Wraca rekordowe 400 zł w formie bonów Allegro za wyrobienie karty mamBONUS BGŻ BNP Paribas!

Zakończona

Wraca rewelacyjna promocja BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możemy aż 400 zł do wykorzystania na Allegro.pl. Trzeba się jednak śpieszyć, bo pula promocji jest ograniczona.

400 zł na Allegro za wyrobienie karty kredytowej BGŻ BNP Paribas

Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być taką osobą, która w okresie ostatnich 18 miesięcy nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe (zaznaczając wszystkie chechboxy). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonamy transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem promocji jest ten, który następuje po miesiącu podpisania umowy o kartę. Przykładowo jeśli kartę wyrobimy w lutym, to 1000 zł powinniśmy wydać w każdym z miesięcy od marca do czerwca. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 400 zł, a jeśli w danym miesiącu nie spełnimy warunków – to zarobimy odpowiednio mniej (100, 200 lub 300 zł – zależnie od tego ile razy spełnimy warunki).

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Co ciekawe do promocyjnych transakcji bank zalicza nie tylko płatności w sklepach, ale również przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, że to operacje gotówkowe, które zazwyczaj są nieopłacalne w przypadku kart kredytowych (polecam mój poradnik na ten temat). O ile wcześniej ta druga opcja mogła mieć sens (bank pobierał jedynie 3,5 zł od wypłaty), to najnowsza tabela opłat i prowizji mówi o prowizji 4,9% (min. 10 zł). Oznacza to 49 zł prowizji od wypłaty 1000 zł. Warto jednak wiedzieć o tej opcji – być może braknie nam kilkudziesięciu czy kilkuset złotych w danym miesiącu i będzie je można łatwo nadrobić właśnie przez wypłatę z bankomatu. Pamiętajmy jedynie, że powstałe zadłużenie warto spłacić w ten sam dzień – okres bezodsetkowy nie obowiązuje dla transakcji gotówkowych.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano pulę 4000 nagród. A konkretniej – 4000 uczestników promocji. Jeśli liczba osób wnioskujących przekroczy tę granicę, to bank kolejnym podziękuje. Warto więc się śpieszyć, bo promocja jest bardzo atrakcyjna! :)

Liczba Uczestników jest ograniczona do 4000. Jeśli liczba Uczestników osiągnie 4000, Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony: https://mambonus.pl/regulaminy

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.

Swoją drogą pamiętajmy, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu.

Co istotne: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Mają czas do 9.04. – w regulaminie jest 7 dni roboczych. Tak jak pisałem powyżej bon do Biedronki był już w piątek…

  diego Odpowiedz
  • Fakt, mój mózg ewidentnie wypiera info o dniach roboczych. Dziękuję za odpowiedź. W takim razie czekam.

   Czy mógłbyś powiedzieć w którym miejscu pojawia się voucher? Żebym przypadkiem go nie pominął.

   Paweł
 • W kwietniu dodatkowo za min. 5 transakcji o wartości 80 zł wpadnie dodatkowo 1000 punktów.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Internetowych czy zwyklych? Gdzie to pisze ?

  Joanna Odpowiedz
 • O super dzięki ;)

  Joanna Odpowiedz
 • Napisałem do Obsługi Klienta programu Mam Bonus pytanie o to, w którym miejscu na stronie pojawi się bon. W odpowiedzi dostałem cytat z regulaminu o 7 dniach roboczych itd.
  Gdzie należy szukać tego bonu?

  Jacek_A Odpowiedz
 • Podobno po zalogowaniu ma wyskoczyć na stronie

  Joanna Odpowiedz
 • Swoją drogą brak informacji w BOKu to standard (nie tylko w BNP).
  Nie wiedząc co odpowiedzieć, robią Ctrl+C, Ctrl+V z regulaminu i sprawa załatwiona. A że klient pyta o coś innego to już inna bajka:)

  Jacek_A Odpowiedz
 • Dostal już.ktoś ten kupon ?

  Joanna Odpowiedz
 • Ja też nie.

  Jacek_A Odpowiedz
 • U mnie również brak. Jutro piszemy reklamacje.

  diego Odpowiedz
 • Ja też nie wrr A jak.napisać reklamacje ? Na tego ich maila czy inaczej ?

  Joanna Odpowiedz
  • Odnośnik do formularza reklamacji jest w regulaminie promocji. Ale może jeszcze przyjdzie:)

   Jacek_A
 • Dzwonilam na infolinię i mówią że dopiero 11.30 lool… no to czekamy..

  Joanna Odpowiedz
 • Jest nagroda

  Mateusz Odpowiedz
 • Bon pojawia sie po zalogowaniu na konto mambonus

  Mateusz Odpowiedz
 • No ok. Pojawił się. Mam w historii zakup vouchera nagroda za marzec ale nie.dostalam Żadnego kodu aby w allegro wpisać. Gdzie tego szukać ?

  Joanna Odpowiedz
 • A już mam na mailu ;)

  Joanna Odpowiedz
 • Liczy się data wykonania czy zaksięgowania transakcji?

  TomekW Odpowiedz
 • Czy do wydatków na 1000 zł zaliczało Wam płatności w sklepach internetowych przez PayU albo dotpay?

  Montezuma Odpowiedz
 • Jak można dostać bonusowe 5000 punktów?

  zły.gmuntt Odpowiedz
 • Czy ktoś się orientuje czy płatności robione za pośrednictwem „C” są zaliczane? Niby pośrednik ale MCC powinno być przekazane prawidłowe? Ktoś ma wypróbowane?

  Pietre Odpowiedz
  • Tak, już powinno kod przekazywać poprawny.
   Ale po co tak, nie lepiej normalnie zapłacić?
   Czy chodzi Ci o zakupy zagraniczne?
   A może da się to jakoś dla ułatwienia wykorzystać?…

   Don Quijote de la Mancha
 • Zagraniczne. Booking z przyzwyczajenia przez „C” puściłem i teraz nie wiem czy robić „Back in Time” na inną i na siłę sklepami do końca miesiąca nadrobić czy może spokojnie tak zostać. Trochę szkoda mi eksperymentowac za stówkę a może ktos to juz cwiczył.
  Pomysł na ułatwiacz: wypłata przez „C”.

  Pietre Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy