Konto Select, czyli 200 zł na start, darmowe e-konsultacje lekarskie i status klienta VIP w Santander Bank Polska

Trwa do 31.08.2020

Kilka dni temu Santander Bank Polska ruszył z promocją swoich rachunków osobistych. W zamian za założenie jednego z nich możemy zgarnąć nawet 200 zł premii. I choć większość z nas „z automatu” wybierze najprostszy z rachunków (Konto Jakie Chcę), to warto zastanowić się, czy w tym przypadku nie warto skorzystać z Konta Select – czyli rachunku kierowanego do osób zamożnych. Okazuje się bowiem, że z rachunku możemy korzystać zupełnie za darmo po spełnieniu relatywnie prostego warunku, a w ramach pakietu benefitów otrzymujemy na przykład bezpłatne e-konsultacje lekarskie, bezpłatny rachunek maklerski VIP czy osobną obsługę dla klientów premium.

Konto Select w Santander Bank Polska

Ile kosztuje Konto Select?

Konto Select domyślnie kosztuje 30 zł miesięcznie. To dużo, jednak opłaty możemy się pozbyć w bardzo prosty sposób – zapewniając wpływ w danym miesiącu na Konto Select w wysokości min. 10 000 zł. Co to oznacza? Jeśli tylko mamy tego typu oszczędności to wystarczy, że przelejemy je do banku raz na miesiąc (nawet na chwilę) i nie płacimy za obsługę konta. A dzięki temu zyskujemy sporo korzyści.

Jakich? Na przykład braku opłat za pozostałe (podstawowe) czynności. Oznacza to, że nic nie płacimy za comiesięczną obsługę karty debetowej, wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą czy przelewy. Zresztą te ostatnie możemy wykonywać za darmo nie tylko w sposób tradycyjny, ale również jako przelewy natychmiastowe. Bez limitów :)

Jedyne, na co warto zwrócić uwagę, to opłata za wznowienie karty debetowej – bank pobiera 15 zł co dwa lata (o ile ciągle jesteśmy posiadaczem danej karty).

Darmowe e-konsultacje lekarskie

Co jeszcze daje nam Konto Select? W ramach promocji do wszystkich rachunków Select założonych przez stronę internetową lub u mobilnego doradcy (poza oddziałem) dokładana jest możliwość bezpłatnego korzystania z e-konsultacji medycznych w Telemedi.co – aż do 31.01.2021. Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych banku, bo inaczej z dostępu nici.

Biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach wybieramy się do lekarzy raczej niechętnie, to powyższe rozwiązanie może być strzałem w dziesiątkę. Sam miałem okazję korzystać z tej usługi dwukrotnie w ostatnich miesiącach i byłem zadowolony – do drobnych problemów (np. skierowanie, recepta) nadaje się idealnie.

Promocja z bezpłatnym dostępem do Telemedi ograniczona jest do 500 pierwszych uczestników. Informacja o ew. wyczerpaniu puli zostanie opublikowana na stronie promocji. Warto się śpieszyć! :)

Osobisty doradca, bezpłatny rachunek maklerski, bezpłatna usługa CyberRescue

Zakładając Konto Select otrzymujemy wyższy poziom obsługi, niż przy zakładaniu standardowego konta. Bank obiecuje nam osobistego doradzę Select w oddziale banku czy telefonicznego doradcę Select na Linii Select. Możemy więc przetestować, czy vipowskie traktowanie to coś dla nas :)

Oprócz tego zyskujemy również możliwość bezpłatnego prowadzenia rachunku maklerski VIP czy darmową usługę CyberRescue, która klientom Select pozwala na 24-godzinną pomoc związaną z bezpieczeństwem w internecie (np. w celu odzyskania utraconego dostępu do serwisów internetowych).

200 zł na start

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej możliwe jest założenie Konta Select przy okazji promocji na start. Do zgarnięcia mamy 150 zł – pod warunkiem, że jesteśmy nowym klientem banku i w trzech kolejnych miesiącach zapewnimy wpływy na konto min. 1000 zł (a przecież i tak mamy zamiar przelewać 10 000 zł), wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem) oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Dodatkowe 50 zł zgarniemy jeśli założymy konto podając przy okazji kod polecający (np. mój: 1007167072 – dziękuję!), logując się do apki mobilnej i wydając min. 300 zł (kartą i, co najmniej raz, BLIKiem) do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

O szczegółach tego pakietu promocji pisałem w swoim prześwietleniu – zachęcam do zapoznania się z nim!

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy promocja posiada okres karencji? I czy konto maklerskie dyskwalifikuje?

  Brzydok Odpowiedz
  • w okresie od 1 lipca 2019 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji, nie była właścicielem ani współwłaścicielem rachunku płatniczego osobistego w PLN o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Banku

   Brzydok
 • W ofercie tego banku znalazłem Konto Oszczędnościowe Selekt i promocję Doceniamy aktywnych. Regulamin: https://www.santander.pl/_fileserver/item/1503621
  Czy to podwyższone oprocentowanie do 1,3% jest tylko to końca lipca, czy do tego czasu mamy skorzystania z promocji, a będzie trwać dalej.

  keram7m Odpowiedz
  • Gdybyś przeczytał przynajmniej pół pierwszej strony tego regulaminu, to już byś wiedział, że ta promocja już się zaraz kończy w obu kwestiach.

   pws
  • czytałem całość i tak też myślałem, ale chciałem się upewnić, zwłaszcza że dalej gmatwają.
   A do tego limity dziennego przelewu 25k zł. To szkoda na to czasu.

   keram7m
  • Jeśli nie potrafisz zmienić tych limitów na większe to faktycznie szkoda czasu… I nie, nie trzeba chodzić do oddziału jeśli wystarczy Ci 125k.

   pws
  • Mogę sobie palec dać uciąć, że kilka miesięcy temu nie dało się ustawić więcej niż 25k.
   Ale i tak nie wiem jak Ci wyszło 125k, mnie 75k, może 85k wychodzi.

   keram7m
  • No ustawić to się nie samemu na pewno w systemie, nawet dziwi mnie to 75 czy 85, bo chyba nadal max. to 25k. Ale nie tylko samemu się klika, można też z kimś porozmawiać… Ale trzeba też go zobaczyć ;)

   pws
  • W systemie właśnie zmieniłem na 65k + 10k mobilne (+10k bez autoryzacji).
   Dzięki za info, bo może z braku laku jednak na te 3 tygodnie wykorzystać, bo już nic w kraju powyżej 1% dla mnie nie ma.

   keram7m
  • z drugiej strony to tylko 15zł zysku… niepotrzebnie zaśmieciłem tu swoimi komentarzami

   keram7m
  • 15 to prawie 20, a ile tu bywało komentarzy na temat promocji typu „zaloguje się dla 20 zł”!
   Prawdziwy wyjadacz wyżera każdą wisienkę. 😉

   Don Quijote de la Mancha
  • * czasami nawet z pestka :)

   keton
  • @pws, jednak nie da się przez zmienić limitu przez videorozmowę, gdyż nie otwierałem konta w oddziale, tylko zdalnie i nie mają ksera dowodu, choć wcześniej konsultant też potwierdził że można zmienić, ale jak przyszło co do czego to się nie da. Niestety kasę już przelałem, a teraz dla tych marnych 15 zeta muszę odwiedzić oddział :(.

   keram7m
 • jak sie już ma Konto Jakie Chcę, to można w ramach tej promocji założyć konto Select ?

  janus_z Odpowiedz
 • Wypowiadał ktoś ostatnio konto w Santanderze? Dają jakiś moneyback na zatrzymanie?

  pytanie Odpowiedz
  • 200 zł, ale jakiś marny % zwrotu w pół roku. Nie znam dokładnych szczegółów, bo już bardzo się chciałem z nimi pożegnać.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Kiedy wypowiadałeś i jaka kowta max miesięcznie?

   abc
  • Miesiąc temu. Nie pamiętam kwoty miesięcznej, ale było to bliżej 30 zł niż 50.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
 • A z ciekawości – któryś bank posiada konto vip z ciekawszą ofertą? Posiadam KJCH i chwalę sobie przelewy natychmiastowe do tego stopnia, że porzuciłem Millennium i myślę ewoluować do Select jako konta podstawowego – ale może jakaś konkurencja oferuje coś ciekawszego?

  slayer Odpowiedz
  • CA bardzo podobnie: wystarczy wpływ (bez płatności kartą), by konto z kartą i nielimitowaną liczbą przelewów natychmiastowych było bezpłatne.

   Don Quijote de la Mancha
  • Slayer – mozesz napisac co Select daje w Twoim przypadku? Bo ja zrobilem analize i wyszlo mi, ze nic nie zyskuje. Z uslug maklerskich nie korzystam, debetowki nie uzywam i jestem zdrowy :) Zeby chociaz jakies cashbacki byly dla takich klientow.

   keton
  • * od 4 lat i tak BZWBK/Santander uzywam jako glownego konta. W przeszlosci glownie z powodu kont 123 i dostepnosci srodkow. Dzisiaj glownie dla KJC i tak jak u ciebie szybkich przelewow. Zakladam, ze kase bede trzymal w innym banku, a na czas platnosci bede przelewal na KJC skad o dowolnej porze moge zrobic szybki przelew.

   keton
  • Dla mnie w KJC brakuje do ideału wpłatomatów (w większym zakresie niż same maszyny własne banku).
   Ale CA wydaje się też ciekawą opcją (z KDR konto VIP jest bezpłatne bez potrzeby wpływu ;) ).

   ls5
  • @keton ja zyskam bodaj wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo (w KJC tylko własne albo BLIK w innych), a poza tym 1 przelew na 10k to mniej zabawy niż 5 płatności kartą dla uzyskania bezpłatności karty, w przypadku gdy mam w innym banku jakiś cashback może się okazać przydatne :)

   Jeśli chodzi o Santander i CA, to jakoś odpowiada mi bardziej minimalizm aplikacji Santander, a do CA ciężko mi się było przekonać przy okazji jakiejś promocji. Więc gdybym miał wybierać między nimi, to raczej Select w San.

   slayer
 • Czy ten wpływanie 10 000 musi być jednorazowy? Czy wystarczy suma wpływów w danym miesiącu?

  Thomas Odpowiedz
  • Musi powiedzieć ktoś, kto ma to konto. W warunkach prowadzenia konta jest bowiem napisane „wpływy”, natomiast w TOiP: „wpływ”…

   Michał
  • Może być kilka wpływów

   Budzi
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy