Nowość! 3% zwrotu od płatności Google Pay i Apple Pay na karcie kredytowej Credit Agricole!

Zakończona

Czy wy również tęsknicie za promocjami bankowymi, w których mogliśmy zyskiwać moneyback za dowolne transakcje kartą? Jeśli tak, to warto skorzystać z najnowszej promocji karty kredytowej Credit Agricole. W zamian za podpisanie umowy i płacenie za pomocą Google Pay lub Apple Pay zyskać możemy aż 3% zwrotu od wszystkich płatności bezgotówkowych! :)

300 zł moneybacku za płatności Apple Pay i Google Pay za kartę kredytową Credit Agricole

Radość działa zbliżeniowo

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała żadnej wymienionej poniżej karty kredytowej Credit Agricole w okresie 2 lat poprzedzających przystąpienie do promocji:

 • Credit Agricole Visa Gold/Mastercard Gold,
 • Credit Agricole Visa Silver /Mastercard Silver,
 • Credit Agricole Visa Standard/Mastercard Standard

Posiadanie innych produktów (np. konta osobistego, za które można obecnie zgarnąć 200 zł) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 29.02.2020 złożymy promocyjny wniosek o jedną z kart srebrnych lub złotych oraz podpiszemy umowę o kartę. Wraz z umową powinniśmy również podpisać „Potwierdzenie przystąpienia do promocji”.

Tu dodam, że dochód wymagany do wyrobienia karty Silver to zaledwie 1400 zł netto miesięcznie.

Co dalej? Teraz wystarczy, że naszą kartę kredytową dodamy do portfela Google Pay lub Apple Pay na swoim urządzeniu mobilnym (Android, iOS) i… będziemy płacić za zakupy właśnie w ten sposób. Bank zapłaci nam bowiem aż 3% od wszystkich transakcji dokonanych mobilnie (zbliżeniowo) w sklepach i punktach usługowych, jednak nie więcej, niż 75 zł w ciągu danego kwartału. Oznacza to, że optymalnie będzie wydawać ok. 2500 zł, czyli średnio jakieś 833,33 zł miesięcznie aby uzyskać maksymalną premię.

Bank wypłaci nam bonus do końca miesiąca następującego po zakończeniu danego kwartału. Oznacza to, że pierwszy przelew (w formie uznania rachunku karty) otrzymamy do końca kwietnia, a ostatni – do końca stycznia 2021.

I to tyle! Super łatwe warunki, więc zdecydowanie warto korzystać :)

Ile kosztuje karta kredytowa Credit Agricole?

Wyrobienie srebrnej karty kredytowej nic nie kosztuje, nie ma również opłaty rocznej. Karta może nas jednak kosztować 7,90 zł, ale jeśli wydamy łącznie min. 700 zł miesięcznie (według daty zaksięgowania transakcji), to opłaca nie zostanie pobrana.

W przypadku karty złotej jest inaczej – tam bank pobiera 200 zł opłaty za wydanie karty, a po roku – 200 zł w formie opłaty rocznej. Z opłaty można być jednak zwolnionym – wystarczy, że wykonamy 3 dowolne płatności bezgotówkowe w terminie 30 dni od zawarcia umowy i pierwszy rok mamy za darmo! :)

A co zrobić w drugim roku, aby bank nie pobrał opłaty rocznej? Wystarczy wydać sumarycznie 12 000 zł w poprzednich 12 miesiącach – wtedy opłata jest redukowana do 75 zł, a po wydaniu 18 000 zł – do zera.

Nie przegap!

Komentarze

 • Hej, pytanie odnoścnie przyjaciela D . Wiecie kiedy jest resetowany limit doładowań? I jaki jest? Bo jest maja a ja już dostałem info o przekroczeniu limitu =/

  Scorp Odpowiedz
 • Czy coś ostatnio kombinowali przy TPiO? W ostatnim cyklu 18.05-17.06 kartą Silver wydałem 730 zł a doliczyli mi 7,90 opłaty .

  Toby Odpowiedz
  • Nie chodzi o cykl tylko miesiąc kalendarzowy

   Arturec
  • Wystarczy mieć odpowiednie wpływy i tak potrzebne do zwolnienia z opłaty za konto i nie trzeba się przejmować tym co bank ma pod pojęciem okres rozliczeniowy. Jest jeszcze haczyk że zadłużenie karty musi byc spłacone w terminie.

   aaaa
  • @aaaa, jak to wystarczy mieć wpływy, przecież srebrna „Karta może nas jednak kosztować 7,90 zł, ale jeśli wydamy łącznie min. 700 zł miesięcznie (według daty zaksięgowania transakcji), to opłaca nie zostanie pobrana”?

   Don Quijote de la Mancha
  • OK, widzę, w cenniku jest też alternatywa: opłata 0 zł „gdy miesięczna kwota wpływów na rachunek główny konta w pakiecie Konto PROSTOOszczędzające PLUS lub Konto PROSTOOszczędzające PREMIUM, którego klient jest posiadaczem lub jednym z posiadaczy, wynosi odpowiednio min. 1500 zł lub 10000 zł” (admin pewnie o tym nie wspomniał, gdyż do tej promocji ror nie jest wymagany).

   Don Quijote de la Mancha
  • Kontakt z infolinią. Najprawdopodobniej błąd systemu. Zarejestrowali reklamację

   Toby
 • Liczy się miesiąc czy cykl ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Wg toip opłata wyniesie 0 zł „gdy suma transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych wykonanych w danym okresie rozliczeniowym wynosi min. 700 zł”

   Don Quijote de la Mancha
 • Dzisiaj wypłacili bonus za poprzednie 3 miesiące

  Toby Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy