Rekordowe 400 zł na Black Friday od BNP Paribas za założenie Konta dla Ciebie!

Zakończona

Ruszyła rekordowa promocja BNP Paribas przygotowana z myślą o Black Friday. W zamian za założenie Konta dla Ciebie i wykonanie transakcji kartą właśnie podczas „czarnego piątku” zgarniemy aż 400 zł premii! A tyle ten bank za konto osobiste jeszcze nie płacił!

400 zł na Black Friday od BNP Paribas

Black Friday z bankiem BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Tradycyjnie więc okres karencji jest bardzo krótki :)

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 17.11.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat (nie inną!) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 22.11.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2700 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć – zwłaszcza, że warunki promocji będziemy spełniać jeszcze w listopadzie, więc nie warto zostawiać przyjazdu kuriera „na styk”. A jakie to warunki?

50 zł na Allegro + 350 zł w gotówce!

Pierwszą nagrodę, w formie vouchera na Allegro o wartości 50 zł, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o promocyjne konto! Jej wysyłka nastąpi bardzo szybko, bo kod do wykorzystania w serwisie Allegro otrzymamy już 4.12.2019.

Co z resztą? Tu zasady są dość nietypowe: bank premiował bowiem będzie… zakupy dokonane podczas Black Friday, a dokładniej w okresie 29.11 – 1.12.2019. Brane będą pod uwagę transakcje bezgotówkowe dokonane kartą i, zależnie od kwoty, otrzymamy:

 • 250 zł w gotówce, jeśli wydamy w tych dniach min. 500 zł (ale nie więcej, niż 999,99 zł)
 • 350 zł w gotówce, jeśli wydamy w tych dniach min. 1000 zł

Jeśli wydamy mniej, niż 500 zł, to nagroda się nie należy. Warto również dodać, że bank zalicza tylko zwykłe, realne płatności w sklepach i internecie. Wykluczone są więc wszelkiego rodzaju ułatwiacze obrotów kartą (takie jak doładowania wirtualnych portmonetek). Chodzi o transakcje z kodami MCC terminala: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media. Nie bójcie się jednak płatności np. na Allegro, gdzie PayU jest pośrednikiem (a realnie płacimy Allegro) – te będą jak najbardziej brane pod uwagę, co czytelnicy przetestowali już w przeszłości.

I to tyle! Organizator promocji poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (250 lub 350 zł w gotówce) do 20.12, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego i karty debetowej. Będziemy mieć wtedy czas do 25.12 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew 250 lub 350 zł trafi do nas do 31.12.2019.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacimy natomiast za kartę debetową „Otwartą na eŚwiat” 6 zł miesięcznie – ale w zamian otrzymamy m.in. ubezpieczenie „CYBER Pomoc” czy możliwość bezpłatnych wypłat z bankomatów w kraju (na świecie również, o ile będą to bankomaty BNP Paribas lub Global Alliance).

Oczywiście po odebraniu nagród w promocji z karty możemy zrezygnować, albo np. wymienić ją na „zwykłą” debetówkę płatną 3 zł lub 0 zł, jeśli wykonamy min. jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zacnie. Taka nagroda od jednego strzała.

  Kacper Odpowiedz
 • Rozumiem, że karta kredytowa w tym banku to także nie problem :)? I nie wyklucza mnie z udziału w promocji ?

  Paweł Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem – nie wyklucza (w teorii karta kredytowa ma swoją umowę ramową, a konto osobiste – swoją). Natomiast w praktyce prawdopodobnie odrzucą wniosek, bo masz już dostęp do bankowości internetowej. Chociaż kojarzę jakieś udane próby czytelników w ostatnim czasie więc polecam spróbować – to nic nie kosztuje ;)

   Michał
  • Jestem jedną z takich osób. Byłem kiedyś odrzucane, a w jednej z poprzednich promocji (tej z premią 300 zł niestety tylko) udało się. Przy nowym systemie oba konta są widoczne pod jednym loginem.

   dzarek
 • Pytanie tylko czy zdążą przysłać kartę w ciągu miesiąca :)

  adamus Odpowiedz
  • Bez problemu. O ile przejdziesz etap zakładania konta i podpisywania umowy. Tym nie mniej uważam, że ta promocja jest mimo wszystko słabsza od normalnej za 350 zł, bo tam warunki są banalne a tu trzeba sporo wydać.

   Bolo
 • Z BNP trzeba uważać. W poprzedniej edycji zapisałem sie przez odpowiednią stronę, ja i żona do promocji. Przez 3 miesiące spełnialiśmy wymogi promocji i powinienem dostać 1 część nagrody. A tu klops. Ani nagrody, ani informacji, a na reklamacje bank nie odpowiada merytorycznie, odsyłąjąc do nieistniejących adresów pocztowych. W moim rankingu jest to kolejny po BZWBK Morawieckiego, obecnie Santander, bank naciągający klientów. A poza tym częścią promocji było założenie karty Otwartej na świat. Tyle że ta karta w świecie nie działała. Na lotnisku w Europie dało się zapłacić do 20 euro bez autoryzacji. Kiedy trzeba było autoryzowac PINem, musiałem szukac gotówki. W USa nie działała nawet dla drobnych kwot. A karta płatna jest bezwarunkowo i aż 10 zł miesięcnie. Bank oszukał mnie i żone na 80 zł i na razie nie pali się do wypłacenia promocji.

  Andrzej Odpowiedz
  • Tylko jak uważać. Nie korzystać z promocji? Raz się uda, raz nie. Ja mam dobre doświadczenia z BNP, wszystkie nagrody dotarły.

   PyramidHead
  • A ja podobnie jak Andrzej nie mam dobrych doświadczeń. W poprzedniej letniej promo umowę podpisałem w autenti, podpisał bank, ale karty nigdy nie wysłał bo stwierdził ze umowy … nie podpisał mimo że ją mam. Na nic reklamacje na nic długie rozmowy na infolinii – nie mamy pana płaszcza i co pan zrobisz.

   Bolo
 • Żona otworzyła konta w promocji 300 zł jakoś latem. Do dziś nie dostała karty. Promocja przepadła, następne zresztą też. A oni co chwila sami sobie zaprzeczają. Najpierw było, że kurier nawalił, potem w końcu się przyznali, że to u nich jest burdel. Mało tego konta nie można zamknąć nawet w oddziale. Trzeba wysyłać wypowiedzenie do centrali.

  drudar Odpowiedz
  • Potwierdzam, u mnie taka sama sytuacja. Czekałem na kuriera przez 2 miesiące, nie przyjechał. Po tym czasie poszedłem wyjaśnić sytuację w oddziale, gdzie konsultant nie miał pojęcia, że taki tryb otwarcia konta jest w ich banku możliwy. Mieli mi zamknąć to konto, a po kilku dniach pojawił się kurier, którego odprawiłem. I teraz znowu do oddziału…

   Mateusz
  • Są problemy z tym bankiem, więc na dwoje babka wróżyła. Ja zaliczyłam tylko jeden telefon do nich, bo konto nie mogło się aktywować i udało się, inni uprawiają z nimi orkę na ugorze…

   Kate
 • jeśli mnie mój mały móżdżek nie myli to Cyber Monday jest 2 grudnia – czyli promocja już go nie obejmuje – taki klops. Biorą udział w innej z 550 zł rozbitymi na rok i póki co nie mam powodów do narzekania na Paribasa – oby tak do końca

  zenek64 Odpowiedz
 • Odrzuca mi wniosek odsyłając mnie do autoryzacji w placówce. Za powód odrzucenia wniosku wskazali następujący powód:
  „Twój wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię jako użytkownika Bankowości Internetowej BNP Paribas Bank Polska S.A.
  Aby kontynuować wnioskowanie o nowe produkty konieczne jest zalogowanie do Bankowości Internetowej”.
  Poprzednie konto zamknąłem w 2017r. Ktoś się z czymś takim spotkał?

  Łukasz Odpowiedz
  • Nie wypowiedziałeś umowy ramowej do poprzedniego konta, a w regulaminie stoi:
   W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
   1) nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;

   Kate
  • Kate – a czy ci udało się wypowiedzieć umowę ramowa? Mi i konsultantka i w placówce mówią że się nie da. Masz jakiś druk na którym to zrobiłas?

   Akashi71
  • Hmm, na swoim wypowiedzeniu z 2018 r. mam zaznaczoną opcję:
   – Wypowiedzenie umowy w całości, gdzie jest tekst w skrócie „Wypowiadam umowę ramową, umowę konta i umowę karty oraz e-bankowości”

   Kate
  • Ale umowa ramowa wypowiada się z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia, więc na tę promocję raczej się nie załapiesz. Ale oni robią promocje co 2 tygodnie

   Kate
  • Dzięki Kate za info.

   Łukasz
  • Miałem u nich konto kilka lat temu i w lato chciałem przystąpić do promocji to pojawił mi się ten sam komunikat.
   Teraz próbowałem i jest ok. Normalnie wniosek przyjęli.
   Więc chyba coś naprawili :)

   Paweł
 • Dawali wiecej w promocji 550+

  Herman Odpowiedz
 • Niby pula 2700 wniosków, ale dalej w regulaminie jest mowa o osiągnięciu 1000 wniosków

  Kate Odpowiedz
 • Ponieważ to okienko 29.11 – 1.12 jest bardzo wąskie, to kluczową sprawą jest, czy chodzi o datę dokonania, czy rozliczenia transakcji. Czy to jest gdzieś napisane jednoznacznie?

  jacekg Odpowiedz
  • Dokonania. Od jakiegoś czasu odchodzi się od dat księgowań (np. banki dostały nakaz od UOKiKu żeby do opłat miesięcznych liczyć daty transakcji – klient przecież nie wie, kiedy transakcja zostanie zaksięgowana…)

   Michał
 • Warunek bardzo prosty do spełnienia. Wystarczy kupić sprzęt elektroniczny w sklepie na x przez internet z płatnością karta w salonie. Następnie zwrócić w terminie 14 dni i odebrać zwrot w gotówce w salonie.

  Olaf Odpowiedz
 • Czyli jeśli sklep przyjmuje tylko płatność przez PayU lub w gotówce przy odbiorze lub tylko przez DotPay lub w gotówce przy odbiorze to nawet przy wyborze opcji płatnością kartą w PayU/DotPay nie będzie się to zaliczało do promocji? Przecież to wyklucza większość sklepów internetowych.

  AgaS Odpowiedz
  • Generalnie ten zapis jest skopany. Czytelnicy testowali i można jak najbardziej płacić na Allegro via PayU. W zasadzie większość stron internetowych w Polsce działa korzystając z silnika typu PayU, Przelewy24 itd. Gdyby chcieli wykluczyć zakupy w internecie, to by to zrobili pisząc, że… wykluczając zakupy w internecie :)

   Według mnie ich zamiarem było wykluczenie transakcji „na rzecz” podmiotów typu PayU – a nie „przy wykorzystania silnika” PayU.

   Michał
 • Znajomy wystawia Ci przedmiot na Allegro za 1000 zł.
  Kupujesz, płacisz… on ci zwraca kasę i tyle :)
  Prowizje są od 2% … więc tracisz 20 zł.
  Lub idziesz na całość i odstepujesz od umowy … a znajomy ubiega się na tej podstawie o zwrot prowizji i odzyskuje 20 zł.
  Szybko, łatwo i przyjemnie :)

  Paweł Odpowiedz
 • Ten ostatni pomysł doskonały, zwłaszcza, że Curve już do mnie idzie. Zamiast tych 3 dni czas na zakupy 2 tygodnie. Dzięki temu nie trzeba nic kupować na siłę i nie trzeba przez internet. Dzięki za tą podpowiedź :)

  AgaS Odpowiedz
  • Jest też opcja na Allegro „Zapłać później” – można pozbierać zakupy z 30 dni i zapłacić hurtowo w wymaganym terminie;)

   Rafał
 • @admin
  Orientujesz się czy BNP informuje na infolinii o dacie zamknięcia rachunku?

  savi Odpowiedz
  • Hmm, czy admin ma zadzwonić w Twoim imieniu? rozleniwiłeś się…zadzwoń i sam się zapytaj

   Kate
  • Dziękuję Kate,
   Dzięki Tobie wiem że są dostępni 24/7
   Normalnie nie dzwonie po ludziach po 22ej ;-)

   savi
  • Heh. ja strasznie nie lubię załatwiać czegoś przez infolinię, z wielu powodów, np. często w jakiś dziwny sposób trzeba się identyfikować i uwierzytelniać, często trudno się dogadać, brakuje pisemnego dowodu załatwionej sprawy… Ale jednym z powodów jest też konieczność czekania na połączenie, pewnie w nocy niewiele osób tam pracuje (1?), ale jeszcze mniej dzwoni, parę razy do banków dzwoniłem w środku nocy, sprawiało to wrażenie cudu, gdy od razu ktoś odbierał, choć wcześniej w ciąghu dnia przez wiele minut napierdzielała muzyczka z „proszę czekać…”

   A Twoje wcześniejsze pytanie uważam za całkiem rozsądne, choć nie wiem czemu skierowane do admina, niektóre banki po prostu nie udzielają takiej informacji byłym klientom, nie ma więc sensu marnować czasu na telefonowanie…

   Don Quijote de la Mancha
  • Savi, ale dowiedziałeś się coś, czy nie? Pytam z ciekawości i dla dobra ogółu :-)

   Kate
  • Do 12.11 na infolinii nic się nie dowiemy. Łączą jakieś systemy i pracownicy podobno nic nie widzą :-)
   Ogólnie jest możliwe sprawdzenie takiej informacji na infolinii :-)

   savi
 • Czy mi sie wydaje, czy mozna to polaczyc z karta kredytowa i zgarnac 800 pln? https://livesmarter.pl/400-zl-do-biedronki-karta-kredytowa-bnp-paribas/

  Mallior Odpowiedz
  • Jeśli tylko przejdą dwa wnioski (niestety BNP lubi odrzucać jak już się ma dostęp do bankowości internetowej) to tak, przejdą :)

   Michał
  • Ale jest w artykule „Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)”, wiec dostep do bankowosci internetowej nie powinien byc problemem. Wnioski to masz na myśli przystąpienie do promocji, ten pierwszy formularz w procesie?

   Mallior
  • Zgadza się, w teorii problemem nie jest, w praktyce natomiast różnie z tym bywa.

   Michał
 • Jak Wy chcecie zrobić kombinacje w sklepie na X? Przecież łatwo można się na tym przejechać. Wszak najpierw trzeba coś przez neta zamówić potem trzeba iść i sfinalizować zakup. A nie raz jest tak że ów produkt dopiero sprowadzą. Zakup zaś trzeba zrobić przez pt lub sb , nd nie pracują. Łatwo można zostać z niczym. To już chyba lepiej zamówić np we wt a w pt iść kupić…..

  jojo Odpowiedz
 • Dziń dybry,
  co w wypadku gdy nie udało mi się autoryzować wniosku przez portal partnera banku? Miałem problemy z netem po mojej stronie i nie dałem rady zrobić tego w zadanym czasie. Dostałem informację na @ że mój wniosek został anulowany. Czy w dalszym ciągu mogę skorzystać z promocji czy niet?

  łysy Odpowiedz
  • Jeśli wniosek jest anulowany = nie jesteś klientem banku = ciągle możesz wziąć udział

   Michał
 • Jak przebiega proces aktywacji konta w BNP? Podpisałem umowę smsem, dziś odebrałem od kuriera kartę, nadałem PIN smsem, ale przy próbie logowania wpisując podany w umowe login zamiast jakiegos hasla startowego czy coś mam tylko losowy obrazek i miejsce na wpisanie jakiegoś hasła… Coś jest nie tak, czy jeszcze mam czekać?

  Andriej Odpowiedz
 • Dostał ktoś już kartę?

  Darek Odpowiedz
 • U mnie również nie ma punktów za pierwszy miesiąc.

  Monika55 Odpowiedz
 • Czy jeśli zamówię że sklepu, zwrócę towar i dostanę zwrot pieniędzy na kartę to będzie to się liczyć? Co jeśli zamówię z zalando gdzie okres zwrotu to 100 dni? Przejdzie coś takiego?

  Piotro Odpowiedz
 • Witam,
  W moim przypadku wniosek odrzucony z powodu aktywnej bankowości elektronicznej (brak umowy ramowej) Orientujecie się czy zamykają ja natychmiastowo?

  levvan Odpowiedz
 • Po podaniu wszystkich danych i wgraniu zdjęć dowodu osobistego pojawił się komunikat „sprawdzanie danych, może to potrwać kilka chwil”. Trwało godzinę i nic.
  Żadnego postępu, ani żadnego maila.
  Dziś chce zrobić to jeszcze raz – pojawia się informacja, że wniosek został o ten sam produkt już złożony i jest weryfikowany.

  Miał tak ktoś?
  Jak długo to trwa ? Bo czasu za złożenie wniosku mało :(

  Jak zakładałem konto dla siebie nie było tak – sprawdzanie trwało faktycznie 2 minuty.
  Teraz zakładałem konto na mamę… I takie klocki.

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy