Citibank: Smartfon LG K8 LTE za wyrobienie bezpłatnej karty Simplicity

Zakończona

Ledwo co zakończyła się poprzednia edycja promocji Citibanku ze smartfonem, a już ruszyła jej kolejna edycja. Od dzisiaj znów do zgarnięcia mamy LG K8 LTE o wartości 549 zł w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity. Co istotne: okres karencji został skrócony, dlatego z oferty mogą również skorzystać dawni klienci banku!

LG K8 LTE za wyrobienie karty kredytowej Simplicity

Ta promocja jest już nieaktualna, jednak wystartowała kolejna jej edycja: do zgarnięcia LG K4 dual sim za wyrobienie bezpłatnej karty Simplicity!

Smartfon nie tylko dla nowych

Aby skorzystać z promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE” należy być osobą, która od 1 stycznia 2015 nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Oprócz tego ważne jest, aby spełniać minimalne warunki dochodowe przedstawiane przez bank:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Dlaczego? Bank przyznaje nam w końcu kartę kredytową, dlatego musi mieć pewność, że będziemy w stanie spłacić kartę. Więcej o tym przeczytasz we wpisie dotyczącym funkcjonowania kart kredytowych.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to istotne jest, aby wniosek o kartę złożyć na dedykowanej stronie promocji, najpóźniej 31.03.2017. W ciągu kilku dni po złożeniu wniosku powinien oddzwonić do nas konsultant banku i przeprowadzić przez cały. Podpisanie umowy nastąpi poprzez wizytę kuriera.

Same warunki otrzymania nagrody w postaci smartfonu LG K8 LTE są identyczne, jak ostatnio. Po pierwsze, w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy o kartę musimy zalogować się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej CitiMobile. Nie powinno to sprawić problemów, bo i tak będziemy musieli w ten sposób aktywować kartę kredytową.

Po drugie, w ciągu trzech miesięcy konieczne będzie wydanie kartą kwoty min. 3 000 zł – płacąc w sklepach czy internecie. Istotne jest, że wydawanie zaczynamy od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Jeśli więc umowę o kartę podpiszemy np. w styczniu, to od lutego do kwietnia będziemy musieli łącznie wydać 3 000 zł. Średnio daje to 1 000 zł miesięcznie, co dla przeciętnej polskie rodziny nie powinno raczej stanowić problemu.

To w zasadzie tyle! Wszyscy uczestnicy, którzy spełnili warunki zostaną powiadomieni przez bank o zgarnięciu nagrody w ciągu 14 dni od spełnienia warunków poprzez wiadomość w bankowości internetowej. W naszym przykładzie będzie to połowa maja. Smartfon zostanie wysłany w ciągu kolejnych kilku dni kurierem (nie zdziwcie się, jak otrzymanie niezapowiedzianą, dość sporą paczkę ;)).

Nagroda w promocji Citibanku - tablet
Smartfony można zgarniać m.in. tak ;)

Ile kosztuje karta kredytowa Citibanku?

Na koniec warto dodać, że w promocji do wyboru mamy kartę kredytową World MasterCard, PremierMiles oraz Simplicity. Dwa pierwsze plastiki są jednak całkowicie bez sensu, ze względu na wysoką opłatę miesięczną (18 zł) w zamian za możliwość zbierania mało wartościowych punktów. Karta Simplicity to przeciwieństwo: nie oferuje żadnych punktów, ale jest całkowicie darmowa – nie zapłacimy za jej wydanie, ani opłaty miesięcznej. Jeśli więc tylko będziemy spłacać kartę na czas, to nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat. Pamiętajmy tylko, żeby podczas rozmowy z konsultantem nie zgadzać się na dodatkowe, płatne usługi czy zakładanie konta osobistego (nie jest potrzebne).

Dlaczego Citibank rozdaje smartfony za darmo? Odpowiedź jest dość prosta: bank wie, że statystycznie rzecz biorąc części osób podwinie się noga i albo nie spłaci karty na czas, albo uruchomi płatne usługi albo… polubi bank i wróci do niego po więcej – np. kredyt hipoteczny czy pożyczkę gotówkową. Tajemnicą poliszynela jest, że banki płacą kilkaset złotych za pozyskanie nowego klienta – dlaczego więc nie miałyby mu przekazywać tych pieniędzy w formie nagrody? ;)

Kalendarz promocji

Nie przegap!

Komentarze

 • Dotarł telefon za warunki spełnione w lutym.

  Marcel Odpowiedz
 • Dual. Black blue. Tył granatowy.

  Marcel Odpowiedz
 • Pisałem przecież już kiedyś, że dual to nie wierzyliście :)

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • potwierdzam, także dostałem przesyłkę – Dual Black Blue. Pozdrawiam.

  diego Odpowiedz
 • U mnie to samo dual black blue

  Irek Odpowiedz
 • metoda na żabke dalej działa?

  carlos Odpowiedz
 • Potwierdzam, także dostałem przesyłkę – Dual Black Blue. Warunki spełniłem 10 marca.
  Ależ się cieszę…

  Sebastian Odpowiedz
 • Witam wszystkich.
  Mam pytanie. Czy możliwe jest żeby zapłacić w internecie (sklepie internetowym) Karta Kredytowa tak aby nie narazić się na dodatkowe koszty?
  Biorę udział w promocji Citi z telefonem i musze kupić komplet opon.
  Jeśli udało by mi się zapłacić za nie w ten sposób warunek praktycznie miałbym już spełniony..

  Z góry dziękuję za pomoc ;)

  Andrzej Odpowiedz
  • Każda płatność za zakupy jest traktowana jako transakcja bezgotówkowa.

   dfh
  • Zakupy w internecie to normalna płatność bezgotówkowa. Spokojnie mozesz kupic opony i zaplacic karta kredytowa ;)

   Michał
  • Przepraszam że dopytuje ale to moja 1 karta kredytowa. Lepiej zapytać niż żałować..
   Kupuję normalnie i płace przez przekierowanie na stronę banku czy muszę dokonać płatności tak aby wprowadzać nr karty i koc CVV?
   Czy to bez znaczenia? Nie mogę po prostu zrobić przelewu na np swój rachunek?

   Dzięki ;)

   Andrzej
  • Płacisz TYLKO kartą – żadne logowanie do banku, żadne przelewy, tylko i wyłącznie wykorzystujesz dane z karty (nr i cvv).

   Przemo
  • Dzieki

   Andrzej
  • A czy przekaz bankomatowy w euronecie w przypadku karty kredytowej jest możliwy i bez opłat?

   Andrzej
  • Jest możliwy i bez opłat.

   Don Quijote de la Mancha
  • dziękuje Don

   Andrzej
 • Czy można jeszcze wziąć udział w promocji?

  Krzysztof Odpowiedz
 • Jak jeszcze przed wyciągiem mogę sprawdzić czy dana transakcja została uznana jako gotówkowa/bezgotówkowa?

  Łukasz Odpowiedz
 • Otrzymałem dziś powiadomienie z DHL o przygotowaniu do wysyłki przesyłki – warunki spełniłem w kwietniu br. (4 kwietnia br. ostatnia wymagana transakcja, 5 kwietnia br. jej księgowanie). 11 kwietnia br. dostałem powiadomienie o spełnieniu warunków. Spodziewam się, że 24 lub 25 kwietnia br. dotrze do mnie telefon. :-)

  Łukasz Odpowiedz
 • Witam. Jaki okres należy oczekiwać zanim bank potwierdzi spełnienie warunków? 24 kwietnia br. dokonałem zakupu kartą za 3000 zł i do chwili obecnej żadnej wiadomości. Z góry dziękuję za odp :)

  Smerfiasty Odpowiedz
  • Ja napisałem do nich wiadomość :
   „Witam. Brałem udział w promocji karty kredytowej citi simplicity, w której nagrodą jest telefon LG K8. Warunkiem otrzymania nagrody było złożenie wniosku i wykonanie transakcji za minimum 3 tyś złotych. Wydaje mi się że warunki promocji już spełniłem. Czy możecie Państwo potwierdzić tą informację? Jeśli tak to kiedy mogę się spodziewać nagrody?”
   W odpowiedzi dostałem:
   „Szanowny Kliencie, Dziękuję za kontakt z Bankiem. W związku z ofertą „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE” informuję, że w dalszym ciągu trwa procesowanie wszystkich zgłoszeń. Wszyscy Uczestnicy, którzy spełnią warunki przyznania Nagrody zostaną powiadomieni o tym przez Bank poprzez wysłanie wiadomości w serwisie CitiBank Online do 14 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki określony w niniejszym Regulaminie. Z poważaniem, Krzysztof Pietraszko Starszy Specjalista ds. Usług Transakcyjnych Biuro Obsługi Wyspecjalizowanych Produktów Detalicznych Citi Handlowy”

   Mateusz
  • 13 maja dostałem wiadomość:
   „Drogi Kliencie
   Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy.

   Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody.

   Nagroda zostanie wysłana w ciągu 30 dni od wysłania tej wiadomości.

   Mamy nadzieję, że Karta Kredytowa Citibank oraz nagroda przyniosą Ci wiele radości.

   Z poważaniem,
   Zespół Citi Handlowy”

   Mateusz
 • Dzięki za odp. Otrzymałem w dniu 13 maja identyczną wiadomość. Nie zdążyłem do nich napisać maila z zapytaniem :) Pozdrawiam!

  Smerfiasty Odpowiedz
 • Odebrałem dzisiaj telefon :) Promocja na +++

  raul_r2 Odpowiedz
 • W regulaminie nic na ten temat nie wyczytałem więc spodziewam się, że nie ma żadnych obostrzeń w tym temacie ale dla pewności dopytuję tutaj: czy jeśli warunki wydatkowania 3000zł spełni się szybciej (np. po 1 miesiącu) to czy można kartę zlikwidować zaraz po otrzymaniu telefonu?
  Z góry dzięki za odpowiedź
  Pozdrawiam

  Ben Odpowiedz
 • Ja też otrzymałam telefon i jestem mega zadowolona.W następnej promocji 100 zł dostałam punktualnie jak w szwajcarskim zegarku.Oby więcej takich promocji.

  Krystyna Odpowiedz
 • Sprawdźcie dokładnie warunki promocji. Zgodnie z regulaminem nagrodą jest telefon LG K8 LTE, a z tego co widzę wszyscy dostali (w tym ja) LG K8 Dual Sim. Czy wiecie, że te dwa telefony różnią się od siebie? LG K8 Dual Sim ma gorsze parametry.

  Mateusz Odpowiedz
 • Jak można zamknąć kartę?
  Telefon otrzymałam i chciałabym ją zamknąć.
  Dzięki z góry za podpowiedź.

  Marta Odpowiedz
 • Chciałem zamknąć kartę telefonicznie.
  W rozmowie za rezygnację z tego procesu zaproponowano mi 200 zł jeśli do końca września dokonam zakupów na 2000 zł.
  200zł będzie do odebrania jako umorzenie 200 zł na karcie po 15 października.

  jsw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy