Premia na start, moneyback od rachunków i 2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł w pakiecie Santander Bank Polska!

Zakończona

Ruszyła ekskluzywna promocja przeznaczona dla czytelników LiveSmarter, w ramach której możecie zgarnąć 100 zł w bonie Allegro za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska i… zapewnie wpływu 1000 zł! Co jednak istotne: promocja łączy się z innymi ofertami prowadzonymi przez bank, dlatego do stówki na start możecie dołożyć kolejne 80 zł za założenie konta z polecenia, 200 zł za wpływ wynagrodzenia na konto oraz 1% moneybacku za opłacenie rachunków przelewem. Oprócz tego ciągle dostępne jest podwyższone oprocentowanie 2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym. Razem mamy więc świetny pakiet z konkretną premią :)

380 zł w pakiecie korzyści od LiveSmarter i Santander Bank Polska!

Zanim zacznę prześwietlać poszczególne oferty pragnę zwrócić uwagę na pewien istotny fakt: wszystkie promocje łączą się ze sobą, ale każda z nich może mieć nieco inne warunki. Co ważne – wcale nie musicie korzystać ze wszystkich promocji! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać te, które nam najbardziej pasują (np. tylko stówka na start). Jak z klocków lego :)

100 zł na start od LiveSmarter

Aby wziąć udział w pierwszej z promocji należy być nowym klientem klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku prowadzonego w PLN w Santander Bank Polska na dzień…. 1.02.2019. Tak, to nie pomyłka – okres karencji wynosi zaledwie 2 miesiące :)
Posiadanie innych produktów banku (np. karty kredytowej, konta walutowego) nie wyklucza z udziału w promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Jakie Chcę za pomocą linku umieszczonego na blogu nie później, niż 30.04.2019. W przypadku tej promocji wyrobienie karty debetowej nie jest wymagane, tak samo jak zaznaczenie dodatkowych zgód marketingowych (ale może się przydać, jeśli zdecydujemy się na pakiet promocji, o których napiszę dalej).

Na co warto zwrócić uwagę? Po złożeni wniosku przyjdzie do was mail zawierający godzinę złożenia wniosku. Należy ją podać w swoim zgłoszeniu do promocji, poprzez specjalny formularz dostępny pod tym adresem. Czas na podanie danych mija 15.05.2019 i jest niezbędny do zgarnięcia nagrody. Jeśli zgubicie te dane – dajcie koniecznie znać przez formularz kontaktowy. Coś wymyślimy :)

Co dalej? W ciągu kilku dni od złożenia wniosku o Konto Jakie Chcę odezwie się do nas kurier firmy InPost w celu umówienia się na podpisanie umowy. Zgodnie z regulaminem promocji powinniśmy tego dokonać nie później, niż 15.05.2019. W umowie znajdziemy swój numer NIK do logowania, a kolejnego dnia roboczego powinniśmy otrzymać hasło (PIN) do pierwszego logowania.

Od zgarnięcia 100 zł w formie karty podarunkowej Allegro dzieli nas jeszcze spełnienie jednego, bardzo prostego warunku: przelania na nasz nowo-otwarty rachunek min. 1000 zł nie później, niż 22.05.2019. Nie ma znaczenia, czy będzie to przelew od pracodawcy, znajomego, czy z naszego konta w innym banku. Osobiście spełniłbym ten warunek za pomocą trzeciej opcji. Oczywiście z pieniędzmi możemy później zrobić co tylko chcemy – nie muszą bezczynnie leżeć na rachunku.

I to tyle! Bon Allegro o wartości 100 zł zostanie przekazany mailowo do 30.06.2019. Będzie ważny minimum 3 miesiące i będzie go można użyć do opłacenia jednej transakcji (bez kosztów wysyłki). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ramach jednego koszyka zrobić zakupy na kilku aukcjach / u kilku sprzedawców na łącznie ponad 100 zł.

80 zł za założenie konta z polecenia

Kolejną opcją na zwiększenie zysków jest skorzystanie z programu poleceń banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco bardziej wymagające: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (i dawnym BZWBK) od 1.03.2018. Konieczne jest również zawnioskowanie o kartę debetową i zaznaczenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie mojego, sprawdzonego kodu: 1007533095.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 80 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

80 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30.04.2019 (czyli pokrywa się z promocją dla czytelników bloga).

200 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia wymaga już od nas nieco więcej, bo wypłacana jest po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto. Tu okres karencji, który definiuje nowego klienta, jest również nieco inny: bank pozwala na udział w promocji tym klientom, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego w Santander Bank Polska w złotych polskich od 1.04.2018.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że podczas składania wniosku o konto dodatkowo wybierzemy kartę debetową „Dopasowaną”, a po zawarciu umowy – złożymy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez infolinię lub bankowość internetową Santander. Istotne, aby zrobić to przed 30.04.2019.

Ostatnim krokiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto. Co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenie? Zgodnie z regulaminem chodzi o:

wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach Banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Bank zapłaci nam za każdy tego typu przelew po 50 zł miesięcznie, ale nie więcej, niż 200 zł przez 4 kolejne miesiące. Wypłata danej premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Aktualizacja: dodatkowe 100 zł do H&M dla młodych!

Wygląda na to, że osoby młode (do 27. roku życia) mogą zyskać jeszcze więcej. Wystarczy, że po złożeniu wniosku o konto, wybraniu karty Visa Dopasowana i wyrażeniu zgód marketingowych zapiszą się na specjalnej stronie promocji – a wtedy zyskać będą mogły dodatkowe 100 zł w formie vouchera H&M. Konieczne będzie jedynie wykonanie co najmniej 10 transakcji kartą na dowolne kwoty – byle nie później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Przekazanie nagrody nastąpi do końca kolejnego miesiąca :)

O szczegółach tej promocji pisałem w tym artykule.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł

Kolejny bonus, jaki przygotował dla nas Santander, to możliwość zgarnięcia podwyższonego oprocentowania na Systematycznym Koncie Oszczędnościowym. Oferta ta dostępna jest dla wszystkich klientów banku i trwa do 29.06.2019.

Aby jednak aktywować podwyższone oprocentowanie konieczne będzie włączenie automatycznego oszczędzania kwoty min. 20 zł miesięcznie. Bank naliczy nam podwyższone oprocentowanie dla salda do 20 000 zł, o ile spełniliśmy warunek oszczędzania w poprzednim miesiącu. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje również w miesiącu otwarcia rachunku. Pamiętajmy więc, aby w miesiącu otwarcia rachunku i tak spełnić warunek regularnego oszczędzania – inaczej w kolejnym miesiącu nie zgarniemy 2,7%!

Na koniec dodam, że promocyjne oprocentowanie dostępne jest dla maksymalnie 5 rachunków tego typu. Oznacza to, że łącznie możemy wrzucić nawet 100 000 zł i zarabiać 2,7% w skali roku do 29.06 – albo i dłużej, jeśli bank przedłuży ofertę.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

Konto Jakie Chcę – opłaty

Na koniec pozostaje pytanie: ile za to wszystko zapłacimy w formie opłat i prowizji? Na szczęście niewiele, albo nic. Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bowiem darmowe – niezależnie od tego czy z niego aktywnie korzystamy, czy nie. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – ta domyślnie kosztuje 3 zł, jednak możemy (po jej wydaniu) ustawić w bankowości internetowej możliwość zwolnienia z opłat po wykonaniu min. 5 płatności kartą. Jeśli jednak tego nie zrobimy, to za plastik zapłacimy 5 zł. Warto wiec się pilnować i za drobne zakupy płacić kartą z Santandera.

Co, gdybyśmy chcieli wypłacić pieniądze z bankomatu? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • W opisie jest błąd: Czas na podanie danych mija 15.04.2019 i jest niezbędny do zgarnięcia nagrody.
  Powinno być 15.05.2019

  Krzysztof2 Odpowiedz
 • Czyta i czytam i nie rozumiem tego zapisu
  ” Czas na podanie danych mija 15.04.2019 i jest niezbędny do zgarnięcia nagrody. ”

  Czyli co do owego 15.04 trzeba konto otworzyć mimo iż w innych zapisach jest inaczej?

  jojo Odpowiedz
 • Admin, jeśli chodzi o przelew tego wynagrodzenia, to kwalifikować się będzie miesięcznie przelewane stypendium stażowe przelewane z Wojewódzkich Urzędów Pracy

  Paweł Odpowiedz
  • Rozumiem, że to pytanie?
   Moim zdaniem tak – bank po prostu chce realną formę wynagrodzenia.

   Michał
 • A teraz to już staje się sensowne. Całe szczęście że ze mną nie jest aż tak źle….:)

  No i bardzo dobrze żeś Michał pozamiatał trochę tych komentarzy. Aż się prosi o wprowadzenie ostrzeżeń i banów dla…… nie będę się wyrażał.

  jojo Odpowiedz
 • Dzięki :-).Kod wykorzystany .Poszło .Pozdrawiam.

  anatol Odpowiedz
 • @Admin
  w formularzu zgłoszeniowym brak jest miejsca na podanie nr wniosku KNP ?

  holek Odpowiedz
 • Ale fajnie. Na ostatnim wyciągu mam datę zamknięcia konta 2019-02-01 czyli się nie kwalifikuję?

  pytanie Odpowiedz
  • Liczymy stan na koniec dnia, a wtedy już nie miałeś. Możesz więc wziąć udział :)

   Michał
 • Prosił, zachęcał i wyprosił :) super kumulacja, wniosek złożony, celuję w pełną pulę bonusów ;)

  Matryc Odpowiedz
 • Czy można zrezygnować z karty debetowej do konta np. po 4 miesiącach?

  Bartek9 Odpowiedz
 • Czy jestem nowym klientem jeśli posiadam konto „NET” ? (w ramach migracji z db bank)?

  udaya Odpowiedz
 • Admin, a czy w kontekście wypłaty premii za wpływ wynagrodzenia, wyklucza z promocji posiadanie konta osobistego w BZ WBK po 1 kwietnia 2018 r. i zamknięte ok. lipca 2018 r., czy liczy się tylko Santander ???

  Paweł Odpowiedz
  • To ciągle ten sam podmiot, więc oczywiście posiadanie konta w dawnym BZWBK wyklucza z tej promocji.

   Michał
 • jak to było we wcześniejszych promocjach tego banku? jest możliwość podania danych np. żony, która będzie przelewała „wynagrodzenie” z innego banku?

  Majk Odpowiedz
 • Chcę skorzystać z promocji 100 zł na start oraz 80 zł w programie poleceń. Czyli tylko raz składam wniosek o Konto jakie chcę korzystając z linka i przy okazji jest tam miejsce na wpisanie kodu polecającego?

  Anika Odpowiedz
 • W wydaniu tych 300 zł jakiś przyjaciel pomoże???? Przerobił już ktoś?

  jojo Odpowiedz
 • Wynagrodzenie dostaje do ręki. Da się to jakoś obejść?

  Paweł Odpowiedz
 • czy limit poleceń sie wyczerpał? nie ma już tego pola we wniosku

  grzegorz ss Odpowiedz
 • Widzę, że oprocentowanie 2,7% tylko dla „Konto jakie chcę”? Próbował ktoś założyć dla „Konta godnego polecenia”? :>

  groobas Odpowiedz
  • @groobas Nie, niezbędna w tym przypadku jest zmiana typu konta na Konto Jakie Chcę. Można to zrobić np. po zalogowaniu do Santander Internet w zakładce TWOJE PRODUKTY przy wybranym koncie kliknij przycisk ZMIEŃ KONTO. Pozdrawiam, Arek

   Zespół-Santander
 • Podpisałem umowę, ale w polu „Umowa usług Santander online – Numer NIK” jest zaznaczone „NIE”. Czy to znaczy, że nie będę miał dostępu przez internet? Jakiś absurd ;)

  Romuald Odpowiedz
 • Też tak mam, ale ja myślę, że to dlatego, że mam już dane do logowania z poprzedniego konta, które zamknąłem.

  Krzysztof2 Odpowiedz
 • Czy konieczne jest dostawanie wypłaty od pracodawcy, czy przejdzie forma przelewu z mojego innego konta z tytułem Wynagrodzenie?

  Monikax5 Odpowiedz
  • @Monikax5 „Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta” także myślę, że z Twojego innego rachunku nie przejdzie.

   ningensanka
  • @Monikax5 „Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta” także myślę, że z Twojego innego rachunku nie przejdzie.

   ningensanka
 • Napisałeś, że te ekstra 100 zł na Allegro łączy się z innymi promocjami. Czy w takim razie można jeszcze dodatkowo skorzystać z promocji dla studentów z bonem na 100 zł do H&M?

  spiewok Odpowiedz
 • Mi już odrzucili wniosek drugi raz. Na początku z powodu rzekomo niewyraźnego skanu dowodu osobistego (w innych bankach go uznawali). Teraz enigmatycznie: „Niedostarczenie kompletu dokumentow”. Wniosku edytować nie można (by np. zmienić formę na przekazanie skanu kurierowi), na infolinii nic nie wiedzą, nie mają podglądu we wniosek, słownika przyczyn nie mają.
  Otrzymałem jedynie odpowiedź, że mogę konto założyć przez telefon, ale co z tego, skoro stracę prawo do bonusów z tytułu promocji.

  Super bank, zamiast zadzwonić i porozmawiać, wskazać błąd i starać się wyjaśnić problem, odrzucenie z automatu i wszystko gra. Już wiem, że na długo z nimi nie zostanę – jeśli oczywiście uda mi się przejść magiczną procedurę wejścia do zaszczytnego grona klientów.

  dyabeutor Odpowiedz
  • Rozumiem rozgoryczenie, ale muszę w pewien sposób stanąć w obronie banku (zresztą nie tylko Santandera, bo wiele banków robi tak samo). Często przyczyna niepodawania powodu jest prosta: to bezpieczeństwo. Załóżmy, że według banku coś jest nie tak – ma wątpliwości co do skanu dowodu, nie zgadza się adres (to głównie w przypadku umów zawieranych przelewem) albo jeszcze jakaś inna dana. Jeśli to oszust zakładałby konto w twoim imieniu, to bank zadzwoniłby do niego i… powiedział co ma poprawić, aby było OK. Jestem świadom, że to pewnie promil takich przypadków, ale niestety gdyby tak było, to bank byłby na przegranej pozycji podając komuś Twoje dane. No i właśnie – tu też dochodzi ochrona danych, dlatego bank musi zakładać, że dzwoni do niewłaściwej osoby.

   Ja dodam, że zakładałem Konto Jakie Chcę nieco wcześniej i nie miałem żadnych problemów ze skanem dowodu (innego niż kilka lat temu kiedy miałem tam konto) i wnioskiem (na inny adres, niż kilka lat temu). Jedynie długo czekałem na kuriera, bo u mnie akurat inpost jeździ tak-sobie.

   Michał
  • Ok, nie doczekałem się obiecanego oddzwonienia przez konsultanta, który miał mieć podgląd do wniosków, więc złożyłem wniosek po raz trzeci (tym razem wybrałem przekazanie skanu kurierowi). Niestety w formularzu promocyjnym livesmarter (do uzyskania bonu 100 zł na Allegro) widnieję już w związku z tym trzy razy…

   dyabeutor
 • Skąd wziąć hasło do pierwszego logowania?

  RadekW Odpowiedz
 • ten przelew wynagrodzenia do bonusu to muszą być pierwsze 4 miesiące licząc od miesiąca następującego po otwarciu konta, czy mogą być późniejsze (również z przerwą)?

  piotrrz Odpowiedz
  • @piotrrz Można nie spełnić warunków w jednym z miesięcy, a zrobić to w następnym. Trzeba jednak pamiętać, że okres promocji trwa do 30 września 2019 r. To oznacza, że po tej dacie wpływy wynagrodzenia nie będą już brane pod uwagę do spełnienia warunków promocji. Pozdrawiam, Arek

   Zespół-Santander
 • w ktorym miejscu w bankowosci internetowej wlacza sie te bezplatnosc karty po wykonaniu 5 transakcji? bo nie umiem tego znalezc..

  joanna Odpowiedz
  • @joanna To banalnie proste :) Żeby wybrać opcję pobierania opłaty należy po zalogowaniu do Santander Internet w panelu „Dopasuj konto” wybrać: BANKOMATY I OPŁATY lub w zakładce OFERTA BANKU wybierz: USŁUGI DLA CIEBIE. Pozdrawiam, Arek

   Zespół-Santander
 • A co jeśli mam jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną na adres zamieszkania? Czy przelew od firmy XYZ Jan Kow. dla Jan Kow. tytułem wynagrodzenia łapie się na bous 200 zł?

  Arczi777 Odpowiedz
  • Nie wiem czy ktoś próbował. Ja sam będę to mógł potwierdzić (lub zaprzeczyć) dopiero w maju.

   Michał
 • Mam pytanie, bo regulamin nie do końca jasno to precyzuje, konto założyłem w kwietniu, do kiedy muszę spełnić warunek wydania 300zł? do końca maja, czy do końca kwietnia? W regulaminie pisze, że promocja trwa do 30.04, ale co jest rozumienie przez promocja, także spełnienie warunków czy sama rejestracja?

  jrola90 Odpowiedz
  • Do 30.04 można przystępować do promocji. Warunki można spokojnie spełniać później, byle zgodnie z regulaminem :)

   Michał
 • Nie moge znalezc, ze za pierwszy miesiac od podpisania umowy nie pobieraja opłaty 3zł.
  Gdzie to jest napisane, bo w TOiP oraz regulaminach nie ma tego.
  Ktoś znalazł taki zapis, ze pierwszy miesiac jest darmowy ?

  Wojak Odpowiedz
  • 5.2. b) z zastrzeżeniem, że opłata nie jest pobierana za miesiąc, w którym została podpisana umowa

   Nie znalazles, bo moze szukales w Santander Consumer Bank S.A. :)

   aaaa
  • Na pewno masz racje a ktory to jest rozdział, bo ja nie widze takiego punktu ?

   Wojak
  • Oferta banku -> Usługi dla Ciebie -> Opłata za kartę

   Andrzej
  • @Wojak Dodatkowo można wybrać opcję, że w przypadku wykonania pięciu transakcji bezgotówkowych Kartą Dopasowaną (za wyjątkiem transakcji Quasi-Cash) w miesiącu nie będzie pobierana opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną. Warunki proste do spełnienia :) Pozdrawiam, Arek

   Zespół-Santander
 • A przelew z innego konta innego banku nie mojego jako wynagrodzenie przejdzie…..

  Rysio Odpowiedz
 • Pytanie dla @amin : pierwszy wniosek mi odrzucili więc musiała wysłać drugi. Dwa razy więc wysłałam formularz zgłoszenia w promocji z dwoma różnymi datami i godzinamy, ale resztą danych taką samą. Czy wszystko będzie ok? Pierwsze zgłoszenie zostanie zignorowane a drugie wzięte pod uwagę w promocji?

  ningensanka Odpowiedz
 • Czy jako wpływ wynagrodzenia rozumiana jest także przelew za fakturę od kontrahenta?

  Maciej Odpowiedz
  • Niestety, regulamin nie uwzględnia tego typu przelewów. Generalnie trzeba wcześniej złożyć wniosek w bankowości internetowej i wskazać pracodawcę – bank przesyła mu pismo z prośbą o zmianę rachunku do przelewu wynagrodzenia. Ja, szczerze mówiąc, podałem siebie (DG) i będę to testował, ale wyjdzie dopiero za miesiąc więc niestety teraz nie podpowiem czy przejdzie… ale… mam cichą nadzieję ;)

   Michał
  • Regulamin nie ale jestes pewny, ze nie zaliczą.
   Jezeli akceptują świadczenia wyplacane z samorzadów np. z programu 500+, stypendia stażowe inne zasilki pow. 1000 zl, to czemu nie faktury.

   Wojak
 • Czy jakieś potwierdzenie o przystąpieniu do promocji dostaliście?

  Zet Odpowiedz
  • Nie ma zadnego potwierdzenia.

   Wojak
  • Słabo. Potem usłyszę że się nie zarejestrowałem i kop się z koniem. Wolałbym mieć dowód.

   Zet
  • Potwierdzam, że zarejestrowałeś się dla podanego adresu email. Wszystko wygląda poprawnie.

   A co do reszty – czasem mam możliwość załatwienia dodatkowej promocji dla czytelników bloga, ale niestety – nie mam całego sztabu ludzi tak jak firmy typu Bankier czy Money. Oni mogą przygotować piękną stronę promocji, wysyłać maile i tak dalej. Ja muszę radzić sobie nieco po partyzancku, ale na szczęście efekt jest identyczny – czytelnik dostaje premię.

   Michał
 • @Admin. Dzięki za wyjaśnienie. Umknęło mi że to Twoja promka. Jak bym wiedział, słowa bym nie napisał. Jestem na świeżo po kopaniu się z ing o premie, stąd sceptycyzm. Jeszcze raz dzięki za dobrą robotę. Pozdrawiam.

  Zet Odpowiedz
  • Ta z premią 100 zł jest moja. Pozostałe – Santandera. Mam nadzieję, że kopania nie będzie i wszystko przebiegnie sprawnie :)

   Michał
 • Adminie moj mail chyba też widnieje w bazie ?

  Joanna Odpowiedz
 • Czy posiadanie konta w mBanku (od zawsze) wyklucza z promocji? Pamiętam, że mBank był częścią BZWBK, ale nie wiem jak jest teraz…

  Andrzej Odpowiedz
 • Domyślna opłata za kartę 3 zł i podobno obowiązuje już w miesiącu podpisania umowy. Zmiana na opcje 5x płątności obowiązuje od kolejnego miesiaca. Według konsultantki, nie da się nie zapłacić 3 zł za pierwszy miesiac. Ktoś to może potwierdzić?

  RadekW Odpowiedz
 • 80zł otrzymuje polecający i polecany ?
  I czy na założone na mnie konto, będzie wpływać faktycznie wynagrodzenie, ale żony to przejdzie to jakie spełnienie warunków promocji czy nie ?

  IreneuszN Odpowiedz
  • 1. Polecający i polecany
   2. Jeśli pytasz o promocję z wynagrodzeniem, to bank w pierwszym etapie żąda wskazania danych pracodawcy (któremu wysyła pismo z prośbą o zmianę). Niestety nie wiem czy później weryfikuje kto przelewa środki.

   Michał
 • Dzisiaj zjawił się kurier ale odmówił wydania umowy do podpisania ponieważ na kopercie z przesyłką dane były wpisane bez polskich znaków. Zabrał przesyłkę i odjechał. Czy ktoś miał podobny problem? Da radę to odkręcić?

  Tomaszsz Odpowiedz
 • Ostatnie zdanie w artykule: Czyli BLIKIEm można bezpłatnie wypłacać w innych bankomatach, czy dobrze rozumiem?

  ozon136 Odpowiedz
 • No ja to mam jakiegoś pecha ostatnio…. Najpierw zawalił kurier i odesłał dokumenty do banku. Złożyłem drugi raz, dostałem smsa o otwarciu konta ale okazało się że nie mam NIKu. Nie wiem czy kurier nie dał czy co? Teraz muszę gonić do placówki dopełnić formalności. Na szczęście za jedną wycieczką wyślę do piachu konto z CA. Mam też nadzieje że wreszcie będę miał aktywne konto bo do 21.05 trzeba zasilić 1000 zł. Ciekawe co będzie jak znów jakieś jaja wyjdą i nie zdążę nie z mojej winy. Znów reklamacja ??? :(

  jojo Odpowiedz
 • Czy termin 30.04 w promocji za polecenia to termin złożenia wniosku o założenie konto czy aktywacji konta?

  Ania094 Odpowiedz
  • Raczej złożenia wniosku.

   Inna sprawa, że promocja została przedłużona / działają te same kody, o polecający się zapisał do programu poleceń. Także w przypadku kodu z LiveSmarter nie powinno być żadnych problemów, niezależnie od terminu podpisania umowy.

   Michał
 • Witam. Chcę się upewnić, że korzystając tylko z promocji 100 zł od Livesmarter, mogę zamknąć konto po spełnieniu warunku otrzymania nagrody (przelew 1K). W regulaminie nie ma info, że trzeba być nadal posiadaczem konta do otrzymania nagrody, ale strzeżonego…

  AdoraBelleDearheart Odpowiedz
 • Czy ktoś juz otrzymał 80 zł z polecenia ?

  Bandziorno Odpowiedz
 • Ja dostałam 22 maja 50zł za wynagrodzenie za kwiecień, ale w kwietniu nie miałam wpłaty wynagrodzenia bo dopiero w maju była pierwsza. W kwietniu wykonałam przelew na 1000zł na ten rachunek z innego mojego rachunku. Widocznie nie sprawdzają zbyt uważnie tych przelewów :D

  ningensanka Odpowiedz
 • Dziś wpłynęła kasa za polecenie (80 zł). Fajnie, że nie czekali do ostatniej chwili.

  dyabeutor Odpowiedz
 • Hej, wniosek złożony pod koniec kwietnia, na początku maja podpisana umowa. Czy powinnam dostać już zwrot za polecenie?

  anik981 Odpowiedz
  • Wszystko jest w artykule… :)

   Kiedy spełniłaś warunki? Jeśli 300 zł wydałaś w maju, to 80 zł będzie do końca czerwca. Jeśli dopiero w czerwcu – to do końca lipca.

   Michał
 • Czy już wiadomo kiedy można spodziewać się bonów na Allegro? :) Tak wiem że termin jest do 30.06 ale może admin Michał widzi możliwości wcześniejszej wysyłki :)?

  Łukasz Odpowiedz
 • Dostał już ktos ten bon 100 zł ?

  Joanna Odpowiedz
 • Tez jeszcze nie mam tego bonu 100zł. Dajcie znać jak ruszy już wysyłka bonów, czas jest na to do 30.06.

  szewc84 Odpowiedz
  • Osoby, które spełnimy warunki promocji, powinny otrzymać bony w dniu dzisiejszym – ale raczej po południu

   Michał
 • Potwierdzam otrzymanie kodu :)

  holek Odpowiedz
  • No Michał sie spisał przed czasem.
   Moj kodzik do Allegro jest wazny az do czerwca 2020 i ma razem 12 cyferek i literek. Dz. Admin

   Wojak
  • Najszybciej jak się dało. Nie wszystko jest niestety zależne ode mnie :)

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy