Premia na lato: 300 zł za założenie Konta otwartego na Ciebie w BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła niesamowicie prosta promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego Konta otwartego na Ciebie i wykonanie kilku transakcji kartą zgarnąć możemy 300 zł premii. W gotówce :)

300 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie z kartą otwartą na Dzisiaj

Premia na lato od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 23.06.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 09.07.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – zgłaszacie w komentarzach, że może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł w gotówce

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę, o wartości 150 zł, zgarniemy za:

 • aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile do końca lipca (może być też w czerwcu),
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 200 zł w lipcu,
 • wykonanie min. 2 „zwykłych” przelewów z konta za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (również w lipcu).

Drugą nagrodę, o wartości kolejnych 150 zł, zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w sierpniu – oczywiście oprócz ponownej aktywacji aplikacji :)

Pamiętajmy jedynie, że BNP Paribas jako płatności bezgotówkowe akceptuje jedynie „normalne” transakcje w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Wykluczone są natomiast płatności dokonane za pośrednictwem systemu płatności internetowej podmiotów trzecich (np. PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media) oraz takie, które mają kod MCC równy 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 – czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” płatności. Jeśli nie wiecie o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

Jeśli spełnimy warunki promocji i będziemy ciągle posiadaczem konta i karty debetowej, to organizator poinformuje nas o zgarnięciu pierwszej nagrody wysyłając maila – nie później, niż 23.08.2019. Będziemy mieć wtedy czas do 27.08.2019 na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości znajdziemy wszystkie instrukcje. Obiecane 150 zł otrzymamy do 31.08.2019.

Jak łatwo się domyślić drugą nagrodę otrzymamy w identyczny sposób, przy czym nie będziemy już musieli podawać kolejny raz danych do jej odbioru. Przelew przyjdzie do końca września (a informacja – do 22.09).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Wykluczone są MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 czyli np. rossman a sprytny bil nie?

  FFRF Odpowiedz
  • Drogerie (5977) nie są wykluczone.
   Wykluczone mogą być „inne usługi” (8999) — pod to może podpadać np. dorabianie kluczy albo robienie odbitek ze zdjęć cyfrowych.

   Don Quijote de la Mancha
 • Bank śmiechu warte tak jak i DHL.

  Cały dzień czekam na kuriera (wziąłem wolne), bo w piątek przyjechał o 10 rano. I co? Kuriera nie było, a wybrał opcję dostarczenia na dziś. Jakie było moje zdziwienie, jak się okazało, że karta w skrzynce na listy, ale jest nadruk Poczta Polska, więc nie ogarniam.

  ildefons Odpowiedz
 • hello,
  Wiecie może co zrobić jak się przegapiło ten 7 dniowy termin na wysłanie smsa z prośbą o PIN do karty? Jak w takim przypadku można uzyskać pin?

  Ju Odpowiedz
  • hej Ju.
   mialem ten sam problem, jakims cudem przegapilem ten 7 dniowy okres. Jedyne co zostaje – zadzwonic na infolinie w tym temacie – bank wysle ci ponownie sms (ale moze on dotrzec do ciebie w ciagu 48 h od zlozenia dyspozycji) z info ze konto jest aktywne itp, po czym bedziesz musial wyslac ponownie sms pod 4884 (chyba taki jest ten nr), i powinienes otrzymac pin do karty.
   jedyny minus – za „re-aktywacje” pinu oplata 10 pln….
   niestety

   Michal1607
 • Uważajcie na weekendowe transakcje. W sobotę zrobiłem dwie płatności na połowę wymaganej kwoty w obrotach kartą. W poniedziałek transakcje zostały rozliczone, ale te weekendowe nadal nie zostały zdjęte. W wyniku czego bank policzył mi kasę podwójnie. Okazało się, że przez to mam kilkadziesiąt złotych na minusie zamiast na plusie. Na infolinii najpierw zapewniono mnie, że odblokują to tego samego dnia. Po dwóch dniach stan salda sie nie zmienił i dopiero za drugim razem powiedzieli mi, że takie odblokowanie środków trwa 7dni… piszę to po to, żebyście nie wpadli w pułapkę. Jeżeli robicie nie pełny obrót kartą pod koniec miesiąca to może się okazać, że zablokują Wam kasę i utrudnią spełnienia warunków do nagrody.

  Kagoo Odpowiedz
 • pAYU z allegro przechodzi ?

  LukaszSzatko Odpowiedz
 • Trzeba wydać 200zł kartą „z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy
  zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, BlueMedia (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)”.
  Kupując np. Bilet do Multikina nie spełnimy warunku bo transakcja kartą będzie szła przez PayU, chyba że użyjemy Google Pay, wtedy spełnimy warunek promocji. Dobrze rozumiem? Potiwerdzenie na maila po takiej transakcji Google Pay na stronie Multikina przychodzi z serwisu PayU.

  Hanna Odpowiedz
 • „wykonanie min. 2 »zwykłych« przelewów z konta za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (również w lipcu)” — to mogą być zupełnie dowolne przelewy, nawet groszowe na swoje konto w innym banku? Właśnie takie zrobiłem i padłem, gdy zobaczyłem, że dane nadawcy zaczynają się od „Pan”… Korzystałem z kont chyba w kilkudziesięciu bankach, ale czegoś takiego jeszcze nie spotkałem… Oczywiście w sytuacjach, gdy np. do założenia lokaty wymagane są dane nadawcy zgodne z podanymi może to być problem, z drugiej strony może się przydać do przelewania „wynagrodzenia” do jakiegoś banku, automat może uznać że przelew, którego nadawcą jest „Pan Jan Kowalski” nie pochodzi od odbiorcy Jana Kowalskiego…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Czy do transakcji bezgotówkowych w tej promocji zalicza się płatność na allegro z google Play ? W nazwie transakcji widnieje PayU! Nie wiem co o tym myśleć …

  Patrycja Odpowiedz
  • Zalicza się. PayU jest ty tylko pośrednikiem płatności (pozwala na przeprowadzenie transakcji a nie jest bezpośrednim beneficjentem płatności)

   Michał
  • Oby, niestety Pani na infolinii twierdzi inaczej. Zobaczymy, dzięki 😊

   Patrycja
 • Co do sierpnia:
  „Drugą nagrodę, o wartości kolejnych 150 zł, zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w sierpniu – oczywiście oprócz ponownej aktywacji aplikacji :)”

  Oznacza, że muszę dezaktywować aplikację i NA NOWO ją w sierpniu aktywować?
  Przelew do siebie na drugie konto to też przelew elixir łapiący się na warunki?

  Pako Odpowiedz
 • Ktoś otrzymał już emaila od Banku o spełnieniu warunków za lipiec?

  Pako Odpowiedz
  • U mnie brak, choć wobec tych wszystkich ograniczeń dot. payu, dotpay itd. to nie wiem, czy na pewno obrót mam wyrobiony :)

   dzarek
  • Ja mam wszedzie w historii transakcja bezgot karta.. wiec powinno byc ok, a przelewy robilem na zewn konta (przelew elixir) – dwie sztuki. Na razie brak info, ale do piątku mają czas.

   Pako
 • U mnie przyszedł.

  Ciekawski Odpowiedz
 • U mnie przyszedł.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Tez mam mail ze zgarnijpremie@bnpprofi.pl – ale link w mailu prowadzi do strony promo z nagroda 250 pln, a nie do nagrody 300 pln. Także wydaje mi się ze coś pomylili…

  Michal1607 Odpowiedz
 • Wszyscy dostali? Ja nie mam…

  tomko111 Odpowiedz
 • Ja również nic nie dostałam,ale mają czas do 23.08 więc cierpliwie czekam…

  kamabalu Odpowiedz
 • 22 a maila brak, warunki spelnilem prawidłowo, na mojego maila nie odpowiadaja

  Marek11111 Odpowiedz
 • Właśnie do mnie wpadły mejle na moje konto i żony.

  dzarek Odpowiedz
  • Przyszło z adresu premianalato@bnpprofi.pl
   Dziękujemy za udział w promocji „Premia na lato”.
   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda, w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 sierpnia 2019 r.

   Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 27 sierpnia 2019 r., numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BNP Paribas. Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://premianalato.bnpprofi.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail

   dzarek
 • Potwierdzam dzisiaj do mnie też przyszedł e-mail z informacją o nagrodzie

  kamabalu Odpowiedz
 • Otrzymaliście w ostatnich dniach potwierdzenie mailem z banku? Spełniłem wszystkie warunki, nigdy wcześniej nie byłem klientem BNP a o mailu ani widu ani słychu :(

  Michał Odpowiedz
  • Tak, o 12:44, powyżej masz szczegóły: 22 sierpnia 2019, 12:50 • dzarek.
   Gdzie płaciłeś kartą, w normalnych sklepach stacjonarnych?

   Don Quijote de la Mancha
 • Również potwierdzam, że dzisiaj dostałem maila.

  Przemysław Odpowiedz
 • Warunki spełnione, ale maila jeszcze nie dostałem..czekam

  Kagoo Odpowiedz
 • 12.44 Mam i ja.

  Anita Odpowiedz
 • Również potwierdzam – 100% transakcje stacjonarne.

  Przemo Odpowiedz
 • Też dostałem.

  Pako Odpowiedz
 • Ani u mnie ani u żony nie ma emaila, to znaczy że nie spełniłem warunków czy jeszcze wysyłają e-maile ?

  fedek Odpowiedz
 • Witam, dostałem emaila ale go niechcący skasowałem a z tego co widze po emailu żony że jest tam wygenerowany kod. Do kogo pisać aby wysłali jeszcze raz ?

  areki Odpowiedz
  • A w koszu maila nie masz czy usunąłeś również z kosza?
   W mailach odnośnie tej promocji są podane dane kontaktowe w razie pytań: premianalato@bnpprofi.pl lub telefon 22 299 11 50 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

   Przemysław
 • Czy dzisiaj już ktoś dostał maila? o Której godzinie?

  Mik Odpowiedz
 • Wychodzi na to, że mnie zrobili na szaro. Zero maili.

  Michał Odpowiedz
  • Dobra już wiem. Płaciłem na allegro blikiem. Zmylił mnie ten fragment:

   „Pamiętajmy jedynie, że BNP Paribas jako płatności bezgotówkowe akceptuje jedynie „normalne” transakcje w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Wykluczone są natomiast płatności dokonane za pośrednictwem systemu płatności internetowej podmiotów trzecich (np. PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media)” – nie było tu eksplicite mowy o BLIKu.

   Michał
  • Dlatego zawsze trzeba czytać regulaminy:

   „12) Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty”.

   Benito
  • Też się zrobiłem na szaro z tym BLIKiem. Szkoda, że autor nie wspomniał o tym w artykule :( Wystarczyła 1 operacja BLIKiem i warunki nie spełnione. Chyba nie ma co składać reklamacji, prawda?

   Scorp
  • P.S. Ojciec dostał maila bo tam akurat wszystko było (płatności bez blik). Chociaż tyle :)

   Scorp
 • Gdzie słać reklamację?

  Patrycja Odpowiedz
 • Tez brak maila. A warunki spełnione. Dużo większy obrót zrobiłem.

  ildefons Odpowiedz
 • Również brak informacji o nagrodzie. Transakcje zrobione stacjonarnie + internetowe, wszystko powinno być ok.

  Matryc Odpowiedz
 • Dzwoniłem dzisiaj na infolinię promocji. Nie dostałem maila, bo nie spełniłem warunku obrotu kartą na….300 zł. Większość promocji ma limity 300 zl, więc sprawdzili, że wydałem mniej i nie zakwalifikowali mnie do wypłaty nagrody. A że warunki są inne to już odrębna historia. Przesłałem im wyciąg bankowy i mają jeszce raz sprawdzić obrót kartą. Radzę innym, żeby dzwonili na infolinię albo pisali na dedykowanego maila promocji. Dzisiaj mają rozpatrywać reklamacje. Jak dostanę odp. to dam znać.

  Kagoo Odpowiedz
  • Może chodzi o daty wykonania a daty księgowania?

   Kate
  • Wszystko mam poksięgowane najpóźniej do 20.07. w moim przypadku, po rozmowie z infolinią, chodzi o kwotę obrotu kartą. Bank sądził, że muszę wyrobić 300 zł a nie 200 zł .

   Kagoo
  • Reklamacja uznana. Dostałem link do uzupełniania nr konta.

   Kagoo
 • Czy da sie w aplikacji gomobile banku BNP sprawdzic kody MCC tranzakcji? Nie dostalem premii za lipiec i chce miec pewnosc ze za sierpien wszystko bedzie ok.

  MarcinM Odpowiedz
  • Już raczej nie masz co (i ja też) liczyć na premie za sierpień bo żeby ją dostać musisz też spełnić warunki na premie za lipiec. Według regulaminu: „3. Druga nagroda w wysokości 150 zł jest przyznawana Uczestnikowi, który łącznie:
   a) spełni warunki do otrzymania Pierwszej nagrody określone w § 3 ust. 2 Regulaminu,…”

   W aplikacji nie znalazłem kodów MCC. Dzwoniąc na infolinie przekazują taką informację chociaż trzeba się trochę naczekać.

   Scorp
 • Dziś mi odpisali, ze niby wysłali maila, ale nie mam go i również w spamie. Przesłali link z kodem do wpisania nr konta. Mam nadzieje, ze nie będą robić dalszych problemów, bo dane trzeba było uzupełnić do wczoraj, a dopiero dziś odpisali na reklamacje po moim monicie.

  ildefons Odpowiedz
 • Normalnie jestem w szoku, nikt się nie upomina o 150 a dzisiaj ostatni dzień,to samo dotyczy równolegle promocji za 250zl :)

  rw8888 Odpowiedz
 • Faktycznie nie spieszą się. Myślę, że wypłatę zobaczymy na koncie dopiero w poniedziałek.

  Anita Odpowiedz
  • hej Anita.
   To kiedy wyplaca – zalezy od tego kiedy uczestnik otrzymał info o przyznaniu nagrody – regulamin:
   Nagrody zostaną przekazane Laureatom do końca ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymają informację o przyznaniu danejnagrody,tj.: jeżeli Laureat otrzyma wiadomość o przyznaniuPierwszej nagrody do dnia 23sierpnia2019 r., to nagroda zostanie muprzekazana do dnia 31 sierpnia 2019 r., jeżeli Laureat otrzyma wiadomośćo przyznaniuDrugiej nagrody do dnia 22września 2019 r. tonagroda zostanie mu przekazana do 30września2019 r

   wiec jesli mail był do 23 sierpnia – wyplata powinna być do 31 sierpnia – a faktycznie do 30 bo to piatek ( w soboty chyba nei pracuja)

   michal1607
 • Już mam na obu kontach. Przelew od Ad Astra.

  dzarek Odpowiedz
 • Wypłacili,ciekawe czy Ci z 250zl,dostali?

  rw8888 Odpowiedz
 • Również u mnie 150 zł za lipiec wpadło.

  Przemysław Odpowiedz
 • I jak tam, nikt nie miał problemów z zakwalifikowaniem płatności internetowych, przez bramki typu PayU? Nawet w przypadku Allegro, które się przedstawia jako „PayU*Allegro”?
  (Ja premię dostałem, ale płaciłem w sklepach stacjonarnych.)
  https://livesmarter.pl/300-zl-premii-konto-otwarte-na-ciebie-bnp-paribas/comment-page-1/#comment-238495
  https://livesmarter.pl/350-zl-za-konto-z-karta-otwarta-na-eswiat-bnp-paribas/comment-page-3/#comment-245623

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Zaspałem trochę i dopiero teraz sprawdziłem że miałem czas na podanie numeru konta do 27 sierpnia. :(. Myślicie, że jak uzupełnię i wyślę to jest jakaś szansa, że mi wyślą mimo wszystko?

  PapeldeLaCasa Odpowiedz
  • Jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Ktoś to ogarnął ? co z nagrodą za kolejny miesiąc, jeżeli nie podałem nr konta, czy przyjdzie kolejny mail ?

   Dariusz
  • Warunkiem uzyskania drugiej premii (za sierpień) jest spełnienie warunków pierwszej premii za lipiec. Druga premia ma być wysyłana na konto już bez przysyłania maila (jeśli oczywiście warunki będą spełnione), więc możesz mieć problem z jej otrzymaniem. Ale to już musisz dopytać się na infolinii promocji albo mailowo czy się załapiesz.

   Przemysław
 • Czy ktoś dostał przelew z nagrodą?

  Kagoo Odpowiedz
 • Jeżeli nie odpisałem na czas na maila z podaniem nr konta do przelewu nagrody to już przepadła czy jeszcze jakoś można to przez reklamacje załatwić ?

  Dariusz Odpowiedz
  • Trzeba robić tzw. umizgi ;) napisac, że się było na wakacjach albo w… szpitalu bo zdrowotne problemy albo kometa na dach spadła na internet czy inny huragan. Wymysl cos i sprobuj -zawsze warto ;) Niekiedy działa- motywuj długą współpracą bądź chęcią dłuższej współpracy :)

   Krzysztoff
  • Zgłosiłem reklamacje, że niby nie dostałem maila. Odpowiedź:

   Dzień dobry,

   Mail z informacją o Nagrodzie był wysłany zgodnie z Regulaminem. Poniżej ponownie przesyłam instrukcję. Wypłata zaległej Nagrody nastąpi na koniec września.

   Czyli nawet po terminie można uzupełnić numer konta a premia wpadnie do konca wrzesnia.

   Dariusz
 • miałem kiedyś konto w pnp i teraz po paru latach przystąpiłem do tej promocji…
  Maila nadal nie mam o przyznanie nagrody…podejrzewam że mogło pójść coś nie tak.
  Logując się za pomocą tego samego loginu co miałem kilka lat wcześniej…Bank niestety miał w pamięci zapisanego mojego odbiorce zdefiniowanego…niestety ja zrobiłem dwa przelewy na te zapamiętane konto- i te przelewy wróciły za co Bank sobie pobrał prowizje po 5 zł. Wyjdzie zapwne tak,że na tej promocji tylko straciłem kasę, nerwy i czas na pisanie reklamacji..z z każda inna promo w tym banku było to sama, same reklamacje, proszenie o poprawne naliczenie cashback!

  ino Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy