50 zł w formie punktów Bezcenne Chwile dla klientów Pekao S.A. (+100 zł na start)

Trwa do 31.12.2020

Ruszyła IV edycja promocji skierowanej do nowych i obecnych klientów Pekao S.A. W zamian za zarejestrowanie karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) oraz wykonanie jednej transakcji możemy zgarnąć równowartość 50 zł w formie punktów do wykorzystania np. na bon Allegro. A jeśli jesteśmy nowym klientem banku, to dodatkowe 100 zł na start.

3400 punktów Bezcenne Chwile dla klientów Pekao

Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji „Punkty na start” należy być klientem Pekao, który zawarł z bankiem umowę o dowolną kartę Mastercard (lub Maestro). Nie ma znaczenia, czy kartę mamy od dawna, czy dopiero zawnioskujemy o nią wraz z kontem osobistym. Istotny jest natomiast fakt, że nie powinniśmy nigdy wcześniej być uczestnikami programu Bezcenne Chwile dla kart Pekao.

Rejestracji do programu dokonamy za pomocą bankowości internetowej Pekao24 albo za pomocą strony bezcennechwile.pl. Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie przystępowania do programu wyrazić zgodę na co najmniej jeden kanał komunikacyjny (telefonicznie lub mailowo) w celu przesyłania ofert marketingowych i informacji handlowych.

Za powyższe działania zgarniemy 1000 punktów powitalnych, które zostaną dodane w ciągu 14 dni roboczych.

Kolejne 2400 punktów zgarniemy za równie prostą rzecz, czyli wykonanie min. 1 zakupu przy użyciu karty w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu. Wliczamy tu wszystkie „normalne” płatności w sklepach i internecie (wykluczone są natomiast kody MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540). Tu na punkty poczekamy 30 dni od spełnienia warunków.

Promocyjne punkty będą ważne 6 miesięcy. Będziemy je mogli wykorzystać na wybrany przez siebie cel w programie Bezcenne Chwile.

Na koniec dodam, że promocja trwa do 31.12.2020 lub do wyczerpania puli łącznie 100 000 nagród (50 000 x 1000 punktów za rejestrację oraz 50 000 x 2400 punktów – za logowanie). W razie wyczerpania puli na stronie banku pojawi się stosowny komunikat (już na 7 dni przed datą szacowanego wyczerpania puli).

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zarejestrowałam kartę Pekao na stronie Bezcennych Chwil, czy to wystarczy i można już wykonać transakcję czy trzeba coś jeszcze aktywować w Pekao24?
  Kiedy rejestrowałam kartę Alior Bank to w bankowości też trzeba było włączyć promocję (i widać, że jest aktywna)
  a w bankowości Pekao nie ma żadnego śladu, tak ma być?

  Ew@ Odpowiedz
 • Ze swojego doświadczenia mogę przestrzec przed czekaniem, aż pojawią się interesujące nas sklepy (czekałem na CircleK/Allegro). Jakieś 3-4 tygodnie po otrzymaniu punktów zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Pula punktów co kilka dni się zmieniała, zamiast 3400 czasem widniało 1000, innym razem 2400. W historii widzę kilkukrotne dodawanie i odejmowanie 2400 punktów. Telefon w tej sprawie na infolinie nic nie daje, tłumaczenie, że za promocję odpowiada bank i nic nie mogą zrobić.
  Warto się zastanowić czy nie lepiej poczekać na kolejną edycję promocji i obserwować czy teraz będą błędy.
  Pozdrawiam

  MateuszK Odpowiedz
  • A gdzie można sprawdzić tą historię? Ja nic takiego nie widzę na koncie

   Ew@
  • Klikasz swoje IMIĘ potem Moje konto potem Moje transakcje

   Ja123
  • Wchodziłam w transakcje ale tam są tylko dwie pozycje: punkty powitalne i zsumowane razem pozostałe punkty. Myślałam, że historia pokazuje punkty za poszczególne transakcje:)

   Ew@
  • Odrębnie sa pokazywane tylko płatności u partnerów programu i naliczane punkty. Resztę wrzucają do „jednego worka” :-)

   Ja123
  • Trochę to nieczytelne, bo widać punkty powitalne, które dostałam i już wykorzystałam, brakuje mi w tej „historii” pozycji zdejmującej punkty powitalne (została tylko końcówka) w efekcie nie mogłam dojść z czego wynika saldo punktów:)

   Ew@
  • Okazuje się, że w Pekao jednak jest ta historia, właśnie dostałam pierwsze punkty i widać poszczególne transakcje, za które te punkty zostały przyznane.
   Na koncie w Aliorze, o którym pisałam, historii nie ma, wszystkie punkty za transakcje są tam zsumowane razem. Wygląda na to, że każdy bank rządzi się swoimi prawami

   Ew@
 • Wybaczcie, za offtop ale nie mam kogo zapytać. Do poniedziałku muszę zdecydować w pracy czy wchodzić w PPK. Analizuje sensowność wchodzenia w PPK i wydaję mi się, że warto choćby po to aby wypłacać np. co miesiąć 70% z tego co wpłaci wpracodawca + własny wkład. Czyli de faco wpadnie kilkadziesiąt złotych co miesiąc ekstra. Dajcie znać czy dobrze kombinuje czy jest jakiś haczyk, który przeoczyłem. PS. Wiem, że optymalnie byłoby nie ruszać kasy z PPK ale naprawdę nikt mi nie powie jaką siłę nabywczą będą miały zgromadzone środki za np. 25 albo 30 lat. Pomijam apskety polityczne i niepewność z nią związaną (np. znacjoanalizowanie śordków, likwidacja PPK itp.).

  Krzysztof Odpowiedz
  • Krzysztof, ze swojej strony mogę polecić, właśnie ze względu na możliwość comiesięcznego wycofania środków i dodatkowych kilkudziesięciu złotych extra. Sam miałem wątpliwości i nie dołączyłem od samego początku, ale dopiero po tym gdy część współpracowników potwierdzała brak problemów z wypłatą. Pamiętaj, że te środki inwestowane są w fundusze i w dobie obecnych spadków, lepiej nie czekać z wypłatą, bo przykładowo w październiku już po kilku dniach miałem kilka złotych mniej do wyjęcia.

   P107
  • Dzięki za bardzo za info. Czy takie wypłaty z PPK wpłyną na sposób rozliczania PIT-a? A może podatki są naliczane automatyczanie jak w przypadku zysków od lokat?

   Żeby nie było całkowitego offtopa, to dzięki temu tematowi przypomniałem sobie, że skorzystałem z tej promki jak zakładałem konto w Pekao kilka miesięcy temu. Zalogowałem się po tych kilku miesiącach do bezcennych chwil i okazało się, że czeka na mnie 3400 pkt, które zamieniłem na voucher allegro o wartości 50zł ważny do 31.07.2021. Także mogę polecić promkę bo działa :)

   Krzysztof
  • Podatek od dochodu, jakim jest dopłata pracodawcy, opłaca pracodawca jak od „normalnego” dochodu. Czyli nie tylko nie musisz z tym nic w PIT robić, ale nawet robienie zwrotu nie ma tu znaczenia, bo opodatkowana jest tu wpłata
   Belkowy podatek od potencjalnego dochodu kapitałowego oblicza i przekazuje do fiskusa instytucja prowadząca PPK (jak przy zwykłym TFI); ona też dba o przekazanie 30% jednostek ze składek pracodawcy do ZUS (bo tej części teoretycznie nie tracisz, pojawi się to u Ciebie w ZUS i będziesz się mógł napawać, jaką dzięki temu uzyskasz zajefajną emeryturę) i o zwrócenie dopłat rządowych.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Krzysztof, miałeś szczęście, że tych punktów Ci nie zabrali, bo w Pekao lubią znikać.

   pws
  • a czy jest ktoś w stanie policzyć o jakiej ekstra kasie mówimy przy założeniu np. średniej krajowej i wypłat co miesiąc lub co kwartał z PPK

   abc
  • Kiedyś to u Samcika liczyliśmy, przy podatku 18% wyszło 39 zł/mc od zarobków 5 kzł/mc „brutto”.
   Przy drugim progu opłacalność oczywiście spada.
   https://subiektywnieofinansach.pl/bedzie-problem-z-ppk-polowa-czytelnikow-subiektywnie-chce-sie-wypisac-oto-przeglad-najwazniejszych-argumentow-na-nie/#comment-35283

   Don Quijote de la Mancha
 • Długo czekaliście na 1000 punktów powitalnych? Wiem, że wg regulaminu 14dni ale ile w praktyce?
  Punkty za transakcje się pojawiły ale tych powitalnych nie widać. W Aliorze punkty za transakcje i punkty powitalne wpadły razem.
  Trochę się niecierpliwie, bo nie dostałam żadnego potwierdzenia, że biorę udział w promocji

  Ew@ Odpowiedz
  • Niestety tak samo jest i u mnie. Brak tych powitalnych 1000 punktów, ponad 20 dni minęło od otwarcia konta, punkty z innych transakcji są naliczane prawidłowo. Jeszcze chwilę poczekam i chyba będzie trzeba do nich zadzwonić z pytaniem co jest.

   Pszym
  • Wolałabym reklamować przez maila (przynajmniej dostanę potwierdzenie złożenia) ale wszędzie podają tylko telefony, na stronie BCH jest nr 616 646 010 a na koncie inny: 91 831 86 20.
   Jeszcze kwestia weryfikacji, rozumiem że w BCH mają wszystkie nasze dane z banku więc trzeba będzie się wylegitymować Peselem? Nie podoba mi się to a na jednym telefonie pewnie się nie skończy, jeśli pierwsze punkty nie dotarły to można się spodziewać, że druga pula też nas ominie.
   Tyle zachodu dla takiej słabej promocji, sprytnie to sobie wymyślili, żeby rozbijać punkty na dwie raty a potem jeszcze ich nie dać:)
   A Pekao to już totalna porażka, za założenie konta na BCH policzyli 20gr, obciążają nie bezpośrednio po wysłaniu smsa tylko na koniec miesiąca więc nawet ciężko się zorientować za co nas skasowali

   Ew@
  • Adres email do BChw do reklamacji: Mastercard@arvato.pl

   Piszcie reklamacje, ten bank ma problemy generalnie z BChw, o ile pamiętam. Mi też nie dali punktów sami z siebie

   W Pekao najlepiej ustawić sobie autoryzacje apką, bo za SMS-y golą, a za autoryzacje apką – nie

   Nie trzeba podawać PESELa tylko 4 ostatnie cyfry swojej karty, nazwa banku i imię i nazwisko.

   Ja123
  • Dziękuję bardzo @Ja123:)

   Ew@
 • Dziś otrzymałem 2400 punktów dodatkowych. Co ciekawe 1000 punktów powitalnych wciąż brak. Reklamację dotyczącą braku 1000 punktów powitalnych zgłosiłem kilka dni temu.

  Jackie Odpowiedz
  • U mnie to samo, ciekawe ile będą rozpatrywać tą reklamacje, 30dni?
   Dopóki nie dostaniemy reszty to dzisiaj otrzymane punkty są bezwartościowe ale licznik ich przydatności już bije. Dramat

   Ew@
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy