Wraca rekordowe 400 zł w formie bonów Allegro za wyrobienie karty mamBONUS BGŻ BNP Paribas!

Trwa do 31.03.2019

Wraca rewelacyjna promocja BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możemy aż 400 zł do wykorzystania na Allegro.pl. Trzeba się jednak śpieszyć, bo pula promocji jest ograniczona.

400 zł na Allegro za wyrobienie karty kredytowej BGŻ BNP Paribas

Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być taką osobą, która w okresie ostatnich 18 miesięcy nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe (zaznaczając wszystkie chechboxy). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonamy transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem promocji jest ten, który następuje po miesiącu podpisania umowy o kartę. Przykładowo jeśli kartę wyrobimy w lutym, to 1000 zł powinniśmy wydać w każdym z miesięcy od marca do czerwca. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 400 zł, a jeśli w danym miesiącu nie spełnimy warunków – to zarobimy odpowiednio mniej (100, 200 lub 300 zł – zależnie od tego ile razy spełnimy warunki).

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Co ciekawe do promocyjnych transakcji bank zalicza nie tylko płatności w sklepach, ale również przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, że to operacje gotówkowe, które zazwyczaj są nieopłacalne w przypadku kart kredytowych (polecam mój poradnik na ten temat). O ile wcześniej ta druga opcja mogła mieć sens (bank pobierał jedynie 3,5 zł od wypłaty), to najnowsza tabela opłat i prowizji mówi o prowizji 4,9% (min. 10 zł). Oznacza to 49 zł prowizji od wypłaty 1000 zł. Warto jednak wiedzieć o tej opcji – być może braknie nam kilkudziesięciu czy kilkuset złotych w danym miesiącu i będzie je można łatwo nadrobić właśnie przez wypłatę z bankomatu. Pamiętajmy jedynie, że powstałe zadłużenie warto spłacić w ten sam dzień – okres bezodsetkowy nie obowiązuje dla transakcji gotówkowych.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano pulę 4000 nagród. A konkretniej – 4000 uczestników promocji. Jeśli liczba osób wnioskujących przekroczy tę granicę, to bank kolejnym podziękuje. Warto więc się śpieszyć, bo promocja jest bardzo atrakcyjna! :)

Liczba Uczestników jest ograniczona do 4000. Jeśli liczba Uczestników osiągnie 4000, Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony: https://mambonus.pl/regulaminy

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.

Swoją drogą pamiętajmy, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu.

Co istotne: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Trzeba mieć umowę na czas nieokreślony, czy ktoś miał inną sytuację (umowy zlecenia, o dzieło, władna DG) i dostał kartę?

  Kate Odpowiedz
 • Wiem, że w pierwszej kolejności ważności są regulaminy i TOiP, ale specjalnie dzisiaj dopytałem o opłatę za rezygnację z karty przed upływem 6 miesięcy. Ponoć nic takiego nie ma, a konsultantka było slychać że dobrze zorientowana w kartach jak i samej promocji.

  Jeszcze raz to zweryfikuję podczas podpisywania umowy w oddziale.

  Jarajek Odpowiedz
 • Z regulaminu zwolnienia opłaty za kartę:
  2) Umowa, o której mowa w pkt 1 powyżej, nie zostanie rozwiązana w czasie trwania
  Okresu Sprzedaży Premiowej, ani nie zostanie wypowiedziana lub Uczestnik nie odstąpi od
  niej do końca Okresu Sprzedaży Premiowej,

  Okres sprzedaży premiowej 1.02 -31.12.19

  Czyli roczne zwolnienie za opłatę za kartę będzie obejmowało przez pełne 12 miesięcy? Wtedy trzeba poczekać do kolejnego roku kalendarzowego i dopiero złożyć wypowiedzenie?
  Rozumiem, że jeśli się to zrobi wcześniej to traci się prawo do zwolnienia?

  Tyna277 Odpowiedz
  • Też nad tym myślałem i postanowiłem po 6 miesiącach pójść do oddziału i się spytać czy będą jakieś opłaty gdy zamknę kk. Jeśli powiedzą, że nie, to ją zamknę. A jeśli pojawią się jakieś opłaty przy zamykaniu to zostawię sobie kartę do końca roku.

   Krzysztof2
 • nie wiem czemu ale do mnie coś nie dzwonią, tz dzwonili z wrocławia ale jak odebrałem to się rozłączyli, zgłosiłem się drugi raz do promocji i znowu to samo, dziwna sprawa. Jak oddzwoniłem na ten nr tel to do KK podała mi inny nr

  cegla11 Odpowiedz
 • Witam. Czy to potwierdzona jest informacja na temat 5000pkt mambonus przy wyrobieniu karty? Ja karte wyrobilem zalozylem konto w mambonus ale pkt 0. Z gory dziekuje. Pzdr.

  Rafael Odpowiedz
  • Dostałem owe punkty bardzo szybko po spełnieniu regulaminu promocji, gdzie dawali bony do B. Pozdrawiam.

   diego
  • Dziekuje czyli wpierw trzeba wykonac podstawy do promocji allegro?

   Rafael
  • Nie do promocji Allegro, tylko do promocji „mamBonus 5000 pkt.” jeśli dobrze pamiętam trzeba wykonać min. 4 transakcje na kwotę min. 50 zł. Nie pamiętam tylko w jakim czasie od założenia KK. Musisz sprawdzić w regulaminie w/w promocji.

   diego
 • U mojej żony bardzo szybko wszystko poszło – 12.02. w oddziale podpisała umowę o KK, wczoraj karta już była w skrzynce pocztowej. Dodam tylko, że nie zgłaszała się przez stronę internetową, w banku twierdzili, że mimo to będzie brała udział w promocji… Zobaczymy.

  diego Odpowiedz
 • dalej brak telefonu z ich strony, zadzwoniłem sam na infolinie, dział KK i umowa gotowa do podpisania, trzeba się przejść do banku i podpisać

  cegla11 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy