Do 350 zł za założenie nowego Konta dla Ciebie od Credit Agricole (i 3% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym!)

Trwa do 31.07.2018

Z początkiem miesiąca Credit Agricole całkowicie zmienił swoją ofertę. Ze sprzedaży wycofane zostały stare konta, które zastąpiło nowe – Konto dla Ciebie. Już na pierwszy rzut oka rachunek ten prezentuje się bardzo dobrze. Dodatkowo bank, uwielbiany przez nas za bardzo dobre promocje na start, zaprezentował nowe oferty promocyjne. Do zgarnięcia mamy 200 zł za przeniesienie konta, 300 zł zwrotu za rachunki lub 50% premii dla oszczędzających na CAsaver. Ale to nie wszystko! Osoby oszczędzające mają do zgarnięcia 3% na koncie oszczędnościowym „na start” – i to nie dla „drobnych”, ale dla kwoty maksymalnej aż 100 000 zł! Czyżby szykował się nowy hit?

350 zł za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole

Nowe Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Uważni czytelnicy bloga z pewnością zauważyły, że wielokrotnie chwaliłem rozwiązania banków, które są fair w stosunku do klienta. Właśnie za takie rozwiązanie uważam zwolnienie z opłaty za konto i kartę po wykonaniu transakcji kartą na dowolną kwotę oraz wpływ niewielkiej kwoty na konto. I właśnie na takie warunki postawił Credit Agricole tworząc swoje nowe Konto dla Ciebie. Prowadzenie konta może nas kosztować 7 zł, jednak wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie oraz wykonanie 1 transakcji bezgotówkowej zwalnia z tej opłaty. Warto tu podkreślić, że wpływ nie musi być wynagrodzeniem – może to być nasz przelew własny z konta w innym banku. Identycznie jest z transakcją bezgotówkową – wystarczy wydać dosłownie kilka złotych w sklepie czy internecie, a warunek będzie spełniony.

Credit Agricole zapowiedział również, że chce być bardziej przyjazny „millenialsom”, czyli osobom młodym (m.in. z tego powodu kampania wizerunkowa z Dawidem Podsiadło). A co lubią młodzi? Nowoczesne rozwiązania. I właśnie z tego powodu do oferty banku trafił BLIK, czyli Polski Standard Płatności. Choć ciągle przegrywa on z płatnościami kartą debetową wydaną do rachunku, to ilość transakcji BLIKiem w naszym kraju dynamicznie rośnie. A że wiele podmiotów lubi premiować korzystanie z BLIKa, to pewnie prędzej czy później na BLIKu zarobimy :)

Wracając jednak do nowej oferty banku – warunki korzystania z karty debetowej wydanej do Konta dla Ciebie są niemal identyczne, jak samego konta. Plastik może nas kosztować aż 9 zł miesięcznie, jednak 1000 zł wpływu i jedna płatność kartą/BLIKiem zwalniają z opłaty. Identycznie jest zresztą wypłatami z bankomatów w kraju – płacisz albo 5 zł albo nic, jeśli w poprzednim miesiącu warunki zostały spełnione (bank zawsze patrzy na miesiąc wstecz). I takie rozwiązania nazywam fair – choć opłata jest wysoka, to bardzo łatwo się jej pozbyć. A płacą zapominalscy.

Korzyści dla Ciebie

A co bank przygotował w ofercie na start? Po pierwsze bardzo krótki okres karencji. Z promocji „Korzyści dla Ciebie” mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w CA w dniu jej startu. Z drugiej strony zapis regulaminu wydaje się wykluczać jedynie osoby, które… wypowiedziały umowę o konto w trakcie trwania promocji (10.04 – 31.07.2018). Zresztą sami zobaczcie:

Z Promocji nie może skorzystać klient, który w okresie trwania Promocji był już Posiadaczem konta indywidualnego, którego umowę wypowiedział w tym okresie.

Niezależnie jednak od interpretacji jedno jest pewne – nowi klienci są jak najbardziej mile widziani :)

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o konto i podpiszemy umowę o Konto dla Ciebie do końca lipca. Oprócz tego przy okazji finalizacji umowy będziemy musieli zadeklarować stałe wpływy na konto przez okres wybranej promocji oraz podpisać Zlecenie przekazywania środków.

Co to za dokumenty? Zgodnie z regulaminem w pierwszym z nich określamy ile pieniędzy będzie co miesiąc wpływało na konto. Na szczęście nie ma tu znaczenia, czy będą to środki tytułem wynagrodzenia czy nasze prywatne oszczędności przelewane z konta w innym banku lub wpłacane gotówkowo. Oznacza to, że suma wszystkich wpływów w danym miesiącu (z wykluczeniem przelewów z rachunków własnych w Credit Agricole) będzie zaliczana.

Drugi dokument, czyli Zlecenie przekazywania środków, jest… w zasadzie do niczego niepotrzebny. Regulamin promocji wymaga jedynie jego podpisania, ale nigdzie więcej o nim nie wspomina. Ba, nie ma nawet definicji tego zlecenia, choć łatwo się domyślić o co w nim chodzi. Z doświadczenia z poprzednich promocji Credit Agricole mogę wnioskować, że jest to zlecenie, w którym prosimy naszego pracodawcę o przeniesienie wynagrodzenia na nowo-otwarte konto w Credit Agricole. Czy zlecenie to jest do czegoś potrzebne? To zależy.

Promocja „Korzyści dla Ciebie” jest bowiem podzielona na trzy części (korzyści). Niestety nie możemy skorzystać z każdej z nich, ale tylko z jednej – wybranej.

200 zł za przeniesienie konta

Pierwsza z korzyści to oferta znana z poprzednich promocji Credit Agricole, czyli 100 zł lub 200 zł premii za przeniesienie swojego konta w innym banku do Credit Agricole. W tej (i tylko tej) korzyści do spełnienia warunków teoretycznie potrzebne jest przeniesienie swojego wynagrodzenia. Dlaczego? Podczas finalizowania umowy o Konto dla Ciebie konieczne będzie złożenie wniosku o przeniesienie (zamknięcie) konta w poprzednim banku. Zgodnie z regulaminem we wniosku tym mamy podać nazwę i adres instytucji przekazującej nam wynagrodzenie. A, zgodnie z definicją, wynagrodzenie to:

środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów

Na szczęście na tym koniec – same wpływy mogą być już przelewem własnym z konta w innym banku. I tak premię (100 zł) otrzymamy wtedy, kiedy na konto będzie wpływało minimum 1000 zł przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe. Jeśli wpływy będą wyższe, niż 3000 zł, to nagroda wyniesie 200 zł.

Na szczęście zamiast przenosin konta wybrać możemy wybrać jedną z dwóch innych korzyści.

300 zł zwrotu za rachunki

Pierwsza to 5% zwrotu od płatności rachunków za media. Do zyskania mamy maksymalnie 300 zł w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do promocji. A jakie warunki należy spełnić?

Przed pierwszą realizacją danej płatności powinniśmy zarejestrować potwierdzenie płatności na dedykowanej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Credit Agricole chce bowiem sprawdzić, czy dana płatność faktycznie będzie zapłatą za media, czyli za jedną z następujących usług związaną z dostarczaniem:

 • gazu,
 • energii elektrycznej,
 • wody bieżącej (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
 • telewizji kablowej lub satelitarnej,
 • dostępu do Internetu,
 • telefonu komórkowego,
 • telefonu stacjonarnego

Na koniec dodam, że premia za dany miesiąc zostanie naliczona pod warunkiem, że na konto wpłynie co najmniej 1000 zł. A ponieważ jest to jeden z warunków wymaganych do zwolnienia z opłat, to nie powinno nam to sprawić żadnego problemu.

Czy warto skorzystać z tej korzyści? Teoretycznie może się wydawać, że ciężko będzie osiągnąć maksymalny zwrot. Z drugiej strony pamiętajmy, że pewne zaliczki za media możemy spokojnie nadpłacić/zapłacić na kilka miesięcy do przodu. Wszystko więc zależy od tego ile faktycznie jesteśmy w stanie wydać przez rok.

300 zł w formie zaokrągleń CAsaver

Trzecia korzyść dla wielu osób może być najłatwiejszą ze wszystkich. Credit Agricole chce nam zwrócić maksymalnie 25 zł miesięcznie (czyli 300 zł w ciągu 12 miesięcy) dokładając 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver.

O co chodzi? Usługa CAsaver polega na zaokrąglaniu transakcji kartą do pełnych kwot – maksymalnie do wielokrotności 5 zł. Płacąc więc np. 6 zł za kawę z naszego konta zostanie pobrane 10 zł: 6 zł w formie płatności kartą, a 4 zł przekazane na konto oszczędnościowe CAsaver. W ten sposób Credit Agricole zachęca do oszczędzania, którego „nie widać”. A w ramach promocji dorzuca od siebie dodatkowe 50%. W naszym przypadku będzie to 2 zł.

Łatwo zauważyć, że przy dobrych wiatrach maksymalną premie zyskamy już za 10-12 płatności kartą miesięcznie. Wystarczy nieco pogłówkować i dokonywać transakcji nieco przekraczających wielokrotność 5 zł. Tankujesz paliwo? To nie za 100 zł, tylko za 100,01 zł. Kupujesz coś w sklepie z kasą samoobsługową? Jedną transakcję zrób na nieco ponad 5/10/15 zł, a w drugiej zapłać za resztę. O kupowaniu bułki za (mniej niż?) 1 zł w piekarni czy markecie, jak robili uczestnicy starych promocji, nawet nie wspominam ;)

Ale aby nie było tak łatwo bank wprowadza pewien warunek. Oprócz standardowego wpływu 1000 zł (jak w przypadku innych korzyści) musimy również wydać karta minimum 300 zł w danym miesiącu. Inaczej premia nie zostanie naliczona. Z tego też względu nadmierne kombinowanie może nie mieć sensu – po prostu pamiętajmy, aby starać się celować w odpowiednie kwoty. Miejsce transakcji (i kod MCC) nie mają tu również znaczenia.

Premia za każdą z korzyści będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Szczegóły promocji w regulaminie.

50 zł w programie poleceń

Nawet 300 zł na start to jednak nie wszystko. Credit Agricole reaktywował swój program poleceń, dzięki któremu obecni klienci banku mogą polecać konto osobiste nowym klientom, przez co obie strony mogą zgarnąć po 50 zł. Jak skorzystać z II edycji Programu Poleceń?

W przypadku obecnych klientów banku wymagane jest posiadanie konta w Credit Agricole oraz wygenerowanie swojego kodu polecającego na specjalnej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej.

A jakie warunki musi spełnić nowy klient, aby zgarnąć swoją premię? Po pierwsze powinien on podać kod polecający obecnego klienta banku w trakcie składania wniosku o konto. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgód (marketingowej i na informacje handlowe) oraz zawarcie umowy o konto w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku. Co ważne – w przypadku programu poleceń nowy klient to osoba, która nie posiadała konta w Credit Agricole w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy (i to nie jest literówka – przynajmniej nie moja :)).

Po otwarciu rachunku polecany (nowy klient) powinien jeszcze zapewnić wpływy min. 1000 zł na konto (lub 500 zł w przypadku Konta Dla Ciebie MOVE!) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

I to tyle! Premia za polecenie zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Pamiętajmy, że maksymalna wysokość premii za polecenie to 500 zł netto. Oznacza to, że osoba polecająca może zgarnąć maksymalnie 10 premii za polecenie.

Oczywiście po założeniu konta również możemy przystąpić do programu poleceń i podać swój kod dalej. W ten sposób z 350 zł może się zrobić jeszcze więcej :)

Zarabiaj z LiveSmarter!

W związku z tym, że wszyscy mogą zyskać na korzystaniu ze swoich poleceń, wznawiam popularną „zabawę”, którą zapoczątkowałem na blogu kilka miesięcy temu. Każdy obecny klient Credit Agricole może zostawić swój kod polecający na specjalnej stronie. Nowi klienci mogą natomiast wysyłać prośby o kod za pomocą osobnego formularza. W ten sposób będę się starał łączyć ze sobą polecających i polecanych w pary – tak, aby wszyscy zyskali jak najwięcej :)

Od razu zaznaczę, że ze względu na restart programu poleceń stare kody nie będą brane pod uwagę. Proszę o zgłaszanie się od nowa. Na prośby o kod będę odpowiadał do 48 godzin.

3% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł

Premia na start i premia za polecenie to jednak nie wszystko. Do zgarnięcia jest jeszcze 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 100 000 zł. Jak je zdobyć?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy Rachunków Oszczędzam otwartych od 10.04.2018, przy czym wykluczeni są z niej posiadacze kont w Credit Agricole przed tą datą.

Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta i dotyczy jedynie pierwszego Rachunku Oszczędzam. Na kolejnych zarobimy już standardowo.

Co ciekawe kapitalizacja odsetek na rachunku jest dość nietypowa – bank dopisuje zarobione pieniądze co kwartał.

Środki z Rachunku Oszczędzam możemy wycofać bezpłatnie raz w miesiącu. Za kolejną wypłatę zapłacimy 10 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam dzisiaj złożyłem wniosek o przeniesienie konta z WBK ale konto tam miałem otwierane wideoweryfikacją. Czy w takiej sytuacji muszę iść do oddziału i złożyć podpis żeby później nie było problemów ?

  Marioo Odpowiedz
 • Tak, najlepiej zlozyc podpis i bedzie z glowy

  ewa Odpowiedz
 • Witam, chciałbym zapytać o 5% za rachunki.
  Czy chodzi o przelewy, czy tylko płatności kartą.
  Czy można nadpłacać. Np 1000 zł za prąd, 1000 zł za komórkę, itd.?

  Filonski Odpowiedz
  • Jeszcze jedno pytanie odnośnie 5% za rachunki? czy mogę zgłosić do promocję fakturę za czynsz zawierający opłatę za wodę?

   Filonski
  • Tylko przelewy na rachunki zgłoszone wcześniej przez specjalny formularz lub w oddziale. Pokazujesz lub przesyłasz przykładowa fakturę. Karty płatnicze nie. Gdy masz już zaakceptowany numer rachunku, możesz sobie robić na niego przelewy na kwoty jakie chcesz, więc możesz nadpłacać. Czynsz zawierający opłatę za wodę wchodzi do kategorii „opłata za wodę”, a więc tak.

   abba
  • Super. Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź!

   Filonski
 • Proszę o wysłanie kodu polecającego do otwarcia konta w CA.

  heniek131 Odpowiedz
  • Proszę o przeczytanie jak go uzyskać i postąpienie według instrukcji. Zajmuje to mniej więcej tyle, co napisanie komentarza :)

   Michał
 • Czy ktos juz dostal 50 zl za polecenie kogos w kwietniu?

  ewa Odpowiedz
 • Mogę już zrobić wpływ w miesiącu podpisania umowu(dzisiaj) do premii 200zl?

  Marioo Odpowiedz
 • Pytanie: gdzie jest lista banków, z których można przenieść konto w promocji? Chodzi konkretnie o orange finanse.

  Niki Odpowiedz
 • Mam pytanie, czy można jakoś sprawdzić czy ktoś skorzystal z mojego kodu polecającego podanego adminowi?

  RAREK_WYJADACZ Odpowiedz
  • jedynym potwierdzeniem skorzystania z kodu jest przelew na konto w kolejnym miesiącu…

   abc
 • Uwaga. Może ktoś mi pomoże. Mam kartę z CA i kiedy płacę zbliżeniowo nie pobiera mi kasy z konta. Nie jest też w zablokowanych środkach jak to ma miejsce podczas płacenia z wykorzystaniem PINu. Trzy płatności zrobione w różnych sklepach. Płatności zaakceptowane. Paragon i potwierdzenie dostaję. Kasy z konta nie pobiera. Ktoś wiec o co chodzi?

  Damian Odpowiedz
  • Pewnie ta karta dla małych płatności działa w trybie offline, choć to się ostatnio rzadko zdarza (a szczególnie na debetówkach), w takim trybie terminal nie łączy się z bankiem by autoryzować transakcję (sprawdzić saldo); transakcje mogą się pojawić dopiero po kilku dniach. Zaletą tego rozwiązania jest szybkość i pewność działania, nawet na dziwnych wolnych terminalach płatność przechodzi natychmiastowo, wadą — ryzyko wejścia w debet (dlatego właśnie tak działają najczęściej kredytówki, gdyż tu z założenia bank daje klientowi kredyt).

   Don Quijote de la Mancha
  • Wejdź w Konta, wskaż konto a potem po lewej wybierz Blokady. Tam przez ok. 2 dni wiszą kwoty nim zostaną rozliczone i pojawią się w historii.

   abba
  • Niektore banki specjalnie wylaczaja autoryzacje przy platnosciach zblizeniowych (do 50 zl) zeby taka platnosc byla szybsza. Zabawa z wchodzeniem w debet zacznie sie jak za rok wejda platnosci zblizeniowe do 100 zl bez pinu

   aaaa
  • Tak jak pisałem nie mam żadnych blokad. W tym samym sklepie płacę z PINem i od razu jest blokada i sms o zapłacie i zbliżeniowo – tu nie ma blokady ani smsa.

   Damian
  • Miałam tak z Kartą Visa w WBK. Płatności zostały zaksięgowane dopiero po około tygodniu, a wcześniej nie widniały w środkach zablokowanych. Były to transakcje na małe kwoty (za bułki, żeby spełnić warunki bezpłatności karty).

   Mari
  • to kup bulke w lidlu, ich terminale ignoruja tryb offline ustawiony na kartach i wszystko masz pobierane od razu z konta

   aaaa
 • Ponawiam pytanie o listę banków, może ktoś widzial?

  Niki Odpowiedz
 • Próbował ktoś wysłać fakturę za Netflix’a? :) Niestety nie mam innej TV niż internetowa :)

  traviz Odpowiedz
 • Odnośnie 5% za rachunki: Czy to muszą być rachunki na moje nazwisko czy zgłoszone przeze mnie? Obecnie płacę rachunki żony, teściów i … 1 mój. Moje płaci kto inny.
  Co w takiej sytuacji. Czy to przejdzie?

  janm Odpowiedz
  • Twoje rachunki lub na adres jaki masz w banku.

   Andy
  • Tylko na adres jaki masz w Banku, może być na inną osobę. Rachunek na mnie, ale na inny adres nie przeszedł.

   Pol
  • @ Pol no i tu chyba zależy od placówki/pracownika- u mnie przeszły na żonę ale z innym adresem

   gregoopl
 • a propos 3% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł- ktoś wie ile czasu od otwarcie zwykłego rachunku mam na otwarcie konta oszczędnościowego aby skorzystać z owych 3%?

  gregoopl Odpowiedz
  • dowiedziałem się w banku- nawet jeśli rachunek oszczędnościowy otworzy się później, wyższe oprocentowanie obowiązuje 4 mc-e od otwarcia rachunku osobistego, nie oszczędnościowego

   gregoopl
 • a propos 300 zł zwrotu za rachunki- czy w mcu otwarcia konta można korzystać już ze zwrotu czy dopiero w kolejnym mcu? (warunek wpływu 1000 pln)

  gregoopl Odpowiedz
 • @gregpoopl
  Na skorzystanie z oferty powitalnej w CA, w tym także z lokaty powitalnej oprocentowanej 3%, masz 6 miesięcy od czasu założenia rachunku.

  Waldemar Odpowiedz
  • Waldemar, Lokata Powitalna to jedno a KO w ofercie specjalnej Na Start to inna promocja. Lokata jest chyba na 60dni i 2.9% a Gregpool pytał o KO oprocentowane na 3% przez 4 m-ce i tutaj licznik bije od momentu założenia ROR, przynajmniej ja to tak rozumiem

   Ewa
  • „tutaj licznik bije od momentu założenia ROR, przynajmniej ja to tak rozumiem.”

   A czy jest ktoś tutaj, kto nie „rozumie” tylko wie na pewno jak to jest z tym czasem?

   Mayama
 • Przelew na telefon BLIK
  (Bank udostępni usługę w późniejszym terminie, o czym powiadomi Klientów osobnym komunikatem.)

  7 zł

  Na to pewnie nadziałbym się w blikomanii (w przypadku posiadania konta w CA z działającymi już przelewami na telefon), gdybym nie przeczytał tabeli opłat i prowizji :)

  pytanie Odpowiedz
 • Witam
  Aby otrzymać 200zł za przeniesienie konta to oprócz tego warunku 3 wpływów wynagrodzenia po 3000zł przez 3 miesiące to trzeba spełnić jeszcze jakiś warunek?
  Może trzeba założyć też kartę debetową?

  leszekkpl Odpowiedz
 • Ja w trakcie trwania promocji zamykałem konto i dostałem propozycję, darmowe konto na rok i karta – bezwarunkowo, do tego do wyboru rachunki lub CA Saver, wybrałem CASaver z zaokrągleniem do 10zł, którego nie ma w promocji :), a powiedziałem, że mi zaczęły opłaty przeszkadzać.

  asd Odpowiedz
 • Dzisiaj zakładaliśmy dla żony ‚Konto dla Ciebie’ w placówce, z mojego polecenia i na koniec miła niespodzianka, otrzymaliśmy gadżety reklamowe.
  Żona za założenie konta plastikowy kubek na napoje i brelok (w formie wielościanu) a ja za to że ją przyprowadziłem w nagrodę otrzymałem brelok ;)

  erde Odpowiedz
 • Jak długo czeka się na aktywację konta (tymczasowe hasło i telekod)? Kurier był u mnie w piątek, do dzisiaj żadnego smsa nie otrzymałem.

  pytanie Odpowiedz
 • Umowę podpisałem w czerwcu, dzisiaj wysyłali kartę do konta. Wybrałem CASaver. Czy w czerwcu też muszę zrobić obrót na CASaver aby dostać premię w lipcu, czy dopiero mogę zacząć od lipca?

  Adam33 Odpowiedz
 • Czy na infolinii konsultanci widzą, że konto zostało otwarte z polecenia? Mimo umieszczenia kodu polecającego we wniosku internetowym jak i potwierdzeniu, że otwieram konto z polecenia, gdy oddzwonił do mnie konsultant w celu finalizacji wniosku, teraz dowiaduję się na infolinii, że w systemie nie widać, aby konto zostało otwarte z polecenia. Jakieś kpiny.

  pyrtanie Odpowiedz
 • Czy na infolinii konsultanci widzą, że konto zostało otwarte z polecenia? Mimo umieszczenia kodu polecającego we wniosku internetowym jak i potwierdzeniu, że otwieram konto z polecenia, gdy oddzwonił do mnie konsultant w celu finalizacji wniosku, teraz dowiaduję się na infolinii, że w systemie nie widać, aby konto zostało otwarte z polecenia. Jakieś kpiny.

  pytanie Odpowiedz
  • Na pewno na etapie wprowadzania danych w oddziale widać kod polecającego. Ja sobie zażyczyłem i otrzymałem zrzut ekranu z pieczątką doradcy. Tylko ja byłem w oddziale, bo wtedy jeszcze nie można było skorzystać z 5% za rachunki przez Internet.

   dario
  • Wysłałem jeszcze zapytanie odnośnie otwarcia konta z polecenia za pomocą wewnętrznej poczty banku jednak nie wiem czy to normalne, że wiadomości, które wysłałem nie są nigdzie uwidocznione? W innych bankach mam dostęp do całej korespondencji, a tutaj nie widać wysłanych wiadomości. Na maila nie ma co pisać, bo po 4 dniach dostanę odpowiedź, że bez autoryzacji niczego się nie dowiem. Niby konsultantka z infolinii banku miała oddzwonić do mnie w tej sprawie, ale przez kilka godzin od czasu naszej rozmowy gdyby miała zadzwonić to już by to pewnie zrobiła.

   pytanie
 • Czy jesli zalozylam w tym okresie konto DLA CIEBIE MOVE to moge je przeksztalcic na konto zwykle i skorzystac z promocji?

  Dab Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy