420 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna świetna promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 400 zł w gotówce oraz 20 zł w formie e-kodu do Costa Coffee. A gdyby tego było mało, to jeszcze przez dwa dni czeka na nas kolejne 300 zł w promocji karty kredytowej :)

420 zł od BNP Paribas

Kawa z premią od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 6.02.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 20.02.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

400 zł + bon w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 20 zł do Costa Cofee, otrzymamy za sam fakt założenia założenie konta w promocji.

Kolejną, czyli 125 zł w gotówce, otrzymamy jeśli spełniliśmy powyższe warunki oraz w marcu 2022:

 • wykonamy płatności bezgotówkowych kartą na min. 300 zł
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to zaliczane są wszelkie „normalne” płatności w sklepach (np. za zakupy spożywcze, paliwo, w piekarni, usługi fryzjerskie itp) czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” płatności czyli transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam stronę jakimcc.pl.

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 125 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w kwietniu 2022:

 • wykonamy płatności BLIK na min. 200 zł
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

Pierwszy punkt jest identyczny jak miesiąc wcześniej, tylko zamiast płatności kartą dokonujemy ich tym razem BLIKiem.

Czwarta nagroda, czyli 150 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w maju 2022:

 • wykonamy płatności bezgotówkowych kartą na min. 300 zł
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

Spełniamy wiec te same warunki, co w marcu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 10.03, o drugiej – do 20.04, o trzeciej – do 26.05, a o czwartej – do 27.06.2022. W drugim mailu organizator poprosi nas o uzupełnienie danych do przelewu premii – będziemy mieć na to czas do 26.04 (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelewy trafią do nas do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ktoś wie czy przechodzi wypłata za pomocą Curve by wyrobić te 300 zł transakcji miesięcznie?

  Purkier Odpowiedz
  • Dobra, oczywiście przy składaniu wniosku (kurier) wywaliło błąd weryfikacji. XDDD Ten bank to jest żart na poziomie Pekao.

   Ktoś wie czy w takiej sytuacji jest sens składać wniosek jeszcze raz, czy traktują to jako wzięcie udziału w promocji?

   Purkier
  • U mnie za drugim razem przeszła weryfikacja telefonem

   Smakosz Żelek
  • Telefonem też nie poszło. XD

   Żenada. Ja pasuję i każdemu odradzam. A oczywiście skany dokumentów już u nich zostaną i później będą latać po darknecie. Szkoda słów.

   Purkier
 • Znowu posiadanie karty kredytowej wyklucza z udziału. Warto o tym napisać.

  dario Odpowiedz
  • A czemu?

   Smakosz Żelek
  • A no temu, że jeśli ktoś ją ma to jest wykluczony a może nie wiedzieć, że się nie załapie.

   heniutek
  • Ok, a gdzie to jest zapisane w regulaminie?

   Smakosz Żelek
  • Posiadanie karty nie wykluczyło z promocji dla konta. Właśnie dostałem kod – 20 zł do Costa Cofee

   Smakosz Żelek
  • Zgadza się. Generalnie regulamin tego nie wyklucza (wystarczy sprawdzić co dokładnie kryje się pod pojęciem „Karta” i „Umowa ramowa”), natomiast niektórym po prostu nie przechodzi wniosek z uwagi na posiadanie karty kredytowej. Jeśli wniosek przeszedł = problemów nie powinno być, co potwierdził powyższy komentarz.

   Michał
 • Rada ode mnie: Rozstając się z bankiem zamykajcie umowę ramową – zawsze!. Ja obojętnie czy zamykam konto w Oddziale czy wysyłam wypowiedzenie pocztą korzystam z wypowiedzenia, które przygotowałem i zawsze jest tam info o zamknięciu umowy ramowej. W Oddziale często nie chcieli przyjąć takiego wypowiedzenia bo mają swoje druki. Bez znaczenia. Stawiałem sprawę twardo i bez podpisu i pieczątki na swoim piśmie nie wyszedłem (oczywiście ich blankiety też podpisywałem). Zamknięcie umowy ramowej najczęściej pozwala na nieblokowanie wniosków w przyszłości.
  A co do Paribas to pomimo przyjęcia pisma o zamknięciu umowy ramowej nigdy tego jeszcze nie robili (praktykowane przeze mnie wielokrotnie). Rachunek zamknięty a do bankowości internetowej można było się logować. Wtedy za każdym razem składam reklamację w bankowości internetowej z informacją, że odpowiedź ma być na piśmie. I dopiero wtedy ostatecznie wszystko zamykają a ja mam papier, że to zrobili.
  Może to i upierdliwe ale działa. Zarówno w PEKAO i Paribas wnioskuję o konta przez internet i zawsze się udaje.

  owat Odpowiedz
  • U mnie nigdy tego problemu nie było. Zawsze idę do oddziału wypowiadać i naciskam żeby zamykali umowę ramową (jest odpowiednie pole na to na tym ich wypowiedzeniu) i po miesiącu nie mogę się logować. Może trzeba do większego oddziału chodzić?

   Ja123
  • @owat, a zamykasz też dostępy online? Ja też zamykałam konto razem z umową ramową, a dostępy wciąż miałam. Dopiero po wycieczce do oddziału dowiedziałam się, że umowa ramowa faktycznie została zamknięta ale dostępy online nie (i dlatego wciąż mogłam się logować).

   asi
  • @ asi: Tak, dostępy zdalne te zawsze zamykam.

   owat
 • Wątpię. Spójrz na wykluczone kody. Nie jestem na 100% pewien, ale 4829 to nie jest właśnie Curve i wszyscy inni „pośrednicy”?

  Kusio Odpowiedz
  • To Curve już nie przenosi MCC?
   Ja od paru lat nie używam, pamiętam, że czasem problemy bywały, teraz to już na stałe?

   Don Quijote de la Mancha
  • Nic się nie zmieniło. W dalszym ciągu Curve zachowuje oryginalne kody MCC

   gajowy
 • Dostal ktos mejla o drugiej nagrodzie? Ma byc do dzisiaj

  MarcinMarcin Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy