555 zł za założenie Konta dla Ciebie + aż 10% na Lokacie mobilnej od Credit Agricole

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Credit Agricole przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za założenie konta oraz wykonywanie płatności kartą lub BLIKiem możemy zgarnąć nawet 555 zł. A do tego najwyższe obecnie dostępne oprocentowanie na lokacie – aż 10% do 50 000 zł :)

Do 555 zł od Credit Agricole

Do 555 zł dla Ciebie od Credit Agricole

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie była posiadaczem konta Credit Agricole po 31 grudnia 2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie do 31.03.2023 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie, a następnie podpiszemy umowę o rachunek.

Istotne również, aby aktywować dostęp do konta przez przynajmniej jeden z serwisów CA24 (ebank lub mobile), wybrać wyciągi w formie elektronicznej (a nie papierowej) oraz wyrazić zgody na otrzymywanie ofert marketingowych od banku.

Co dalej? Do zdobycia mamy dwa typy premii. Pierwsza z nich to 55 zł „za otwarcie konta”. Otrzymamy ją pod warunkiem, że do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnimy wpływy na konto min. 300 zł. Dodatkowo zdefiniowane jest, że chodzi o:

suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Premia będzie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałą premię? Wystarczy, że będziemy płacić za zakupy kartą lub BLIKiem. Credit Agricole zwróci nam 3% wartości transakcji, jednak nie więcej, niż określa w poniższej tabelce. Do wyboru mamy bowiem trzy wersje promocji z różnym stopniem „trudności” i czasem trwania. Dodatkowo każda z nich ma minimalną ilość transakcji wymaganą do wypłaty premii.

Maksymalna łączna premia Maksymalna liczba miesięcy, przez które wypłacana jest premia Maksymalna miesięczna premia Warunek wypłaty premii
50 zł 6 miesięcy 8,35 zł min. 3 płatności miesięcznie
150 zł 12 miesięcy 12,50 zł min. 5 płatności miesięcznie
500 zł 20 miesięcy 25,00 zł min. 10 płatności miesięcznie

Bank wprowadza dodatkowe obostrzenia. Wykluczone są „ułatwiacze” płatności kartą, czyli np. kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerzy ubezpieczeniowi, przekazy pieniężne. Chodzi tu o kodu MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Nie uwzględnione będą również wypłaty gotówki, przelewy BLIK oraz doładowania portfeli cyfrowych takich ka Revolut, SkyCash czy PayPal. W skrócie: bank daje moneyback tylko za realne płatności w sklepach, na stacjach paliw, marketach czy w internecie.

Premia za płatności będzie nam wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Pierwszym miesiącem obowiązywania promocji jest pierwszy pełny miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu otwarcia konta.

10% na lokacie mobilnej do 50 000 zł

Oprócz premii na start czeka na nas jeszcze jedna korzyść: relatywnie wysokie oprocentowanie na Lokacie mobilnej na dobry początek. Wynosi ono aż 10% w skali roku dla kwoty do 50 000 zł, a czas trwania lokaty to 180 dni (6 miesięcy).

Lokatę można założyć w aplikacji CA24 Mobile do 14 dni od otwarcia konta. Oczywiście maksymalnie otworzymy tylko jedną lokatę.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Konto osobiste w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • 15 zł kosztuje wydanie karty, jak otwierasz konto na koniec miesiąca albo przed weekendem i zasileniem kąta wejdzie na minus

  Tadziu Odpowiedz
  • @Tadziu Te 15 zł to chyba za wybranie karty z określonym wizerunkiem, a nie za czas założenia konta?

   Ewa1
  • Też mnie naciągnęli na 15zł. Konto zakładane przez apkę. Nigdzie nie było info, że niestandardowy wizerunek jest płatny. Naciągacze.

   Chris
  • Karta z wizerunkiem kosztuje 15 zł w koncie standardowym, w VIPie za 0 zł.

   xandi
 • Otwierałam dzisiaj konto w placówce i na żadnym etapie nie poproszono mnie o wybranie wariantu promocji – czyli np. ile płatności miesięcznie deklaruję. Czy można to gdzieś sprawdzić – czy doradca coś zaznaczył?

  Sosna Odpowiedz
  • Admin tez tego nie opisal :/ wg mnie jak zrobisz np 10 transakcji to otwierasz sobie „level” to wiekszego uzysku z tego ot co. Nadal 3% ale wieksza liczba transakcji sie zalapie.

   Krzychoooo
  • @Krzychoooo Też w pierwszej chwili myślałam, że to idzie „z automatu” – ile transakcji w miesiącu zrobisz, tyle się naliczy. Ale lektura regulaminu wzbudziła we mnie wątpliwości.

   „Przy otwarciu konta wybierzesz jeden z trzech wariantów premii za płatności”, „Jeśli w danym miesiącu wykonasz mniejszą liczbę płatności, za ten miesiąc nie wypłacimy premii.”

   Można to tak interpretować, że w momencie otwierania konta trzeba się Z GÓRY zdeklarować na określony wariant.

   Sosna
  • Masakra jakaś z tymi progami – regulamin mają i sami się nie stosują.
   Ja otwierałam konto przez aplikację – do tej pory żadnego info, kiedy albo wogóle w jaki sposób wybrać wariant promocji.
   Konto z tym czymś mają bodajże z pół roku i do tej pory nikt ich się nie czepił za niestosowanie się do regulaminu?
   Nie dość że aplikacja to totalna kicha, to do tego niejasny regulamin, który nijak ma się do rzeczywistości.
   Otwierałam konto w grudniu, do dnia dzisiejszego nie wiem jak mam określić się jaki wariant promocji wybieram.
   Z takim bankiem nie miałam nigdy przyjemności.

   karola
  • Dzwonilem, niby jestem zapisany do progu ostatniego 500/25/10x ale to nie problem chyba co? Pewnie kazdy tak jest zapisany bo nie bylo miejsca do wyboru wariantu!
   Wiecej mozna urobic, 833 trzeba wydac by miec to 25zl regulamin nie wyklucza fajnych miejsc gdzie i tak co mc musze wyskakiwac z calkiem sporych sum wiec walimy.

   Krzychoooo
 • A jak to rozumieć?

  „Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.”

  To można robić przelewy z innych banków 300 zł a potem 1000 zł miesięcznie czy nie ?

  Michal-5 Odpowiedz
  • „Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika”.
   Jakikolwiek przelew z jakiegokolwiek banku i może to być CA byle by dane nadawcy i odbiorcy były różne według w/w zasady. Sprawdziłem na sobie, przelew ze swojego konta w innym banku zwalnia z opłaty, ale nie kwalifikuje do premii. Teraz ja przelewam 1000 tacie a tata mi i premia działa (konta indywidualne). I nie trzeba 300+1000. Wystarczy 1000 by spełnić warunek bezpłatności oraz premii za jednym razem.

   Momo Neko
  • Zgodnie z regulaminem wpływ 300 zł musi być z rachunku innej osoby ale tylko po to żeby dostać za pierwszym razem 55 zł. Potem wpływy miesięczne 1000 zł według mnie mogą iść z dowolnego rachunku.

   Mariusz11
 • Mój smartfon robi za ciężkie zdjęcia żeby założyć konto. Rozbawili mnie.

  Sddddytt Odpowiedz
 • Wiecie może czy trudno jest potem takie konto usunąć i wycofać zgodę na kontakt marketingowy?

  Andrzej842 Odpowiedz
 • Cześć. Czy możliwe jest założenie konta z dodatkowymi bonusami np. poprzez program poleceń itp.?

  gru Odpowiedz
  • tak jak chcesz polecenie podaj maila bez malpy i _ zamiast kropek, wysle ci

   Krzychoooo
  • Regulamin:
   Tej promocji nie możesz łączyć z innymi promocjami, które dotyczą otwarcia konta, jakie organizujemy w tym samym czasie

   Ja123
 • Troche z innej beczki, w nowej apce CA w Korzyści – Klub korzyści, można znaleźć kod na 20 zł do Empiku. Kod dodajemy w swoim koncie Empik w Moje środki, u mnie ważny do 6.12.23

  Ja123 Odpowiedz
  • widac czy wykorzystalo sie rabat na kawe w Zabie? Bo niby jeden na 7 dni wchodzi ale nie wiesz czy juz mozna pobrac nowy czy nie… albo sie nie znam

   Krzychoooo
  • Nie widać, najlepiej zapisywać sobie kod/robić print screen. Nowy kod można pobrać co tydzień

   asi
  • Ja123, dalej pisz publicznie jak uzywac kodow niezgodnie z opisem/przeznaczeniem to nie bedzie juz czego dodawac.

   aaaa
  • Dzięki Ja123, nie słuchaj aaaa :)

   margob
  • A ja byłem kiedyś w Żabie z tym kuponem i Panie nie wiedziały jak go nabić i nie skorzystałem:)

   Rafal
  • margob, wystarczy sama informacja ze jest kod (bez instrukcji) i bedziesz miec wieksza satysfakcje gdy samodzielnie nauczysz sie go uzywac

   aaaa
 • Ale mam niechęć ze względu na wymagane warunki, aby skorzystać z tej promocji. Chyba jeszcze nigdy tak nie miałem.

  pytanie Odpowiedz
  • W tym banku mają jeszcze jedną promocję z premią w wysokości 300 zł polegającą na przeniesieniu konta z innego banku. Chyba jest to lepsza opcja niż maltretowanie się co miesiąc przez prawie dwa lata płatnościami kartowymi.

   pytanie
  • Masz regulamin tej promocji? Wiem, że była kiedyś bo korzystałem z niej regularnie, ale obecnie nie widziałem nowej…i czy dalej łączy się z programem poleceń?

   abc
 • Za odwołanie zamknięcia konta coś w CA proponują ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • A jak jest w CA z przelewem wynagrodzenia , ktoś coś ćwiczył ?

   prawdziwy-xyz
  • Ktoś przelewa wynagrodzenie w ramach promocji , proszę o podpowiedzi ? W nowym m-cu trzeba już będzie działać dlatego proszę o niezwłoczne podpowiedzi jak to z tym u nich jest ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • A to ma być przelew wynagrodzenia, czy po prostu przelew „nie od siebie”?

   Ja123
  • W teorii ma być wynagrodzenie w wysokości min 1000 zł w ramach promocji za wycofanie wypowiedzenia ror. Dlatego pytam czy ktoś z takiej promo lub podobnej korzysta i co przechodzi w praktyce ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Ale trzeba wskazać tego swojego pracodawcę jakoś?

   Ja123
  • O wskazaniu pracodawcy nic nie było mówione podczas rozmowy z konsultantem tylko o wpływie wynagrodzenia lub emerytury lub renty na min 1000 zł. xyz

   prawdziwy-xyz
  • ok, nie wiem czy moj patent zadziała, ale skontaktuj się kate19744 @ o2. pl
   Powinni ci wysłać regulamin, tak swoją drogą

   Ja123
  • Skontaktowałem się. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Poszła odpowiedź

   Ja123
  • Ja mam konto VIP – od 3 lat przy każdym zamknięciu proponują mi różne bonusy, za każdym razem inne. Aktualnie mam 25 zł, za przelew wynagrodzenia + 3 transakcje bezgotówkowe (nie pamiętam czy BLIK też), Oraz zwrot 5% (max 25 zł) za opłacenie rachunków (media, TV, telefon i internet)

   PETRUS
 • Cashbek w CA to jest możliwy przy zakupach jak pod ręką nie ma bankomatu ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Nie łapię się na tą promocje 555 zł, bo zlikwidowałem konto po 31 grudnia 2020, ale mam pytanie czy w takim razie załapię się na lokate 10% dla nowych kont jeśli ponownie założe konto?

  Łukasz Odpowiedz
 • @Łukasz
  Tak.

  Beata2 Odpowiedz
 • Czy mi sie wydaje ze klub korzysci, szczegolnie szmaty HM sie popsuly? Byly kody ktore sie kumulowaly a dzis -10% tylko (czy to polacze z kodami z pinem ktore mam odlozone?). Plaz tez sie zepsul chyba.

  Krzychoooo Odpowiedz
  • bylo pisane wprost, pracownik przeczytal i zmienil w systemie zł na %
   teraz jest prawdziwy rabat i juz nie ma o czym pisac
   jesli bedzie cos nowego to zastanow sie dwa razy czy chcesz o tym dac znac pracownikowi

   aaaa
  • niestety rozreklamowali to na pepperze i takie są efekty, udało się jedynie zebrać 20 zł do empiku po otwarciu konta

   pytanie
 • Od lutego na lokacie mobilnej podobno będzie można ulokować już tylko 30k.

  pytanie Odpowiedz
  • Dokładnie tak, do 31.01 max kwota to 50k, a od 01.02 już tylko 30k.

   MB
  • Własnie przed godz.12 rozpoczęłam otwieranie konta za pomocą apki, trwało to ok półgodziny w sumie i mogę już zakladać lokatę, pod warunkiem.ze pieniądze dziś wpłyną.. powinno się udać.

   Pola33
  • Ile czasu nie miałaś konta ? Mnie mówili , że zaraz po zamknięciu konta i ponownym otwarciu nie będzie dostępna taka lokata mobilna i musi ileś czasu upłynąć aby była taka możliwość. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Nigdy nie miałam tam konta. Dopiero teraz mnie skusili. 🙂 Lokata nie była widoczna od razu po otwarciu. Musiałam się wylogować i jeszcze raz zalogować i dopiero zobaczyła propozycję na 10% w sekcji lokaty.

   Pola33
 • Od dziś zmniejszyli kwotę lokaty mobilnej do 30 000 cebulionów.

  jemdrzem Odpowiedz
 • Jak kupuję się ich kartą i na przykład zrobi zwrot towaru na tą samą kartę to czy w takiej sytuacji zaliczają to jako transakcję do puli tych 10 wykonanych czy nie zaliczają?

  Chris Odpowiedz
 • Czy otwarcie KONTA DLA CIEBIE odbywa sie w 100% zdalnie czy potrzebna jest wizyta kuriera? Jak dlugo procesuja aplikacje, ile dni od zaaplikowania do otwarcia konta?

  ‚Do wyboru mamy bowiem trzy wersje promocji z różnym stopniem „trudności” i czasem trwania’ – czy w momencie otwierania konta trzeba wybrac ktoras z opcji?

  Rozumiem ze tylko konto musze otworzyc do konca marca, ale lokate mobilna z 10% dla 30 tys moge otworzyc 1 kwietnia?

  Z gory dziekuje za wyjasnienie :)

  Joanna Odpowiedz
  • @Joanna Lokata mobilna na 10% skończy się szybciej. Musisz się więc spieszyć.

   Ewa1
  • Bank na swojej stronie internetowej podaje że lokatę na 10% można założyć tylko do 10 marca.

   Ewa1
 • Promocja działa bezproblemowo, widać poprawę od ostatniego razu.

  pytanie Odpowiedz
  • już był zwrot w tym m-cu ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • tak, dzisiaj wypłacili

   pytanie
  • A gdzież tam , nie ma ani za wynagrodzenie ani za płatności w ramach utrzymania klienta. Ktoś też w tych promo uczestniczy i już może dostał ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Spójrz niżej, tak wypłacili kilku osobom stąd.

   Pola33
  • Tak widziałem ale u mnie to może jakieś inne terminy wypłat w tych promo zatrzymaniowych ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Ja uczestniczę i też czekam, może coś jutro w piątek wpadnie.

   Stanislaw
  • Dzięki za info , już myślałem , że coś żle zrobiłem. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Jeszcze u mnie nie ma. To może po niedzieli ? Tym bardziej , że to pierwsza premia . xyz

   prawdziwy-xyz
  • U mnie też nie ma.

   Stanisław
  • Jest już może premia, bo u mnie nie ma a czas spełniać warunki za ten miesiąc. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Ja jeszcze nie mam

   Arek88
  • Właśnie wpadło :)

   Arek88
  • Arek88 , Stanisław , to będzie wasz pierwszy zwrot i premia za wynagrodzenie czy już jakąś mieliście miesiąc temu ?W jakiej promo uczestniczycie ? Pytam , bo u mnie pierwsza i nie wiem czy wszystko robię właściwie ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • To mi się podoba , oby tak dalej i się nie pogorszyło. Teraz tylko rozwiązać łamigłówkę co i za co . xyz

   prawdziwy-xyz
  • ja dostaję za wynagrodzenie utrzymaniówkę, już 3 raz :)

   Arek88
 • Dotarła już komuś premia za założenie konta? Ja póki co czekam do końca miesiąca..

  Pola33 Odpowiedz
  • Dziś dostałem kasę za założenie konta 31.01 i za transakcje w lutym.

   MB
  • Dziękuję za odpowiedź. Teraz zajrzałam i faktycznie dziś przelewy przyszły 55zł i 25zł 👍

   Pola33
 • Wpadło 25 złotych w ramach oferty zatrzymaniowej :)

  Adam K. Odpowiedz
 • Czy 10% na lokacie mobilnej jest wciąż aktualne? (30.03.23)

  Magnusso Odpowiedz
 • kurde lipa, zamykają sprytnego billa

  payappka wciąż ma trefny kod mcc?

  pytanie Odpowiedz
 • Co się dzieje z kodami do Empiku? Już drugi raz pobieram i drugi raz jest nieprawidłowy (ma 8 znaków zamiast 10)

  Ew@ Odpowiedz
  • Kod rabatowy jest prawidlowy, ale pewnie wpisujesz w pole karta podarunkowa.

   aaaa
  • Wcześniejszy (który wszedł) nazywał się dokładnie tak samo: kupon rabatowy, wpisałam go właśnie w pole karta podarunkowa i wszystko było ok a teraz nie działa

   Ew@
  • za ten miesią nie działają przy dodawaniu do konta – działa tylko jak wpisuje się przy zamówieniu

   margob
  • I pewnie do jednego zamówienia można użyć tylko jednego kodu? :)

   Ew@
  • tak jest

   margob
  • dokladnie cos kombinuja a mozna polaczyc to co mam nabite jako karta podarunkowa z tym kodem? Mam jeszcze jakies kody na 10% ale rozumiem ze kod tylko jeden wejdzie wiec albo 10% albo ten na 10zl? Cos knuja. Czy poza empik i h&m jakies kody z listy dalo sie laczyc by uzbierac np 100zl na koncie?

   Krzychoooo
  • Pracownik nie knuje tylko czyta komentarze, za empik pewnie juz dostal premie i teraz kolejny kod ma do poprawienia. Bardzo latwa ma prace.

   aaaa
  • Nic nie czyta i nie traci czasu na jakichś forach, jak pod ręką ma raport w excelu ile i na co kody poszły.

   margob
  • A czy ten kod rabatowy da się przynajmniej połączyć z płatnością przez Moje środki? :)

   Ew@
  • margob, patrzac na ilosc luk ktora byla w tej aplikacji to Ci pracownicy nie sa zbyt bystrzy ale powoli łatają luka po luce. Ulatwiasz im prace piszac wprost na co zwrocic uwage w tym excelu. Przez miesiac kilku nowych skorzysta a potem zamkna dana promocje dla wszystkich (wiekszosc sama odkryla te luki).

   aaaa
 • @Ew
  Da się. Możesz uzyskać zniżkę tylko na produkty sprzedawane przez empik.com. 8-znakowy kod wpisujesz po zakończeniu zamówienia przed finalizacją płatności. Wpisujesz go w polu ” Masz kod rabatowy „. Chyba eldorado z empikiem się kończy. Tak to jest jak się bez opamiętania opisuje luki w systemach bankowo-sklepowych. Nie jestem przeciwnikiem wymiany doświadczeń i samopomocy. Wprost przeciwnie. Uważam tylko, że takie wisienki należy przekazywać sobie na priv.

  Waldemar Odpowiedz
 • PS.
  Miejmy nadzieję, że może w lipcu CA przywróci kody 10-znakowe. Oby.

  Waldemar Odpowiedz
  • Dzięki @Waldemar, musiałam spytać. Nie wpadłabym na to, że to inny rodzaj kodu, bo nazwa brzmi dokładnie tak samo. Myślałam że to z powodu jakiejś usterki, która ucina kod i dalej bym próbowała po próżnicy:)

   Ew@
 • Ktoś podpowie jak zrobić większy przelew z CA do innego banku? Mam limit 1000zł na przelew i 2000zł na dzień i system nie pozwala mi go podnieść :s

  Pietia Odpowiedz
  • Limity w karcie do konta (debetowej) możesz zmienić:

   w aplikacji CA24 Mobile – kliknij Pieniądze na dolnym panelu i przejdź do sekcji Karty. Wybierz kartę i kliknij w Mój limit na karcie. W aplikacji możesz zmienić okres (dzienny lub miesięczny) i kwotę limitu. Po zmianie kliknij Zapisz. Zatwierdź operację PIN-em mobilnym i gotowe.
   w serwisie CA24 eBank – w górnej belce wybierz Moje produkty, następnie Konta, na dole ekranu wybierz kartę i kliknij Zmień limity. Zatwierdź zmianę tak, jak wszystkie inne operacje w CA24 eBank.
   przez CA24 Infolinię – będzie Ci potrzebny telekod do poprawnej i bezpiecznej weryfikacji
   w naszej placówce

   Ja123
  • Może infolinia to jedyne wyjście bo w aplikacji max co się udało to 10k

   Pietia
  • Większego limitu w aplikacji nie będziesz miał, a jak chcesz ustawić wyższe limity i zrobić większy przelew to w ebankowości

   Z ich strony

   Pamiętaj:

   limit w aplikacji CA24 Mobile nie może być wyższy niż w serwisie CA24 eBank (zarówno dzienny jak i pojedynczy)
   maksymalny limit dla aplikacji CA24 Mobile wynosi 10 000 zł
   limit pojedynczy (jednej transakcji) nie może być wyższy od limitu dziennego (czyli sumy wartości wszystkich transakcji w ciągu jednego dnia)

   Musisz pogrzebać w e-bankowości i tam ustawić wyższe limity

   Ja123
  • tak po prawdzie to zacząłem od e-bankowości i tam w ogóle nie pozwalało mi na podniesienie. potem próbowałem z apką i udało się to 10k ustawić. teraz czekam do 10:00 i liczę że się uda złapać na czacie jakiegoś konsultanta :)

   Pietia
 • Jak załatwiacie utrzymaniowkę? Bo mi naściemniał, że przez telefon on nic nie może, dopóki w oddziale lub listownie nie wypowiem umowy.

  lol5 Odpowiedz
  • Dobrze powiedział, ja zawsze składam wypowiedzenie w oddziale. Ostatnio nawet do domu nie zdążyłem dojść a już dzwonili.

   Arek88
  • To słabe mają te procedury utrzymaniowe… Jak ja już do nich się pofatyguje to zamykam i mojej decyzji nic nie zmieni :D

   lol5
  • A co proponują, żeby zostać?

   drudar
 • @lol5 kto bogatemu zabroni :)

  Herman Odpowiedz
 • @drudar 25zl miesiecznie za wplyw wynagrodzenia, musi byc prawdziwe plus 25zl miesiecznie jako 3% zwrotu za platnosci karta/blikiem. Lacznie 600zl w rok, mi wlasnie co wlaczyli to juz druga utrzymaniowka, poprzednia byla inna (rachunki i 1% zwrotu)

  Herman Odpowiedz
 • Od 24 września wchodzi w życie nowa taryfa opłat.

  Wymagany będzie wpływ 1500 złotych i 5 transakcji kartą. Można zgłosić konto do zamknięcia w trybie natychmiastowym, bez okresu wypowiedzenia.

  Adam K. Odpowiedz
 • Nikt nie napisał, a 18.07 wpłynęło 25 zł zwrotu za transakcje z czerwca.

  MB Odpowiedz
 • Komu wpłynęło, to wpłynęło. Ja nie dostałam, ale zawsze dawali mi po 25-tym. Więc myślę, że w lipcu też tak będzie.

  Beata2 Odpowiedz
 • Jak wypisać się z tego gó..na? Pomimo złożonego pisma o wypowiedzeniu wszystkiego co możliwe, (a jakże – z pieczątką i z podpisem panienki z oddziału) nadal przysyłają pisma o zmianach w regulaminie…

  qq Odpowiedz
  • Mam to samo. Oferty kredytów też wysyłają do skrzynki. Wszystkie zgody odznaczone na „nie”. Jak się skutecznie wypisać?

   Lidia
  • Od dwóch lat mi przysyłają, dałem sobie spokój, oznaczyłem ich jako spam, a ze skrzynki wyrzucam do kosza.

   Bolo
  • A ja myślałem, że to tylko u mnie tak…

   Ja123
  • Z rok jeszcze (od zamkniecia) kiedys dostawalismy od Santandera, nawet pismo analogowe z plyta CD, sic. Kto bogatemu zabroni? Ale ustalo, powinni bazy danych mailingowe miec uaktualniane raz na miesiac, to chyba blyskawiczne PL/SQL na bazie i cyk. Trudno to zrozumiec.

   Krzychoooo
 • Ktoś wie czy biorą hajs za realizację przelewu pozostałych środków z konta po zamknięciu?

  Omyłkowo zrealizował mi sie do CA przelew, a mimo terminu wypowiedzenia blokują każdy zdalny dostęp i nic nie idzie zrobić…

  lol5 Odpowiedz
 • Wczoraj, 23.08 wpłynęła premia 25 zł za transakcje z lipca.

  MB Odpowiedz
  • Mi nie przyszło, dziwne.

   Angulo
  • Te 25 zł to z oferty Zostań z nami – Moneyback, czy jakaś inna promocja? Ja pierwsze zakupy z oferty zatrzymaniowej zrobiłam w sierpniu i ciekawa jestem, którego miesiąca dnia zwykle wypłacają premię.

   BiancaM
  • 25 zł to jest miesięczny maksymalny zwrot 3 % za transakcje kartą/Blikiem. Ta oferta/premia trwa 20 miesięcy.

   MB
  • Bonus promocyjny wpadał ostatnio w te dni:
   23.08.2023
   18.07.2023
   20.06.2023

   MB
  • Dzięki. Taka trochę zabawa w kotka i myszkę z tymi datami.

   BiancaM
 • W trybie natychmiastowym – po jakim czasie się zamyka ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Dzisiaj pobrali mi 18 zł za prowadzenie konta i karty. Płatności miałem bardzo dużo i wpływ 1000 zł też miałem. Ktoś ma podobnie?

  Tomek91 Odpowiedz
 • Dzisiaj pobrali mi 18 zł za prowadzenie konta i karty. Płatności miałem i wpływ 1000 zł też miałem. Ktoś ma podobnie?

  Tomek91 Odpowiedz
 • Zmienili warunki od sierpnia, 1500 zł wpływu i 5 transakcji kartą/BLIK. Powinieneś dostać info o zmianach.

  Daugern Odpowiedz
  • A nie jest tak, że nowa opłata powinna zostać najwcześniej pobrana w październiku za nie spełnienie warunków bezpłatności konta i karty we wrześniu? Przecież do 23 września wciąż można zgłosić sprzeciw.

   pytanie
  • Poza tym u Tomek91 pobrali opłatę w wysokości 18 zł wg starej stawki za użytkowanie konta i karty, a nie nowej – 20 zł.

   pytanie
 • To opłaty za konto i kartę pobierają 1szego dnia miesiąca? Pamiętam rozmowę, że w CA każdy ma indywidualny okres rozliczeniowy (zależny od daty założenia konta) i myślałam, że w takich terminach naliczane są opłaty.

  Ew@ Odpowiedz
 • Miał już ktoś zwrot 3% w tym miesiącu za płatności z sierpnia? Pierwszy raz oparłem się niemal wyłącznie na bliku i pierwszy raz nie mam zwrotu (do tej pory wpadały między 15. a 23. dniem miesiąca)

  Pietia Odpowiedz
  • Ukrócili doładowanie portfeli BLIKIEM niestety. Też nie mam.

   Angulo
  • Może trzeba jeszcze poczekać. Kiedyś nawet i 29 wpadały zwroty.
   Wydaje mi się że kod Blik nie posiada czegoś takiego jak MCC więc jak odróżnić doładowanie portfela od transakcji blikiem w internecie?
   No chyba że ktoś potwierdza że już dostał częściowy zwrot za płatności a powinien dostać więcej?

   McKwacz
  • Nie było jeszcze w ogóle zwrotu, a większość mam kartą zrobione. Ale w poprzednim miesiącu części mi nie uwzględnili. Poszła reklamacja.

   drudar
  • Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Do tej pory zwroty za BLIKi przychodziły ale oprócz tego zawsze miałem te 10x płatności kartą debetową „za bułki”. Zobaczymy do końca tygodnia czy CA zwróci 3%

   Pietia
  • Ja też nie dostałem w zeszłym miesiącu i w odpowiedzi na reklamację wyraźnie napisali, że doładowania portfeli elektronicznych za pomocą BLIKA nie liczy się do promocji. Ja właśnie w ten sposób sobie dobijałem liczbę transakcji.

   Angulo
  • Jednak wjechał bonus.

   Pietia
  • Na 1 koncie jest na drugim nie. Ktoś tak ma?

   luic
  • U mnie bonus pojawił się dziś na dwóch kontach.

   MB
 • Ktoś może testował czy działa blikowa trąbka do zwrotów?

  pytanie Odpowiedz
 • Wpadł dziś bonus 3 % od CA na dwóch kontach.

  MB Odpowiedz
 • @pytanie
  Napisz do mnie to pogadamy.

  waldemar_007@wp.pl Odpowiedz
 • Cisza!!!!!!!!!!!!!
  To piękny utwór muzyczny. Trąbka przestała grać na korzystnym Aliorze.

  Waldemar Odpowiedz
 • Zbliżeniowa trąbka w ogóle nie wydaje dźwięków.

  Waldemar Odpowiedz
 • Hej, dostaliście już bonus za październik?

  Edek Odpowiedz
 • Rzeczywiście nietypowo. Ktoś kojarzy w w jakich godzinach zwykle księgują zwroty?

  Pietia Odpowiedz
 • Właśnie przyszedł zwrot

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy