Zgarnij Xiaomi Redmi 6A 16GB za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity!

Trwa do 24.04.2019

Wraca promocja Citibanku, w której w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej zgarnąć możemy smartfona! I to nie byle jakiego, bo dobrze ocenianego Xiaomi Redmi 6A o oficjalnej wartości 449 zł. Na dodatek warunki promocji są jak zwykle bardzo proste do spełnienia :)

Xiaomi Redmi 6A 16GB za darmową kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku

Xiaomi Redmi 6A za bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.06.2015. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 24.04.2019. W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania. Zgodnie z regulaminem powinniśmy wyrazić zgodę na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych […] środkami komunikacji elektronicznej
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych

Bardzo proste warunki!

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę 1500 zł. Ilość oraz miejsce transakcji nie maja znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Istotne jedynie, aby powyższe warunki spełnić nie później, niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykładowo podpisując umowę w styczniu czas na zalogowanie i wydanie 1500 zł będziemy mieć do końca kwietnia.

Oczywiście im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Zgodnie z regulaminem informacja o przyznaniu nagrody pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Na wysyłkę smartfona zarezerwowane jest kolejne 60 dni, choć z doświadczenia z poprzednich promocji banku wiem, że realizowane jest to znacznie szybciej.

Nie myślcie jednak, że to przesyłka z Chin. Xiaomi Redmi 6A będzie bowiem objęty standardową 24-miesięczną gwarancją producenta realizowaną na podstawie numeru IMEI. W Polsce :)

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. Korzystanie z karty Citi Simplicity jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty nie będzie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

PS. Zamiast smartfona wolisz voucher do Biedronki? Do 6.03 trwa promocja, w której Citi rozdaje aż 400 zł do wydania w tych popularnych marketach :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Chyba ci się coś pomyliło. Dobrze oceniany jest redmi note kosztujący 1000zł a ten który dają za wyrobienie karty co paździerz.

  imie Odpowiedz
  • Poza tym „Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata”. Czyli działalność gospodarczą trzeba prowadzić od 16go roku życia?

   imie
 • Paździerz nie paździerz jak mi dadzą to wezmę.
  Ze smartfonami jest ciągły problem. A to ukradną a to zgubię innym razem pies zeżre albo do kibla wpadnie. Nie sposób nastarczyć.

  Bufon Odpowiedz
 • Tradycyjnie zauważę że chyba zacięli się z datą 1-06-2015.

  rychu75 Odpowiedz
 • Jak łatwo sprawdzić datę zamknięcia? Miałem ostatnio z lapkiem Lenovo

  tabo89 Odpowiedz
 • Kiedy można zamknąć kartę kredytową po otrzymaniu smartfona?

  ella_o Odpowiedz
 • Czy ktoś może zna odpowiedź jak to jest z wyrobieniem KK w dwóch bankach, jeżeli wyrobię sobie pierwszą w banku, to w drugiem już mi nie przyznają bo wiedzą o pierwszej?, kryteria dochodowe mam kiepskie niestety… Konkretnie chodzi mi o wyrobienie KK City i KK Aliora, może w jednym czasie je zakładać? Tak żeby jedna karta nie widniała jeszcze? Podpowiedźcie coś…

  TomekW Odpowiedz
 • Czy można płacić tą KK za paliwo na stacji ?

  ck Odpowiedz
 • 1.06.2015 – jak zwykle proste do spełnienia ….. chyba komus cos się …. mamy 2019 rok

  isekala Odpowiedz
 • A czy wyrabiając KK na firmę jesteśmy traktowani jako nowy klient, pomimo że wcześniej mieliśmy na osobę prywatną (właściciel jednoosobowej działaności, na którą teraz chce założyć kartę)? 1.06.2015 oczywiście nie do osiągnięcia ^_^

  Michał Odpowiedz
 • Nigdy nie miałam KK i mam pytanie. Robię zakupy np. 2x750zł i w następnym dniu wpłacam na KK 1500 zł i już spełniam warunek ? Czy muszę czekać na info o spełnieniu warunków i dopiero mogę spłacić KK ?

  ania_z Odpowiedz
 • A czy emeryt może skorzystać

  Bolek-emeryt Odpowiedz
 • Coś więcej można się dowiedzieć o tych wykluczonych ulatwiaczach?

  Seba Odpowiedz
 • Ogólne pytanie o KK.
  W czasie użytkowania karty zmienia się regulamin KK. Później przy próbie rezygnacji otrzymujesz propozycję na atrakcyjny moneyback. Który regulamin KK obowiązuje podczas korzystania z tego moneybacku, stary czy nowy?

  PyramidHead Odpowiedz
 • Witam, co oznaczaja „ulatwiacze”?

  Lakikluski Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem chodzi o „transakcje szczególne”. Te natomiast definiowane są w regulaminie kart kredytowych Citibanku:

   Transakcja szczególna – Transakcja podlegająca spłacie, oprocentowaniu oraz naliczeniu opłat lub prowizji na zasadach wskazanych w Regulaminie
   oraz Tabeli Opłat i Prowizji dla Transakcji gotówkowych, tj.:
   – wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
   – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
   – Transakcja w urzędzie pocztowym,
   – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

   W zasadzie opis mówi sam za siebie. Tego typu transakcje nie przejdą. Inne są OK :)

   Michał
  • Tam zawsze działał manewr z bankomatem ale nie wiem jak jest teraz.

   dario
 • Jak długo czekaliście na kontakt oraz decyzję z banku po wysłaniu wymaganych dokumentów na email?

  Mateusz Odpowiedz
  • Kontakt miałem na następny dzień, a po wysłaniu dokumentów na ich maila po 2 dniach już był u mnie kurier z dokumentami.

   ck
  • Jak wygląda kontakt z banku? O czym jest rozmowa? Jakieś dalsze formalności?

   dario
 • Jak teraz wygląda proces wstępny?
  Kiedyś wysyłało się tylko dane kontaktowe a tu czytam, że jakieś dane i kwity.

  dario Odpowiedz
 • Wystapilem z wnioskiem jednak dostalem Smsem informacje: „niestety podstawowe warunki regulaminu oferty nie zostaly spelnione, zadzwon pod 19009 i zapytaj o inne promocje”. Mialem KK w 2015, a reszta ide jak w poradniku, co robie zle?

  apwelkle@gmail.com Odpowiedz
 • chciałbym konieczną kwotę do wydania kartą, „zużyć” na płatności za zakupy internetowe. Jak to zrobić aby nie podpaść pod ” transakcje szczególne” albo „ułatwiacze”? Czy mogę mieć kartę kredytową podpiętą pod paypal i tak płacić?

  Tomasz72 Odpowiedz
 • W jaki sposób wyłączyć usługę CitiPhone. Pobierają za nią 6 zł. Pytanie czy się da?

  taki-ja Odpowiedz
  • Napisz im taką dyspozycję przez „wiadomość” w bankowości online.

   Herman
  • Napisz im, że nie jesteś zadowolony z faktu pobrania 6zł, bo wiązałeś nadzieje z bankiem na przyszłość i prosisz o zwrot pobranej kwoty – u mnie pomogło ;)

   Bunio
 • Dochód netto w DG ma być spełniony za jaki okres czasu wstecznie ?

  Michał Odpowiedz
 • Wysłałem komplet dokumentów, codziennie przychodzi przypomnienie a nie dostałem żadnej odpowiedzi czy informacji co dalej…

  Maral Odpowiedz
 • Czy juz ktos dostal informacje o zdobyciu telefonu

  luczsi Odpowiedz
 • Ja nie dostałem.

  ck Odpowiedz
 • Raczej za wcześnie. Myślę, że poczekają do połowy miesiąca ze względu na ewentualne zwroty transakcji ze stycznia.
  A orientujecie się czy w tym banku nadal ełronet jest wliczany?

  dario Odpowiedz
 • Proszę, niech ktoś skrótowo opisze przebieg procesu od wypełnienia wniosku online do otrzymania plastiku. Jakie są etapy, przyjmując, że wystarczą dokumenty przesłane mejlem do uzyskania akceptacji karty.

  dario Odpowiedz
 • Jest jakiś sposób na zmniejszenie limitu kredytowego w trakcie wnioskowania? Może podczas rozmowy telefonicznej ? Po wprowadzeniu danych limit jest dla mnie zdecydowanie za wysoki i nie potrzebuję takiego.

  maciekb94 Odpowiedz
 • A czy dostanę jakąś odpowiedź że wniosek nie został uwzględniony, bo czekam na kontakt już tydzień? Myślę, że to trochę długo:) W ramach jednego wpisu, czy kartą można płacić zbliżeniowo? Pozdrawiam.

  Dominik Odpowiedz
  • Kartą oczywiście możesz płacić zbliżeniowo, ja po kilku dniach wysłałem drugi wniosek i wtedy po kilku godzinach oddzwonili do mnie.

   ck
  • A to tak można i nie stanowi to naruszenia regulaminu? bo gdzieś tam jest oświadczenie, że nie jest mój inny wniosek w banku rozpatrywany:) a przecież jest rozpatrywany -od tygodnia:P

   Dominik
  • Tu nie ma takiego warunku. Z tego co wiem jak sie do kogoś nie dodzwonią, to często już nie zadzwonią – bo mają mnóstwo innych klientów w kolejce. Więc najbezpieczniej złożyć wniosek jeszcze raz (i chodzić z telefonem przy sobie :))

   Michał
 • 1. Czy należy czekać ze spłatą zadłużenia z karty kredytowej do momentu informacji o przyznaniu nagrody czy można zrobić to wcześniej (przed informacją)?
  2. Czy za płatność kartą kredytową np. w sklepie pobierana jest jakaś prowizja?
  3. Płatność kartą kredytową mozna wykonac max do 1200 zł czy wiecej?

  Dawideczek Odpowiedz
  • 1. Zadłużenie warto spłacać od razu, tzn. najpóźniej w terminie wskazanym na wyciągu, aby nie było odsetek. Generalnie to kiedy spłacimy nie ma żadnego związku z nagrodą :)
   2. Nie (o ile są to płatności w Polsce, bo za granicą jest prowizja za przewalutowanie)
   3. Ile chcesz, byle osiągnąć minimalny próg 1200 zł

   Michał
  • 3. Chyba 1500 zł
   Odnośnie spłaty KK to wpłacam całą kwotę z innego banku na konto podane do spłaty środków ?
   Trzeba coś wpisywać w tytule przelewu ?

   ck
  • „Trzeba coś wpisywać w tytule przelewu ?”
   — nie, ale na pewno nie zaszkodzi (choćby z myślą o potencjalnych reklamacjach) dać coś sensownego typu „spłata zadłużenia karty Simplicity”.

   Don Quijote de la Mancha
 • Jeśli kupię coś w Amazonie 2 x 300 USD – czy to zaliczy się do promocji a może lepiej unikać bo przewalutowanie może za dużo kosztować? Ktoś to testował?

  mydory Odpowiedz
  • Przewalutowanie na karcie Citi Simplicity jest dość kiepskie, więc ogólnie nie polecam. Kurs Mastercard, ale Citi pobiera od tego 5,8% prowizji. Natomiast jeśli chodzi o spełnienie warunków promocji, to raczej nie będzie problemu.

   Michał
 • Było już w lutym info od banku o zdobyciu nagrody?

  dario Odpowiedz
  • Ja z tydzień temu dostałem info że spełniłem warunki i że w ciągu 60 dni otrzymam nagrodę.

   ck
  • Daj, proszę info kiedy dostaniesz telefon.

   dario
  • Dzisiaj kurier przywiózł mi telefon :)
   podsumowując 19 lutego otrzymałem wiadomość o spełnieniu warunków a 1 marca telefon jest u mnie.

   ck
  • Dostałeś jakieś info od kuriera wcześniej? Ja też dostałem 19 info, ale jeszcze zero info o paczce.

   Misza
  • Nie, zadzwonił tylko rano przed przyjazdem czy jestem w domu.

   ck
  • Własnie dzwonił i do mnie. Czyli mail o spełnieniu warunków 19.02 i dziś dostawa.

   Misza
 • Wydalem 1500 zl z karty i spłaciłem, jaki jest realny czas oczekiwania na telefon?

  Rafał Odpowiedz
  • Musisz dostać wiadomość o spełnieniu warunków i od tej wiadomości w ciągu 60 dni otrzymasz nagrodę.

   ck
 • Telefon odebrany dzisiaj od kuriera (Kurier dziwi się że to nie papiery z banku a jakieś pudełko :)). Data transakcji powyżej 1500 zł to 9 luty. Informacja o zdobytej nagrodzie (po zalogowaniu na konto – skrzynka Kontakt -Moje wiadomości) mam z dnia 19 lutego.

  Pablo77 Odpowiedz
 • Co trzeba zrobić żeby karta citibanku była całkowicie darmowa? Wysłałem już rezygnację z usługi citiphone, ale widzę, że przy usłudze citialert jest opłata 6 zł, a rzekomo miała być za darmo. Jak to wreszcie jest z tym citialertem? Czy też mam zrezygnować z tej usługi tak samo, jak z citiphone?

  ravixo Odpowiedz
  • Powiadomienia do kk Simplicity są bezpłatne, nawet w wersji Premium. 6 zł kosztują do ror CitiKonto i Citi Priority. Jeśli masz i konto, i kartę, to sprawdź, czy w ustawieniach CitiAlert w bankowości www masz:
   Obciąż rachunek
   XXXXXXXXXXXXXXXX Citi Simplicity”.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy kartę muszę spłacać ze swojego konta żeby dane pasowały czy może być splacana z konta całkiem kogoś innego?

  Lukaszzzz Odpowiedz
 • Czy każdy otrzymuje telefon w tym samym kolorze? Czy to loteria i można otrzymać biały, jak również czarny lub inny kolor?

  ravixo Odpowiedz
 • czyli będą mi liczyć 60 dni na dostarczenie telefonu od momentu wydania 1500zł – czyli spełnienia warunków, nawet jeśli te 1500zł wydam np w jeden miesiąc od założenia karty, a nie w 3 miesiące?

  villemo09 Odpowiedz
 • 60 dni od otrzymania potwierdzenia spełnienia warunków. W praktyce 1-3 tygodni.
  Ja już otrzymałem potwierdzenie za transakcje z lutego. Szybko.

  dario Odpowiedz
 • Odebrałam kartę, wykonałam do tej pory 3 płatności. W systemie pokazuje się jednak tylko jedna płatność – pierwsza, ta, przy której aktywowało się kartę i potwierdzało PINem. Następne dwie płatnosci były na drobne kwoty, wykonane zbliżeniowo. Na City Online nie widać tych kwot. NIe rozumiem tego zjawiska. W obu sklepach sprzedawcy potwierdzili, że płatność przeszła. Czy ktoś zetknął się z taką sytuacją? Mam kk innego banku od lat, i każda wydana kwota jest natychmiast widoczna. Mam nadzieję, że sprzedawcy niezostali bez zapłaty, chociaż były to drobne kwoty typu gazeta. Czy platności zblizeniowe tą kartą trzeba może ekstra aktywować??

  beyka Odpowiedz
  • O, to ciekawe, teraz już coraz mniej kart działa w trybie offline, a z tego wynika, że City ciągle to oferuje.
   Płatności offline polegają na tym, że podczas płatności terminal sprzedawcy nie łączy się z bankiem w celu autoryzacji transakcji, jest ona akceptowana od razu. Dlatego właśnie spotykało się to głównie (choć nie tylko) na kartach kredytowych, bo tu przecież z definicji nie trzeba mieć nic na koncie, płaci się pieniędzmi banku. Takich płatności offline można dokonać tylko na małe kwoty i tylko kilka pod rząd (i nie każdy terminal na takie zezwala, niektóre zawsze wymuszają online). Przeważnie taka transakcja pojawia się w systemie banku następnego dnia, po tym, gdy terminal na koniec dnia wysyła zbiorczą informację o wszystkich płatnościach.
   Zaletą transakcji offline jest natychmiastowe działanie, ale to w dzisiejszych czasach ma coraz mniejsze znaczenie. Ja jeszcze kilka lat temu w jednej knajpce płaciłem właśnie kartą Simplicity, gdyż mieli jakiś strasznie wolno działający terminal (może chodziło o wolne połączenie) i na potwierdzenie przy płatności innymi kartami czekało się kilkadziesiąt sekund (o ile nie więcej). Ale nawet tam już mają normalnie działający terminal, więc można już płacić dowolną kartą…

   Don Quijote de la Mancha
  • Pytanie, kiedy były te transakcje. System Citi jest lichy. Nie jest aktualizowany na bieżąco, a jedynie w nocnym przetwarzaniu i to w dni robocze.

   dario
  • Nie zauważyłem (poza tymi transakcjami offline); w szczególności powiadomienia sms po płatności przychodzą natychmiastowo (skądinąd transakcję offline można rozpoznać właśnie po braku natychmiastowego powiadomienia).

   Don Quijote de la Mancha
  • Mogę być nieświeży w temacie. Zamknąłem kilka miesięcy temu.

   dario
  • moim zdaniem płatności offline są do likwidacji, wbrew pozorom jest ich jeszcze całkiem sporo i robią sporo zamieszania, zwłaszcza jeśli bank wolno księguje…

   abc
  • dario: w piątek ok. 17.30 i w sobotę.

   beyka
  • Don Quijote: dzięki za szczegółową informację. Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. ;-) Myślałam, że coś z kartą nie tak.

   beyka
 • Dzwonią do zakładu pracy?

  Łuki Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy