400 zł za założenie konta Citi Priority (i dodatkowe 300 zł za kartę kredytową)!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji konta Citi Priority. Tym razem do zgarnięcia mamy 100 zł na start i do 300 zł w formie moneybacku. Co najważniejsze – z promocji mogą skorzystać nie tylko nowi, ale również obecni klienci Citibanku :)

400 zł premii i moneyback od Citibanku za konto Citi Priority

Dla nowych i obecnych klientów Citibanku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem depozytowym banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego Citibanku od 1.01.2017. Wykluczeni są również pełnomocnicy do takich konta. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Wręcz przeciwnie – karta może się przydać :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. Konsultant banku oddzwoni do nas w ciągu kilku dni i przeprowadzi przez cały proces. Istotne, aby podczas rozmowy z konsultantem wyrazić dwie zgody:

 • na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem
 • na otrzymywanie informacji o rachunkach oraz informacji handlowych poprzez środki komunikacji elektronicznej

Na złożenie wniosku mamy czas do 31.07.2018, natomiast na podpisanie umowy – do 30.08.2018.

Ale uwaga! Pula promocji to 1000 wniosków, dlatego oferta może zostać zakończona przed czasem (nie będzie możliwe dalsze wnioskowanie). Z doświadczenia z poprzednich promocji wiem, że taki scenariusz jest możliwy – zwłaszcza, kiedy warunki promocji są proste do spełnienia – tak jak tutaj :)

5% moneybacku przez pół roku

Co dalej? Po zawarciu umowy powinniśmy zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online nie później, niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Przykładowo zawierając umowę w maju zalogować do bankowości musimy się najpóźniej w czerwcu.

Jeśli spełnimy wszystkie powyższe warunki to sam sposób zyskiwania moneybacku będzie już formalnością. Citibank zwróci nam 5% wartości transakcji dokonanych kartą przez 6 pełnych miesięcy kalendarzowych. Pierwszym miesiącem, za który otrzymamy premię, będzie miesiąc następujący po miesiącu spełnienia powyższych warunków (czyli miesiąc następujący po miesiącu pierwszego logowania):

Każdy Uczestnik, który spełni warunki wskazane w pkt 5 niniejszego Regulaminu otrzyma miesięczną premię o równowartości 5% zwrotu za transakcje w ciągu 6 (słownie: sześciu) kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu spełnienia warunków opisanych w pkt 5

W naszym przykładzie dokonując logowania w maju pierwsze transakcje promocyjne powinniśmy wykonywać od czerwca, a logując się w czerwcu – od lipca.

Bank zastrzega jednak, że do premiowanych transakcji liczą się jedynie te dokonane w sklepach stacjonarnych – zakupy w internecie zwrotu nie dadzą. Maksymalna kwota moneybacku to 50 zł miesięcznie – czyli w pół roku możemy zyskać relatywnie łatwe 300 zł.

100 zł za zapewnienie wpływu

Oprócz moneybacku zależnego od naszych wydatków kartą Citibank przewidział również nagrodę w wysokości 100 zł którą uzyskamy w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że do końca pierwszego miesiąca następującego po podpisaniu umowy o konto zalogujemy się do bankowości elektronicznej oraz uzyskamy dzienne saldo na poziomie co najmniej 5000 zł. Oznacza to, że na naszych wszystkich rachunkach w Citibanku powinniśmy przez min. jeden dzień (a dokładniej noc) mieć min. 5000 zł.

Bank zaznacza jedynie, że do wyliczenia salda nie zalicza środków pochodzących z innych rachunków prowadzonych przez Citibank, których jesteśmy posiadaczem. Najprościej więc przelać sobie 5000 zł ze swojego konta w innym banku i zostawić środki na noc – warunek będzie spełniony.

Powyższa nagroda, jak również zwroty za transakcje kartą, będzie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danych warunków.

Ile kosztuje Konto Citi Priority?

Konto Citi Priority to rachunek przeznaczony dla zamożnych klientów. Z tego też względu może kosztować 30 zł miesięcznie, ale opłaty można się pozbyć na dwa sposoby.

Pierwszy z nich to utrzymanie średniomiesięcznego saldo na poziomie 30 000 zł. Jeśli więc mamy zamiar ulokować część oszczędności w Citibanku, to warunek ten będzie dla nas odpowiedni.

Drugi sposób jest bardziej korzystny dla osób, które nie maja zamiaru przynosić tylko pieniędzy do Citibanku. Bank zwolni nas z opłaty za konto w momencie, kiedy w danym miesiącu na rachunek wpłynie min. 5000 zł oraz jesteśmy posiadaczem produktu kredytowego. Łatwo więc zauważyć, że warunek ten prosto spełnić – wpływ może pochodzić z naszego konta w innym banku, a produkt kredytowy w Citibanku wręcz powinniśmy mieć. Dlaczego? Bank rozdaje darmowe karty kredytowe Citi Simplicity i dorzuca do nich premię na start w wysokości 300 zł. Oznacza to, że zakładając pakiet konto + karta zyskać możemy łącznie nawet 700 zł premii! :)

Z informacji praktycznych: warto pierwsze zawnioskować o kartę kredytową, a dopiero później o konto. Dlaczego? Bank może nam odmówić wydania karty kredytowej ze względu na niską zdolność kredytową. A jeśli kartę przyzna, to zaraz po podpisaniu umowy możemy wnioskować o konto Citi Priority w powyższej promocji – tu już konto może otworzyć każdy, niezależnie od zdolności (bo to produkt depozytowy, a nie kredytowy).

Co z pozostałymi opłatami? Oprócz potencjalnej opłaty za konto Citi Priority nic więcej nam nie grozi – posiadanie karty debetowej Citicard jest bezpłatne, tak samo jak wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, żeby nie włączać żadnych dodatkowych usług (jak np. CitiPhone, który jest pakietem płatnym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Założyłem konto na koniec czerwca, warunki spełniłem w lipcu, zrobiłem transakcje na 1000zł i w sierpniu nie dostałem ani 100, ani 50zł. Czy ktoś dostał już w tym miesiącu kasę?

  przemoo7 Odpowiedz
 • „Citibank zwróci nam 5% wartości transakcji dokonanych kartą przez 6 pełnych miesięcy kalendarzowych. Pierwszym miesiącem, za który otrzymamy premię, będzie miesiąc następujący po miesiącu spełnienia powyższych warunków (czyli miesiąc następujący po miesiącu pierwszego logowania)”

  Jak ja mam to rozumieć ? Z racji tego że mam kredytówke to co jakiś czas wchodze na konto, loguje się.
  Teraz po zalogowaniu widze zarówno konto jak i kredytówke.
  Kiedy dla mnie jest pierwsze logowanie ? Wiążaca będzie data złożenia wniosku i podpisania umowy o konto Priority ?

  Irzi Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was dostał money back za kolejny miesiąc?
  Ja dostałem 100zł+50zł w poprzednim miesiącu, natomiast mamy dzisiaj 4 września i 50zł ani widu ani słychu, a zapłaciłem ponad 1500zł w sklepach stacjonarnych kartą.

  Michał Odpowiedz
  • Z tego co pamietam Citi zwykle placilo ok. polowy miesiaca. Ten poprzedni wplyw byl chyba nietypowy.

   keton
 • Czy płatności w płazie zaliczają się do wyrobienia obrotu kartą?

  przemoo7 Odpowiedz
 • Czy transakcje „dokonane w danym miesiącu” muszą być również rozliczone w danym miesiącu aby sie kwalifikować do 5% moneybacku?

  Katarzyna Odpowiedz
 • Korzystam teraz z oferty z moneybackiem. Ostatni miesiąc za który zakupy będą premiowane moneybackem to listopad. Zwrot wpływa zawsze do 4 dnia miesiąca następnego.
  Czy jeśli powiedzmy w połowie listopada złożę wypowiedzenie o prowadzenie ROR a do końca miesiąca zrobię obrót to na początku grudnia otrzymam zwrot przed zamknięciem (30-dniowy okres wypowiedzenia) ?

  Z góry dziękuję za odpowiedź

  Andrus Odpowiedz
 • Dzisiaj wpadl moneyback 50zl za pazdziernik

  keton Odpowiedz
 • Wiem że jak na Poczcie opłace rachunki, kartą do konta Priority to mi się zaliczy do obrotu kartą ( 5% zwrotu, max 50zł w miesiącu ) i będzie to widoczne tak jakby płatność stacjonarna ( bo tylko takie zaliczają by mieć zwrot ).
  A tak samo będzie w ajencjach, punktach ( np partnerow Mojepłatności.pl ) jak zapłace kartą i będzie to zapłata jak w sklepie ?

  Bodzio Odpowiedz
 • Miał ktoś z was dzisiaj probleb z SB ? Od kilkunastu miesiecy nie było problemu a dziś nie dało sie ” oplacić rachunków „

  dzialus Odpowiedz
 • Wie ktos moze jak zamknac konto prioroty przez bankowosc internetowa ?

  Ares Odpowiedz
  • Wystarczy wysłać wiadomość z wypowiedzeniem po zalogowaniu do konta.

   mbo
  • Możesz tam w wiadomościach (Kontakt → Napisz nową wiadomość → Zapytania → Rachunki → Mój rachunek) napisać prośbę o wypowiedzenie umowy rachunku bankowego (możesz też podać numer konta do przelania pozostałych środków i wycofać zgody marketingowe).

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy ktoś może się orientuje, czy można się załapać na moneyback utrzymaniowy 2x w roku kalendarzowym? Jeden mi się skończył (400zł) i tak się zastanawiam, czy dział utrzymania klienta może zaoferować go ponownie w tym samym roku (o ile jeszcze oferują?), czy lepiej poczekać ze złożeniem wypowiedzenia do stycznia.

  asi Odpowiedz
  • można, pod warunkiem, ze mają to akurat w ofercie – sam to przerabiałem; wczoraj z nimi rozmawiałem przy okazaji zamykania jednej z KK jednego z bytów i napomknęli o rzekomych nowych promocjach w nadchodzącym :) oczywiście na wstępie 50PLN za 4 m-ce, po chwili ciszy oczekiwania 100PLN/4 m-ce… (oczywiście jako procent od obrotu a max tyle ile napisałem); plus straszenie, że jak nie będzie produktu to się nie załapię – byt ma dwa produkty a ten drugi też można wypowiedzieć :) na dodatek okres wypowiedzenia minie po 3 Królach więc mogę w dniu upływu (tak robiłem nie raz) zadzwonić i zapytać: co zrobicie aby mnie zatrzymać na ten piękny początek Nowego Roku hahaha :)

   Krzysztoff
  • ja dostałam ofertę moneyback do CitiPriority po miesiącu, zdaje się w lipcu skończyła się stara oferta 6 m-cy, w sierpniu próbowałam wypowiedzieć konto i to samo: 50 zł za 6 m-cy, ale teraz nie wiem, jaką mają politykę

   Kate
 • Nie używam w ogóle karty Priority, natomiast kredytówką Simplicity płacę często. Czy ktoś dostał na Priority moneyback w takim wypadku?
  Czy pisać wiadomość o zamknięcie karty i konta, czy samej karty? – ma to jakieś znaczenie?

  Joana Odpowiedz
 • Napiszcie mi proszę, moneyback tylko za płatności debetówką? czy za kredytówkę też się liczy?

  pawelp Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy