Tylko do niedzieli! 350 zł na mikołajki od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas przygotowana na mikołajki. W zamian za założenie konta osobistego zgarnąć możemy 250 zł w gotówce oraz 100 zł w formie bonu do H&M. Trzeba się jednak śpieszyć – oferta mikołajkowa będzie dostępna przez zaledwie 3 dni!

350 zł premii od BNP Paribas na mikołajki

Mikołajki z bankiem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich (zaledwie) 9 miesięcy. Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 8.12.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 20.12.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

350 zł w trzech krokach

Tytułowa premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł w formie e-karty upominkowej H&M, zgarniemy za… sam fakt podpisania umowy o promocyjne konto!

Drugą nagrodę, czyli 100 zł w gotówce, zyskamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 250 zł w styczniu 2020 (grudniowe się nie liczą).

Bank zaznacza tu dodatkowo, że chodzi o najzwyklejsze płatności kartą w sklepach, na stacjach paliw, w marketach czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. Jeśli więc płacimy w internecie, to musimy fizycznie podać numery karty (wraz z datą ważności i kodem CVV).

A jak zdobyć trzecią nagrodę, tym razem 150 zł w gotówce? Wystarczy, że w lutym 2020 wykonamy 5 transakcji kartą (tym razem na dowolne kwoty, z identycznymi wykluczeniami jak w styczniu) oraz otrzymamy wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł.

Co bank rozumie pod pojęciem „wpływy”? Wszystko to co wpłynie na konto, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najlepiej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

I to tyle! Wiadomość z kodem do H&M otrzymamy bardzo szybko, bo do 3.01.2020. Informacja o drugiej nagrodzie trafi do nas natomiast do 20.02.2020. Będziemy mieć wtedy 5 dni na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelew trafi na nasze konto do 29.02.2020.

Podobnie będzie z trzecią nagrodą – informacje o jej zdobyciu otrzymamy do 20.03, natomiast przelew trafi do nas do 31.03.2020. Tu już nie będzie konieczności uzupełniania danych do jej odbioru (bo zrobiliśmy to w lutym).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Niestety anulowali mi wniosek ponieważ: „Twój wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię jako użytkownika Bankowości Internetowej BNP Paribas Bank Polska S.A. Aby kontynuować wnioskowanie o nowe produkty konieczne jest zalogowanie do Bankowości Internetowej”. Dodam, że karencja minęła mi w lutym. Wszystkie konta zamknięte tylko kanał elektroniczny pozostał. Po zalogowaniu oczywiście nie widzę opcji założenia konta w promocji:-(

  Mariusz82 Odpowiedz
  • Idź do oddziału, zamknij dostęp online, wróć do komputera i spróbuj ponownie ;)

   Michał
  • W oddziale nie dali rady zamknąć ze względu na brak „podpiętych” usług. Przy pracowniku napisałem reklamację. Mam 30 dni na odpowiedź banku! Jednym słowem promocja nie dla mnie…

   Mariusz82
 • Chcesz problemów idz do tego banku, od czerwca nie otrzymałem karty do poprzedzającej promocji. Mają taki wysyp nowych że trudno to ogarnąć. To denerwuje i raczej nie wzbudza zaufania.
  Należy ostrzegać przy opisie nowych promocji o ich praktykach i poprzedzających doświadczeniach.

  isekala Odpowiedz
  • też to sugerowałem w poprzednich promocjach tego banku opisywanych na niniejszym blogu, jednakże w prześwietlanych promocjach nie było żadnej wzmianki o problemach z tym bankiem. Więc te pieniążki obiecywane w promocji to nie jest łatwa lekka i przyjemna sprawa w wielu przypadkach.

   jaro
 • Z BNP PAribas trzeba uważać. Programowo starają się oszukac klienta. W lipcu założyłem konto dla siebie i dla żony, dostałem kartę, i zhgodnie z regulaminem spełniłem warunki w sierpniu, wrześniu i październiku. Nagrody nie ma . W listopadzie powiedzieli mi że powinienem zrobic obroty w lipcu, co oczywiście nie jest zgodne z warunkami promocji. Wielokrotne reklamacje, odsyłąnie do nieistniejących stron internetowych, a w końcu nabranie wody w usta – to styl BNP. Nie pozostało mi nic innego, tylko wystąpiłem o zamknięcie konta. Ciekawe czy przy zamknięciu też oszukają. A poza tym w ww promocji wyrobiłem kartę otwartą na świat. Problem w tym że w Europie, raz wykonał operację na małą sumę, a nie dało się zapłacić przy autoryzacji PINem. W uSA, nie dało się zapłącić nawet za drobne zakupy. A kasowali „W ramach promocji” po 10 zł miesięcznie za kartę. TAk więc na dwóch kontach naciągnęli mnie na co najmniej 80 złotych. Uważać! Wszystko potwierdxzć na piśmie!

  Andrzej Odpowiedz
  • Nie odpuszczaj, pisz do skutku a jak nie to wal do instytucji nadzorczych. Skoro ci się nagroda należy to muszą wypłacić. Jeżeli odpuścisz to tylko ich utwierdzisz że mogą tak postępować z klientami.

   jaro
  • Potwierdzam, moje boje reklamacyjne doprowadziły że dostałem premię bez otwarcia konta (oczywiście z ich winy) Wczoraj dostałem info że mój wniosek został przez nich anulowany. Zatem można wywalczyć to „co się słusznie należy” trzeba jednak się bić o to. Póki to jest tylko słowo pisane to warto, KNF tez warto ruszyć…..

   jojo
 • Nie odpisali mi na poprzednią promocję i do tej pory nie wyjaśnili dlaczego. Ten bank działa na wariackich papierach.

  Zbigniew Odpowiedz
 • Jak już ktoś się doczeka, to ile po ilu dniach pojawia się kurier z kartą?

  pirat Odpowiedz
  • ja czekałem ponad 2 miesiące, a kurier rozwoził karty u mnie tylko w dni robocze w godz. 12-14 czyli w czasie kiedy to większość ludzi pracuje. Nie było możliwości zmiany godzin ani adresu doręczenia. Uwielbiam ten bank i wszystko co z nim związane.

   jaro
  • a wozi DHL więc to totalna porażka co wiadomo od wieeelu lat

   Krzysztoff
  • To jednak jakaś klątwa… właśnie zadzwoniłem do banku i dowiedziałem się, że karty nie ma, bo nie została wysłana do produkcji. Ręce opadają.

   pirat
 • Mam to samo karty nie widać w systemie, ale mam się nie martwić bo na pewno kurier zadzwoni, jak już ją będzie miał…dałem się skusić niepotrzebnie, a wpisy były od innych by uważać na nich..tylko co z tym można zrobić?

  Tomi Odpowiedz
 • A czy ktoś jeszcze nie otrzymał maila, pomimo spełnienia warunków?

  JMS Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy