2,7% do 100 000 zł na 3 miesiące na Koncie Mocno Oszczędnościowym Alior Banku

Zostały 4 dni

Wystartowała 6 edycja promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mocno Oszczędnościowy Alior Banku. Zarówno nowi, jak i obecni klienci banku będą znów mogli zgarnąć 2,7% w skali roku dla kwoty nawet 100 000 zł.

2,7% za założenie konta Mocno Oszczędnościowego Alior Banku do 100 000 zł na 3 miesiące
Zasady promocji są niemal identyczne, jak w poprzednich edycjach. Tym razem bank postanowił jedynie skrócić czas trwania promocyjnego oprocentowania. 2,7% będzie nas obowiązywało przez 3 miesiące od wpłaty pierwszych nowych środków, czyli nadwyżki nad nasze saldo w Alior Banku w dniu 8.03.2019.

Oprócz tego warunki się nie zmienił: promocyjne oprocentowanie dotyczy środków do maksymalnie 100 000 zł, a czas trwania promocji to 13.03 – 24.04.2019. To w tym okresie możemy przystąpić do oferty i aktywować wysokie oprocentowanie wpłacając nowe środki. Nie ma znaczenia, czy jesteśmy nowym klientem banku, czy obecnym.

Co z osobami, które korzystają już z poprzedniej edycji promocji? Dopiero po jej zakończeniu powinni móc dalej zarabiać 2,7% (o ile spełnili warunek nowych środków).

W Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego Uczestnik Promocji nie może przystąpić do innej edycji Promocji.

Na koniec przypomnę, że Konto Mocno Oszczędnościowe nie wymaga posiadania konta osobistego. Oznacza to, że możemy zawnioskować jedynie o rachunek oszczędnościowym i nie przejmować się innymi kontami. Jeśli mamy już dostęp do bankowości internetowej Alior Banku, to o konto możemy wnioskować po zalogowaniu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dobrze rozumiem ? jeśli jestem jeszcze w poprzedniej promocji, ale wypłaciłam pieniądze i na dzień 8.III miałam zero – to po zakończeniu poprzedniej promocji (powiedzmy, że na dniach wrócę z oszczędnościami) będę mogła skorzystać z obecnej 6 edycji promocji ? Czy coś muszę zrobić, żeby uruchomić tę 6. promocję w takim wypadku ? Dopłacić złotówkę ? wyczyścić konto po skończeniu poprzedniej i wrócić z całością już w nowej promocji ?
  Nie dawno otworzyłam te konto – proszę o opinię bardziej doświadczonych.

  Be@ Odpowiedz
  • Na to wygląda, choć tego nie sprawdzałem. Zgodnie z regulaminem:

   Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego – okres naliczania promocyjnego oprocentowania, liczony od dnia pierwszej wpłaty na Konto, która zostanie zakwalifikowana jako Nowe środki w Okresie trwania Promocji, określony w Tabeli Oprocentowania,

   Czyli to okres, kiedy masz podwyższone oprocentowanie. Natomiast:

   W Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego Uczestnik Promocji nie może przystąpić do innej edycji Promocji.

   Co oznacza, że po zakończeniu twojego indywidualnego okresu powinnaś móc wskoczyć w kolejną promocję. Tyle w teorii, w praktyce najlepiej jakby ktoś to potwierdził. A kiedy kończy ci się twoje oprocentowanie? Idealnie, jakby był to koniec miesiąca – tak, aby wrzucić środki na 2-3 dni i zobaczyć czy naliczą dobrze oprocentowanie.

   Michał
  • Dzięki. Sprawdziłam i nie w ogóle nie łapię się na tę promocję ;-)

   Nadal aktualne pozostaje pytanie w jaki sposób aktywuje się nową promocję :
   A). sama się aktywuje (podobnie jak w Mill)
   B). trzeba zrobić minimalny ruch na KO, czyli np. dolać do niego 1zł już po zakończeniu starej promocji
   C). trzeba wylać i z powrotem wlać całą kwotę.

   Be@
  • B, z tym, że musi to być kwota ponad stare środki z dnia bazowego (chyba, że ciągle mamy tamtą kwotę na innych rachunkach, to może być dowolna ponad tamto).

   pws
  • @pws – nie zrozumiałeś pytania, to że trzeba wypłacić środki przed dniem badania salda to rzecz oczywista, tak było i jest w wielu bankach (m.in. BGŻ Optlima). Mnie chodzi o aktywację nowej promocji na koncie.

   Be@
  • @Be@, to Ty nie zrozumiałaś chyba mojej odpowiedzi. Właśnie Ci napisałem jak aktywować promocję, nic tam nie ma o wypłacie środków, bo to całkiem osobna kwestia.

   pws
  • czyli odpowiedź: B).
   tak ?

   Be@
  • No napisałem wyraźnie „B” plus jeszcze dodałem uzupełnienie, że nie wystarczy czasami jakikolwiek przelew.

   pws
 • No i niestety pogorszyli ofertę skracając o ten 1 miesiąc. Ciekawe dlaczego i czy od teraz to już nowa tendencja na przyszłość…

  pws Odpowiedz
  • To nowa mowa na rynku, w której (moim zdaniem) chodzi o dodatkowe skomplikowanie oferty – tak, aby klient się pogubił i nie wiedział czy ma już/jeszcze te 2,7%, czy nie. Będzie pewnie więcej, krótszych ofert – właśnie z tego względu.

   Michał
  • Autorze, pod artykulem o promocji credit agricole napisales niedawno:
   „na marzec szykowana jest duża promocja z lepszą premią (choć nie powinienem pisać o tym do końca otwarcie – ale w obecnej sytuacji chyba nie mam wyjścia)”
   Juz prawie polowa marca – cos wiecej wiadomo?

   Piatekolouwozu
  • Jeszcze ok. tydzień

   Michał
 • Łaskawcy. Porąbane te niby promocje z zasadzkami. 2,7% przy praktyce że bank pożycza klientom nie potrzebującym pieniędzy na minimum 16%.
  To kto kogo powinien pod nogi podejmować?
  A nie jeszcze usiłować robić w bambuko.

  Bufon Odpowiedz
 • radze omijac z daleka ten nibybank, same z nim porblemy

  adas Odpowiedz
 • Mam takie coś:
  „Łączne saldo początkowe na dzień na 18.01.2019”
  Tzn że poprzednią promocję mam minimum do 18.05? (jako że wcześniejsze były na 4 mies)

  mms1994 Odpowiedz
 • Z jakich banków można założyć to konto przelewem weryfikacyjnym? Uda się z Credit Agricole?

  Ew@ Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy