Konkurs Santander i Visa: wygraj wycieczkę na Mistrzostwa Świata w Rosji (lub telewizor LG, Play Station lub 1000 zł)

Zostały 3 dni

Ruszył konkurs organizowany przez Santander Consumer Bank we współpracy z Visa. Posiadacze kart kredytowych Visa banku mogą walczyć o całkiem konkretne nagrody: wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rosji, telewizory OLED, konsole Play Station oraz uznania karty w wysokości 1000 zł. Wystarczy jedynie płacić kartą – jak najczęściej :)

Konkurs Visa i Santander: wygraj wyjazd do Rosji na Mistrzostwa Świata

Konkurs “Włącz sportowe emocje”

Aby wziąć udział w konkursie należy być posiadaczem karty kredytowej Santander Consumer Banku, który otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w akcji za pomocą SMSa, maila, telefonicznie, ustnie lub listownie.

Jeśli należymy do tej grupy osób to powinniśmy zarejestrować swój udział w konkursie (najpóźniej 22.04.2018). Istotne, aby podać tam swój aktualny numer telefonu, bo o zgarnięciu nagrody bank powiadomi nas telefonicznie. Dodatkowo:

Niezbędnym warunkiem odbioru Nagrody głównej jest wyrażenie przez Zwycięzcę zgody na przekazanie jego danych osobowych przez Bank do Visa Europe Management Services Limited […]

A jak cokolwiek wygrać? Wystarczy… płacić kartą. Zależnie od rodzaju transakcji otrzymamy:

 • po 1 punkcie za zakupy w sklepie stacjonarnym,
 • po 1 punkcie za wypłatę pieniędzy z bankomatu,
 • po 3 punkty za zakupy w Internecie.
 • po 1 punkcie za każde wykorzystane na karcie 100 zł z tytułu powyższych transakcji.

Jak łatwo się domyślić osoby z największą liczbą punktów zarobionych w okresie trwania konkursu (9.03 – 22.04) zgarną nagrody.

Aby jednak nie było za łatwo bank wprowadził pewnie dodatkowe wymogi. Po pierwsze – wykluczył pewne rodzaje płatności, które mogłyby ułatwić wykonywanie transakcji:

Z Konkursu wyłączone są transakcje dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe –Towary i usługi), 6051 (Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty).

Dodatkowo w konkursie liczone są tylko transakcje o wartości min. 10 zł, a jeśli zapłacimy kartą dwukrotnie w danym sklepie, to będzie liczyła się tylko transakcja z najwyższą wartością w danym dniu. Nie ma więc sensu dzielić zakupów na mniejsze płatności (no chyba, że pierwszą z nich wykonamy przed północą, a drugą – po północy).

Nagroda główna – wyjazd na Mistrzostwa Świata

O zdobyciu nagrody głównej, czyli wyjazdu dla 2 osób na Mistrzostwa Świata do Rosji w dniach 29.06 – 3.07.2018, zostaniemy poinformowani do 15.06.2018. W ramach wyjazdu otrzymamy przelot na trasie Polska – Rosja, zakwaterowanie, śniadanie, zwiedzenie atrakcji w Moskwie, bilet na mecz 1/8 finału, transport na wydarzenia sportowe oraz towarzyszące, transport na lotnisko, gadżety MŚ, kartę przedpłaconą Visa o wartości 450 USD oraz wsparcie personelu VIsa w trakcie pobytu.

Całkiem wartościowe są również nagrody “pocieszenia”. W ramach nagród I stopnia przewidziano 3 telewizory OLED LG 55EG9A7V o wartości około 4500 zł. Nagrody II stopnia to 5 konsol Sony Play Station 4 1TB Slim i gra FIFA 2018 o wartości około 2500 zł, natomiast nagrody III stopnia to 10 uznań na karcie kredytowej Santander Consumer Bank o wartości 1000 zł.

Na koniec dodam, że odbierając nagrodę główną powinniśmy mieć paszport ważny min. 6 miesięcy od daty wyjazdu z Rosji, natomiast w przypadku wszystkich nagród – nasze zaległości wobec banku nie mogą być wyższe, niż 50 zł (chodzi tu o zadłużenie niespłacone na czas, czego czytelnicy bloga raczej nie robią). Umowa o kartę musi być oczywiście aktywna.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Czy warto posiadać kartę kredytową Santander Consumer Bank?

Na koniec przypomnę, że choć dla wielu osób Santander Consumer Bank brzmi dość egzotycznie (bank nie robił nigdy promocji na start), to jego oferta karty kredytowej jest jedną z najlepszych na rynku. Dlaczego? TurboKARTA oferuje 1% zwrotu od wszystkich płatności oraz 3% zwrotu od transakcji wykonanych na stacjach paliw. Oznacza to, że płacąc kartą możemy zyskiwać nie tylko na odroczonym terminie spłaty zadłużenia, ale również ostatecznie płacić mniej za konkretne zakupy.

Szczegóły w moim starym prześwietleniu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Tego się spodziewałem. Dużo płacę tą kartą zaproszenia brak :(

  Andrzej Odpowiedz
 • Łeeee…. niedawno VISA organizowała wyjazdy do Korei.
  Południowej. Na olimpiadę.
  Nagród pocieszenia było o wiele więcej.
  Mi.n. słynne już czapki z głośnikami ;-))

  [email protected] Odpowiedz
 • Tam nie pojadę nawet jak mi zapłacą :)

  Dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy