80 zł za założenie Konta Jakie Chcę w programie poleceń Santander

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Banku Zachodniego WBK, który w międzyczasie zmienił nazwę na Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta przez nowego klienta zarówno osoba polecająca, jak i polecana, zgarną po 80 zł premii.

Program poleceń mój bank Santander Bank Polska

80 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji (jako polecony) należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawnym BZWBK) od 1.12.2017. Co ciekawe w promocji mogą brać udział nie tylko osoby pełnoletnie, ale również małoletnie – o ile ukończyły 13 lat. W takiej sytuacji otwarcie konta będzie tylko możliwe w placówce banku, wraz z przedstawicielem ustawowym, który wyrazi na to zgodę. Pozostali mogą zakładać konta również przez infolinię, aplikację mobilną oraz przez stronę internetową banku. Czas na przystąpienie do promocji mamy do 30.11.2018, a wraz z kontem powinniśmy wyrobić kartę debetową.

Na co warto zwrócić uwagę? Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zawsze zachęcam tu, do korzystania z kodów swoich znajomych, czy rodziny. Jeśli natomiast nie macie nikogo takiego, to zawsze możecie skorzystać z naszego sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

Co dalej? Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł konieczne będzie zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Oprócz tego będziemy musieli wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 200 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę (lub Konta VIP). Przelanie 80 zł nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Jak zostać polecającym?

Oczywiście za każde skutecznie polecenie premię otrzyma również polecający – na identycznych zasadach, jak powyżej. Dodatkowo za każde 10 poleceń polecający otrzyma bonus w postaci 100 zł.

Jak zostać polecającym? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wygenerować swój kod w programie, przy okazji akceptując jego zasady. Konieczne jest również wyrażenie identycznych zgód, jak osoby polecane – na marketing i otrzymywanie informacji handlowej.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z dwóch wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Łał, 500 zł dla darmowości konta? Nieźle pojechali …. A w zamian jedynie 8 dyszek.

  jojo Odpowiedz
 • Michale, orientujesz się czy Santander szykuje coś większego dla nowych klientów z maksymalnie rocznym okresem karencji?

  Łapię się na obie promocje i nie wiem czy zakładać, czy może poczekać.

  Jarajek Odpowiedz
  • Póki co nic nie wiem. Mieli sporo promocji w ostatnich miesiącach, teraz cisza – trzymam kciuki, aby znów coś wróciło

   Michał
 • Śledzę promocje od pewnego czasu, ale z programami poleceń nie mam doświadczenia.
  Czy polecający lub polecony muszą rozliczyć się z otrzymanej premii? Dostaną PIT z banku, czy wygląda to wszystko jak nagrody przy innego typu promocjach?
  Z góry dzięki za odpowiedzi od wszystkich bardziej wtajemniczonych :)

  25 Odpowiedz
  • Bywa różnie.
   W tym konkretnym przypadku premii nie trzeba dodatkowo rozliczać.
   Wszystkie dodatkowe informacje zawsze znajdziesz w Regulaminie danego programu poleceń.

   Jarajek
 • Czy nowym klientem, kwalifikujacym się do promocji może być osoba posiadająca konto w Deutsche Banku? Jak wiemy bank ten został przejęty przez Bzwbk i za miesiąc nastąpi migracja z systemu DB do Santandera.

  Czytelnik Odpowiedz
  • Póki nie nastąpi migracja, to nie.

   Michał
  • Podobno nadal nic nie wiadomo co się stanie gdy ktoś ma konto w DB i jednocześnie w Santanderze. Infolinia DB nie potrafi w 100% stwierdzić co się stanie po połaczeniu i czy ktoś będzie miał wtedy np dwa działające konta

   Andru
  • „czy ktoś będzie miał wtedy np dwa działające konta”
   — na 99% tak, trudno sobie wyobrazić, by zmuszali takich klientów do zlikwidowania jednego rachunku, zresztą w BZ WBK nigdy nie było problemu z założeniem kilku, a nawet kilkudziesięciu kont.

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak mam wygenerować ten kod w bankowości internetowej?

  KAROLINA Odpowiedz
 • Wybierasz zakładkę „Oferta banku” i z lewej str Polecam bank

  jeno sznur Odpowiedz
 • Wniosek poszedł z umową dostarczoną przez kuriera. Mam nadzieję ,że wszystko uda się załatwić i aktywować do końca tygodnia by załapać się na 300zł premii za wynagrodzenie

  duek Odpowiedz
 • Wypłata z bankomatu sieci własnej i poza nią jest wg załączonego regulaminu bezpłatna również dla osób po 26. roku życia

  Kuba Odpowiedz
  • Nie do końca wiem skąd takie wnioski? Według załączonej tabeli opłat i prowizji poza siecią własną płacimy 5 zł:

   Michał
 • Czy aby spełnić warunek bezpłatności karty wystarczy nią zapłacić 5 razy w miesiącu po 1zł, np. na swoje konto w inpost, czy trzeba fizycznie użyć karty w czytniku?

  kiton Odpowiedz
 • Czyli jeśli byłem klientem BZWBK przed 1 XII 2017 – ale nie miałem Konta Jakie Chcę, tylko inne – to nie mogę być POLECAJĄCYM ?

  Zenon Odpowiedz
 • Hej :) Skorzystałem z Waszego kodu. To znaczy, że Wy też musicie wykonać te transakcje blikiem/kartą? Jeśli tak, to bardzo proszę zróbcie to w listopadzie :) Pozdrawiam

  Michał Odpowiedz
 • Jak długo trwał u Was proces otwierania konta przelewem? Ja czekam 6 dzien

  Ilona Odpowiedz
 • Chciałem otworzyć konto poprzez przelew, złożyłem wniosek i otrzymałem sms z systemu SAN_PL,, że wniosek został odrzucony z powodu podania danych użytych to otwarcia konta przelew w innym wniosku. To był pierwszy wniosek jaki u nich składałem. Czy to może być związane z tym, że kiedyś miałem konto w BZ WBK i być może otwierałem je poprzez przelew?

  Theo Odpowiedz
  • Tak, Santander to BZWBK ale pod innym logo. Niestety jak się miało u nich konto założone przelewem, to kolejnego nie można i trzrba kurierem. Głupota, ale do zrobić…

   Michał
 • „Póki nie nastąpi migracja, to nie” – Michale, klienci Deutsche Bank naprawdę nie mogą wziąć udziału w promocji?
  Czy mąż może polecić żonę? Nie ma wykluczeń?

  kiton Odpowiedz
 • Chyba w artykule jest błąd. Według regulaminu o ile dobrze zrozumiałem nie muszę brać karty, mogę wydać 200zł blikiem wtedy karta nie jest mi do niczego potrzebna.

  Zgadza się?

  artur5236 Odpowiedz
  • Nie zrozumiałeś dobrze.

   Uczestnikiem Programu jako osoba Polecona […] może być osoba fizyczna, która spełniła łącznie poniższe warunki: […]
   2.3. założy Konto: „Konto Jakie Chcę” albo Konto Vip, z kartą debetową i Usługą Santander internet […]

   Precz z pięćsetplusowymi darmozjadami!
 • „Oprócz tego będziemy musieli wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 200 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę (lub Konta VIP). Przelanie 80 zł nastąpi do końca kolejnego miesiąca.”
  Czyli zakładając kont ow listopadzie wypłata nagrody wpłynie do końca grudnia czy stycznia?

  lukikuki Odpowiedz
  • Wczoraj otrzymałem informację na infolinii, że można w dowolnym miesiącu (tzn w miesiącu otwarcia lub kolejnym) spełnić warunki a im wcześniej się spełni tym wcześniej wypłacą. Jak zdążysz w listopadzie to do końca grudnia powinni wypłacić.

   Pietia
 • Wpadło dzisiaj 2 x 80zł poleconego i polecającego :)

  Kamil88 Odpowiedz
 • Czy umowa powinna zostać zawarta do 2018-11-30 czy tylko wypełnienie wniosku?

  Irena Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy