Od 100 do 400 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej mamBONUS w BGŻ BNP Paribas!

Zakończona

Jeszcze nie tak dawno królem promocji kart kredytowych był Citibank, który fundował najwyższe nagrody po spełnieniu relatywnie łatwych warunków. Tak też jest i dzisiaj, jednak kolejne banki mocno depczą mu po piętach – jak choćby T-Mobile z bardzo dobrą promocją z bonem o wartości 200 zł. Wygląda jednak na to, że mamy nowego lidera tego zestawienia – przynajmniej jeśli chodzi o wysokość premii. Dzięki najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie karty kredytowej w programie lojalnościowym mamBONUS zgarniemy od jednego do czterech bonów o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro. Razem nawet 400 zł zniżki na zakupy!

4 bony 100 zł na Allegro za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas mamBONUS

Do 400 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która przez ostatnie 12 miesięcy (poprzedzających dzień zawarcia umowy) nie miała żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Posiadanie konta osobistego czy oszczędnościowego nie ma żadnego wpływu na udział w promocji – możemy z niej spokojnie skorzystać :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o kartę poprzez dedykowaną stronę promocji oraz wyrazimy zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz w celu przesyłania informacji handlowej. Oznacza to konieczność zaznaczenia pierwszej i drugiej zgody na stronie promocji.

Zgody marketingowe i handlowe w promocji BGŻ BNP Paribas z kartą kredytową i bonami Allegro

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Bank przyzna nam jeden, dwa, trzy lub cztery bony Allegro o wartości 100 zł zależnie od tego ile wydamy kartą w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych:

 • 1 nagroda za transakcje na kwotę od 500 zł do 999,99 zł
 • 2 nagrody za transakcje na kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł
 • 3 nagrody za transakcje na kwotę od 1500 zł do 1999,99 zł
 • 4 nagrody za transakcje od 2000 zł w górę

Muszę tu jednak dodać, że jedynie „wydaje mi się”, że bank będzie uwzględniał transakcje z dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Regulamin precyzuje bowiem jakikolwiek okres jedynie przy ustaleniu kwoty minimalnej:

Uczestnik otrzyma Nagrodę, jeśli w okresie dwóch pierwszych Okresów rozliczeniowych, wykona Transakcje Kartą na łączną kwotę min. 500 zł.

Wątpię, aby chodziło o inny termin. Mimo wszystko wydawanie pieniędzy najlepiej zacząć zaraz pod rozpoczęciu pierwszego okresu rozliczeniowego karty, który nastąpi w momencie przyznania limitu kredytowego (czyli po zakceptowaniu wniosku o kartę). Jeśli konsultant spyta nas o datę kolejnych cyklów, to najlepiej ustawić ją tak, aby pierwszy cykl trwał jak najdłużej (aby mieć najwięcej czasu na wykonanie operacji). Przykładowo wnioskując o kartę 21. dnia miesiąca cykl warto ustawić na 15-20. dzień kolejnego miesiąca (przez co pierwszy cykl potrwa niespełna miesiąc, a kolejny – już standardowo miesiąc).

30 000 punktów wymienne na bony

Co ciekawe nagrodami w promocji wcale nie są bony Allegro. Będąc precyzyjnym jest to 30 000 punktów w programie mamBONUS, które możemy wymienić na bon Allegro o wartości 100 zł w ciągu 3 miesięcy od naliczenia punktów. Aby odebrać punkty musimy uprzednio zarejestrować się w programie. Nagrody zostaną przepisane do naszej karty w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania danych transakcji.

Na koniec jeszcze drobny wymóg promocji, który będzie raczej oczywisty dla czytelników bloga – zadłużenie powstałe na karcie powinniśmy spłacić terminowo, bo inaczej bank ma prawo odmówić przyznania punktów. No ale dobrze wiemy, że tak powinno się używać karty kredytowej, by nie zapłacić żadnych odsetek – szczegóły w poradniku.

Do promocji można przystępować do 31.03.2018. Szczegóły w regulaminie.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold. Spełniając warunki promocji i zgarniając bony automatycznie zapewniamy sobie więc brak opłat.

Nie przegap!

Komentarze

 • W mojej ocenie promocja na duży plus. Założone dwie karty kredytowe (ja i żona). Bony do allegro odebrane. Pozostaje uskładać ok. 5k punktów na obu kartach do jakiegoś bonu za 50 PLN. W obu przypadkach odpowiedzi z banku o braku zgód marketingowych okazały się lipą, bo promocyjne punkty 120k zostały przyznane, bez dzwonienia na infolinię.
  Pytanie teraz:
  – jak się te wynalazki zamyka? (nie znalazłem mozliwości w bankowości),
  – jakaś oferta utrzymaniowa?

  dadadaq Odpowiedz
 • ja kartę zamykałem w oddziale – nic sensownego nie zaproponowali.

  asdf Odpowiedz
 • Mój pierwszy bon przelicza się na 58 zł zamiast 100zł! Próbowałam kilka razy i ciągle to samo. Reklamację zgłaszać na infolinię banku czy do mambonus?

  Illon Odpowiedz
  • bierzesz pod uwagę że bon nie pokrywa kosztów wysyłki??

   Herman
  • A mój bon był już wcześniej wykorzystany na allegro. Reklamacja poszła do mambonus, czekam już 11 dni na wyjaśnienie sytuacji. Piszą że spraw została przekazana do allegro i czekają na zwrotne info.

   Adam33
  • Jak reklamacja? Mam taki sam przypadek, wbijam kod na allegro i pokazuje mi się komunikat, ze kod został już wykorzystany.

   ewa
  • zabrakło im bonów to wysyłają te same do różnych osób :)

   Herman
  • @ewa Cały czas czekam na odpowiedź – już ponad 2 tygodnie.
   Daj znać jak będziesz miała odpowiedź. Ja też napisze jak coś będzie wiadomo w tej sprawie.

   Adam33
  • Przecież jak byk stoi: karta nie pokrywa kosztów przesyłki.
   Kartę można wykorzystać tylko podczas jednej płatności.
   Niewykorzystana kwota przepada.

   falusinski
  • @ewa Czy masz już jakieś info w sprawie wykorzystanego bonu allegro?

   Adam33
  • Nadal cisza, reklamacja złożona i cisza, a jak u Ciebie? Udało się odzyskać punkty?

   ewa
 • Wiem, że bon nie pokrywa kosztów wysyłki. Mimo różnych kwot i różnych sprzedających sytuacja jest taka sama. Napisałam do allegro. Napiszę też do mambonus. Dziękuję

  Illon Odpowiedz
 • Te 72 zł naliczają dopiero po roku ? Pytam bo 2 tys wpłaciłem w bankomacie banku i 2 tyg po otrzymaniu karty zamknąłem ja w oddziale nie robiac żadnej transakcji bezgotówkowej :-) dlatego 72zl trochę by zabolało :-)

  Marcinossdd88 Odpowiedz
 • Marcinossdd88: wypowiedzenie umowy karty kredytowej mozesz wycofac w ciagu 30 dni i zrobic jednak te transakcje. Bank nie lubi tracic klienta. Nie wnikam w powody otwarcia i zamkniecia karty. A Skylla ty sie nie smiej bo juz kilka razy sie tu skarzyles na banki i nikt cie nie zostawial samego z problemami

  aaaa Odpowiedz
  • Najlepiej zapytac w banku czy cos naliczyli, jesli tak to odzyskaj karte i napisz reklamacje z prosba o zwrot oplaty bo chcesz dalej byc szczesliwym uzytkownikiem ich karty

   aaaa
 • Czy ktoś aplikował o kartę w promocji kwietniowej z linku z podmienioną cyfrą?

  santech Odpowiedz
 • Wspominałem już tutaj w komentarzu o problemie, jaki mnie na potkał. Jestem na etapie walki z bankiem i składania reklamacji. Co sądzicie o następującym przebiegu i jakie kroki byście podjęli w mojej sytuacji:

  Posiadam kartę od połowy marca. Wydałem nią na chwilę obecną >1000zł, czyli należy mi się 60 000 punktów bonusowych wymiennych na 2 bony. Od początku rozmów z bankiem (telefonicznych) konsultancji zapewniają mnie, że mam wyrażone wszystkie, niezbędne do udziału w promocji zgody. Począwszy od rozmowy weryfikacyjnej o przyznanie limitu po rozmowę z minionego piątku. W międzyczasie, widząc Wasze problemy opisywane tutaj, również co jakiś czas dzwoniłem na infolinię. Było tych telefonów z mojej strony koło czterech i za każdym razem informowano mnie, iż wszystkie zgody mam.

  Następnie poszła wiadomość tekstowa do banku i nagle odpowiedź, iż jednak wszystkich zgód nie mam. Tak więc dzwonię na infolinię i konsultant potwierdza – zgód nie mam. Przy tej samej rozmowie zgodę wyrażam, ponieważ mogę (wg informacji od konsultanta). Po kilku dniach kolejna próba sprawdzenia zgód drogą telefoniczną i zgoda jest.

  Co by za dużo nie pisać, kilka telefonów ze sprzecznymi informacjami od konsultantów i kilka wiadomości na skrzynkę, że zgód nie mam, choć wielokrotnie je wyrażałem. Nie wiem co mogę zrobić, ponieważ bank widząc „czarne” mówi, że jest „białe”. Rozmowy nie mają sensu. 1000zł wydane i bonów brak. Czy od razu kierować sprawę do jakiejś instytucji?

  Michał Odpowiedz
  • dzwonisz na infolinie lub mozesz załatwić sprawę przez serwis [email protected] banku, u mnie tez nie było zgód chociaz byłem przekonany ze były, jeden telefon załątwił wszysko i w ciagu kilku godzin punkty były, ciekawe kiedy voucher sie pojawi

   Andrzej
  • Dostałeś zaległe punkty również? Tzn. załóżmy, że wydałeś 1200zł do 20 marca, zgodę wyraziłeś przez system [email protected] 2 kwietnia i 60 000 punktów przyznali Tobie po fakcie wyrażenia zgody, tak?

   Michał
  • dokładnie tak, nie wiem jakim cudem ich nie było bo gdy dzwonili do mnie z banku byłem pewny ze na to sie zgodziłem ” warunkiem otrzymania promocyjnych punktów do wymiany na vouchery z Allegro jest udzielenie zgody ogólnej na marketing wszystkich produktów Banku oraz zgody na przesyłanie przez Bank informacji handlowej drogą elektroniczną”

   Andrzej
 • Uikok, rzecznik banków tan uderz z dużą reklamacja i skarga na bank, najlepiej jeszcze wyciągnij chociaż jedną rozmowę ze masz wszystkie zgody zaznaczone

  Patryk15 Odpowiedz
  • >>>Jestem na etapie walki z bankiem i składania reklamacji
   >>>Rozmowy nie mają sensu.

   Patryk15 : a czy Michał nie powinien najpierw zakończyć postępowanie reklamacyjne ?

   Bo : „rzecznik występuje do przedsiębiorcy po uprzednim wyczerpaniu przez konsumenta postępowania reklamacyjnego”

   Chyba, iż masz inne doświadczenia ? To proszę wyjaśnij.

   Bogdan
 • Do kiedy trzeba wymienić te punkty na bony?

  Romek Odpowiedz
 • jedna taka mała uwaga, niby kupon darmowy ale allegro pobiera za niego 20gr, po wpisaniu w odpowiednią rubrykę, jednocześnie nie można skorzystać z kuponu za monety, obnizającego koszty wysyłki

  Andrzej Odpowiedz
  • Tak, też to zauważyłem, nie można łączyć profitów na allegro np. darmowej wysyłki (promocyjnej) z monetami allegro tym bardziej z niniejszym voucherem.
   Nie można mieć wszystkiego.

   K+M+B
 • Tę opłatę 72 zł Bank nalicza w trzecim cyklu? Czy jeśli jestem w pierwszym cyklu (kończy się 25.04), zamknę kartę teraz, to Bank zdąży mi naliczyć 72 zł?

  Katarzyna Odpowiedz
  • jak wydasz 500zł to bank nie nalicza opłaty za pierwszy rok, trudno przeczytać regulamin

   Andrzej
  • Andrzeju… Nie trudno. Dokonałam transakcji, otrzymałam bony. Teraz chcę zakupione rzeczy zwrócić, więc moje transakcje z zaksięgowanych zamienią się na zwrócone. Pytanie moje dotyczy faktu czy Bank zdąży naliczyć mi prowizję, istotne jest w którym cyklu to się dzieje.
   I nie, nie dam rady wydać 500 zł, w zbyt wielu promocjach biorę już udział.

   Katarzyna
  • Po co zwrot robisz na karte? Jak w sklepie robia problem to powiedz ze karta juz nie istnieje i chcesz gotowke.

   Herman
  • Dzięki za podpowiedź! Dzisiaj dostałam zwrot za transakcje gotówką i mam problem z głowy:)

   Katarzyna
 • ja mam takie pytanie. czy jest możliwość spłaty karty inną karta ale nie przelewem z oczywistych powodów (prowizja) sprytny odpada bo jak wpisuję nr rachunku mojej karty to bil nie chcę gadać bo nie rozpoznaje rachunku. Czyli nie mozna przelać na swój rachunek jako osoba prywatna. Jest jakaś alternatywa ?

  sowisz Odpowiedz
 • mam pytanie, czy można wykorzystać jednorazowo (podczas jednej transakcji zakupu na allegro) kilka voucherów allegro, bo gdzieś doczytałem że jednorazowo można wykorzystać tylko 1 kupon

  Jacekedi Odpowiedz
 • Jak długo czekaliście na odpowiedź na reklamację (brak punktów do odbioru bonów). Minęły mi 2 tyg. od transakcji za ponad 500zł, 5 dni od reklamacji i nic poza automatycznym mailem, że w ciągu 2 dni postarają się odpowiedzieć.

  Joana Odpowiedz
  • Przeczytaj mój komenatrz tutaj:
   https://livesmarter.pl/400-zl-allegro-karta-kredytowa-mambonus-bgz-bnp-paribas/?replytocom=191082

   Sprawa zakończyła się drogą mailową – na adres reklamacyjny banku wysłałem informację, iż wyrażam zgodę na marketing ogólny, która była odpowiedzią na następującą treść od banku:

   „Kontynuując ponownie informuję, że jeśli wyrazi Pan zgodę na „Zgoda ogólna na marketing wszystkich produktów”, zostanie Pan dołączony do Promocji w programie MamBONUS umożliwiającej wymianę punktów na bony Allegro.”

   W miniony poniedziałek otrzymałem punkty, a we wtorek wyskoczył na stronie „mambonus” komunikat o możliwości pobrania voucherów do Allegro.

   Styl działania banku, traktowanie klienta są i tak na poziomie bardzo niskim. Od 10 lat miałem już kilkanaście rachunków bankowych w wielu bankach. Najgorzej oceniam działanie właśnie tego banku.

   Michał
 • zlikwidował ktoś już karte?

  Michał Odpowiedz
 • W oddziale – bez problemu . Miesięczne wypowiedzenie. Podobno promocja jest przedłużona taką info otrzymałem???

  Kacper Odpowiedz
 • Tak, żona przeszła procedurę i teraz czas na wydatki. Ja z rozdania marcowego nie miałem problemów z otrzymaniem punktów. Czytając komentarze wydaje się to nieprawdopodobne.

  santech Odpowiedz
 • Witam, odebrałem już 3 bony, mam obecnie 9010 pkt (w tym 5000 jakiegoś bonusa) i czekam na czwarty. Czy tyle punktów powinno wystarczyć na 4 bon?

  broker Odpowiedz
  • Bon dostajesz oddając 30 000 punktów, które albo uzbierasz wydając 15 000zł albo otrzymasz, wydając w tejże promocji kartą 500zł.

   Michał
  • 4x 500 = 2.000 zł x 2 pkt = 4000 pkt + 5.000 pkt bonusowych = 9.000 pkt, czyli przekraczając tę liczbę powinienem dostać 4 bony?

   broker
 • Długi ten wątek… Czyli dokonując tranzakcji jednej na 2 tys. spełnię warunki i otrzymam punkty na 4 bony allegro?
  Czy rozbić to 4 x 500 zł ?

  bolek Odpowiedz
  • Tak, ale lepiej zrobić 4 x 500 zł, bo wtedy dostaniesz też 5000 pkt gratis, w związku z czym zostanie Ci po odebraniu 4 bonów ~9000 pkt np. na małą patelnię czy poduszkę jeszcze.

   slayer
  • Możesz coś więcej napisać o tych 5 tysiącach punktów, za co konkretnie są? Czegoś nie doczytałem.

   Jaro
  • To za 4 płatności za minimum 50 zł.

   hasz
  • Dziękuje za info .Pozdrawiam :)

   bolek
 • To ja się pochwalę, jak nam idzie z BNP. Zachęcony nielicznymi wypowiedziami kosmitów, jak to gładko w placówce się załatwia, 30 marca wziąłem mamę do BNP, wspomnienie o promocji z bonami Allegro (dostępnej przecież zaledwie od 40 dni) skonsternowało pracowników, bo u nich nie ma takiej promocji. A nawet sam dyrektor placówki się wypowiedział, że pewnie chodzi o jakąś promocję karty Carrefour i oni tego nie sprzedają. Oczywiście mając na względzie poprzednie bogate doświadczenia z tym „bankiem”, spodziewałem się tego, więc wręczyłem im wydrukowany regulamin. Pracownica zaczęła się z nim zapoznawać, a dyrektor poszedł zmieszany do swojego gabinetu.
  Gdy pracownica zaczęła szukać w komputerze informacji, ja zacząłem się rozglądać, a przed mymi oczyma pojawiła się ulotka z bonami Allegro, którą to niegrzecznie głośnym pacnięciem przedłożyłem na biurku pracownicy z pytaniem „A co to jest?”.
  No cóż, uraziłem tym do żywego panią i od tej pory udawała, że mnie nie ma, pytania wszelkie kierowała do mamy, choć ja byłem decyzyjny ;) Złożyliśmy wniosek o kk, pani ustawiła limit gotówkowy na 0 zł, bo tłumaczyła, że wypłaty z bankomatu są nieopłacalne, OK niech będzie. Wniosek nie przeszedł pozytywnej weryfikacji bez dostarczenia wyciągów, więc mama pojechała z nimi do banku drugi raz.
  Po kilku godzinach telefon, że można już podpisać umowę, mama pojechała trzeci raz.
  Po kilkunastu dniach nadeszła karta, a z nią informacja, że miła pani ustawiła owszem limit 0 zł, jednak bezgotówkowy(!), dostępu internetowego nie ma, przez infolinię założyć można, ale proszę zadzwonić w przyszłym tygodniu, bo akurat to nie działa na infolinii, zmiana limitu też nie wchodzi w grę, bo pracownik musi najpierw zweryfikować tożsamość, więc proszę ponownie zadzwonić wybrać 1[…]. W przyszłym tygodniu też nie działało, więc chcieliśmy chociaż zmienić limit bezgotówkowy, po dokładnej weryfikacji klienta i sprawdzeniu karty w systemie, pani powiedziała, że aby to zrobić należy założyć telefoniczne centrum obsługi. Ale nie tak szybko, trzeba się rozłączyć i zadzwonić z telefonu podanego w banku, następnie[…].
  Mama pojechała do placówki czwarty raz, pani zamieniła limity, zdziwiona, że bankowość internetowa nie działa, uruchomiła ją i już prawie jesteśmy na prostej…
  Gdyby nie to, że nie da się tą kartą zapłacić dziennie powyżej 100 zł. Co doświadczalnie sprawdziłem, przy okazji dział bezpieczeństwa zablokował kartę. I za cholerę nie wiem, skąd ten limit się wziął. Bo w systemie jest 2000 zł bezgotówkowe i wielokrotne zmiany nic nie dają. A zgłoszenie w Planet zakończyło się zachęceniem do odwiedzenia placówki, by zmienić limity… Czyli obrót zajmie 20 dni.
  Mama stwierdziła, że nie chce mieć więcej do czynienia z tym bankiem. Gdyby wiedziała, ile jeszcze reklamacji przed nami, żeby te bony dostać ;)

  Artur Odpowiedz
  • Poprostu pech a nawet jego cała seria, niekiedy tak się zdarza. Jakoś nie widziałem żeby ktoś sie skarżył jak przez 1,5 roku były KGP w WBK które dawały 4% odsetek. A ja miałem taką patologie że owszem dostawałem 4% ale tez 7zł opłaty za kartę która była darmowa :) i reklamacje trwały ok roku ;)

   Herman
 • Czy bony do allegro już się zakończyły? Nie wyświetla mi ich w katalogu nagród.

  Rrr Odpowiedz
  • jeżeli przykładowo dziś zdobyles wymaganą liczbę punktów to bony sie pojawią ale za jakiś czas może dzień może dwa ale będą zaraz po zalogowaniu automatycznie wyskoczy ci baner reklamowy z bonem allegro

   sowisz
 • Promocja aktualna ale trzeba podpisać umowę do 30.04.18

  Ares Odpowiedz
 • Skąd informacja że opłata roczna 72zł jest zniesiona przy obrocie 500zł ? U mnie w tabeli jest, że opłata roczna jest pobierana w „Dzień rozliczenia przypadający w pierwszym okresie rozliczeniowym”, i tyle, żadnej adnotacji. W regulaminie promocji też nic nie widzę.

  m4 Odpowiedz
  • nie chce mi się szukać w tabeli ale po za zaufaniem do admina który właśnie takie rzeczy dokładnie sprawdza i nie naprowadzil by nas na minę,) to jak ja byłem w oddziale to taką info dostałem od przedstawiciela banku. Bony wykorzystane oplat za kartę brak ale kartę zatrzymuje szykują się duże wydatki na wakacje a punkty bonusowe sie przydadzą

   sowisz
  • W regulaminie dołączonym do karty miałam o tej promocji (natomiast regulaminu promocji z allegro nie dołączyli).

   Joana
 • A za co mi dali 13 000 pkt extra ? (liczę na 5000 extra za dokonanie 4 razy po 50 zł tranzakcji wg ulotki) . Zapis w historii tranzakcji: Bilety do kina | promo_carrfMC_3L4WDK

  bolek Odpowiedz
  • Mi tez dodali te 13000 ptk i nie wiem za co ale nie wiem tez jak je wymienić na bilety do kina.Jak wiecie to pomóżcie .

   Łukasz
  • w mambonus w nagrodach jest kategoria bilety do kina…
   zapewne pkt dostaje się za zakupy zrobione w carrefourze… pytanie za jaką kwotę kupowałaś i jakie grupy produktów?

   abc
  • Teraz mam korektę na – 13000pkt i też nie wiem za co i jakim cudem.Kupywałem jakieś rzeczy w carefour ale nie wiele wtedy wydałem i sama spożywka.

   Łukasz
 • Pewnie była jakaś promocja że sponsorują 2 bilety do kina i dlatego dopisali jednocześnie z promo allegro;)

  bolek Odpowiedz
 • Witam.
  Ja mam pytanie: chciałbym wymienić punkty na vouchery EURORTVAGD. Czy ktoś mi powie jak szybko ta wymiana działa? Bo potrzebuję zrobić zakupy 02.05 w tym sklepie a jak nie dojdą mi VOUCHERY to wtopię 300 zł ponieważ nic już z tego sklepu nie będę potrzebował. Proszę o info i pozdrawiam
  Rafał

  Rafał Odpowiedz
 • Nie dostałam punktów na bony, napisałam reklamację przez Mam Bonus 2 tyg. temu i cisza. Jakieś rady?

  Joana Odpowiedz
 • Czytając komentarze ma się wrażenie że same problemy z ta promocją- ale jakoś u mnie wszystko jest jaka narazie perfekto! Karta przyznana,szybko umowa podpisana,karta doszła bardzo szybko,tranzakcje wykonane -punkty promocyjne naliczone w pierwszy dzień roboczy,teraz czekam na wyświetlenie się baneru z możliwością zamówienia bonów do Allegro za punkty. Naprawdę promocja zacna.

  bolek Odpowiedz
 • Tak jako ktoś napisał wcześniej punkty mi naliczyły się szybko promocyjne w ciągu dwóch dni ,następnie za 2-3 dni loguje się i nagle pojawia się baner żeby wymienić nagrody na bon Allegro ,to wymieniłem -potem mimo nawet posiadania punktów nie widzę bonów Allegro a szkoda bo moim zdaniem najlepsza nagroda do wymiany jakby jeszcze były np. 15 000 pkt bon 50 zł czy 30 000 pkt bon 100 zł. BGŻ BNP Paribas pomyślcie nad tym :D

  bolek Odpowiedz
 • No i przedłużyli promocje tym razem jednak od 2.05 do 30.06 na takich samych zasadach ale z bonami do RTV Euro AGD do 400 zł :-) https://mambonus.pl/miscellaneous/upload/images/Regulaminy/Karta%20kredytowa%20Mastercard%20z%20voucherami%20RTV%20EURO%20AGD.pdf

  bolek Odpowiedz
 • I zastrzegli że : Promocja nie łączy się z akcją „Zyskuj z kartą – walizka 3.04-30.06.2018

  bolek Odpowiedz
  • „30 000 punktów mamBONUS do wymiany na voucher RTV EURO AGD w wysokości 100 zł lub inne nagrody dostępne w katalogu na http://www.mambonus.pl„, czyli też Empik, Smyk, Zalando, answear :)

   Joana
  • a jak to połączyć I edycję z walizką? Bo własnie nie mogłem się doszukać tego…

   abc
 • Orientuje sie ktoś jaki jest koszt płatności karta kredytowa paribas za granica. Koszt całkowity wyrażony w procentach lub kwocie minimalnej?

  Bory Odpowiedz
  • Wg ich toip:
   „28. Przewalutowanie transakcji w walucie innej niż PLN – dokonanej Kartą Visa 3%
   „29. Przewalutowanie transakcji w walucie innej niż PLN – dokonanej Kartą MasterCard 2%

   Don Quijote de la Mancha
 • zadam może trochę głupie pytanie, ale czy w ramach tej promocji mogę wymienić punkty na różne bony (przykładowo dwa na allegro a dwa na zalando)? wszędzie widzę wzmiankę o Allegro i nie chciałabym żeby potem cofnęli mi nagrodę czy coś takiego;) Będę wdzięczna za pomoc!

  Karolina Odpowiedz
 • Czy jest ktoś, komu nie zostały naliczone punkty?

  LuX Odpowiedz
 • Jak to jest z płatnościami na poczcie polskiej kartą kredytową BGŻ BNP? Chcę zapłacić za wynajem pokoju przelewem tradycyjnym na konto właściciela (rachunek osoby fizycznej). Czy w takim przypadku bank potraktuje to jako transakcję bezgotówkową i naliczy punkty mambonus czy też uwzględni płatność jako transakcję gotówkową (w końcu to przelew gotówki) i mogą być dodatkowe koszty?

  Borys. Odpowiedz
  • Nie powinno być problemu. To zwykła transakcja bezgotówkowa (w Millennium działało).

   asi
 • czy ktoś ostatnio wymieniał pkt na bon allegro ? ciągle wyskakuje mi baner ale jak kliknę to bonów brak! – ten bank to porażka – mam 60k pkt i co mam zimni zrobić ?

  MolFlex Odpowiedz
  • U mnie to samo.
   Rozumiem że można wypowiedzieć po odebraniu bonów?

   RAREK_WYJADACZ
  • heeeh jest info od cudownego przezaj… banku : Szanowny Panie,

   Nawiązując do Pana zgłoszenia informuję, że vouchery zostaną udostępnione do końca tygodnia.

   Składam reklamacje na ten wrzód. Akurat chce coś kupić na ale drogo i nie mogę wykorzystać pkt. PARANOJA

   MolFlex
 • Chciałem doładować telefon punktami.
  Pojawił się komunikat : „doładowanie nie powiodło się” i doładowanie nie przyszło ale punkty zostały odjęte ze stanu.

  Czy może ktoś tak miał i wie co z tym robić ?
  Czy czekać na powrót punktów albo doładowanie czy reklamować i jak najlepiej ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Odpowiem sam sobie. Bo Jak ktoś będzie miał taki problem – to będzie już będzie wiedział.

   Nie trzeba nic z tym robić.
   Po ok. 7 dniach punkty wróciły na stan sumaryczny ( widocznie były tylko zablokowane ).

   Bogdan
 • Bonów Allegro brak.

  Artur Odpowiedz
 • Pytanie, skoro 6012 traktuje jako transakcję bezgotówkową, w dodatku internetową czyli aktualnie podwaja liczbę punktów. Czy coś stoi na przeszkodzie, aby systematycznie zdobywać kolejne vouchery?

  Scrooge McDuck Odpowiedz
  • jeśli mowa o allegro, to tylko to że limit jest na 4 sztuki

   K+M+B
  • Vouchery do Allegro faktycznie tylko 4 szt., ale inne też są nie do pogardzenia. Bardziej chodziło mi o to, że teoretycznie będąc wytrwałym można by tak wspomnianym mcc cały rok je nabijać..

   Scrooge McDuck
  • Sky is the limit.

   K+M+B
 • @ K+M+B No, niezupełnie sky. Instytucja finansowa legitymująca się w/w kodem MCC ustala roczny limit doładowań. Jeśli chcesz go powiększyć, musisz przedstawić wymagane dokumenty dotyczące źródła finansowania. Jest to nieco kłopotliwe, ale podwyższa limit, choć nigdy nie będzie to sky :-)

  gajowy Odpowiedz
  • @Gajowy, masz może doświadczenie z powyższaniem w/w limitu? Bo się do niego zbliżam..

   Scrooge McDuck
  • @ Scrooge McDuck Też się zbliżam, wykorzystałem już 3/4 tegoż limitu. Konkrety znajdziesz w aplikacji. Ścieżka dostępu jest następująca: strona startowa -> więcej-> profil-> weryfikacje i limity -> zweryfikuj źródła przychodów -> FAQ i tam zajdziesz szczegółowe dyspozycje.

   gajowy
  • @Gajowy Dzięki za informację, zobaczę. Jakby Ci się udało przejść tą weryfikację, to podziel się spostrzeżeniami :)

   Scrooge McDuck
  • No wiadomo, że w nieskończoność się nie da, najlepsza jest opcja z promo urodzinową 3x + 2x za maj= 6x

   K+M+B
  • Wszystko pięknie, ale ja urodziłem się we wrześniu :-(

   gajowy
  • To życzę Ci na uro we wrześniu, żeby było 3x + 3x :)

   K+M+B
  • Panowie, wystarczy fotka pitu, sam to bede przerabial niebawem. Przy okazji czy ktos testowal, czy jak sie te karte splaci przed terminem to mozna ponownie korzystac z limitu czy limit jest ostateczny na caly okres rozliczeniowy (niektore kk tak maja)?

   keton
  • @keton Można zrobić transakcję i od razu spłacić kartę. Tylko potrzebuje ok. 1 dnia na zaksięgowanie, wcześniej mimo spłaty pokazuje brak środków. Testowane :) Przy okazji, jakiej wysokości jest limit po weryfikacji?

   Scrooge McDuck
  • Czytalem ze 120 lub nawet 150 i 150 to jest wlasnie „sky” :)

   keton
  • Jakby ktoś się wyrobił w maju, to dałoby to dodatkowo 20 bonów :)

   Scrooge McDuck
  • Koleżanki i koledzy. Debata przybiera niebezpieczny obrót. Dajmy na wstrzymanie, bo źródełko wyschnie…

   gajowy
  • To nie kwestia debaty tylko zachowań. Apeluję o rozsądek!

   RAREK_WYJADACZ
 • Mi właśnie jedno źródełko wyschło. I info do GIFu poszło (transakcje zgodne z regulaminem „źródełka”, ale ilość i wartość była dla nich podejrzana). Ciekawe jak się sprawa rozwinie…

  owat Odpowiedz
  • Poinformowali Cię o poinformowaniu GIIF?

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak i zablokowali konto. Ciekawe ile czeka się na jakąś reakcję GIFu i jak to wygląda. Wiesz coś może?

   owat
  • Nie, nie wiem. Relacjonują tu, proszę, jak się sprawa rozwinie, to ciekawe — a jak przestaniesz się odzywać, to najwyżej będziemy się domyślać, że jednak nie poszło dobrze… 😉

   Don Quijote de la Mancha
  • W sumie to myślę, że mogą mnie cmoknąć. Wytłumaczeniem jest korzystanie z promocji bankowych. Jednak nie czytałem wcześniej aby ktoś od nas miał z nimi do czynienia, więc niepewność jest…

   owat
  • A co takiego niby grozi za korzystanie z promocji bankowych?

   Angulo
  • No w praktyce zawracanie głowy, @owat ma rację, twierdząc, że mogą go… Ale mimo wszystko trochę życie uprzykrzyć mogą, np. dopytując o pochodzenie środków — a może wystarczy, że sami sprawdzą PIT? No ciekawe, pierwszy raz się spotkałem z taką sytuacją (zgłoszeniem „podejrzanych” transakcji, bo zgłaszanie dużych to rzecz standardowa), dlatego właśnie tak interesuje mnie, jak się to potoczny…

   Don Quijote de la Mancha
  • Co to za źródełko cie tak urządzilo?

   koles
  • Znaczy sie to krajowe zrodelko bylo? Bo to EN/RU to takich numerow chyba nie odwala.

   keton
 • SB,DP,BU, takich numerów też nie robi. Sprawdzone. Panie i Panowie kończymy temat.
  @owat poda w ciekawy sposób nazwę źródełka i sza.

  Waldemar Odpowiedz
 • Znowu za dużo szumu. Proszę o skasowanie wątku i tak jak proponuje @Waldemar koniec tematu.

  cykor Odpowiedz
 • @keton
  Jestem po imprezie i zaraz wychodzę. Odwróćmy temat: [email protected]

  Waldemar Odpowiedz
 • Mam 120 tyś punktów, 5000 za 4 transakcje, coś można jeszcze z tego wyciągnąć ? Co robicie – likwidujecie kartę ?

  Daral7 Odpowiedz
 • Zamykał ktoś już kartę?

  janus_z Odpowiedz
  • zamykasz tak samo jak konto, 30 dni czekania

   Andrzej
  • a czy tutaj można skorzystać z tego, że się regulamin zmienia w czerwcu i zamknąć bez wypowiedzenia? czy nie dotyczy to KK?

   abc
 • Po jakim czasie przychodził wam voucher na maila ?

  Daral7 Odpowiedz
 • wie ktoś kiedy będą dostępne bony allegro ?

  marcinn Odpowiedz
  • Ciekawe bo bony alle wyskakuja mi jak tylko wymienie punkty. Lista ofert ma wtedy zupelnie inny wyglad (pionowa lista z opisami) . A normalnie nie mam ich w ofercie.

   keton
 • 1 4 5 6

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy