Money Mania: 150 zł na Allegro za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku!

Zakończona

Ruszyła 14 edycja Money Manii. Tym razem za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku możemy zgarnąć 150 zł premii w formie bonu Allegro. Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia – wystarczy zapewnić wpływy i wykonać 3 transakcje bezgotówkowe :)

150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku w promocji Money Mania 14

2-letni okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w Alior Banku (w tym Kantorze Walutowym oraz Kartę Kibica) w okresie 2 lat przed złożeniem wniosku. Posiadanie konta w T-Mobile nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się (lub zalogujemy) na stronie Money Manii, a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą przez wygenerowany dla nas link w okresie od 12.04 do 13.05.2018. Do 30.05 mamy czas na zawarcie umowy o konto.

Na co warto zwrócić uwagę? W trakcie wnioskowania o konto należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i nie odwołać ich do końca sierpnia.

150 zł za 3 transakcje

Co dalej? Aby zgarnąć tytułową premię wystarczy zapewnić (dowolne) wpływy na konto na łączną sumę min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem w “normalnych” sklepach (lub w internecie) do 31.07.2018. Bank nie zalicza tu transakcji ze “złymi” kodami MCC, które ułatwiają wykonywanie płatności, tj:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określający płatności za rachunki elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Jeśli nie jesteśmy pewni jaki kod MCC ma transakcja w danym miejscu, to możemy to sprawdzić na stronie jakimcc.pl. Generalnie zakupy w każdym przeciętnym sklepie będą OK.

I to tyle! Uczestnicy, którzy spełnią powyższe warunki, otrzymają bon do Allegro o wartości 150 zł. Bon zostanie przekazany do 31.08.2018 i będzie go można zrealizować przez 6 miesięcy na zakupy w serwisie (bez kosztów dostawy).

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

PS. O Koncie Jakże Osobistym sporo pisałem w momencie, kiedy wchodziło na rynek – zachęcam do przeczytania. Można dzięki niemu zgarnąć m.in. 1% moneybacku oraz 3% na koncie oszczędnościowym (albo 2,5% dla większych kwot!).

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy żeby karta debetowa była bezpłatna należy wydać 300 pln/mies. tylko kartą czy Blik się w to wlicza?

  Andy Odpowiedz
  • Zgodnie z tabelą opłat i prowizji:

   Opłata nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana Karta oraz w każdym innym miesiącu, pod warunkiem że w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, na rachunku zostaną dokonane transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie. Opłata jest pobierana od Kart ze statusem ‚Do aktywacji’, ‚Aktywna’, ‚Zablokowana’.

   Michał
 • Czy to normalne, że do dziś nie widzę złożonego wniosku w MoneyMania? Konto otwarte, infolinia banku twierdziła, że widzi udział w promocji. Mail do moneymanii bez odpowiedzi, numeru telefonu nie ma. Macie jakiś pomysł co zrobić?

  Paweł Odpowiedz
  • Tak, bywa tak (zwłaszcza jeśli używasz adblocka). Zazwyczaj nie ma problemu z wypłatą premii, ale bądź czujny – jeśli jej nie będzie, to szybko reklamuj.

   Michał
 • Ja mam inną sytuację. Nie widzę wniosku po zalogowaniu (konto już mam ponad 2,5 miesiąca), jak wejdę w historię to jest widoczny jako wysłany. Całkiem niedawno w opcji moje dane było miejsce na kupon allegro, teraz jak tam wejdę jest tylko moje imię i nazwisko. Też tak macie?

  Słonik Odpowiedz
 • BOK Moneymanii niestety milczy…:(

  Słonik Odpowiedz
 • ktoś ma jakieś info odnośnie bonów?

  AdoraBelleDearheart Odpowiedz
 • W jaki sposób skorzystać z tego bonu?

  Rena Odpowiedz
 • Dziękuję za info. Mam jeszcze pytanie. Czy kod karty stanowią trzy rzymskie cyfry?

  Rena Odpowiedz
 • U mnie bez zmian, dalej nie widzę miejsca na voucher :(

  Słonik Odpowiedz
 • A macie już te vouchery, że tak pytacie?

  jankos Odpowiedz
 • Alior Bank pobrał mi 10zł prowawdzenie konta, bo przelew był z TMobile Usługi Bankowe (nie należącego do mnie), trzeba uważać.

  Emej Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy