Łatwe 300 zł za założenie eKonta we współpracy mBanku i serwisu bankier.pl

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku we współpracy z serwisem bankier.pl. W zamian za założenie konta zyskać możemy super łatwe 150 zł premii. A jeśli będziemy wykonywać kilkanaście płatności kartą w miesiącu (na dowolne kwoty!), to dodatkowo zgarniemy kolejne 150 zł :)

300 zł za założenie eKonta mBanku od Bankier.pl

Zgarnij premię z eKontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku mBanku od 1.01.2016. Sprecyzowane jest, że chodzi tu o rachunki o numerach rozliczeniowych (3-10. cyfra) 1140 2004 lub 1140 2017. Dodatkowo z promocji wykluczone są osoby, których złożyły wniosek o eKonto (np. kilka dni temu) i jest on w tej chwili ciągle procesowany.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji i złożymy wniosek o eKonto wraz z kartą debetową i wyrazimy zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane oraz współpracujące z bankiem. Konieczne też będzie wyrażenie zgody na ujawnienie organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji – czyli poinformowanie serwisu bankier.pl o tym, czy spełniliśmy warunki do wypłaty premii.

Możliwe, że pod koniec będzie możliwość podania identyfikatora osoby, która poleciła nam konto w mBanku. Jeśli nikogo takiego nie macie, to będzie mi bardzo miło za podanie kodu „livesmarter”.

Program poleceń w mBanku

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku mamy czas 21.10.2018. Umowę o konto powinniśmy zawrzeć w ciągu maksymalnie jednego miesiąca. Pamiętajmy tylko, że jeśli wybierzemy podpisanie umowy w oddziale banku, to będziemy tam musieli jedynie sfinalizować umowę, a nie składać wniosek od początku. To bardzo istotne – w poprzedniej edycji zdarzały się przypadki, w których pracownicy oddziału anulowali prawidłowo złożony wniosek internetowy i składali nowy, niepromocyjny! W takim wypadku to pracownik oddziału otrzymywał prowizję za pozyskanie klienta, a nie serwis bankier – który najzwyczajniej w świecie dzieli się swoją prowizją z nami fundując nagrodę w promocji.

To, czy finalizujecie odpowiedni wniosek możecie sprawdzić po jego numerze – rozpoczynającym się od „RAC” i posiadającym 9 kolejnych cyfr. Ciąg ten powinien być taki sam w całym procesie zakładania konta.

150 zł za… 5 transakcji!

A co zrobić, aby zgarnąć tytułową premię? Zgodnie z regulaminem powinniśmy zrealizować co najmniej pięć transakcji w miesiącu otwarcia konta lub w miesiącu bezpośrednio po nim następującym. Jako transakcje rozumiemy tu płatności bezgotówkowe i/lub przelewy zewnętrzne inicjowane przez klienta. Wystarczy więc wykonać pięć przelewów na swój rachunek w innym banku i… premia nasza! :)

Organizator poinformuje o przyznaniu premii mailowo – do 28.02.2019. Będziemy mieć wtedy maksymalnie 14 dni na uzupełnienie danych do jej odbioru. W tym samym czasie powinniśmy dostać przelew 150 zł.

150 zł za aktywność

Biorąc udział w promocji automatycznie zapisujemy się również do oferty banku, w której zgarnąć można kolejne 150 zł. Jak to zrobić?

Tu premiowana będzie nasza aktywność, czyli to, ile transakcji kartą lub BLIKiem wykonamy w danym miesiącu. Jeśli od 5 do 9 transakcji, to bank wypłaci nam 10 zł premii za dany miesiąc. Jeśli od 10 do 14 – to zyskamy 20 zł. A jeśli 15+ transakcji – to zgarniemy 30 zł.

Promocja trwa przez pierwszych 5 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo otwierając eKonto we wrześniu nasze transakcje będą premiowane przez okres od października do lutego włącznie. Premia za dany miesiąc będzie wypłacana do końca kolejnego miesiąca. Maksymalnie zdobyć możemy 30 x 5 = 150 zł. Oczywiście transakcje te gwarantują nam również spełnienie warunku zyskania premii w pierwszej promocji.

Ale uwaga! Aby bank wypłacił premię za dany miesiąc konieczne będzie spełnienie jeszcze dwóch dodatkowych warunków. Po pierwsze: zalogowanie się do aplikacji mobilnej mBanku co najmniej raz w miesiącu. Po drugie: jednorazowy wpływ na konto w kwocie nie niższej, niż 1000 zł (przy czym wykluczone są przelewy własne z innych rachunków w mBanku). Najprościej więc spełnić ten warunek przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąć udział w promocji możemy zawrzeć umowę o eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus.

W przypadku pierwszego rachunku nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie konta – bez spełniania dodatkowych warunków. Karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 5 płatności miesięcznie na dowolne kwoty. W zamian możemy zapłacić jedynie za bankomaty (7 zł od wypłaty), ale za darmo wypłacimy środki z urządzeń Euronetu, Planet Cash oraz BZWBK – o ile wypłata wyniesie min. 100 zł. Za wypłacenie „drobnych” zapłacimy 1,30 zł.

W przypadku eKonta w taryfie plus prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem wpływu min. 1000 zł. Jeśli o przelewie zapomnimy, to zapłacimy 5 zł miesięcznie. Za kartę nie zapłacimy natomiast ani grosza, jeśli wykonamy nią min. 5 płatności w miesiącu – inaczej bank pobierze od nas 4 zł miesięcznie. W zamian otrzymujemy jednak darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów od 100 zł w górę (poniżej tej granicy płacimy 1,30 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • zgłupieli z tą karencją

  karampuk Odpowiedz
 • w celu wyrobienia aktywności poprzez płatność kartą, bądź BLIKiem, nie ma żadnych wykluczeń MCC?

  joseba Odpowiedz
 • „Jeśli od 10 do 14 – to zyskamy 20 zł. A jeśli powyżej 15 transakcji – to zgarniemy 30 zł.”
  A jak ktoś wykona ròwne 15 transakcji? ;-)

  Pola33 Odpowiedz
 • Czy musimy posiadać kartę aby otrzymać nagrodę, czy możemy z niej zrezygnować, żeby nie martwić się opłatami?

  Garthel Odpowiedz
  • Generalnie w pierwszej promocji (150 zł od bankiera) karta nawet nie jest wymagana. Natomiast przyda się do drugiej promocji, przy czym w momencie wypłaty danej premii nie jest już wymagana.

   Michał
 • „Organizator poinformuje o przyznaniu premii mailowo – do 28.02.2018” – nie każdy ma DeLoreana żeby podróżować w czasie :))) Bank bogaty, to pewnie ma…

  tno3city Odpowiedz
 • Czyli jesli mialem numer rachunku 1140 2004 to jestem wykluczony? Zamykalem konto w 2015 roku, mam na to potwierdzenie mailowe, cos mi sie tu nie zgadza…

  klimas65 Odpowiedz
 • jak długo muszę posiadać dane konto po zgarnięciu bonusów?

  ml1389 Odpowiedz
  • Zazwyczaj regulamin wymaga aktywnego konta do momentu odebrania nagrody. Później robimy co chcemy :)

   Michał
 • Hej, a mogę to połączyć z kontem oszczędnościowym gdzie mam 3,5% do 10 000zł?

  Krystian Odpowiedz
  • Mówisz o lokacie 3,5%? To niestety promocje się nie łączą. Albo lokata albo 300 zł premii :)

   Michał
 • Czy ten jeden raz, co trzeba zalogować się do do aplikacji mobilnej nie można logować się internetowo?Nie bardzo chcę pobierać aplikację na telefon.

  Ewik Odpowiedz
  • Musi być aplikacja mobilna. Ja też początkowo się wzbraniałem, ale ta od mBanku jest bardzo fajna – zwłaszcza powiadomienia o np. transakcjach kartą czy przelewach przychodzących.

   Michał
 • W którym momencie składania wniosku wpisać identyfikatora osoby, która poleciła nam konto w mBanku? Składam właśnie wniosek jestem przy pkt.6 i nie było możliwości wpisania kodu

  Andrzej Odpowiedz
  • 3ci etap składania wniosku, wpisujesz nazwę polacającego. naprzód musisz wyrobić w zakładce polecenia tkai identyfikator u polecającego.

   marek dziekaniak
  • U mnie ani w 3cim, ani w każdym z 6ciu etapów nie było możliwości wpisania kodu, dzwoniłem na infolinie i nie potrafili temu zaradzić, w końcu dostałem info (po długich konsultacjach) że te promocje ze sobą się nie łączą

   No cóż, wniosek już poszedł, trudno ….

   Andrzej
  • Czy aby na pewno nie łączą się ze sobą? Na stronie mBanku jednak widnieje info, z którego wynika, że jednak mogą się łączyć.

   bhrtb
  • Ja zrobiłam eksperyment i składałam wniosek jednocześnie z dwóch linków:
   1. wyświetlonym po zarejestrowaniu się w promocji,
   2. podanym w e-mailu przesłanym automatycznie po poleceniu znajomego.
   I tylko we wniosku z e-maila pojawiło się pod koniec pytanie o identyfikator polecającego.

   Martyna
  • Pamiętaj, ze zakładając konto w sposób opisany jako drugi nie spełnisz warunków promocji. Link musi być ten od bankiera. Najwidoczniej wycofali możliwość polecania (tak niestety jest coraz częściej w podobnych akcjach)

   Michał
 • Mam stary dowód osobisty z adresem. Obecnie jestem zameldowana w innym miejscu, tam też mieszkam. Mogę wpisać adres z dowodu aby się zgadzało ale podałabym ten nowy adres dla kuriera w celu podpisania umowy?

  Paulinaaa Odpowiedz
 • Czy można wypełnić ten wniosek używając paszportu? Strona wymusza dowód osobisty, którego nie posiadam :)

  Kuba Odpowiedz
 • jakie dokladnie zgody nalezy zaznaczyc w toku skladania wniosku? juz to zrobilem, ale nie jestem pewny czy poprawnie…

  maciej Odpowiedz
 • Czy opłata za kartę debetową obowiązuje też w miesiącu w którym otwarte zostało konto i wydana karta? Jak we wrześniu otworzę konto to musze zrobić 5 transakcji kartą żeby nie skasowali mi opłaty? Bo od października to już wiadomo że trzeba.

  michh Odpowiedz
 • Czy to pewne, że można te 1000 zł przelać ze swojego konta w innym banku?

  Martyna Odpowiedz
  • Pewne – regulamin wyklucza jedynie przelewy własne z mBanku. Z innych banków są OK. Zresztą to nie pierwsza tego typu promocja od nich i zawsze działa ;)

   Michał
  • No to super :) Dzięki!

   Martyna
 • W regulaminie jest napisane: „na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem”.

  Wychodzi na to, że nie można przelać 1000 zł z innego banku chyba, że to ja źle rozumiem ;)

  Paulia Odpowiedz
 • W takim razie mój błąd. Dziękuję ;)

  Paula Odpowiedz
  • Nie ma sprawy ;) warto o tym wiedzieć, bo dzięki temu łatwiej później czytać wszelkiego rodzaju regulaminu. Pod pojęciami pisanymi z wielkiej litery można zdefiniować w zasadzie cokolwiek się chce. Raz np. pod pojęciem „Konto” bank może zdefiniować konto osobiste, innym razem tylko konta w PLN, a jeszcze innym – również inne rachunki dla danego klienta. A wtedy znaczenie danego sformułowania może być całkowicie inne (w sumie tak jak tu, bo jako Bank rozumiemy tylko mBank ;))

   Michał
 • „Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego mBanku od 1.01.2016. Sprecyzowane jest, że chodzi tu o rachunki o numerach rozliczeniowych (3-10. cyfra) 1140 2004 lub 1140 2017.” A jeśli posiada się rachunek TECHNICZNY do karty kredytowej o numerach dyskwalifikujących to można skorzystać z promocji czy też nie?

  Brzydok Odpowiedz
  • Akurat w tej promocji jest to trochę bardziej skomplikowane.
   W promocji z premią 150 zł od bankier.pl wykluczone są osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w mBanku od 1.01.2016.
   Tymczasem w promocji 5 x 30 zł od mBanku – wykluczone są tylko osoby, które dysponowały rachunkiem osobistym lub oszczędnościowym.
   Innymi słowy 150 zł zgarniesz, natomiast kolejne 150 zł – być może nie (choć różnie z tym może być – zazwyczaj warunki tego typu „kumulacji” promocji są pokrywają i nie zdziwię się, jak tu też będzie premia i jest to jedynie zbyt restrykcyjny zapis – ale gwarancji nie ma).

   Michał
 • Wygląda na to, że linki do strony promocji nie działają.

  25 Odpowiedz
  • 10 minut temu zakładałem:)

   Brzydok
  • Od dobrych kilku godzin jest wielka awaria usług internetowych w home.pl. Nie zagłębiając się w szczegóły – różne strony w polskim internecie mogą nie działać (na dodatek część może u jednych działać, a u innych nie). U mnie akurat śmiga, ale jeśli u ciebie nie, to poczekaj do popołudnia – miejmy nadzieję, że naprawią.

   Michał
 • Czy umowe mozna podpisac jedynie kurierem albo w placowce banku? Przelewem nie mozna?

  Joanna Odpowiedz
 • A jak sprawa wygląda z rachunkami technicznymi (raty z Allegro) w mBanku ? Czy posiadanie takiego wyklucza mnie z tej promocji ?

  Doczu Odpowiedz
 • Czy w czasie składania wniosku mamy do wyboru datę przyjazdu kuriera? Czy np. później dzwonią i można tą datę ustalić? Jest to dla mnie istotne. Jak to wygląda?

  TomekW Odpowiedz
 • Jestem swieży i mam pytanie dość lamerskie pytanie. Do spełnienia warunków potrzebuję 5 tranzakcji kartą. Co jeśli zrobiłem zakupy 28.09 w piątek a w historii przy tranzakcji widnieje data 01.10 poniedziałek, bank zaliczy tą tranzakcje jako wrześniową czu październikową?

  Pedros Odpowiedz
  • Ja też miałem kartę pod koniec miesiąca, ale wstrzymałem się do października żeby nie było wątpliwości :p Najlepiej zrób sobie małe płatności kartą po 1 zł ;)

   Sebek
 • Nie rozumiem jednej rzeczy, cytuję z regulaminu:
  „…bądź osoby, które
  dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140
  2017 jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator
  posiadacza rachunku w Banku po 01.01.2016 r.”

  Zamknąłem konto w 2014 roku. Cyfry od 3-10 jakie miałem w rachunku to właśnie 1140 2004. Czyli nie łapię się do tej promocji ? Coś tu się wyklucza. Albo po 1.01.2016 albo cyfry 1140 2004…

  survivour Odpowiedz
 • Pytanie, czy jak przeleje 1000 zł z innego konta w banku to będę je musiał wydać poprzez rachunek Mbanku czy to płatność kartą czy to przelew, czy można ewentualnie wydać z tych 1000 zł tylko 50 zł a resztę z powrotem przelać na inny rachunek ?

  Juras Odpowiedz
 • Po ilu dniach od złożenia wniosku przyjechał kurier? I jaka firma kurierska?

  TomekW Odpowiedz
  • InPost.
   (inna możliwość to podpisanie złożonego wniosku internetowego w placówce, nie ma możliwości założenia konta poprzez przelew z innego banku)

   hazzan
  • a po ilu dniach od podpisania umowy pojawił się kurier?

   TomekW
 • tzn. po ilu dniach od zarejestrowania wniosku?

  TomekW Odpowiedz
 • Czy ktoś w ostatnim czasie próbował zamknąć konto w mbanku, a jeżeli tak to jakie dają propozycje na utrzymanie klienta?

  pytanie Odpowiedz
 • Która oferta jest bardziej korzystna ta z mBanku czy ta z Milenium?

  Marzena Odpowiedz
  • Ja bym skorzystał z obu :-) Akurat w Millennium specjalnie się nie trzeba wysilać, aby zgarnąć 200 zł. Tutaj trochę więcej „zabawy”.

   Michał
 • Dziękuję za szybką odpowiedź.
  Korzystając z tej promocji mogę jeszcze założyć lokatę dla nowych klientów?

  Marzena Odpowiedz
 • „To, czy finalizujecie odpowiedni wniosek możecie sprawdzić po jego numerze – rozpoczynającym się od „RAC” i posiadającym 9 kolejnych cyfr.” – rozumiem, że ten nr RAC ma być gdzieś nadrukowany w papierach w placówce?

  hazzan Odpowiedz
 • Hej hej hej, ktoś już ma i czy dostaje zwrot za transakcje w Internecie?
  Bo w regulaminie jest:
  „Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym
  (płatność kartą za zakupy w sklepie). ”

  „Przez transakcję BLIK rozumiemy transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem
  za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK”

  Anom Odpowiedz
 • Hmmmm, korzystać, czy zostawić mBank na kiedy indziej :) Zaczynam przygodę z promocjami, ale już mam PKO, Millenium, Santander, BGŻ, EnveloBank, Raiffeisen. Banki mi się kończą :)

  MaciejB Odpowiedz
 • Witam
  Nasuwa mi się pytanie dotyczące promocji za aktywność.
  Czy, jak zrobię 16 razy w miesiącu przelew z mBanku na swoje konto w innym banku używając BLIKA to warunek zostanie spełniony? Interpretując punkt V.1 w regulaminie to tak, prawda? :)

  Tomas_91 Odpowiedz
 • Czy dostał już może ktoś premię 100/150 zł za polecenie konta w październiku?

  martynka1428 Odpowiedz
 • Sprawdzał ktoś, czy działa z R ? Czy zalicza jako płatność kartą?

  Mb Odpowiedz
 • Czy ktoś już dostał premię za transakcje kartą? Warunki spełniłem w październiku i w listopadzie, a nic nie przyszło.

  Łukasz Odpowiedz
 • W artykule jest niestety błąd – przelew 1000 zł z własnego konta w innym banku nie spełnia warunków promocji!

  Łukasz Odpowiedz
  • Nie widzę żadnego błędu. Przelew z własnego konta w innym banku spełnia wymogi regulaminowe.

   Zgodnie z regulaminem:

   na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem,

   Jako Bank rozumiemy natomiast:

   Promocja jest organizowana przez mBank S.A. […] zwany dalej Bankiem

   Michał
  • Taką informację dostałem od konsultanta. W takim razie będzie reklamacja.

   Łukasz
 • Którego dnia miesiąca uznają rachunek premią za operacje?

  Anom Odpowiedz
 • 20 listopada otrzymałem pierwszą premię 30zł za miesiąc październik

  sebek Odpowiedz
 • Ktoś dostał informacje ze spełnił te warunki na 150 zł?

  Milly202 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy