Łatwe 300 zł za założenie eKonta we współpracy mBanku i serwisu bankier.pl

Trwa do 21.10.2018

Ruszyła promocja mBanku we współpracy z serwisem bankier.pl. W zamian za założenie konta zyskać możemy super łatwe 150 zł premii. A jeśli będziemy wykonywać kilkanaście płatności kartą w miesiącu (na dowolne kwoty!), to dodatkowo zgarniemy kolejne 150 zł :)

300 zł za założenie eKonta mBanku od Bankier.pl

Zgarnij premię z eKontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego mBanku od 1.01.2016. Sprecyzowane jest, że chodzi tu o rachunki o numerach rozliczeniowych (3-10. cyfra) 1140 2004 lub 1140 2017. Dodatkowo z promocji wykluczone są osoby, których złożyły wniosek o eKonto (np. kilka dni temu) i jest on w tej chwili ciągle procesowany.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji i złożymy wniosek o eKonto wraz z kartą debetową i wyrazimy zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane oraz współpracujące z bankiem. Konieczne też będzie wyrażenie zgody na ujawnienie organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji – czyli poinformowanie serwisu bankier.pl o tym, czy spełniliśmy warunki do wypłaty premii.

Możliwe, że pod koniec będzie możliwość podania identyfikatora osoby, która poleciła nam konto w mBanku. Jeśli nikogo takiego nie macie, to będzie mi bardzo miło za podanie kodu „livesmarter”.

Program poleceń w mBanku

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku mamy czas 21.10.2018. Umowę o konto powinniśmy zawrzeć w ciągu maksymalnie jednego miesiąca. Pamiętajmy tylko, że jeśli wybierzemy podpisanie umowy w oddziale banku, to będziemy tam musieli jedynie sfinalizować umowę, a nie składać wniosek od początku. To bardzo istotne – w poprzedniej edycji zdarzały się przypadki, w których pracownicy oddziału anulowali prawidłowo złożony wniosek internetowy i składali nowy, niepromocyjny! W takim wypadku to pracownik oddziału otrzymywał prowizję za pozyskanie klienta, a nie serwis bankier – który najzwyczajniej w świecie dzieli się swoją prowizją z nami fundując nagrodę w promocji.

To, czy finalizujecie odpowiedni wniosek możecie sprawdzić po jego numerze – rozpoczynającym się od „RAC” i posiadającym 9 kolejnych cyfr. Ciąg ten powinien być taki sam w całym procesie zakładania konta.

150 zł za… 5 transakcji!

A co zrobić, aby zgarnąć tytułową premię? Zgodnie z regulaminem powinniśmy zrealizować co najmniej pięć transakcji w miesiącu otwarcia konta lub w miesiącu bezpośrednio po nim następującym. Jako transakcje rozumiemy tu płatności bezgotówkowe i/lub przelewy zewnętrzne inicjowane przez klienta. Wystarczy więc wykonać pięć przelewów na swój rachunek w innym banku i… premia nasza! :)

Organizator poinformuje o przyznaniu premii mailowo – do 28.02.2019. Będziemy mieć wtedy maksymalnie 14 dni na uzupełnienie danych do jej odbioru. W tym samym czasie powinniśmy dostać przelew 150 zł.

150 zł za aktywność

Biorąc udział w promocji automatycznie zapisujemy się również do oferty banku, w której zgarnąć można kolejne 150 zł. Jak to zrobić?

Tu premiowana będzie nasza aktywność, czyli to, ile transakcji kartą lub BLIKiem wykonamy w danym miesiącu. Jeśli od 5 do 9 transakcji, to bank wypłaci nam 10 zł premii za dany miesiąc. Jeśli od 10 do 14 – to zyskamy 20 zł. A jeśli 15+ transakcji – to zgarniemy 30 zł.

Promocja trwa przez pierwszych 5 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo otwierając eKonto we wrześniu nasze transakcje będą premiowane przez okres od października do lutego włącznie. Premia za dany miesiąc będzie wypłacana do końca kolejnego miesiąca. Maksymalnie zdobyć możemy 30 x 5 = 150 zł. Oczywiście transakcje te gwarantują nam również spełnienie warunku zyskania premii w pierwszej promocji.

Ale uwaga! Aby bank wypłacił premię za dany miesiąc konieczne będzie spełnienie jeszcze dwóch dodatkowych warunków. Po pierwsze: zalogowanie się do aplikacji mobilnej mBanku co najmniej raz w miesiącu. Po drugie: jednorazowy wpływ na konto w kwocie nie niższej, niż 1000 zł (przy czym wykluczone są przelewy własne z innych rachunków w mBanku). Najprościej więc spełnić ten warunek przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąć udział w promocji możemy zawrzeć umowę o eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus.

W przypadku pierwszego rachunku nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie konta – bez spełniania dodatkowych warunków. Karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 5 płatności miesięcznie na dowolne kwoty. W zamian możemy zapłacić jedynie za bankomaty (7 zł od wypłaty), ale za darmo wypłacimy środki z urządzeń Euronetu, Planet Cash oraz BZWBK – o ile wypłata wyniesie min. 100 zł. Za wypłacenie „drobnych” zapłacimy 1,30 zł.

W przypadku eKonta w taryfie plus prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem wpływu min. 1000 zł. Jeśli o przelewie zapomnimy, to zapłacimy 5 zł miesięcznie. Za kartę nie zapłacimy natomiast ani grosza, jeśli wykonamy nią min. 5 płatności w miesiącu – inaczej bank pobierze od nas 4 zł miesięcznie. W zamian otrzymujemy jednak darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów od 100 zł w górę (poniżej tej granicy płacimy 1,30 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • zgłupieli z tą karencją

  karampuk Odpowiedz
 • w celu wyrobienia aktywności poprzez płatność kartą, bądź BLIKiem, nie ma żadnych wykluczeń MCC?

  joseba Odpowiedz
 • „Jeśli od 10 do 14 – to zyskamy 20 zł. A jeśli powyżej 15 transakcji – to zgarniemy 30 zł.”
  A jak ktoś wykona ròwne 15 transakcji? ;-)

  Pola33 Odpowiedz
 • Czy musimy posiadać kartę aby otrzymać nagrodę, czy możemy z niej zrezygnować, żeby nie martwić się opłatami?

  Garthel Odpowiedz
  • Generalnie w pierwszej promocji (150 zł od bankiera) karta nawet nie jest wymagana. Natomiast przyda się do drugiej promocji, przy czym w momencie wypłaty danej premii nie jest już wymagana.

   Michał
 • „Organizator poinformuje o przyznaniu premii mailowo – do 28.02.2018” – nie każdy ma DeLoreana żeby podróżować w czasie :))) Bank bogaty, to pewnie ma…

  tno3city Odpowiedz
 • Czyli jesli mialem numer rachunku 1140 2004 to jestem wykluczony? Zamykalem konto w 2015 roku, mam na to potwierdzenie mailowe, cos mi sie tu nie zgadza…

  klimas65 Odpowiedz
 • jak długo muszę posiadać dane konto po zgarnięciu bonusów?

  ml1389 Odpowiedz
  • Zazwyczaj regulamin wymaga aktywnego konta do momentu odebrania nagrody. Później robimy co chcemy :)

   Michał
 • Hej, a mogę to połączyć z kontem oszczędnościowym gdzie mam 3,5% do 10 000zł?

  Krystian Odpowiedz
  • Mówisz o lokacie 3,5%? To niestety promocje się nie łączą. Albo lokata albo 300 zł premii :)

   Michał
 • Czy ten jeden raz, co trzeba zalogować się do do aplikacji mobilnej nie można logować się internetowo?Nie bardzo chcę pobierać aplikację na telefon.

  Ewik Odpowiedz
  • Musi być aplikacja mobilna. Ja też początkowo się wzbraniałem, ale ta od mBanku jest bardzo fajna – zwłaszcza powiadomienia o np. transakcjach kartą czy przelewach przychodzących.

   Michał
 • W którym momencie składania wniosku wpisać identyfikatora osoby, która poleciła nam konto w mBanku? Składam właśnie wniosek jestem przy pkt.6 i nie było możliwości wpisania kodu

  Andrzej Odpowiedz
  • 3ci etap składania wniosku, wpisujesz nazwę polacającego. naprzód musisz wyrobić w zakładce polecenia tkai identyfikator u polecającego.

   marek dziekaniak
  • U mnie ani w 3cim, ani w każdym z 6ciu etapów nie było możliwości wpisania kodu, dzwoniłem na infolinie i nie potrafili temu zaradzić, w końcu dostałem info (po długich konsultacjach) że te promocje ze sobą się nie łączą

   No cóż, wniosek już poszedł, trudno ….

   Andrzej
  • Czy aby na pewno nie łączą się ze sobą? Na stronie mBanku jednak widnieje info, z którego wynika, że jednak mogą się łączyć.

   bhrtb
 • Mam stary dowód osobisty z adresem. Obecnie jestem zameldowana w innym miejscu, tam też mieszkam. Mogę wpisać adres z dowodu aby się zgadzało ale podałabym ten nowy adres dla kuriera w celu podpisania umowy?

  Paulinaaa Odpowiedz
 • Czy można wypełnić ten wniosek używając paszportu? Strona wymusza dowód osobisty, którego nie posiadam :)

  Kuba Odpowiedz
 • jakie dokladnie zgody nalezy zaznaczyc w toku skladania wniosku? juz to zrobilem, ale nie jestem pewny czy poprawnie…

  maciej Odpowiedz
 • Czy opłata za kartę debetową obowiązuje też w miesiącu w którym otwarte zostało konto i wydana karta? Jak we wrześniu otworzę konto to musze zrobić 5 transakcji kartą żeby nie skasowali mi opłaty? Bo od października to już wiadomo że trzeba.

  michh Odpowiedz
 • Czy to pewne, że można te 1000 zł przelać ze swojego konta w innym banku?

  Martyna Odpowiedz
  • Pewne – regulamin wyklucza jedynie przelewy własne z mBanku. Z innych banków są OK. Zresztą to nie pierwsza tego typu promocja od nich i zawsze działa ;)

   Michał
  • No to super :) Dzięki!

   Martyna
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy