Do 200 zł premii za założenie 1 Konta w Credit Agricole

Zakończona

Ruszyła prosta promocja Credit Agricole dla osób w wieku 18 – 27 lat. W zamian za założenie 1 Konta możemy zgarnąć 20 zł co miesiąc, co łącznie pozwoli na otrzymanie nawet 200 zł premii.

Twoje mobilne 1 Konto - 200 zł premii od Credit Agricole

Ta promocja jest już nieaktualna, ale ciągle możliwe jest zgarnięcie łatwych 200 zł premii za Konto PROSTOoszczędzające!

Twoje mobilne konto

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta dla osób fizycznych w Credit Agricole przez ostatni rok. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że w okresie od 11.09 do 31.12.2017 złożymy wniosek o 1 Konto oraz wyrazimy zgodę na działania marketingowe banku oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Tytułową premię w wysokości 20 zł można zdobyć spełniając dwa proste warunki: zapewniając wpływy na konto w łącznej wysokości 500 zł oraz dokonując 3 przelewów poprzez aplikację CA24 Mobile. Bank zaznacza jedynie, że nie mogą to być przelewy na inne rachunki własne w CA, doładowania telefonu ani spłata kredytów w CA.

Jak najprościej spełnić oba warunki? Przelać sobie 500 zł z konta w innym banku, a następnie odesłać środki w trzech przelewach :)

To tyle! Bank wypłaci nam premię do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Premia będzie wypłacana za każdy z 10 miesięcy kalendarzowych, licząc od miesiąca następującego po podpisaniu umowy. Jeśli np. umowę podpiszemy we wrześniu, to warunki promocji powinniśmy spełniać od października do lipca. Jeśli w danym miesiącu zapomnimy o promocji, to na szczęście stracimy tylko jedną premię.

Promocja nie łączy się z premią za przeniesienie konta, ale można ją łączyć z programem poleceń. O obu ofertach sporo napisałem we wpisie: do 250 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole. Tamte promocje zresztą świetnie się nadają dla osób, które nie spełniają warunku 18-27 lat.

Ile kosztuje 1 Konto?

Prowadzenie 1 Konta jest bezpłatne – bank nie pobiera bowiem żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej. Zapłacić możemy za kartę debetową (2,90 zł), jednak wykonanie płatności na min. 1 zł miesięcznie sprawia, że bank nie pobiera opłaty. Wypłaty gotówki z bankomatów CA, BZWBK i Euronetu są darmowe. Za pozostałe zapłacimy 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • swoją drogą słabo.. czyżby CA przestało premiować osoby przenoszące konto?

  Andrus Odpowiedz
  • Dalej premiuje. Napisałem o tym na końcu powyższego wpisu, gdzie jest odesłanie do artykułu o premii 200 zł za przeniesienie konta + 50 zł w programie poleceń. Tam szczegółowe informacje :)

   Michał
  • no tak ale jeszcze kilka miesięcy temu młodzi <27 mogli zgarnąć 50zł za skorzystanie z polecenia + 200zł za przeniesienie + 10x20zł za przelewy..

   Andrus
  • Wydaje mi się, że to nie była zamierzona oferta CA. Kapnęli się, że to tak działa, więc teraz wprowadzili ograniczenie do jednej „dużej” promocji per klient.

   Michał
  • Czekałem na tę promocję, aby połączyć z przeniesieniem bo nie zdążyłem na poprzednią edycję, cóż, szkoda.

   pk
 • Może ktoś wie o co chodzi w wbk, wypowiedzenie ich rachunku poprzez promocję CA – przeniesienie, dziś wchodzę w wbk, konto działa ale nie ma rachunku, info, że nie obsługują żadnego mojego rachunku. To po co aktywny dostęp do niego?

  pytajnik Odpowiedz
  • to umowa ramowa. podejrzewam że jeśli nawet za rok otworzyłbyś ponownie jakieś konto miałbyś ten sam login do logowania. w ten sposób przechowują nasze dane..

   Andrus
  • Trzeba ją osobno wypowiedzieć?

   pytajnik
  • @Pytajnik – bardzo prosimy o zgłoszenie się pod nr 1 9999. Wyjaśnimy to.
   Zespół BZWBK

   Zespół_BZWBK
 • Czy trzeba utrzymywać aktywną kartę?

  borkowicz Odpowiedz
 • Czy osoba ktora ma ukonczone 30 lat moze skorzystac z promocji ? Pytam bo oferta we wniosku wskazuje ze max moze miec do 27 lat.

  wrobel1501 Odpowiedz
  • Zgodnie z pierwszym zdaniem w tym wpisie:

   Ruszyła prosta promocja Credit Agricole dla osób w wieku 18 – 27 lat.

   :)

   Michał
  • no tak :-)

   dziekuje za info ktore faktycznie jest na samym poczatku…

   wrobel1501
 • Wiec konto jest darmowe,tak samo przelewy? I karta w przypadku jednej transakcji miesiecznie?

  Ewe Odpowiedz
 • Żadna to promocja i nie warte osobnego wpisu, ale może ktoś skorzysta: Kawa gratis w So!Coffee!
  Specjalna oferta dla Użytkowników sieci Plus!

  Jeżeli masz telefon w sieci Plus na kartę (na kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i6, Plus Mix oraz Mix), wyślij darmowy SMS o treści KAWA na numer 80075, a następnie doładuj konto kwotą minimum 30 PLN, a otrzymasz Kod Promocyjny, na podstawie którego możesz odebrać dowolną kawę w So!Coffee!

  O przyznaniu Kodu Promocyjnego decyduje kolejność spełnienia warunków Promocji.

  Z promocji możesz skorzystać od 28 września 2017 r. od godziny 00:00 do 30 listopada 2017 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania kodów.

  Kod Promocyjny uprawniający do odbioru kawy zostanie wysłany wiadomością SMS w ciągu 72 godzin od spełnienia warunków Promocji.

  Realizacja Kodu jest możliwa do 30 listopada 2017 r.
  Regulamin
  https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-kawa-za-doladowanie_12939.pdf

  neme Odpowiedz
 • Mam dwa pytania. Pierwsze czy 200 zł premii obowiązuje jeśli pójdę do placówki i tam założę konto? I drugie: jeśli chcę podpisać umowę przez kuriera to muszę podać mu adres zameldowania czy ten gdzie w danej chwili mieszkam(nie jest to adres zameldowania)

  Michał Odpowiedz
  • 1) możesz w oddziale
   2) generalnie dla banku podajesz Dave zawarte w dowodzie a w adresie dostawy możesz podać co chcesz (tab gdzie ma przyjść umowa)

   Andrus
 • Czy musze utrzymywać aktywną kartę, czy mogę ją po prostu zastrzec i nie płacić/nie musieć robić 1 transakcji miesięcznie

  Przemek Odpowiedz
 • Czy przelewy do 3 osób mają być na określoną kwotę, czy mogę przelać nawet 1zł?

  Jass Odpowiedz
 • 20 zł do końca listopada za październik nie przyszło. Reklamacja odpalona. @Jass tak może :)

  borkowicz Odpowiedz
 • Czy dostaliście premię? Zwykle wpływała do 15.

  jana Odpowiedz
 • u mnie tez brak premii

  Jarek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy