4,5% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+360 zł na start!)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji konta oszczędnościowego Banku Millennium – a wraz z nią kolejna podwyżka oprocentowania. Osoby, które od dziś przyniosą do Banku Millennium nowe środki zgarną 4,5% w skali roku do 200 000 zł przez 62 dni. A nowi klienci – dodatkowo całkiem łatwe 360 zł na start!

4,5% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

4,5% do 200 000 zł przez 62 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 13.05.2022. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania kończy się 18.06.2022. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 62 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków). Przykładowo przystępując do promocji w połowie listopada nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał do połowy stycznia.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • wypadłem trochę z obiegu konta Profit, od czasu, gdy % poleciały na łeb na szyję. teraz nie ma oficjalnego podanego dnia badania salda przez bank, ale czy można przewidzieć, że podobnie jak to było w miniony weekend, badanie przypada na piątek przed startem nowej promocji, czy jednak w ostatnich miesiącach bywało z tym różnie (piątek tydzień prędzej, bądź inny dzień tygodnia)?

  joseba Odpowiedz
  • Od jakiegoś roku jest już z tym różnie i nie ma stałego dnia. Czasem jest to tydzień przed, czasem 10 dni…

   Przemysław
  • W regulaminie promocji (38 edycja) jest podany dzień badania sald, tj. 13 maja 2022 r.

   Fabian
 • W sumie to możemy sobie już odpuścić te „super promocje” na 4-5% przy inflacji mocno dwucyfrowej. Późno się obudzili z tymi podwyżkami, teraz to musztarda po obiedzie :D Od czerwca pewnie wszystko mocno w górę więc to obecnie już przeciętna oferta, a za chwilę będzie słaba :) Na najbliższy miesiąc poza legendarnym N. to chyba najlepiej wychodzi mobilna w PKP PB dostępna od 20 maja … a i to tylko na przeczekanie co dalej :D

  JoX Odpowiedz
 • A czy przypadkiem aby uniknac oplaty za karte nie wystarczy wykonanie tylko jednej transakcji bezgotowkowej a nie jak jest napisane powyzej 5?

  Shaggy Odpowiedz
 • Rozumiem, że przelewając z konta żony profit na mój profit spełnię warunki aktywowania nowego %? Nie jest wymagane by przelew był z banku innego niż Millennium?

  Maciek Odpowiedz
 • A i przelałem od Ernesta. Zaproponowali na 4,9%. Dwa czy trzy miesiące. Podziękowałem.

  qq Odpowiedz
 • Lokata lojalna w inbanku 6%

  Jarry Odpowiedz
 • „W przypadku wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na tym Koncie Oszczędnościowym Profit, której okres
  obowiązywania oprocentowania promocyjnego zakończy się najpóźniej dnia 17 czerwca 2022 r., po zakończeniu obowiązywania tej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit rozpocznie się Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach edycji 38 Promocji.”
  Czyli ? Trzeba dopłacić ? I co wtedy ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Pytanie nie na temat ale może ktoś wie i pomoze :) Czy za doładowanie przyjaciela R kk Mastercard BNP Paribas bank nalicza opłatę czy traktuje to jako zwykła płatność kartą?

  marsid Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy