BZWBK: 50% zniżki na abonament Cinema City Unlimited za wyrobienie karty kredytowej

Zakończona

Wystartowała trzecia edycja promocji Banku Zachodniego WBK, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej zyskać możemy zniżkę na abonament Cinema City Unlimited. W ten sposób możemy oglądać filmy bez ograniczeń – i to nawet za 21 zł miesięcznie!

Cinema City Unlimited - 50% zniżki

Krótki okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być osobą fizyczną, która w ciągu 90 dni przed momentem przystąpienia do promocji nie była posiadaczem jednej z kart kredytowych BZWBK. Od razu trzeba tu dodać, że do obecnej edycji promocji „Cinema City Unlimited” można przystępować do 30.06.2017, więc osoby posiadające obecnie kartę mogą ją zamknąć i ciągle załapią się na promocję.

Czy z promocji mogą skorzystać osoby, które brały udział w poprzednich akcjach? Niestety nie, bo zgodnie z regulaminem uczestnicy I i II edycji akcji są również wykluczeni.

50% za abonament do Cinema City

Co zrobić, jeśli spełniamy powyższe warunki? Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie promocji oraz złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową banku. Obie czynności muszą zostać zrobione w tym półroczu i nie może być między nimi więcej, niż 10 dni odstępu. Dodatkowo uczestnik musi spełnić jeszcze jeden warunek:

wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny dla celów marketingu bezpośredniego.

Same warunki promocji są bardzo proste: jeśli co miesiąc wykonamy min. trzy transakcje bezgotówkowe kartą (zaczynając od drugiego miesiąca po przystąpieniu do promocji), to bank zwróci nam połowę wartości transakcji opłacania abonamentu Cinema City Unlimited. Istotne jest jednak, aby sam abonament również został opłacony naszą kartą kredytową. Bank definiuje to jako „Transakcja Powtarzalna” – chodzi o to, żeby zgodzić się na obciążanie naszej karty co miesiąc przez Cinema City tytułem abonamentu.

Warto dodać, że abonament Cinema City Unlimited wynosi:

 • 42 zł, o ile korzystamy z wersji bez kin w Warszawie
 • 49 zł, o ile korzystamy z wersji z kinami w Warszawie

Łącznie więc możemy zyskać 21 zł lub 24,5 zł miesięcznie, co daje nawet 252 lub 294 zł w okresie całej promocji, która trwa 12 miesięcy od przystąpienia do niej.

Szczegóły promocji w regulaminie (który został zaktualizowany, natomiast sama strona promocji wyświetla jeszcze nieaktualne informacje).

Jaką kartę kredytową wybrać?

Jak łatwo się domyślić najtańszymi kartami kredytowymi w utrzymaniu są te najmniej prestiżowe, choć w pierwszym roku nie ma to aż takiego znaczenia – bank zwalnia z opłaty rocznej przez 12 pierwszych miesięcy, o ile wykonamy kartą min. 5 transakcji w ciągu trzech miesięcy od podjęcia pozytywnej decyzji kredytowej. Oznacza to, że spełniając warunki promocji Cinema City Unlimited w pierwszych miesiącach automatycznie sprawiamy, że karta jest za darmo.

W drugim roku bank może od nas pobrać 6 zł miesięcznie za obsługę najtańszych kart (czyli Visa lub MasterCard Silver), jednak po dokonaniu min. 3 transakcji bezgotówkowych w miesiącu karta pozostaje darmowa. O ile oczywiście będziemy ją potrzebować – w końcu po zakończeniu promocji zbytnio nam się nie przyda.

Nie przegap!

Komentarze

 • W toip jest jeszcze Opłata za wznowienie karty = 15 zł, ale to, jak rozumiem, po roku (a może po 4?).

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Jesli mialem karte CC Unlimited i w zeszlym mies ja zamknalem nie ma to znaczenia?
  Liczy sie tylko brak KK w BZWBK?

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy promocja łączy się z promocją dot. przeniesienia karty kredytowej z innego banku?

  Paweł Odpowiedz
 • Dobra informacja że kolejna edycja, ale jeszcze musze poczekać msc do kolejnej wypłaty (3 msc z wyciągu) ;/

  luka89waw Odpowiedz
 • Dziś dostałem 3 wypłatę czyli w pracy 3 msc, a nadal po sprawdzeniu mnie (zero osób na utrzymaniu, umowa o pracę). System pokazał im że nie załapie się.. Porażka z tą KK ;/ Co mam gadać żeby się załapać?

  luka89waw Odpowiedz
  • Ja 5 lutego założyłem konto w promocji, w której za płacenie debetówką dawali jakąś premię (więc trochę płaciłem, ale bez przesady), do tego 12 k było na 4% (więc min. tyle ciągle utrzymywałem) — i 2 lipca w bankowości www zauważyłem ofertę karty Gold z limitem 30 k praktycznie dożywotnio darmowej, pomijając 15 zł za wznowienie co kilka lat, które już odrobiłem promocją za płatności mobilne (bo wtedy jeszcze nie byłem takim skrajnym wisieńkowiczem i wziąłem ją „za darmo”, czego zresztą specjalnie nie żałuję; tak samo jej wersję mobilną wyrobiłem jeszcze przed jeszcze tą promocją). Wracając do Twojego pytania: wystarczyło mi wtedy przez niecałe 5 miesięcy trzymać niespecjalnie duży osad i trochę używać debetówki, nawet wynagrodzenie tam nie wpływało…

   Don Quijote de la Mancha
 • Zadzwonili jeszcze raz i pogadałem z normalniejszą osobą. Przyznali mi kredyt 1k z kartą. Umowa podpisana, konto w Cinema CIty Unl założone. Czyli teraz tylko czekać na kartę i podpinać ją w panelu tam? Kiedy pobierze z tej karty pierwszą opłatę 50 zl (jak zakupię pierwszy bilet?). Bo na razie nic nie rozumiem z tego. I co znaczy że „kwota kredytu” 339 zł… ? Podobno mam za darmo , jeżeli wykonam kartą 10 transakcji w ciągu 3 msc. To możliwe że mam zapłacić im 339 za kredyt 1 tyś? Chociaż będę tylko opłacał CC i te transakcje małe robił.

  luka89waw Odpowiedz
  • zapewne chodzi o RRSO które muszą podać – czyli co by było gdybyś nie spłacił zadłużenia w 100%. Jak nie będzie opłaty miesięcznej/rocznej, a odsetki spłacisz na czas, to nic im nie zapłacisz ;)

   Michał
  • Ja w pierwszej edycji brałem udział i konto w CC Unlimited zakładałem jak już miałem kartę kredyt. w rękach. Karta kredytowa została od razu tego samego dnia obciążona opłatą. I od tego samego dnia możesz już chodzić do kina. Wystarczyło pokazać tego maila z „wirtualną kartą” (zdjęcie numer dane itd) . I to było ważne 10 dni, a w tym czasie należało odebrać fizyczną kartę cc unl w wybranym do odbioru kinie. Tak było rok temu, nie wczytuje się w aktualny regulamin bo on już nie dla mnie.

   neme
  • Ups, ja przy rejestracji podałem dane swojej debetowej. Sprawdze czy nie zjadło mi

   luka89waw
  • Ups… Jeden msc w plecy ” Transakcja kartą PL WARSZAWA CINEMA CITY UNLIMITED Oryginalna kwota: 49.00 Oryginalna waluta: PLN”

   luka89waw
  • neme # Czy dostaje się maila że karta ta prawdziwa CC jest już do odbioru w kinie?

   luka89waw
  • Teoretycznie zgodnie z regilaminem powinni informowac. Ale ja po tygodniu (i 10 filmach sam zapytalem „u kierownika” i byla moja karta wsrod 100 innych)

   neme
 • Thanks, czekam na pozostałe odpowiedzi :P Może ktoś wie

  luka89waw Odpowiedz
 • Czy jak kupie bilet przez internet to mogę komuś dać czy tam sprawdzają kto wchodzi z tym biletem? :P

  luka89waw Odpowiedz
  • NIE. Nie mozesz nikomu dawac. Na bilecie jest fragment twojego numeru unlimited z karty. A karte sprawdzaja w 95%. I nie chodzi tu o to ze ktos nie wejdzie. Tylko o to ze jest jak to wykryja to bedziesz mial chyba spore kary i karte zablokowana czy tam jakies inne nieprzyjemnosci.

   neme
 • I jeszcze jedno skoro podpioles zla karte to nie wiem czy bedziesz mogl skorzystac z promocji. Wez regulamin przeczytaj 2x i dzwon do obslugi cc unlimited i odkrecaj swoj blad. Ja z tego programu jestem bardzo zadowolony. Przez rok chodzac zwykle 1x w tygodniu zaliczylem dokladnie 20 filmow.

  neme Odpowiedz
  • Ups nie 20 tylko 200 premierowych. Plus kilkanascie dubli. I nie chodzilem na wszystko :) Ale tu wchodzil w gre excel i zarzadzanie tyulami i czasem. Bo chodzilo o to zeby tak isc na kilka filmow zeby nie bylo wiecej niz 10 minut przerwy miedzy filmami.

   neme
  • Cinema Nic nie może zrobić z płatnością pobrana dopiero jak dostanę kk mogą mi zmienić. Wbk mówi że trzeba w danym miejscu zapłacić więc chyba nie od 1 miesiąca

   luka89waw
 • Dzięki za info. Cholera to niezła lipa.. ;/

  luka89waw Odpowiedz
 • A orientujecie sie czy jesli wyrobie kredytówke moge zawnioskowac o 2 karty CC i placac za obie z konta KK będą pobierac w sumie 42zl za obie?

  Andrzej Odpowiedz
  • sam sobie odpowiem..
   ” Uczestnik otrzyma jedną nagrodę pieniężną w wysokości maksymalnie połowy kwoty transakcji powtarzalnej z tytułu Abonamentu (nie więcej, niż 25 zł)”

   Andrzej
 • Zacznę z WBK pewnie od drugiego miesiąca. Dziś kupiłem bilet za 0 zł z tą kartą Ibo już i tak mi zjadło z debetówki). Przy kasie podałem tylko nr karty z maila i dostałem bilet:) Na bilecie napisane było ręcznie „U”. Przy wejsciu do kina nikt nie weryfikował. Ale to pewnie loteria.

  luka89waw Odpowiedz
 • Do którego Cinema chodzisz? :-p Moze zrobimy grupe kinowych wIsienkowiczow i razem będziemy chodzic na seanse xD

  Mattttttt88 Odpowiedz
 • Wawa Arkadia

  luka89waw Odpowiedz
 • Czy kartę CC trzeba brać na rok, czy można wcześniej zrezygnować?

  broker Odpowiedz
  • Trzeba brać na rok. (Są jakieś klauzule typu zamknięcie kina w twoim mieście lub utrata wzroku).
   Później jest automatycznie przedłużona na czas nieokreślony z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

   neme
  • Że co??? :D

   luka89waw
  • Troszkę się pomyliłem bo z głowy pisałem.
   Według Regulaminu

   Rozwiązanie przez Ciebie
   12.1 W Okresie Początkowym możesz rozwiązać Umowę wyłącznie z Uzasadnionej Przyczyny. Musisz w tym celu powiadomić Cinema City o wypowiedzeniu Umowy podając przyczynę rozwiązania i załączając odpowiednie dowody. Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem Infolinii Unlimited – telefonicznie, pisemnie pocztą lub za pomocą formularza kontaktowego online, które to zgłoszenie będzie uznane za złożone w dniu, , w którym dostarczysz odpowiednie dowody potwierdzające zaistnienie Uzasadnionej Przyczyny, co następnie zostanie potwierdzone przez Cinema City.

   Uzasadniona Przyczyna: sytuacja, w której nie możesz korzystać ze swojej Karty Unlimited nieprzerwanie przez okres dwóch miesięcy kalendarzowych z przyczyn zdrowotnych lub z powodu przeprowadzki na stałe poza terytorium;

   neme
 • Ja zadałem takie pytanie na ich FB co uważacie na ten temat? ” Państwo Cinema City Poland Czy uważacie że w programie Cinema City Unlimited podawanie pracownikowi danych do nowej karty aby zmienić na koncie jest bezpieczne? Tu chodzi o kartę KREDYTOWĄ. W jednej rozmowie podawanie całego numeru, wazność, kod CCV. Serio dla was to 100% normalna procedura ?”

  luka89waw Odpowiedz
  • Według mnie to normalne. Te dane plus oczywiście imię i nazwisko użytkownika karty. Bez tego niby jak mieliby zapewnić sobie powtarzalne comiesięczne obciążanie karty przez okres początkowy 12 miesięcy do którego się zobowiązałeś?

   Zgodnie z Miesięcznym Planem Płatności zgadzasz się zapłacić całą roczną opłatę abonamentową za Okres Początkowy w 12 równych ratach płatnych podczas Okresu Początkowego w formie cyklicznego obciążania Twojej karty kredytowej lub debetowej.

   neme
  • Ale Ja nie do tego pije żeby mi ściągało. Jak dobrze pamiętam za pierwszym razem podaje się dane na ich stronie do karty w profilu, aby zmienić trzeba wszystko podać pracownikowi przez telefon w rozmowie.. To już taki euronet ma procedura aby podać pierwsze i ostatnie cyfry, w kolejnej rozmowie środkowe. A u taki pracownik ma nasze dane karty kredytowej :)

   luka89waw
 • Jak mi zjadło z karty KK Wbk 50 zł to mam wpłacić na tą kartę 50 zł czy 25 (pewnie będzie nad wpłata gdy zwrócą połowę)

  luka89waw Odpowiedz
  • Proszę sprawdzić w zestawieniu transakcji z karty kredytowej. W zestawieniu zawsze podajemy kwotę do spłaty karty. Zestawienia są dostępne w usługach BZWBK24, w zakładce Portfel, przy rachunku karty kredytowej.

   Zespół_BZWBK
  • Wielkie dzięki:)

   luka89waw
 • Zestawienia jeszcze nie mam ale jest saldo -100~~ zł

  luka89waw Odpowiedz
 • Zaczyna się…


  Zmiana wysokości opłat abonamentowych

  Cinema City Poland – CC Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Warszawie pragnie poinformować o zmianie wysokości opłat abonamentowych z tytułu korzystania z Karty Unlimited.
  Nowa wysokość opłaty za Kartę Unlimited wynosi:
  Karta Unlimited Polska – 52 zł/miesięcznie
  Karta Unlimited Polska bez Warszawy – 44 zł/miesięcznie
  Zmiana wysokości opłat wejdzie w życie z dniem 15 czerwca 2017 r.
  Ponieważ obecnie korzystasz z Karty Unlimited w Okresie Początkowym (tj. w ciągu pierwszych 12 miesięcy obowiązywania Umowy Unlimited) zmiana wysokości opłat wejdzie w życie ze skutkiem na ostatni dzień Okresu Początkowego. Oznacza to, iż do czasu upływu Okresu Początkowego wysokość Twoich opłat nie ulegnie zmianie.
  Informujemy, iż przysługuje Ci prawo do wypowiedzenia Umowy ze skutkiem na koniec Okresu Początkowego lub z zachowaniem 30 dniowego terminu wypowiedzenia, w zależności od tego, która z dat nastąpi później.”

  luka89waw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy