[Aktualizacja] Zarabiaj z duetem korzyści: 140 zł dla nowych, 70 zł dla obecnych klientów i 20 zł zwrotu opłat od Toyota Banku

Zakończona

Ruszyła trzecia edycja promocji „Zarabiaj z duetem korzyści”. Osoby, które zdecydują się założyć konto oraz dwie lokaty w Toyota Banku, będą mogły zgarnąć 140 zł premii. Bank, tradycyjnie, zadbał również o swoich obecnych klientów – oni do zgarnięcia mają 70 zł. Oprócz tego w obu przypadkach można zdobyć 20 zł jako zwrot opłat za prowadzenie konta.

140 zł premii za założenie duetu lokat w Toyota Bank

140 zł dla nowych klientów

Promocja została przedłużona o kilka dni. Wnioski w promocji możemy składać do 3.04.2018.

Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 140 zł należy być nowym klientem Toyota Banku, czyli osobą nieposiadającą Konta Jedynego w okresie od 1.07.2016. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie klikniemy opcję „Nie mam Konta Jedynego”. Zostaniemy wtedy przekierowani na stronę banku, gdzie będziemy mogli założyć promocyjne konto. Na rejestrację i złożenie wniosku mamy czas do 27.03 3.04.2018.

Wymagane zgody (w pierwszym kroku)
Wymagane zgody w pierwszym kroku rejestracji w promocji

Istotne, aby podczas wnioskowania o Konto Jedyne wyrazić dwie zgody: na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku za pomocą poczty elektronicznej i SMS oraz na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego banku. Ponieważ organizatorem oferty jest firma Agora, to konieczne będzie również wyrażenie zgody na przekazanie jej informacji objętych tajemnicą bankową (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji). Chodzi o to, aby bank mógł poinformować Agorę o spełnieniu warunków do odbioru premii.

W ciągu 4 dni roboczych skontaktuje się z nami konsultant banku i umówi wizytę kuriera w celu podpisania umowy. O aktywacji konta zostaniemy powiadomieni SMSowo.

Co wtedy? Nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji. Zgodnie z regulaminem do 16.04 27.04.2018 powinniśmy założyć co najmniej jedną Lokatę Sprint na 180 dni oraz co najmniej jedną Lokatę Plus na 9 miesięcy. Kwota minimalna lokat to, odpowiednio, 3000 zł oraz 5000 zł, a oprocentowanie wynosi 2,5% oraz 2%. Tak jak w poprzednich akcjach oprocentowanie jest gwarantowane – oznacza to, że gdyby bank obniżył oprocentowanie dla ogółu, to wystarczy założyć lokaty, napisać wiadomość przez bankowość internetową i oprocentowanie zostanie przywrócone do obiecanego poziomu.

Ostatni warunek zdobycia premii to utrzymanie Lokaty Sprint oraz Lokaty Plus przez co najmniej 90 dni od ich założenia oraz utrzymanie aktywnego Konta Jedynego do 23.08.2018. Teoretycznie lokaty możemy zerwać po 90 dniach, ale niekoniecznie będzie to opłacalne – bo nie dostaniemy wtedy ani grosza odsetek. Trzeba przekalkulować samemu.

70 zł dla obecnych klientów

Toyota to jeden z nielicznych banków, który nagradza również swoich obecnych klientów. Aby jednak mieć status obecnego klienta w tej promocji, trzeba być uczestnikiem jednej z poprzednich akcji specjalnych, których współorganizatorem była Agora. Wykluczeni są jedynie uczestnicy ostatniej, drugiej edycji bliźniaczej akcji „Zarabiaj z duetem korzyści”, która przeprowadzona była dosłownie miesiąc temu (a wersja grouponowa jeszcze trwa).

A co mają zrobić obecni klienci, aby zgarnąć premię? Po pierwsze – zarejestrować się na stronie promocji, a następnie kliknąć opcję „Mam Konto Jedynę”. Zostaniemy wtedy przekierowani do specjalnej podstrony, na której będziemy musieli wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową. Konieczne jest również posiadanie zaznaczonych zgód marketingowych – takich, jak nowi klienci.

Co dalej? Do 16.04.2018 będziemy musieli założyć co najmniej jedną Lokatę Sprint i co najmniej jedną Lokatę Plus i utrzymać obie lokaty. Istotne jednak, aby lokaty zwiększyły saldo posiadanych środków w banku na dzień 13.03.2018 o 8000 zł. Stan ten powinien się utrzymać przez 30 dni od założenia lokat.

Co to oznacza? Jeśli (przykładowo) posiadaliśmy 13.03.2018 w Toyota Bank stare lokaty o wartości 10000 zł, to konieczne jest nie tylko ulokowanie kolejnych 8000 zł na promocyjnych lokatach, ale również utrzymanie tego stanu (w naszym wypadku 18000 zł) przez 30 dni od otwarcia lokat. Oznacza to, że gdyby w międzyczasie nasza stara lokata zakończyła się, to środki muszą chwilę „przeleżeć” w banku (na rachunku czy innej lokacie) zanim zostaną przeniesione gdzieś indziej.

Program poleceń

Oprócz nagród gwarantowanych dla nowych i obecnych klientów Toyota Banku możliwe jest zgarnięcie jeszcze jednej, opcjonalnej nagrody. Każdy z uczestników akcji (który spełni warunki promocji!) może polecić konto kolejnemu – nowemu klientowi Toyota Bank. Jeśli ten również spełni warunki promocji opisane powyżej, to osoba polecająca zgarnie za niego 50 zł premii.

Maksymalna ilość poleconych osób to 4. 8-cyfrowy kod polecający można wygenerować na stronie promocji.

Wypłata premii

Wypłata wszelkich nagród nastąpi w terminie do 23.08.2018. Aby jednak otrzymać obiecany przelew będziemy musieli uzupełnić swoje dane do jej odbioru na stronie promocji w terminie do 10.08 14.08.2018. Organizator powiadomi nas o tym kilka dni wcześniej – najpóźniej 3.08 8.08.2018.

Ile kosztuje Konto Jedyne?

Prowadzenie Konta Jedynego może nas kosztować 2,49 zł miesięcznie, jednak bank przewidział możliwość zwolnienia z opłat. Wystarczy, że wykonamy płatności bezgotówkowe kartą na kwotę min. 400 zł miesięcznie.

Aktualizacja: od czerwca do zwolnienia z opłat wystarczy utrzymanie salda na poziomie 1000 zł (na kontach) lub 2500 zł (na lokatach i kontach oszczędnościowych). To świetna zmiana, dzięki której uczestnicy promocji nie stracą 2,49 zł miesięcznie! :)

Samo posiadanie karty debetowej jest już bezwarunkowo bezpłatne. Pierwsze trzy wypłaty z bankomatów są darmowe – za kolejne płacimy 4,50 zł.

Co ciekawe w promocji możliwe jest odzyskanie opłat za konto. Bank przekaże nam 20 zł w formie przelewu na Konto Jedyne, jeśli będzie ono aktywne w dniu 25.01.2019, a lokaty utrzymamy do dnia ich zapadalności (czyli, odpowiednio, 6 oraz 9 miesięcy).

Nie przegap!

Komentarze

 • Kiepskie warunki dla starych.

  Mistrz Hugo Odpowiedz
 • Chyba ostatnie akcje nie spowodowały oczekiwan toyoty, wiec roluja pod pretekstem edycji kiepska oferte dla „starych”

  Zuk Odpowiedz
 • Członek zapisał się do poprzedniej edycji (drugiej) tej promocji, ale nie skorzystał – nie założył lokat, a promocja się już skończyła.
  Domyślam się, że i tak nie może skorzystać z 3-ej edycji ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • Czas na założenie lokat jest do 9 kwietnia.

   Manveru21
  • Szybko odpisali:
   „jeśli wzięła Pani udział w promocji poprzedniej Duet Lokat, ale nie założyła Pani lokat i nie spełniła warunków otrzymania premii, to może być Pani uczestnikiem obecnej promocji”

   Gruby Rychu
 • Robia co moga, zeby zatrzymac klientow, ale niestety pod koniec miesiaca i w kwietniu szykuja sie masowe wypowiedzenia umow. A wystarczylo tylko zlikwidowac oplaty za konto.

  keton Odpowiedz
  • Wcześniej mieli kiepskie lokaty na 2%, teraz 2,5% przy 2,7% w Mill to też szału nie ma, a kasę na kredyty samochodowe skądś trzeba brać to i promocja.

   Gruby Rychu
 • Nie warto zamrażać środków na tak kiepski % w tak zagmatwanej promocji i niepewnych zwrotach za prowadzenie konta. Lepsze pewne 3% w Idei czy DB.

  Kurt Odpowiedz
  • Każdy sam zdecyduje, ale jak chodzi o zwrot, to ja akurat już od ok. roku dostaję regularnie chyba beż żadnych problemów (pomijając jednodniowe opóźnienie raz czy dwa), a w tej wersji z 20 zł jednorazowo pewnie zupełnie już z tym problemu nie będzie.

   Ja nawet jako dotychczasowy klient z dosyć wysokim saldem na dzień badania rozważam skorzystanie z tej promocji https://livesmarter.pl/zarabiaj-z-duetem-korzysci-groupon-215-zl-toyota-bank/#comment-188240 , tym bardziej dla nowych klientów może być warta rozważenie… Szczególnie, gdy ktoś kolekcjonuje rzadkie karty. 😉

   Don Quijote de la Mancha
 • Wyrabiam obroty kartą min. 400/ m-c. Bank pobiera a później zwraca mi 2,49. Czy w tej sytuacji dostanę te 20 zł tytułem zwrotu opłaty za konto?

  Beata2 Odpowiedz
  • teoretycznie , tak. Ja biore udział, jestem w tej samej sytuacji i licze że dostane.

   Herman
 • Wziąłem udział w promocji DUET LOKAT 2 jako stary klient. Czy w tej promocji mogę też brać udział?

  Waldemar Odpowiedz
  • Jeśli spełniłeś jej warunki – założyłeś lokaty to nie, jeśli nie spełniłeś warunków tamtej edycji to tak.

   Gruby Rychu
 • Można wymienić się kodami poleceń?

  szymon1111 Odpowiedz
 • Wysyłam ostrzeżenie do zakładających konto. Ja otrzymałem potwierdzenie do promocji innej niz zgłaszałem „Otrzymałeś tego maila, ponieważ założyłeś konto w Aplikacji i uczestniczysz w Akcji organizowanej przez Agora S.A. oraz Toyota Bank S.A.”Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2 z Premią Dodatkową od Groupon” i wyraziłeś zgodę na otrzymywanie otrzymywanie drogą elektroniczną korespondencji w sprawach związanych z Promocją.
  Cos u nich nie gra – wycofałem zgodę w promocji u Agory i odmówię konsultantowi bo to kicha w przyszłości . Jak poprawią to złoże wniosek ponownie. Może Admin zorientuj się co jest grane.

  isekala Odpowiedz
  • Agora+Toyota znane sa z takich wpadek. Maja straszny balagan i nie ogarniaja tego multum promocji ktore wymyslaja. Konczy sie zwykle na reklamacjach i ciaglym pilnowaniu tematu. Sorry, ale ja juz mam dosc i wypisuje sie z tego. Moze za jakis czas wroce jako swiezak.

   keton
  • Sposób załatwianie reklamacji przekonał mnie do rezygnacji z założenia konta , może i jakiś zarobek byłby ale pewnie po wielu problemach , jeśli nie można spokojnie załozyc konta i lokat to co będzie póżniej. Planowałem załozyć po wyjasnieniach ale jednak zdecydowanie podziekuję . Nie polecam !

   isekala
 • Czy bankowość internetowa moge zamknac konto?

  Jack Odpowiedz
  • Zdaje się, że ktoś ostatnio pisał, że można zamknąć przez internet :)

   Michał
  • Przez bankowość to nie wiem, ciekawe; parę osób już pisało, że udało się przez email (skan wypowiedzenia z podpisem).

   Don Quijote de la Mancha
  • Ogolnie znana metoda to napisac wypowiedzenie, wydrukowac, podpisac, zeskanowac i wyslac emailem.

   keton
 • Strona Toyota Banku nie działa od rana – były jakieś informacje, że coś takiego może wystąpić? Czy to „nieplanowana awaria”?

  johnyy__ Odpowiedz
  • #uMnieDziała, właśnie skorzystałem, bo skończyła mi się dziś lokata, więc spłaciłem kk i wylałem resztę (zostawiając 2,49 zł, choć chyba jeszcze raz powinni oddać)…

   Don Quijote de la Mancha
  • zrobiłem wczoraj dokładnie to samo. Tak jak piszesz nadal brak jednego zwrotu za styczeń. Mimo, że pisałem reklamację nic z tego – cisza od 2.03. Już sobie daruję te 2,49 – po premii z KKorzyści leci wypowiedzenie.

   diego
 • No to przeliczyłem sobie i jako nowemu klientowi opłaca mi się założyć te 2 lokaty w tej promocji. Dziś złożyłem wniosek w odpowiedzi dostałem informację, że do 2 dni skontaktuje się ze mną pracownik banku. :)

  aaaaa Odpowiedz
 • Czas zamknąć, zmiana w TOiP zniechęca do trzymania dla lepszych okazji, da sie szybko wypowiedzieć rachunek ze względu na zmiane warunków?

  Zuk Odpowiedz
  • hmm ??? jak zniechęca? Przecież będzie dużo lepiej
   Od 1 czerwca w sekcji „Konta” zmianie ulega treść przypisu nr 10 dotyczącego warunków zwrotu opłaty za Konto Jedyne.
   :
   Opłata zwracana w przypadku utrzymywania minimalnego miesięcznego średniego salda konta w wysokości 1 000 zł lub minimalnego miesięcznego średniego salda lokat w wysokości 2 500 zł
   ….. lub po dokonaniu z konta minimum raz w miesiącu spłaty raty kredytu samochodowego posiadanego w Toyota Bank Polska S.A. lub po dokonaniu z konta minimum raz w miesiącu spłaty raty z tytułu umowy leasingu w Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Średnie miesięczne saldo konta obliczane jest jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu. Średnie miesięczne saldo lokat to saldo środków zgromadzonych na innych rachunkach oraz na wszystkich posiadanych lokatach, obliczane jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu.

   neme
  • Ech, szkoda, że spłaty kredytówki nie dopisali, ona mi się wizualnie podoba i po wykorzystaniu wszelkich moneybacków chętnie nią na koniec miesiąca płacę…

   Don Quijote de la Mancha
  • I szkoda, że chodzi o saldo lokat, czyli (jak rozumiem) bez kont oszczędnościowych, więc odpada trzymanie tam paru tysięcy „podręcznych” środków.

   Don Quijote de la Mancha
  • „Średnie miesięczne saldo lokat to saldo środków zgromadzonych na _innych rachunkach_ oraz na wszystkich posiadanych lokatach” jak najbardziej konta oszczędnościowe się liczą :D

   Aleksy
  • @Aleksy, dzięki za to świetną informację, WIBOR 3M + 0,25 to dla drobnych kwot znośne oprocentowanie (i tak zawsze to więcej, niż na ror 0%), a te „inne rachunki” to wszystkie poza ror („inne” niż Jedyne)?

   Don Quijote de la Mancha
  • Mam taką nadzieję, sam mam tam młodzieżowe click na 2,5% do 8k i oszczędnościowe super click na 3% do 10k i przy liczeniu salda do zwrotu za paliwo oba się liczyły jako saldo oszczędności

   Aleksy
 • tez wydaje mi się, że jakakolwiek lokata na 2,5 tys zwalnia z opłaty za konto :P

  asdf Odpowiedz
  • OK, jestem w stanie w ramach drobnego hazardu założyć lokatę 3-letnią 2,5 kzł 2,7%.
   Czy wtedy w następnej (potencjalnej) promocji typu Duet Lokat będę mógł bez problemów uczestniczyć?

   Inny pomysł to 180-dniowa lokata Sprint 3 kzł na 2,5%.

   Don Quijote de la Mancha
  • To od 1 czerwca, czyli i tak (bez wyrabiania 400 zł debetówką) pobraliby 2,49 zł jeszcze w kwietniu i maju — czy czerwcu też?

   Don Quijote de la Mancha
  • Pobierać opłatę 2,49 będą cały czas. Zmieniają się tylko warunki zwrotu opłaty.

   neme
  • Słusznie, czyli co z tego wynika?
   Lokatę trzeba założyć najpóźniej 1 maja, by w czerwcu została zwrócona?

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak zapisałem się do pierwszej albo drugiej edycji, ale nie założyłem lokat, to mogę uczestniczyć w tej?

  Mistrz Hugo Odpowiedz
 • Witam. Nie jestem pewien czy zaznaczyłem zgodę dot. przekazanie Agorze informacji objętych tajemnicą bankową (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji). Jest szansa żeby to sprawdzić albo zaktualizować informacje? We wtorek ma dotrzeć kurier z umową do podpisania.

  raczom Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy