Do 350 zł za założenie nowego Konta dla Ciebie od Credit Agricole (i 3% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym!)

Trwa do 31.07.2018

Z początkiem miesiąca Credit Agricole całkowicie zmienił swoją ofertę. Ze sprzedaży wycofane zostały stare konta, które zastąpiło nowe – Konto dla Ciebie. Już na pierwszy rzut oka rachunek ten prezentuje się bardzo dobrze. Dodatkowo bank, uwielbiany przez nas za bardzo dobre promocje na start, zaprezentował nowe oferty promocyjne. Do zgarnięcia mamy 200 zł za przeniesienie konta, 300 zł zwrotu za rachunki lub 50% premii dla oszczędzających na CAsaver. Ale to nie wszystko! Osoby oszczędzające mają do zgarnięcia 3% na koncie oszczędnościowym „na start” – i to nie dla „drobnych”, ale dla kwoty maksymalnej aż 100 000 zł! Czyżby szykował się nowy hit?

350 zł za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole

Nowe Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Uważni czytelnicy bloga z pewnością zauważyły, że wielokrotnie chwaliłem rozwiązania banków, które są fair w stosunku do klienta. Właśnie za takie rozwiązanie uważam zwolnienie z opłaty za konto i kartę po wykonaniu transakcji kartą na dowolną kwotę oraz wpływ niewielkiej kwoty na konto. I właśnie na takie warunki postawił Credit Agricole tworząc swoje nowe Konto dla Ciebie. Prowadzenie konta może nas kosztować 7 zł, jednak wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie oraz wykonanie 1 transakcji bezgotówkowej zwalnia z tej opłaty. Warto tu podkreślić, że wpływ nie musi być wynagrodzeniem – może to być nasz przelew własny z konta w innym banku. Identycznie jest z transakcją bezgotówkową – wystarczy wydać dosłownie kilka złotych w sklepie czy internecie, a warunek będzie spełniony.

Credit Agricole zapowiedział również, że chce być bardziej przyjazny „millenialsom”, czyli osobom młodym (m.in. z tego powodu kampania wizerunkowa z Dawidem Podsiadło). A co lubią młodzi? Nowoczesne rozwiązania. I właśnie z tego powodu do oferty banku trafił BLIK, czyli Polski Standard Płatności. Choć ciągle przegrywa on z płatnościami kartą debetową wydaną do rachunku, to ilość transakcji BLIKiem w naszym kraju dynamicznie rośnie. A że wiele podmiotów lubi premiować korzystanie z BLIKa, to pewnie prędzej czy później na BLIKu zarobimy :)

Wracając jednak do nowej oferty banku – warunki korzystania z karty debetowej wydanej do Konta dla Ciebie są niemal identyczne, jak samego konta. Plastik może nas kosztować aż 9 zł miesięcznie, jednak 1000 zł wpływu i jedna płatność kartą/BLIKiem zwalniają z opłaty. Identycznie jest zresztą wypłatami z bankomatów w kraju – płacisz albo 5 zł albo nic, jeśli w poprzednim miesiącu warunki zostały spełnione (bank zawsze patrzy na miesiąc wstecz). I takie rozwiązania nazywam fair – choć opłata jest wysoka, to bardzo łatwo się jej pozbyć. A płacą zapominalscy.

Korzyści dla Ciebie

A co bank przygotował w ofercie na start? Po pierwsze bardzo krótki okres karencji. Z promocji „Korzyści dla Ciebie” mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w CA w dniu jej startu. Z drugiej strony zapis regulaminu wydaje się wykluczać jedynie osoby, które… wypowiedziały umowę o konto w trakcie trwania promocji (10.04 – 31.07.2018). Zresztą sami zobaczcie:

Z Promocji nie może skorzystać klient, który w okresie trwania Promocji był już Posiadaczem konta indywidualnego, którego umowę wypowiedział w tym okresie.

Niezależnie jednak od interpretacji jedno jest pewne – nowi klienci są jak najbardziej mile widziani :)

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o konto i podpiszemy umowę o Konto dla Ciebie do końca lipca. Oprócz tego przy okazji finalizacji umowy będziemy musieli zadeklarować stałe wpływy na konto przez okres wybranej promocji oraz podpisać Zlecenie przekazywania środków.

Co to za dokumenty? Zgodnie z regulaminem w pierwszym z nich określamy ile pieniędzy będzie co miesiąc wpływało na konto. Na szczęście nie ma tu znaczenia, czy będą to środki tytułem wynagrodzenia czy nasze prywatne oszczędności przelewane z konta w innym banku lub wpłacane gotówkowo. Oznacza to, że suma wszystkich wpływów w danym miesiącu (z wykluczeniem przelewów z rachunków własnych w Credit Agricole) będzie zaliczana.

Drugi dokument, czyli Zlecenie przekazywania środków, jest… w zasadzie do niczego niepotrzebny. Regulamin promocji wymaga jedynie jego podpisania, ale nigdzie więcej o nim nie wspomina. Ba, nie ma nawet definicji tego zlecenia, choć łatwo się domyślić o co w nim chodzi. Z doświadczenia z poprzednich promocji Credit Agricole mogę wnioskować, że jest to zlecenie, w którym prosimy naszego pracodawcę o przeniesienie wynagrodzenia na nowo-otwarte konto w Credit Agricole. Czy zlecenie to jest do czegoś potrzebne? To zależy.

Promocja „Korzyści dla Ciebie” jest bowiem podzielona na trzy części (korzyści). Niestety nie możemy skorzystać z każdej z nich, ale tylko z jednej – wybranej.

200 zł za przeniesienie konta

Pierwsza z korzyści to oferta znana z poprzednich promocji Credit Agricole, czyli 100 zł lub 200 zł premii za przeniesienie swojego konta w innym banku do Credit Agricole. W tej (i tylko tej) korzyści do spełnienia warunków teoretycznie potrzebne jest przeniesienie swojego wynagrodzenia. Dlaczego? Podczas finalizowania umowy o Konto dla Ciebie konieczne będzie złożenie wniosku o przeniesienie (zamknięcie) konta w poprzednim banku. Zgodnie z regulaminem we wniosku tym mamy podać nazwę i adres instytucji przekazującej nam wynagrodzenie. A, zgodnie z definicją, wynagrodzenie to:

środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów

Na szczęście na tym koniec – same wpływy mogą być już przelewem własnym z konta w innym banku. I tak premię (100 zł) otrzymamy wtedy, kiedy na konto będzie wpływało minimum 1000 zł przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe. Jeśli wpływy będą wyższe, niż 3000 zł, to nagroda wyniesie 200 zł.

Na szczęście zamiast przenosin konta wybrać możemy wybrać jedną z dwóch innych korzyści.

300 zł zwrotu za rachunki

Pierwsza to 5% zwrotu od płatności rachunków za media. Do zyskania mamy maksymalnie 300 zł w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do promocji. A jakie warunki należy spełnić?

Przed pierwszą realizacją danej płatności powinniśmy zarejestrować potwierdzenie płatności na dedykowanej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Credit Agricole chce bowiem sprawdzić, czy dana płatność faktycznie będzie zapłatą za media, czyli za jedną z następujących usług związaną z dostarczaniem:

 • gazu,
 • energii elektrycznej,
 • wody bieżącej (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
 • telewizji kablowej lub satelitarnej,
 • dostępu do Internetu,
 • telefonu komórkowego,
 • telefonu stacjonarnego

Na koniec dodam, że premia za dany miesiąc zostanie naliczona pod warunkiem, że na konto wpłynie co najmniej 1000 zł. A ponieważ jest to jeden z warunków wymaganych do zwolnienia z opłat, to nie powinno nam to sprawić żadnego problemu.

Czy warto skorzystać z tej korzyści? Teoretycznie może się wydawać, że ciężko będzie osiągnąć maksymalny zwrot. Z drugiej strony pamiętajmy, że pewne zaliczki za media możemy spokojnie nadpłacić/zapłacić na kilka miesięcy do przodu. Wszystko więc zależy od tego ile faktycznie jesteśmy w stanie wydać przez rok.

300 zł w formie zaokrągleń CAsaver

Trzecia korzyść dla wielu osób może być najłatwiejszą ze wszystkich. Credit Agricole chce nam zwrócić maksymalnie 25 zł miesięcznie (czyli 300 zł w ciągu 12 miesięcy) dokładając 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver.

O co chodzi? Usługa CAsaver polega na zaokrąglaniu transakcji kartą do pełnych kwot – maksymalnie do wielokrotności 5 zł. Płacąc więc np. 6 zł za kawę z naszego konta zostanie pobrane 10 zł: 6 zł w formie płatności kartą, a 4 zł przekazane na konto oszczędnościowe CAsaver. W ten sposób Credit Agricole zachęca do oszczędzania, którego „nie widać”. A w ramach promocji dorzuca od siebie dodatkowe 50%. W naszym przypadku będzie to 2 zł.

Łatwo zauważyć, że przy dobrych wiatrach maksymalną premie zyskamy już za 10-12 płatności kartą miesięcznie. Wystarczy nieco pogłówkować i dokonywać transakcji nieco przekraczających wielokrotność 5 zł. Tankujesz paliwo? To nie za 100 zł, tylko za 100,01 zł. Kupujesz coś w sklepie z kasą samoobsługową? Jedną transakcję zrób na nieco ponad 5/10/15 zł, a w drugiej zapłać za resztę. O kupowaniu bułki za (mniej niż?) 1 zł w piekarni czy markecie, jak robili uczestnicy starych promocji, nawet nie wspominam ;)

Ale aby nie było tak łatwo bank wprowadza pewien warunek. Oprócz standardowego wpływu 1000 zł (jak w przypadku innych korzyści) musimy również wydać karta minimum 300 zł w danym miesiącu. Inaczej premia nie zostanie naliczona. Z tego też względu nadmierne kombinowanie może nie mieć sensu – po prostu pamiętajmy, aby starać się celować w odpowiednie kwoty. Miejsce transakcji (i kod MCC) nie mają tu również znaczenia.

Premia za każdą z korzyści będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Szczegóły promocji w regulaminie.

50 zł w programie poleceń

Nawet 300 zł na start to jednak nie wszystko. Credit Agricole reaktywował swój program poleceń, dzięki któremu obecni klienci banku mogą polecać konto osobiste nowym klientom, przez co obie strony mogą zgarnąć po 50 zł. Jak skorzystać z II edycji Programu Poleceń?

W przypadku obecnych klientów banku wymagane jest posiadanie konta w Credit Agricole oraz wygenerowanie swojego kodu polecającego na specjalnej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej.

A jakie warunki musi spełnić nowy klient, aby zgarnąć swoją premię? Po pierwsze powinien on podać kod polecający obecnego klienta banku w trakcie składania wniosku o konto. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgód (marketingowej i na informacje handlowe) oraz zawarcie umowy o konto w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku. Co ważne – w przypadku programu poleceń nowy klient to osoba, która nie posiadała konta w Credit Agricole w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy (i to nie jest literówka – przynajmniej nie moja :)).

Po otwarciu rachunku polecany (nowy klient) powinien jeszcze zapewnić wpływy min. 1000 zł na konto (lub 500 zł w przypadku Konta Dla Ciebie MOVE!) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

I to tyle! Premia za polecenie zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Pamiętajmy, że maksymalna wysokość premii za polecenie to 500 zł netto. Oznacza to, że osoba polecająca może zgarnąć maksymalnie 10 premii za polecenie.

Oczywiście po założeniu konta również możemy przystąpić do programu poleceń i podać swój kod dalej. W ten sposób z 350 zł może się zrobić jeszcze więcej :)

Zarabiaj z LiveSmarter!

W związku z tym, że wszyscy mogą zyskać na korzystaniu ze swoich poleceń, wznawiam popularną „zabawę”, którą zapoczątkowałem na blogu kilka miesięcy temu. Każdy obecny klient Credit Agricole może zostawić swój kod polecający na specjalnej stronie. Nowi klienci mogą natomiast wysyłać prośby o kod za pomocą osobnego formularza. W ten sposób będę się starał łączyć ze sobą polecających i polecanych w pary – tak, aby wszyscy zyskali jak najwięcej :)

Od razu zaznaczę, że ze względu na restart programu poleceń stare kody nie będą brane pod uwagę. Proszę o zgłaszanie się od nowa. Na prośby o kod będę odpowiadał do 48 godzin.

3% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł

Premia na start i premia za polecenie to jednak nie wszystko. Do zgarnięcia jest jeszcze 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 100 000 zł. Jak je zdobyć?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy Rachunków Oszczędzam otwartych od 10.04.2018, przy czym wykluczeni są z niej posiadacze kont w Credit Agricole przed tą datą.

Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta i dotyczy jedynie pierwszego Rachunku Oszczędzam. Na kolejnych zarobimy już standardowo.

Co ciekawe kapitalizacja odsetek na rachunku jest dość nietypowa – bank dopisuje zarobione pieniądze co kwartał.

Środki z Rachunku Oszczędzam możemy wycofać bezpłatnie raz w miesiącu. Za kolejną wypłatę zapłacimy 10 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam dzisiaj złożyłem wniosek o przeniesienie konta z WBK ale konto tam miałem otwierane wideoweryfikacją. Czy w takiej sytuacji muszę iść do oddziału i złożyć podpis żeby później nie było problemów ?

  Marioo Odpowiedz
 • Tak, najlepiej zlozyc podpis i bedzie z glowy

  ewa Odpowiedz
 • Witam, chciałbym zapytać o 5% za rachunki.
  Czy chodzi o przelewy, czy tylko płatności kartą.
  Czy można nadpłacać. Np 1000 zł za prąd, 1000 zł za komórkę, itd.?

  Filonski Odpowiedz
  • Jeszcze jedno pytanie odnośnie 5% za rachunki? czy mogę zgłosić do promocję fakturę za czynsz zawierający opłatę za wodę?

   Filonski
  • Tylko przelewy na rachunki zgłoszone wcześniej przez specjalny formularz lub w oddziale. Pokazujesz lub przesyłasz przykładowa fakturę. Karty płatnicze nie. Gdy masz już zaakceptowany numer rachunku, możesz sobie robić na niego przelewy na kwoty jakie chcesz, więc możesz nadpłacać. Czynsz zawierający opłatę za wodę wchodzi do kategorii „opłata za wodę”, a więc tak.

   abba
  • Super. Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź!

   Filonski
 • Proszę o wysłanie kodu polecającego do otwarcia konta w CA.

  heniek131 Odpowiedz
  • Proszę o przeczytanie jak go uzyskać i postąpienie według instrukcji. Zajmuje to mniej więcej tyle, co napisanie komentarza :)

   Michał
 • Czy ktos juz dostal 50 zl za polecenie kogos w kwietniu?

  ewa Odpowiedz
 • Mogę już zrobić wpływ w miesiącu podpisania umowu(dzisiaj) do premii 200zl?

  Marioo Odpowiedz
 • Pytanie: gdzie jest lista banków, z których można przenieść konto w promocji? Chodzi konkretnie o orange finanse.

  Niki Odpowiedz
 • Mam pytanie, czy można jakoś sprawdzić czy ktoś skorzystal z mojego kodu polecającego podanego adminowi?

  RAREK_WYJADACZ Odpowiedz
  • jedynym potwierdzeniem skorzystania z kodu jest przelew na konto w kolejnym miesiącu…

   abc
 • Uwaga. Może ktoś mi pomoże. Mam kartę z CA i kiedy płacę zbliżeniowo nie pobiera mi kasy z konta. Nie jest też w zablokowanych środkach jak to ma miejsce podczas płacenia z wykorzystaniem PINu. Trzy płatności zrobione w różnych sklepach. Płatności zaakceptowane. Paragon i potwierdzenie dostaję. Kasy z konta nie pobiera. Ktoś wiec o co chodzi?

  Damian Odpowiedz
  • Pewnie ta karta dla małych płatności działa w trybie offline, choć to się ostatnio rzadko zdarza (a szczególnie na debetówkach), w takim trybie terminal nie łączy się z bankiem by autoryzować transakcję (sprawdzić saldo); transakcje mogą się pojawić dopiero po kilku dniach. Zaletą tego rozwiązania jest szybkość i pewność działania, nawet na dziwnych wolnych terminalach płatność przechodzi natychmiastowo, wadą — ryzyko wejścia w debet (dlatego właśnie tak działają najczęściej kredytówki, gdyż tu z założenia bank daje klientowi kredyt).

   Don Quijote de la Mancha
  • Wejdź w Konta, wskaż konto a potem po lewej wybierz Blokady. Tam przez ok. 2 dni wiszą kwoty nim zostaną rozliczone i pojawią się w historii.

   abba
  • Niektore banki specjalnie wylaczaja autoryzacje przy platnosciach zblizeniowych (do 50 zl) zeby taka platnosc byla szybsza. Zabawa z wchodzeniem w debet zacznie sie jak za rok wejda platnosci zblizeniowe do 100 zl bez pinu

   aaaa
  • Tak jak pisałem nie mam żadnych blokad. W tym samym sklepie płacę z PINem i od razu jest blokada i sms o zapłacie i zbliżeniowo – tu nie ma blokady ani smsa.

   Damian
  • Miałam tak z Kartą Visa w WBK. Płatności zostały zaksięgowane dopiero po około tygodniu, a wcześniej nie widniały w środkach zablokowanych. Były to transakcje na małe kwoty (za bułki, żeby spełnić warunki bezpłatności karty).

   Mari
  • to kup bulke w lidlu, ich terminale ignoruja tryb offline ustawiony na kartach i wszystko masz pobierane od razu z konta

   aaaa
  • Ten bank tak ma. Podobnie jak ING. Po 2- 3 dniach się odliczy :) sprawdzone.

   Ewa
 • Ponawiam pytanie o listę banków, może ktoś widzial?

  Niki Odpowiedz
 • Próbował ktoś wysłać fakturę za Netflix’a? :) Niestety nie mam innej TV niż internetowa :)

  traviz Odpowiedz
 • Odnośnie 5% za rachunki: Czy to muszą być rachunki na moje nazwisko czy zgłoszone przeze mnie? Obecnie płacę rachunki żony, teściów i … 1 mój. Moje płaci kto inny.
  Co w takiej sytuacji. Czy to przejdzie?

  janm Odpowiedz
  • Twoje rachunki lub na adres jaki masz w banku.

   Andy
  • Tylko na adres jaki masz w Banku, może być na inną osobę. Rachunek na mnie, ale na inny adres nie przeszedł.

   Pol
  • @ Pol no i tu chyba zależy od placówki/pracownika- u mnie przeszły na żonę ale z innym adresem

   gregoopl
 • a propos 3% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł- ktoś wie ile czasu od otwarcie zwykłego rachunku mam na otwarcie konta oszczędnościowego aby skorzystać z owych 3%?

  gregoopl Odpowiedz
  • dowiedziałem się w banku- nawet jeśli rachunek oszczędnościowy otworzy się później, wyższe oprocentowanie obowiązuje 4 mc-e od otwarcia rachunku osobistego, nie oszczędnościowego

   gregoopl
 • a propos 300 zł zwrotu za rachunki- czy w mcu otwarcia konta można korzystać już ze zwrotu czy dopiero w kolejnym mcu? (warunek wpływu 1000 pln)

  gregoopl Odpowiedz
 • @gregpoopl
  Na skorzystanie z oferty powitalnej w CA, w tym także z lokaty powitalnej oprocentowanej 3%, masz 6 miesięcy od czasu założenia rachunku.

  Waldemar Odpowiedz
  • Waldemar, Lokata Powitalna to jedno a KO w ofercie specjalnej Na Start to inna promocja. Lokata jest chyba na 60dni i 2.9% a Gregpool pytał o KO oprocentowane na 3% przez 4 m-ce i tutaj licznik bije od momentu założenia ROR, przynajmniej ja to tak rozumiem

   Ewa
  • „tutaj licznik bije od momentu założenia ROR, przynajmniej ja to tak rozumiem.”

   A czy jest ktoś tutaj, kto nie „rozumie” tylko wie na pewno jak to jest z tym czasem?

   Mayama
 • Przelew na telefon BLIK
  (Bank udostępni usługę w późniejszym terminie, o czym powiadomi Klientów osobnym komunikatem.)

  7 zł

  Na to pewnie nadziałbym się w blikomanii (w przypadku posiadania konta w CA z działającymi już przelewami na telefon), gdybym nie przeczytał tabeli opłat i prowizji :)

  pytanie Odpowiedz
 • Witam
  Aby otrzymać 200zł za przeniesienie konta to oprócz tego warunku 3 wpływów wynagrodzenia po 3000zł przez 3 miesiące to trzeba spełnić jeszcze jakiś warunek?
  Może trzeba założyć też kartę debetową?

  leszekkpl Odpowiedz
 • Ja w trakcie trwania promocji zamykałem konto i dostałem propozycję, darmowe konto na rok i karta – bezwarunkowo, do tego do wyboru rachunki lub CA Saver, wybrałem CASaver z zaokrągleniem do 10zł, którego nie ma w promocji :), a powiedziałem, że mi zaczęły opłaty przeszkadzać.

  asd Odpowiedz
 • Dzisiaj zakładaliśmy dla żony ‚Konto dla Ciebie’ w placówce, z mojego polecenia i na koniec miła niespodzianka, otrzymaliśmy gadżety reklamowe.
  Żona za założenie konta plastikowy kubek na napoje i brelok (w formie wielościanu) a ja za to że ją przyprowadziłem w nagrodę otrzymałem brelok ;)

  erde Odpowiedz
 • Jak długo czeka się na aktywację konta (tymczasowe hasło i telekod)? Kurier był u mnie w piątek, do dzisiaj żadnego smsa nie otrzymałem.

  pytanie Odpowiedz
 • Umowę podpisałem w czerwcu, dzisiaj wysyłali kartę do konta. Wybrałem CASaver. Czy w czerwcu też muszę zrobić obrót na CASaver aby dostać premię w lipcu, czy dopiero mogę zacząć od lipca?

  Adam33 Odpowiedz
 • Czy na infolinii konsultanci widzą, że konto zostało otwarte z polecenia? Mimo umieszczenia kodu polecającego we wniosku internetowym jak i potwierdzeniu, że otwieram konto z polecenia, gdy oddzwonił do mnie konsultant w celu finalizacji wniosku, teraz dowiaduję się na infolinii, że w systemie nie widać, aby konto zostało otwarte z polecenia. Jakieś kpiny.

  pyrtanie Odpowiedz
 • Czy na infolinii konsultanci widzą, że konto zostało otwarte z polecenia? Mimo umieszczenia kodu polecającego we wniosku internetowym jak i potwierdzeniu, że otwieram konto z polecenia, gdy oddzwonił do mnie konsultant w celu finalizacji wniosku, teraz dowiaduję się na infolinii, że w systemie nie widać, aby konto zostało otwarte z polecenia. Jakieś kpiny.

  pytanie Odpowiedz
  • Na pewno na etapie wprowadzania danych w oddziale widać kod polecającego. Ja sobie zażyczyłem i otrzymałem zrzut ekranu z pieczątką doradcy. Tylko ja byłem w oddziale, bo wtedy jeszcze nie można było skorzystać z 5% za rachunki przez Internet.

   dario
  • Wysłałem jeszcze zapytanie odnośnie otwarcia konta z polecenia za pomocą wewnętrznej poczty banku jednak nie wiem czy to normalne, że wiadomości, które wysłałem nie są nigdzie uwidocznione? W innych bankach mam dostęp do całej korespondencji, a tutaj nie widać wysłanych wiadomości. Na maila nie ma co pisać, bo po 4 dniach dostanę odpowiedź, że bez autoryzacji niczego się nie dowiem. Niby konsultantka z infolinii banku miała oddzwonić do mnie w tej sprawie, ale przez kilka godzin od czasu naszej rozmowy gdyby miała zadzwonić to już by to pewnie zrobiła.

   pytanie
 • Czy jesli zalozylam w tym okresie konto DLA CIEBIE MOVE to moge je przeksztalcic na konto zwykle i skorzystac z promocji?

  Dab Odpowiedz
  • Przed chwilą to przerabiałem i doradca zasugerował bym zmienił pakiet konta, a jednocześnie sam napisał reklamację, by „podłączyli” mnie do promocji (zobaczymy czy faktycznie tak się stanie).
   Mam trochę żalu do poprzedniej placówki, ponieważ pracownik nawet 2 razy pytany (dla pewności) po podpisaniu umowy powiedział, że jestem zapisany do promocji i wszystko jest w porządku.

   deloe
 • W którym momencie deklarowaliście wpływy na konto?? Przy składaniu rozmowy nie było takiego pola, konsultantka też o to nie pytała…

  Mik Odpowiedz
 • W którym momencie deklarowaliście wpływy na konto?? Przy składaniu wniosku nie było takiego pola, konsultantka też o to nie pytała…

  Mik Odpowiedz
 • można to konto otworzyć bezpośrednio w oddziale czy trzeba złożyć wniosek internetowo i wtedy wizyta w banku

  pasikonik119 Odpowiedz
 • Mozna bezpośrednio w oddziale tylko trzeba sobie wszystko przygotowac , czyli np konto w statym banku, nazwe pracodawcy czy ewentualnie kod polecenia

  ewa Odpowiedz
 • Nie ma tego w artykule, ale w regulaminie jest zapis, że polecony warunki musi w tej edycji programu poleceń spełnić przez 3 kolejne miesiące, a z artykułu i jednego komentarza który czytałem to tak jak tylko w jednym miesiącu wystarczył wpływ

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Pisałam o tym w komentarzu, ze trzeba przez 3 miesiące warunki spełnić, złozyłam tez reklamacje . Dostalam odpowiedz ze trzeba przez 3 kolejne miesiace miec spelnione warunki zeby polecony i polecajacy dostali po 50 zl. Wiec czekam do konca lipca, choc niektorzy tu na forum uwazaja ze premie powinni juz dostac po miesiacu bo tak w regulaminie podobno wyczytali.

  ewa Odpowiedz
  • Tak, np. ja tak uważam, już kiedyś pisałem, żebyś przytoczyła zapisy z regulaminu, a nie z odpowiedzi niedouczonych konsultantów…

   abc
  • Zapis z regulaminu:

   „3. Premia dla Poleconego przysługuje w przypadku spełnienia przez Poleconego warunków określonych w punktach 4 i 5 Regulaminu oraz dodatkowo w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o Konto”

   i ze strony banku:
   ” Premia dla Poleconego wynosi 50 PLN netto (62 PLN brutto) i przysługuje, gdy Polecony w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o Konto zapewni Wpływ na Konto (na kwotę min. 500 PLN lub 1 000 PLN w zależności od pakietu Konta) lub dokona transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 PLN. ”

   Czy oni to w trakcie zmienili, bo jest wprost info o 3 miesiącach, a właśnie jak przeglądałem komentarze to też było jakieś wcześniejsze oczekiwanie na premię za polecenie.

   Gruby Rychu
  • Tak jak cytujesz było zawsze w obu programach poleceń, zazwyczaj dostaje się w tym samym miesiącu co premię za przeniesienie konta.
   Sporna kwestia dotyczy POLECAJĄCEGO, czyli naszych kodów, które przekazujemy innym.

   abc
  • W poprzedniej edycji dostałem premię za poleconych po 3-4 miesiącach od wysłania kodu polecenia więc czekajmy cierpliwie ….

   zenek64
 • Poleciłem osobę w maju, która założyła konto a premii za polecenie brak. Wydaje mi się że polecający powinien dostać premię do końca następnego miesiąca od otwarcia konta. Admin czy pisać reklamację czy czekać jeszcze do 3 miesiąca?

  Jaro Odpowiedz
 • jak można złożyć odwołanie do odpowiedzi na reklamacje w tym cudownym banku
  składamy kolejną reklamacje? niestety bank w odpowiedzi nie napisał jak się odwołać…

  Neti Odpowiedz
 • Jak odwołać się od odpowiedzi na reklamację w tym cudownym banku?

  Neti Odpowiedz
  • Składaj kolejną.
   Mi kiedyś mojej pierwszej słusznej w zupełności reklamacji nie uznali, złożyłam kolejny raz, postraszyłam ich UOKIK-iem i uznali :).

   Daniela
 • Wg mnie z regulaminu wynika wprost, że zarówno polecający jak i polecony dostają premię po 3 miesiącach.

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Czy to jest powszechna praktyka, że bank przysyła jeden egzemplarz umowy przez kuriera, który trzeba podpisać a potem odsyła swój??

  JimBeam Odpowiedz
  • Ma to sens: swój egzemplarz będziesz mógł sobie podpisać już po otrzymaniu.

   Michał
 • Podpisywaliście dokument „Potwierdzenie przystąpienia do Promocji”?? Bo ja dostałem umowę i inne dokumenty ale takiego potwierdzenia nie ma….

  Mik Odpowiedz
  • U mnie jest w umowie.
   „PTK 50. Klient oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu promocji Korzyści dla Ciebie – Zwrot za rachunki i go akceptuje.”

   dario
 • Hej, mieliście może problem z doładowaniem konta Revolut kartą od CA? Wcześniej działało a teraz już nie (tylko z tą kartą mam taki problem). Pojawia się pusty ekran z nagłówkiem „Weryfikacja”…

  NullPointerException Odpowiedz
  • Od wczoraj mam tak samo…

   AL
  • ja mam ten problem ze wszystkimi kartami..i nie dojdziesz, o co mu chodzi…bez problemu działa Android Pay.

   abc
  • Mam podobny problem z kartą CA. W zeszłym miesiącu działała. Sprawdziłem kilka innych kart – doładowują bez zarzutu. Czy ktoś już składał reklamację do CA ? Albo wie co się zepsuło..

   fb
  • U mnie też nie można doładować. Karty innych banków działają bez zarzutu…

   sebeksk
  • Od 01 lipca CA wprowadziło 3D-secure zatem według mnie to jest winne, że transakcje nie przechodzą (szczególnie, że na etapie weryfikacji się zwiesza).
   Skontaktuję się z nimi i dam znać co i jak.

   deloe
  • Transakcje naprawione. Jeżeli nie zadziała poprawnie, to usuńcie kartę, wylogujcie się z Revolut, zalogujcie ponownie, a następnie dodajcie kartę.
   https://imgur.com/H55zc4x.png

   deloe
 • Taka ciekawostka. Wyjmuję ze skrzynki dwie koperty. W jednej karta, w drugiej PIN. Zapominam o uruchomieniu karty w systemie i … normalnie robię zakupy z użyciem PIN. Potem drugie zbliżeniowo. Loguję się, nie widzę żadnych transakcji a przecież ta z PINem powinna być przynajmniej w blokadach. Uruchamiam kartę ale nie aktywuję. Tak z ciekawości. Robię kolejne zakupy, transakcje są rozliczane a karta dalej „nieaktywowana” i co ciekawe nie ma opcji aktywacji. Nowoczesność i bezpieczeństwo…

  dario Odpowiedz
 • Zmiana PINu w tym marmurku to tylko w ATM ? W TOiP nie ma opłaty za zmianę PINu czyli jeśli ktoś mógłby potwierdzić jest za 0 zł ?
  Na pytania w bankowości na odpowiedź od konsultantów czeka się w CA ponad tydzień, więc wolę tu zapytać – będzie szybciej i pewnie bardziej wiarygodnie :)

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Założyłem konto na początku czerwca korzystając z kodu poleceń od Michała, kiedy bank wypłaca 50 PLN z polecenia? Do końca lipca? Wpływ zapewniony, nawet spory obrót zrobiłem choć jak dziś czytam pomiędzy wpływ i obrót jest tam wyraz LUB.

  traviz Odpowiedz
 • Pytanie: Zdecydowałam się na przeniesienie konta z ING. Obecnie tam mam pieniądze na bonusowym koncie oszczędnościowym, na saverze, na bieżącym… Czy sczyścić to konto samodzielnie? W którym momencie? Poradzicie?

  Edyta Odpowiedz
 • Dziś żona podczas podpisywania umowy nie była zorientowana, kurier również nie za bardzo ogarniał co trzeba podpisać i żona nie wypełniła deklaracji stałego wpływu na konto.
  Jakie mamy teraz możliwości skoro umowa jest już podpisana i wysłana do banku? Czy jest możliwość dosłania tej deklaracji mailowo żeby na pewno móc skorzystać z promocji CA saver? Czy podpisanie tej deklaracji jest niezbędne w momencie podpisywania umowy czy można później? Nie wiem jak rozumieć regulamin w tej kwestii

  Grzegorz Odpowiedz
  • Przecież z CAsaver ta deklaracja nie jest do niczego potrzebna.

   hasz
  • Deklaracja stałych wpływów jest wymagana. Nie jest wymagana deklaracja wpływu wynwgrifdniwm to nie to samo

   Grzegorz
 • Czy ktoś zorientowany mógłby podpowiedzieć które deklaracje są w końcu wymagane przy promocji CAsaver 50%?

  Pkt 4 ppkt 3 regulaminu wskazuje ze „wymagane jest zadeklarowanie stałych Wpływów na konto przez okres wymagany dla wybranej premii”.

  Czy w związku z tym musi być wypełniona ta deklaracja przy podpisywaniu umowy czy nie? Jaką kwotę wskazywaliście w tej deklaracji?

  Grzegorz Odpowiedz
 • Do promocji CAsaver,mógłby ktoś wkleić deklarację stałych wpływów bo interesuję mnie czy jest to równoznaczne z wysyłką do firmy w której pracujemy.Bo nie jest to dla mnie do końca jasne.Z góry dzięki za info

  Dark Odpowiedz
  • podbijam ;) bo też mnie to interesuje

   Aero
  • Mi doradca w oddziale powiedział, że muszę tę deklarację podpisać przy czym on z tym nic nie robi, tzn. nigdzie nie wysyła. To jest z punktu prawnego chory dokument, bo deklarujesz wpływ ale nigdzie nie jest napisane co by było gdybyś nic nie wpłacił. Jedynie wypadasz z promocji.

   dario
 • Ja akurat papiery podpisywałem w placówce (wybrałem CAsaver), i nie pamiętam, czy w stosie papierów było to zobowiązanie wpływów, ale na podstawie doświadczeń z ich bardzo swobodnego pisania/traktowania regulaminów, daję znikomą szansę, żeby to miało znaczenie. Ja poczekam do początku sierpnia, i jeśli nie będzie wpływu 25zł, to wtedy będę reklamował.

  iks Odpowiedz
 • Rozumiem, że jak nie mam konta w innym banku, które mógłbym/chciałbym zamknąć, to z bonusu za wpływy nie skorzystam?

  Łukasz Odpowiedz
  • W tej promocji masz do wyboru trzy bonusy. Tylko jeden z nich dotyczy zamknięcia konta. CASaver albo bonus za rachunki tego nie wymagają :)

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy