oddziale banku?

  Michal1607 Odpowiedz
 • Jeśli we wniosku nie zapisałem się do „Moich celów”, to da się jakoś zapisać do tego później i mimo wszystko załapać na promocję „eKonto z premią IV”?

  szeroki Odpowiedz
  • Też nie zaznaczyłem tego. Da się wniosek anulować? Czy po prostu umowy nie podpisywać jak kurier przyjedzie.

   paweł
  • Zadałem to pytanie do mBanku. Oto odpowiedź:
   „rachunek Moje Cele nie musi być otwarty razem z eKontem, aby mógł Pan uzyskać premię za szybki wpływ i za transakcje.
   Jest to natomiast warunek konieczny, abyśmy na rachunku Moje Cele uruchomili Panu promocyjne oprocentowanie 2,5 proc. w skali roku do 20 000 zł (ważne do 30.09.2019 r.).”

   Koles
  • Nie chcę was martwić, ani wymądrzać się względem tego co mówią konsultanci, ale regulamin (promocji mBankowej) jest tu precyzyjny:

   Z Promocji możesz skorzystać, jeśli w dniu, w którym do niej przystępujesz, spełnisz łącznie poniższe warunki:
   […]
   5) Przy otworzeniu eKonta promocyjnego uruchomisz produkt Moje cele.

   Uwierzcie, że jeśli o czymś piszę w prześwietleniu oferty, to nie jest to moje widzimisie ;)

   Oczywiście inna sprawa, czy bank będzie to egzekwować. Nie zdziwię się, jeśli nie.

   Michał
  • Dzięki Panowie za odpowiedzi.

   Sam też zapytałem mBanku, jak powinienem postąpić w tej sytuacji i pracownik supportu anulował mój wniosek i polecił złożyć wniosek jeszcze raz z już zaznaczonymi „Moimi celami”.

   Ktoś się orientuje, czy ponowne złożenie wniosku z linka ebrokera nie dyskwalifikuje z wzięcia udziału w ich promocji? Regulamin milczy na ten temat.

   Zobaczymy co z tego wyjdzie, najwyżej pójdą dwie reklamacje.

   szeroki
  • Jeśli zakładasz z ich linka/ze strony promocji, to powinno być OK.

   Michał
  • Ach Ci konsultanci bankowi….Michał (ADMIN) ma rację – kolejna rozmowa – tym razem chat z mBankiem potwierdził ze ten produkt jest niezbędny przy zakładaniu konta aby dostać nagrodę 150 zł. Zostaje tylko anulowanie wniosku i wystawienie nowego

   Koles
  • Zapisujcie dane rozmów z konsultantami, którzy, jak widać, wprowadzali w błąd. Jest dzięki temu olbrzymia szansa, że w razie jakichś kwasów bank będzie uznawać reklamacje.

   Mateusz
  • Bo przy składaniu wniosku nie nazywają tej opcji „Moje cele” jest tylko opcja oszczędzania… trzeba się domyślać. :P ja też właśnie dzwoniłam, czytał regulamin, powiedział, że Moje Cele można otworzyć po podpisaniu umowy. Powtórzyłam to 2 razy wyraźnie, potwierdził. Zrobiłam zrzut ekranu o ktorej godzinie rozmawiałam z infolinią. W końcu muszą brać odpowiedzialność za swoich pracowników i jakie informacje przekazują klientom. (Chyba) będę zatem ryzykować i nie anulowałam wniosku. Jeżeli aktywuje Moje Cele w dniu podpisania umowy, to może będzie okey. A 5min po wypełnieniu wniosku, na infolinii mówili, że wysyłka dla kuriera jest już w trakcie przygotowywania…. szybko. :)

   Izabela
 • Po jakim czasie można zamknąć konto? I z jakimi konsekwencjami?

  Alibaba Odpowiedz
 • Michał ( admin) nie wiem czy dobrze rozumiem. Bank dodatkowo precyzuje, że chodzi o rachunki z numerami rozliczeniowymi (3-10 cyfra) 1140 2004 oraz 1140 2017. Jak miałem konto 43 1140 2004 to mogę wziąć udział w promocji?

  pasikonik119 Odpowiedz
  • Udział w tej promocji możesz brać, jeśli od 01.01.2017 nie posiadałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Jeśli kiedyś posiadałeś taki rachunek, ale został on zamknięty przed 01.01.2017, to nie wyklucza Cię to z tej promocji

   paweł
  • Jeśli miałeś po 1.01.2017 rachunek osobisty/oszczędnościowy w mBanku (i dawnym Multibanku) to nie możesz brać udziału. Generalnie te numery rozliczeniowe dodają tylko zamieszania, bo zdaje się pierwszy z nich to numer mBanku, a drugi Multibanku – więc oczywistym jest, że posiadanie konta w jednym z tych banków wyklucza.

   Jeśli natomiast zamknąłeś konto przed 1.01.2017 lub posiadłeś inny rachunek (techniczny, karty kredytowej, lokatę itd) to możesz brać udział.

   Michał
 • Czy można połączyć tą promocję dodatkowo z programem poleceń?

  Tomek201 Odpowiedz
  • mBankowym – nie, nie ma miejsca na kod.
   Ale jest program poleceń wewnątrz promocji, ale tylko dla jej uczestników (polecający musi również brać udział w promocji i spełnić jej warunki – czyli de facto polecającym jest nowy klient, który nie ma pojęcia co poleca/nie zna produktu… :)).

   Michał
 • Czytam właśnie regulamin programu poleceń – karencja wynosi prawie 10 lat!
  „Nowy klient – nie posiada obecnie w mBanku, ani nie posiadał po 31 grudnia 2009 roku żadnego produktu mBanku.”

  Michał Odpowiedz
  • Czytasz zły regulamin. W tej promocji nie można polecać za pomocą wewnętrznego, mBankowego programu poleceń. Tu można polecać na poziomie strony promocji (która organizowana jest pośrednika we współpracy z mBankiem). Wszystko jest opisane w regulaminie samej promocji. Wpis również zawiera prawidłowe dane. Osoba, która może przystąpić do powyższej promocji = osoba, która może polecać i być polecona.

   Michał
  • Michale, mam pytanie odnośnie tego programu poleceń. Czy osoba posiadająca konto z innej promocji może zarejestrować się w programie poleceń (Bonus), czy tylko osoby zakładające konto w tej konkretnej promocji mogą polecać

   pasikonik119
  • Pisałem już kilkukrotnie: tylko uczestnik TEJ promocji może ją polecić innej osobie. Dodatkowo obie osoby muszą spełnić warunki promocji. Innymi słowy to taki trochę pseudo-program poleceń, bo polecać może jedynie nowy klient (nowemu klientowi).

   Michał
  • ok teraz rozumiem, dzięki

   pasikonik119
  • W takim razie jak i gdzie wpisać kod polegającego- otworze nowe konto i chce polecić mamie- łącze 2 promocje (300zl) i nie ma gdzie wpisać kodu, to jak polecany ma go podać?

   Izabela
  • Z linku polecającego wygenerowanym w ebroker zakłada się konto na tym portalu. Polecenie nie jest na poziomie banku ale pośrednika.

   Skylla
  • To wszystko wyjaśnia. :) A czy tylko osoba polecajaca dostaje 50zl? Czy polecana też coś? ;)

   Izabela
 • No i znowu nic od mBanku dla starych klientów, pora się żegnać z nimi…

  Kate Odpowiedz
 • Nareszcie przesunięty ten trefny 01.01.2016r. :)

  specu Odpowiedz
 • A ja dopiero otworzyłam konto w promocji za 140 PLN do 14 lutego. Czasem zwlekanie popłaca ;(

  Madeira Odpowiedz
 • Witam, moje pytanie nie odnosi się konkretnie do tej oferty, jednak ciekawy jestem czy są jakieś miesiące, w których banki najczęściej uruchamiają najlepsze promocje? Pytam, ponieważ dopiero rozpoczynam przygodę z takimi ofertami i nie wiem czy korzystać z najlepszych dostępnych w tym momencie, czy może uzbroić się w cierpliwość? Jak to wygląda z punktu widzenia kogoś bardziej doświadczonego? Czy dzisiejsze promocje są słabe/przeciętne/dobre w stosunku do tego co banki oferowały np. w ciągu ostatnich 2 lat?

  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

  PiotrekP Odpowiedz
 • Czy można zrezygnować z karty po spełnieniu ostatniego warunku 5 płatności kartą i wpływu 1000zł ? żeby nie martwić się o opłaty bo samo konto jest darmowe?

  holek Odpowiedz
 • Witam,
  w opisie całej akcji piszesz „Wpływ nie może pochodzić z naszego rachunku w mBanku (z innego banku już jest OK)…”, natomiast w regulaminie Regulamin akcji promocyjnej „Twoje Konto z Bonusem i Premią” napisane jest:
  Premię za szybki wpływ naliczymy po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do Promocji. Premię wypłacimy w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:
  – wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu,
  – zasilisz w ciągu 7 dni swoje eKonto promocyjnego jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Nie może być to przelew z rachunku innego Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem
  Z drugiego warunku wynika, że wpływ z innego banku nie jest jednak OK
  Proszę o wyjaśnienie zatem, która wersja jest prawdziwa ;)
  Pozdrawiam

  Kalor Odpowiedz
  • Moja. I ich :) Zobacz co jest zdefiniowane w regulaminie pod pojęciem Bank :) przypominam, ze słowa pisane z dużej litery maja swoją definicje :)

   Michał
  • Czyli przelew na kwotę min. 1000 PLN z każdego innego niż mBank rachunku bankowego będzie zaliczony jako spełniony warunek? :)

   Kalor
  • Tak. Przelew z mBanku również, o ile będzie od innej osoby, niż uczestnik promocji.

   Michał
  • Właśnie wróciłem z podpisania umowy, doradca w banku powiedział, że przelew z rachunku w innym banku, którego jestem właścicielem nie spełni warunku. Potwierdzone zostało to również na infolinii banku. Pozdrawiam

   Kalor
  • Skoro „Bank” oznacza „mBank”, to pisanie o „innym Banku” nie ma sensu…

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie wiem czy podmieniono regulamin: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-iv-edycja-29-05-2019.pdf

   Ale teraz jest zapis: na Twoje eKonto promocyjne w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta promocyjnego wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.

   Tym samym jest wprost, że tylko przelew z rachunku własnego w mBanku jest wykluczony.

   sebeksk
  • Być moze podmienili, bo za dużo osób miało problemy ze zrozumieniem, że Bank = mBank (a nie dowolny bank).

   Michał
 • hej
  mam pytanie – zarejestrowalem sie na stronie, ale nie kliknalem jeszcze linku w mailu.
  a znajomy podeslal mi linka polecajacego . czy w takim razie moge raz jeszcze sie zarejestrowac i zlozyc wniosek (dzieki temu znajomy zgarnie extra 50 pln), czy tez musze dokonczyc juz rozpoczeta procedure.

  Michal1607 Odpowiedz
 • Czyli mogę przelać na konto w mBanku tysiaka I potem przelać to sobie na swój główny rachunek z powrotem?Spelniam wtedy warunek ?
  Ile razy muszę przelać 1000 zł? W dwóch kolejnych miesiącach?
  Konto oszczędnościowe jest darmowe ? Czy pomorze jakieś koszty?

  Asia12 Odpowiedz
  • Podbijam pytanie – chłopak mający konto w mbanku przelał mi tysiaka i dwie minuty później był ten tysiak juz z powrotem u niego ;p ale chyba zaliczone? :D

   Dominika
 • Nie bardzo rozumiem.
  Oznaczylam wszystkie zgody.
  Nie widzę gdzie są wspomnia „Moje cele”
  Zrobiłam to na stronie mbanku.

  Krystyna Odpowiedz
 • Tak dla pewności, zgody AXA nie trzeba zaznaczać? :-P

  slayer Odpowiedz
 • witam
  dzis przyjechal kurier, umowa podpisana. aktywowane dostepy. Ale widze ze nie ma konta oszczednosciowego „Moje cele” – chociaz na etapie wniosku na 100 % to zaznaczalem (mam print screen).
  Ktos tez tak ma? A moze to konto aktywują póżniej?

  Michal1607 Odpowiedz
  • Spróbuj wykonać przelew na rachunek własny – pojawi ci się nazwa tego rachunku i numer ( pierwsze i ostatnie 4 cyfry).

   cykor
  • dzieki cykor.
   człowiek uczy się całe zycie!

   Michal1607
 • „- zasilisz w danym miesiącu kalendarzowym swoje eKonta promocyjnego jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Nie może być to przelew z rachunku innego Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem”
  wprowadzacie w błąd

  Tommy Odpowiedz
  • A gdzie konkretnie? Bo moim zdaniem to twój komentarz wprowadza w błąd. Przypominam, że słowa pisane z wielkiej litery w tego typu dokumentach mają swoją definicję. Sprawdź, co w regulaminie kryje się pod definicją słowa „Bank” (i porównaj z tym, co jest we wpisie).

   Michał
 • czy konto firmowe, które posiada numery wykluczające 1140 2004 tez wyklucza z promocji ?

  Michał R. Odpowiedz
 • Gdzie są ustawienia tych moich celów? Bo w panelu nic nie widzę skonfigurowanego

  Adim Odpowiedz
 • hej Michał
  mam pytanie w kwestii konta oszczędnosciowego Moje Cele – czy w ramach tej promocji wystarczy tylko wyrazic chec otwarcia tego rachunku (i go otworzyc), czy tez nalezy wykonac jakiekolwiek wplaty na to konto?
  w warunkach promo widze w sekcji IV p. 5 -> Przy otworzeniu eKonta promocyjnego uruchomisz produkt Moje cele.
  ale wolę dopytac

  Michal1607 Odpowiedz
  • Wlasnie podpisana umowa w mKiosku, dane do konta przyszly SMS, ale tez nie ma KO na liscie, jest tylko ekonto. Dziwne, ale oczywiscie przy probie przelewu jest widoczne.

   keton
 • Michale
  czy wg Ciebie wymóg 5 płatności kartą lub blikiem oznacza że można część transakcji łączyć tj. zrobić kartą np 3 a blikiem kolejne 2, czy te 5 transakcji musi byc tylko kartą czy tylko blikiem
  pozdrawiam

  holek Odpowiedz
 • Jak uczestniczyć jednocześnie w akcji eKonto z premią – IV edycja gdy warunkiem uczestnictwa Twoje Konto z Bonusem i Premią jest założenie konta z ich str a we wniosku nie ma oświadczen ktore sa wymienione jako warunek w akcji eKonto z premią – IV edycja zgodnie z

  Regulamin-akcji-promocyjnej-Twoje-Konto-z-Bonusem-i-Premia
  pkt
  IV. Jakie są warunki uczestnictwa w Promocji?
  1. Z Promocji możesz skorzystać, jeśli w dniu, w którym do niej przystępujesz, spełnisz łącznie poniższe
  warunki:
  3) na ww. wniosku zaakceptujesz oświadczenia o treści wskazanej w części „X. Oświadczenia”,

  X. Oświadczenia
  1. Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z premią – IV edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.
  2. Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji eKonto z premią – IV edycja

  W trakcie skladania wniosku byly różne oświadczenia (zgodziłem sie na wszystkie) ale takich jak w/w nie było ….

  piotro Odpowiedz
 • nie wiem czy dobrze zrozumiałem jak nalezy skorzystać (osoba polecona) z linku polecajacego ?
  Czy po tym jak nowy uczestnik sie zarejstruje to nie powinien zalozyc ze strony Bonus
  CZY TYLKO ze skopiowanego linku polecenia który ma inny adres

  ????
  Mimo ze w regulaminie jednym z warunkow jest:

  złożyć w okresie od 18.02.2019 r. do 31.03.2019 r. wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową wyłącznie poprzez Profil Uczestnika w Serwisie za pośrednictwem linku udostępnionego w zakładce „KONTO BONUS”

  piotro Odpowiedz
 • a na stronie z linka do promocji:
  „- zasilisz w ciągu 7 dni swoje eKonto promocyjnego jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Nie może być to przelew z rachunku innego Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem”
  a w regulaminie:
  „na Twoje eKonto promocyjne w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta promocyjnego wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.”

  Czyli bezpieczniej zrobić przelew od znajomego?

  MarcinG Odpowiedz
 • To zasilenie minimum 1000 PLN ma być przelane na nowe ekonto czy na konto oszczędnościowe „moje cele” ??

  Trutru Odpowiedz
 • Czy przelew na 1000zl z mBanku z konta polecającego spełnia warunek promocji?

  Ewelina Odpowiedz
 • 2) w okresie, w którym możesz przystąpić do Promocji złożysz wniosek o otwarcie rachunku
  oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto osobiste, zwane dalej eKontem promocyjnym, wraz z
  wnioskiem o wydanie karty debetowej, zwaną dalej kartą promocyjną,
  3) na ww. wniosku zaakceptujesz oświadczenia o treści wskazanej w części „X. Oświadczenia”

  1. Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do
  wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z premią
  – IV edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.
  2. Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu
  Promocji „eKonto z premią – IV edycja”.

  U mnie we wniosku o konto nie było tych zgód do zaznaczenia o czym pisze Regulaminie jak ma się to do promocji ??

  Mars Odpowiedz
  • Dobre pytanie… chyba trzeba się już szykować na reklamację bo takich zgód we wniosku nie było.

   WiFran
 • Poprawcie mnie proszę, jeśli się mylę – ten przelew na 1000 zł w ciągu 7 dni po otwarciu konta ma iść na eKonto czy na rachunek Moje cele?

  Anika Odpowiedz
  • Mam to samo pytanie i nie wiem gdzie wykonać przelew

   Varto
  • VII. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać nagrodę?
   1. Premię za szybki wpływ otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz poniższe warunki:
   1) dokonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK,
   2) ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),
   3) na Twoje eKonto promocyjne w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta promocyjnego wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.

   eKonto czyli… eKonto
   Moje Cele to rachunek oszczędnościowy.

   WiFran
 • Czy w poprzednich promocjach też było tyle nieścisłości w regulaminach? Jeśli tak, to jak później Bank je interpretował – na naszą korzyść, czy nie?
  Czy były przypadki, że mBank poprawiał regulaminy lub wnioski? Warto czekać?
  Chciałem skorzystać z promocji, ale widząc tyle niejasności (tudzież słowo Inny Bank, tu znów brak wymaganych Oświadczeń) zastanawiam się czy się zapisywać już, czy warto poczekać?

  Gerard Odpowiedz
 • Ja profilaktycznie wykonałem tu i tu

  Trutru Odpowiedz
 • Czy ktoś wie jak można polecić promocję innej osobie? Właśnie złożyłam wniosek o konto, ale nie było tam żadnego kodu ani pytania czy chcę komuś polecić tą promocję. Będę wdzięczna za odpowiedź.

  Kamila Odpowiedz
  • Na stronie Partnera promocji logujesz się do swojego konta i tam jest „Program poleceń”. Osoba polecana zakłada swoje konto w promocji u Partnera z linku polecającego, który skopiujesz z „Programu poleceń”.

   slayer
  • Dla każdego polecanego jest oddzielny link czy jeden wspólny dla wszystkich (max 5)?

   Skylla
  • Dzięki slayer, ale czy osoba polecona też będzie mogła wtedy skorzystać z tej promocji? Nie musi się rejestrować przez stronę promocji? W mBanku nie dają jasnych co do tego informacji, kręcą coś o promocji organizowanej przez zewnętrznego partnera. Ani nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli.

   Kamila
 • Proszę o pomoc w sprawie promocji „Moje Cele”.
  Czy przelew 1000 zł ma być na moje eKonto czy na konto oszczędnościowe „Moje cele” ?
  A tak w ogóle nie mogę znaleźć nr konta moje cele.
  Dziękuję

  luic Odpowiedz
  • Na swoje konto. Na moje cele samo się przelewa jak płacisz kartą.

   olek23
  • Kilka minut po podpisaniu papierów, które przywiózł kurier, otrzymałem email, że moje konto jest otwarte i aktywne. W załączniku był plik PDF z potwierdzeniem otwarcia obu kont (eKonto osobiste i „rachunek ułatwiający oszczędzanie”) z ich numerami, oprocentowaniem itp.

   Gerard
  • Ok dzięki @Gerard, @olek23 pisał żeby wpłacić na eKonto. Wpłacić też 1000 na to konto do oszczędzania ?

   luic
  • Nie ma takiej potrzebt, w regulaminie jasno jest napisane gdzie ma byc przelew.

   keton
 • Co zrobić jeżeli nie otrzymałam Jeszcze karty ?

  Asia12 Odpowiedz
 • To wiem :(

  Asia12 Odpowiedz
 • Bardziej mnie zastanawia , jak to możliwe, że karta do mnie nie dotarła.

  Asia12 Odpowiedz
  • W moim przypadku było tak umowę podpisałem w oddziale w poniedziałek a kartę miałem w skrzynce we środę czyli trwało to jakieś 9dni

   Trutru
  • Także czekam ponadprzeciętnie długo na kartę, na dodatek w aplikacji mobilnej wyświetla mi się przy niej „w produkcji”, choć minęło już jakieś dwa tygodnie od podpisania umowy. Na szczęście transakcje można realizować BLIKiem :)

   Mateusz
 • Polecam się do programu poleceń, kod polecający to: titus78

  tytus de Zoo Odpowiedz
 • czy płatności telefonem kartą mastercard zaliczają się do transakcji biorących udział w promocji ?

  Michał Odpowiedz
 • Mam dwie wątpliowości:
  1. Czy posiadanie eKonta walutowego (EUR) po 01.01.2017 także dyskwalifikuje? Moje zostało zamknięte w połowie stycznia 2017.
  2. Czy jeśli nie kwalifikuję się do promocji ze względu na powyższe to zostanę jakoś o tym powiadomiony / konto nie zostanie otwarte? Czy po prostu założę je i nie skorzystam?

  Łukasz Odpowiedz
  • 1. Jeśli się nie mylę eKonto walutowe jest również rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym, tyle, że w innej walucie (sprawdziłbym jeszcze jaki dokładnie opis ma ten rachunek w szczegółach rachunku / umowie). Oznacza to, że nie będzie spełniony warunek nowego klienta.
   2. Po prostu nie będzie premii. Niestety nikt nie informuje wcześniej o spełnieniu (lub nie) warunków – dopiero na koniec.

   Michał
 • Czy można wstrzymać odkładanie na „Cel”, a i tak spełnić warunki promocji?

  slayer Odpowiedz
 • Przykładowo otwierając konto 20.02 pierwszy wpływ powinniśmy dokonać do 27.02.
  Otwierając tzn. wówczas gdy podpisze dopiero umowę w banku tak ?

  Karolina Odpowiedz
 • Prosba, czy z obu promocji skorzystam w mkiosku (na infolinii twierdza ze tylko oddzialy)?

  rw8888 Odpowiedz
  • Wniosek składasz online i tam wybierasz punkt podpisania umowy. Na liście są również eKioski w CH.

   Skylla
 • „nie możemy Ci otworzyć konta.”
  Czy ktoś może pomóc w tym temacie ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Czy zgody marketingowe trzeba zaznaczac aby dostać 300zł?

  Damian01 Odpowiedz
 • Czy trzeba wyrażać zgody marketingowe żeby załapać się na 300zl?

  Damian01 Odpowiedz
 • Cześć, dziękuję za informację o promocji. Otworzyłam konto, wpłaciłam 1000 zł na eKonto i… konto oszczędnościowe „Moje Cele” pobrało mi 600 zł z tej kwoty wczoraj. Pytanie: czy to wykluczy mnie z promocji? Czy w ogóle można te 1000 zł normalnie wydawać poprzez zakupy, opłaty itd.? Jeśli nie, to czy jeśli dziś dopłacę te 600 zł z powrotem na eKonto, uratuję promocję? Z góry dziękuję za pomoc.

  EwaMA Odpowiedz
  • Akurat 1000 zł ma być tylko wpłacone. Po sekundzie możesz z nimi zrobić co chcesz (wydać, przelać, itd). Takżę jest OK.

   Michał
  • Dziękuję za odpowiedź i uspokojenie ;)

   EwaMA
  • Jakim cudem konto Moje cele mogło ci pobrać 600zł? Sprawdź ustawienia tego konta. Ono zasadniczo pobiera tylko zaokrąglenia od płatności kartą do eKonta.

   skylla
 • Proszę o waszą informację.
  Ile czekacie na zwrot z mOkazji ? Faktycznie trzeba czekać 60 dni ?

  luic Odpowiedz
  • na koniec kolejnego miesiąca zvvracają te „automatyczne”, natomiast za dedykovvane linki mi vvcale nie zvvracają i trzeba reklamovvać.

   abc
 • Dziś założone, co ciekawe ID klienta taki sam jak z 2001 r. mBąk nigdy nie zapomina ;-)

  qq Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy