ING Bank Śląski: 100 zł za założenie Konta z Lwem

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja prostej promocji ING Banku Śląskiego. W zamian za założenie konta i wydanie 1000 zł w ciągu kilku miesięcy zyskać możemy 100 zł premii w gotówce.

100 zł za założenie ING Konta z Lwem

100 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego z Lwem od 1.04.2016. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że od 19.10 do 30.11.2017 złożymy wniosek o otwarcie Konta z Lwem przez internet
(wnioski stacjonarne nie są brane pod uwagę!) wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Przypilnujmy również, aby podczas wnioskowania zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych – powinna być zaznaczona aż do dnia odebrania premii.

Bank zaznacza jednak, że osoby posiadające aktywne Otwarte Konto Oszczędnościowe wnioski powinny składać przez bankowość internetową, a przy okazji wypełnić dodatkowy formularz. Osoby, które nie posiadają takiego konta nie muszą nic wypełniać!

Co dalej? Zgodnie z regulaminem wymagane jest wykonanie transakcji bezgotówkowych za łączną kwotę min. 1000 zł. Oznacza to, że musimy po prostu wydać 1000 zł w sklepach i internecie kartą debetową lub BLIKiem. Czas na wykonanie transakcji mamy do 31.03.2018.

Jeśli w dniu 30.04.2018 będziemy posiadaczem Konta z Lwem, konta oszczędnościowego oraz dowolnej karty debetowej, to bank przekaże nam nagrodę w postaci przelewu 100 zł na konto.

Ile kosztuje Konto z Lwem?

Posiadanie Konta z Lwem Driect jest darmowe. Zapłacić natomiast możemy za „zwykłą” kartę debetową Visa lub MasterCard. Koszt jej obsługi to 7 zł miesięcznie, ale z opłaty możemy być zwolnieni w momencie wydania 300 zł miesięcznie (lub 200 zł, jeśli mamy 18-26 lat). Warto pamiętać, że w ING okres rozliczeniowy obowiązuje od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z wypłatami z bankomatów? Jeśli chodzi o urządzenia własne i sieci Planet Cash, to opłat brak. W przypadku innych bankomatów za drugą i kolejną wypłatę zapłacimy 2,5 zł. Pierwsza – gratis.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy to jest dobra promocja na założenie konta w ING? Czy jednak warto poczekać na coś lepszego?

  kilobyte Odpowiedz
  • Generalnie ING od dawien dawna płaci 100 zł na start.

   Ale w tym roku już 2x obecni klienci mogli zyskać dodatkowe 100 zł. Więc czasem dobrze mieć to konto :)

   Michał
  • Ok, to zakładam. Dzieki :)

   kilobyte
 • Czy kartę trzeba cały czas posiadać do momentu wypłaty premii, czy po wykonaniu można zastrzec i zamówić ponownie przed wypłata?
  Kojarzę taki motyw z poprzednich edycji.
  Testowane?

  promocjusz Odpowiedz
 • Piszecie obecni ? Jak juz mam konto od 10 lat to nic polecic nie moge ;] bo przeciez musze miec konto otwarte z linku wiec to i tak dla nowych klientow. Chyba ze sie myle ?

  Sławek Odpowiedz
 • Czy w miesiącu zamykania konta ING w oddziale, trzeba spełnić warunki bezpłatności konta/karty?

  broker Odpowiedz
 • Rozumiem, że naliczenie 7zł za kartę liczy się w okresie w którym karta była aktywna – czyli zakładając konto do 28. listopada, kartę najlepiej aktywować 29. listopada (chyba że przewiduje się wydanie 300zł do 28. listopada)?

  Kamil P. Odpowiedz
  • Nie wiem, jak z aktywacją, może dla nich nie mieć znaczenia, natomiast na pewno nie pobierają opłaty za pierwszy cykl rozliczeniowy (w którym karta została wydana).

   Sprawdziłem to praktycznie: otwarłem konto z kartą 30 listopada i choć do 28 grudnia transakcji nie wykonałem, to opłata za ten cykl nie została pobrana. Co ciekawe, w bankowości www wyświetlało się „Najbliższa data pobrania opłat: 28.12”, spytałem o to nawet przez wiadomość i dostałem odpowiedź, że opłata pobrana będzie, bo „Kartę wydaliśmy w listopadzie. Nie pobieramy prowizji za miesiąc w którym karty została wydana.” — ale nie uwierzyłem w to, oczywiście racji nie mieli, nie chodzi o miesiąc, a cykl rozliczeniowy.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki :)

   Kamil P.
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy