Aż 700 zł za założenie konta Citi Priority (i spełnienie prostych warunków!)

Zakończona

Wygląda na to, że właśnie pojawił się prawdziwy hit od Citibanku! Choć od prawie roku bank ten oferuje solidne 400 zł za założenie swojego konta to… właśnie przebił swoją własną ofertę! Od dzisiaj za założenie konta Citi Priority możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku przez 9 miesięcy oraz 150 zł za lojalność, czyli.. spełnianie warunków bezpłatności konta. I wykonanie kilku przelewów :-)

700 zł za założenie konta Citi Priority w najnowszej promocji Citibanku

700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority

Aby skorzystać z promocji „Do 700 zł bliżej niż myślisz” należy być nowym klientem kont osobistych Citibanku. Zgodnie z regulaminem wykluczone są bowiem osoby, które:

po dniu 31 października 2016 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o otwarcie konta (zaznaczając przy tym trzy zgody). Aktualizacja: ze względu na ogromną popularność promocji kontakt ze strony banku jest wydłużony i może nastąpić nawet po tygodniu!

Co, jeśli posiadamy kartę kredytową założoną w jednej z promocji Citibanku? Nie ma problemu. Nie dość, że takie osoby nie są wykluczone, to na dodatek… karta im się może przydać! Dlaczego? Bank chce nam bowiem zapłacić pierwsze 100 zł premii na start już za sam fakt spełnienia warunku bezpłatności konta. Jaki to warunek?

Uczestnik:
a) zgromadzi i utrzyma na rachunkach w Banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych),
lub
b) otrzyma na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadał w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

Jak łatwo zauważyć opcja numer jeden jest „łatwa i przyjemna”, ale… mniej opłacalna – Citibank nie ma bowiem specjalnie dobrej oferty oszczędnościowej, więc szkoda, aby środki leżały na marnym (lub zerowym) procencie.

Opcja numer dwa jest natomiast idealnie skrojona pod czytelników bloga. Dlaczego? Citibank oferuje non-stop świetne promocje dla kart kredytowych. Przykładowo w momencie pisania tego prześwietlenia możemy zgarnąć 400 zł w bonie Allegro za wyrobienie darmowej kredytówki. Jeśli będziemy posiadaczami karty kredytowej Citibanku, to wystarczy, że w każdym miesiącu przelejemy na nowo-otwarte konto Citi Priority łącznie 5000 zł (może być ze swojego konta w innym banku np. jako 5 przelewów po 1000 zł) i warunek zostanie spełniony. Dzięki temu pozbędziemy się opłaty miesięcznej za konto i zgarniemy premię w wysokości 100 zł. To, co stanie się później z przelanymi środkami zależy już tylko od nas (możemy je np. zwrócić na konto, z którego przyszły).

Tu dla porządku dodam, że czas na spełnienie warunku mamy do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Moneyback i 150 zł za lojalność

Druga z nagród jest równie dobra, co pierwsza. Bank będzie nam zwracał 5% wartości wszystkich transakcji kartą debetową Citicard przez 9 pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy. Maksymalnie możemy zgarnąć 50 zł miesięcznie (czyli musimy wydać 1000 zł), co całościowo da nam to zwrot na poziomie 450 zł. Bank zastrzega jedynie, że aby dana transakcja liczyła się do puli za dany miesiąc to musi zostać zaksięgowana w tym samym miesiącu.

Na koniec trzecia nagroda, która jest nowością, w porównaniu do poprzednich ofert banku. 150 zł premii zgarniemy za lojalność. Co to oznacza? Jeśli przez 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta będziemy spełniać warunek bezpłatności konta (ten, o którym pisałem na początku) oraz dodatkowo wykonamy min. 1 przelew miesięcznie, to bank zapłaci na aż 150 zł premii. Czyli nie dość, że konto będziemy mieć za darmo, to na dodatek Citibank nam za to zapłaci. Takie promocje to ja lubię :-)

Całą promocję możemy więc sprowadzić do trzech prostych zasad:

 • spełniaj warunek bezpłatności konta co miesiąc (np. posiadając kartę kredytową i zapewniając wpływy 5000 zł miesięcznie),
 • wykonuj transakcje kartą – najlepiej w okolicach 1000 zł miesięcznie, aby zgarnąć maksymalny moneyback,
 • wykonuj 1 przelew miesięcznie (możesz zacząć od 3 pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy)

Kiedy nastąpi wypłata premii? Generalnie bank daje sobie zawsze czas na przelanie środków w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji.

Czas trwania promocji

Promocja z premią 700 zł za założenie konta w Citibanku trwa do końca stycznia 2018. Bank określa jednak, że może założyć „jedynie” 2000 promocyjnych kont. Czy jest się czego obawiać? Raczej nie. Dotychczas w promocjach konta Citi Priority obowiązywał limit 1000 sztuk i, z tego co wiem, nigdy nie został wykorzystany. Gdyby jednak pula zbliżała się do końca – Citibank podeśle mi taką informację.

Aktualizacja (17.11, 11:20): A jednak! Limit promocji został wyczerpany!

Mimo wszystko radzę się umiarkowanie śpieszyć z przystępowaniem do promocji – jest na tyle atrakcyjna, że kto wie czy będzie jeszcze dostępna w styczniu? :)

Ile to wszystko kosztuje?

Konto Citi Priority może kosztować aż 30 zł miesięcznie, jednak spełnienie warunku bezpłatności (który już pewnie znacie na pamięć ;)) pozwala na pozbycie się opłaty. Prowadzenie karty debetowej jest darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli więc posiadamy kartę kredytową lub odpowiednie saldo i wpływy do banku – to mamy wszystko za free.

Na koniec dodam o jeszcze jednej ciekawej rzeczy, jaką jest program poleceń. Jeśli promocja nam się spodoba, to możemy ją polecić znajomemu i… zgarnąć za to 100 zł premii. W aktualnie trwającej ofercie (do końca października) osoba polecona może zgarnąć 400 zł (100 zł na start + do 300 zł moneybacku przez 6 miesięcy).

Nie przegap!

Komentarze

 • tak trzymać z promocjami. Pozdrawiam.

  P.S. Szybciutko płacą jak co miesiąc.

  diego Odpowiedz
 • Ładnie z ich strony – poprawili się. A czy dostał już ktoś nagrodę 150 zł za Polecenie znajomemu?

  chmiel Odpowiedz
 • Mam i ja :)

  jojo Odpowiedz
 • Czy do moneybacku wliczają się również transakcje wykonane kartą kredytową Citi Simplicity?

  vavamuffinkaaa Odpowiedz
 • Ja mam tak dziwnie w piatek 05.01 przekazali a dzisiaj 08.01 mam date księgowania.
  Jezeli to przelew wewnetrzny to księgowanie też powinno być w piatek ale ważne, ze 50 PLN jest na CitiPriority a nie kk.

  Wojak Odpowiedz
 • Witam dobrze czytam że promocja się już zakończyła? Michał może wiesz czy będzie kolejna tego typu promocja ?

  Arkadiusz Odpowiedz
 • A Mam pytanie w związku z uruchomieniem w Citibanku Android Pay. Czy w tej promocji płatności telefonem przez Android Pay będą traktowane na równi z płatnościami plastikową kartą? Tzn. czy będę mógł wydać np 500 zł kartą, 500 zł Android Payem i bank zaliczy to jako płatnośći kartą na kwotę 1000 zł i naliczy 50 zł cashbacku?

  daniel4g Odpowiedz
  • Będą traktowane tak samo – w historii operacji na koncie nie będą to operacje wykonane kartą.

   mbo
 • Macie premię za moneyback styczniowy?

  aaal Odpowiedz
 • ja tę wiadomość przez przypadek chyba skasowałam

  aaal Odpowiedz
 • Ja nie mam wiadomości, ale zaczynam kolejne 6 miesięcy po rozmowie z konsultantem i nie wiem czy wiadomość powinna być. Dajcie proszę znać jak moneyback wpadnie.

  Krak Odpowiedz
 • Brałem udział we wcześniejszej promocji gdzie zwrot był za 6 miesiący . Przy próbie zamknięcia konta skorzystałem z propozycji banku moneybacku na kolejne 6 miesięcy.

  Krak Odpowiedz
 • U mnie nadal premii brak. Dostał ktoś?

  Krak Odpowiedz
  • Nie ma.

   Rask
  • 7 lutego premia na koncie, już po raz piąty. Ani razu nie było opóźnienia.

   magda6
  • Maila dostałem, premii jeszcze nie choć ostatnio była już 8-ego

   ZICHI
  • @magda6 a to ciekawe jakim cudem dostałaś, bo nikt jeszcze nie ma.
   Nigdy nie było 7 dnia miesiaca a jezeli, to napewno nie z promocją z kontem CitiPriority.

   Wojak
  • Dokładnie, dodatkowo skoro promocja trwa od 12 października 2017 r., a dziś jest 10 luty 2018 r., to nie ma możliwości uzyskania pięciu premii 7. dnia miesiąca…

   Don Quijote de la Mancha
  • U mnie podobnie – mail przyszedł, ale przelew jeszcze nie. Po przejściach z początku promocji, tym razem się nie szczypałem i od razu wysłałem łagodnie sformułowaną reklamację ;)

   Krzysztof A.
 • Don a co trzeba zrobić aby wyłączyć te płatne od marca powiadomienia -dzwonić na infolinię czy można w bankowości ?

  aaal Odpowiedz
  • Z powiadomieniami (CitiAlerts) nic się nie zmienia, dla Citi Priority sa (jak były) płatne, a dla Simplicity są (jak były) bezpłatne.
   Dochodzi opłata za CitiPhone, które wcześniej było płatne dla Simplicity, ale dla Citi Priority bezpłatne, a teraz to też jest płatne. Dobrze, że mi przypomniałaś, właśnie napisałem wiadomość w serwisie www z prośbą o dezaktywację, mam nadzieję, że to wystarczy.

   Don Quijote de la Mancha
  • Co to za usługa ? Aktywna w standardzie ?

   Zdzisiek80
  • Nie pamiętam już, czy przy zakładaniu konta o aktywację CityPhone pytali (bo np. pamiętam, że przy zakładaniu Simplicity o CitiAlerts pytali), ale zasadniczo tak, ponieważ była to usługa bezpłatna, więc pewnie u większość klientów aktywowana była…

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie wiem co chcesz dezaktywować od 1 marca.
   Jezeli miałeś wyłączone CitiPhone dla konta Priority, to nic nie musisz robić.

   Ciekawy jest tylko zapis w TOiP dla CitiPriority od 1 marca:

   punkt 1.3.opłata miesięczna za dostęp do CitiPhone (serwis bankowości telefonicznej) 0 PLN, gdy w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach min. 100 000 PLN; 6 PLN w pozostałych przypadkach.

   Wojak
  • „Jezeli miałeś wyłączone CitiPhone dla konta Priority” — a jeśli miałem włączone?

   „0 PLN, gdy w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach min. 100 000 PLN” — u mnie tyle nie wynosi. ☺

   Don Quijote de la Mancha
  • U mnie też i nigdy takiej kwoty nie będzię.

   No to szykuj się na opłate 6zł od marca 😛

   Wojak
  • „Uprzejmie informuję, że dyspozycja dotycząca rezygnacji z obsługi za pośrednictwem Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone została zarejestrowana w Banku i jest w trakcie realizacji. Funkcja zostanie wyłączona dla rachunku Konta Osobistego.”

   Don Quijote de la Mancha
  • Cały czas usługa jest aktywna a kiedy zostanie wyłączona….
   Pewna jest tylko reklamacja do pobranej za marzec opłaty 😜

   Wojak
 • Jest premia 50 zł

  aaal Odpowiedz
 • za zwroty dostałem dzis ale za polecenie jeszcze nie

  Jarek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy