Money Mania 12: 150 zł w bonie Allegro za Konto 360° Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła XII edycja Money Manii. Tym razem bohaterem promocji jest znane i lubiane Konto 360° Banku Millennium, za którego założenie zyskamy 150 zł w bonie do wykorzystania w serwisie Allegro. Oprócz tego będąc klientami banku niezmiennie możemy oszczędzać na świetnym rachunku oszczędnościowym Profit z oprocentowaniem 2,5% oraz korzystać z identycznie oprocentowanej lokaty mobilnej :)

150 zł na Allegro za założenie Konta 360 w Money Manii XII

150 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji trzeba być, tradycyjnie, nowym klientem Banku Millennium. Niestety bank ustawia tu dość odległy okres karencji, ponieważ wykluczone są wszystkie osoby, które były posiadaczem lub osobą uprawnioną do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem Banku Millennium po 1.04.2015. Jeśli jednak nie miałeś żadnego rachunku w okresie ostatnich 2-3 lat, to możesz spokojnie zgarnąć tytułowy kod rabatowy na Allegro :)

Jeśli więc mamy to szczęście być nowym klientem banku, to konieczne będzie udanie się na dedykowaną stronę promocji, gdzie założymy swoje konto w Money Manii (lub zalogujemy się do istniejącego). Kolejnym krokiem będzie kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który przekieruje już bezpośrednio na stronę Banku Millennium. Tam też wypełnimy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student dla osób poniżej 26. roku życia).

Na co warto zwrócić uwagę? Podczas wnioskowania o konto konieczne będzie wyrażenie zgód na przetwarzanie danych dla celów marketingowych banku oraz podmiotów powiązanych. Oprócz tego wymagana jest zgoda na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową do firmy Money, czyli organizatora promocji. Po prostu bank musi im dać znać, że spełniliśmy warunki :)

Aktualizacja (31.10): promocja została przedłużona!

Warto dodać, że czas na złożenie wniosku mamy od 4 do 30 października 6 listopada, a na podpisanie umowy – do 6 listopada 10 listopada. Do wyboru jest opcja z wizytą kuriera lub nasza wizyta w oddziale banku. Pamiętajmy tylko, że w drugim wypadku w oddziale w zasadzie aktywujemy tylko wniosek złożony wcześniej składając podpis na umowie. Nie składamy go na nowo, bo to wykluczy z promocji!

Bon na Allegro za spełnienie prostych warunków

Jakie są dalsze kroki? Dość standardowe i proste, jak przystało na Bank Millennium. Wystarczy, że zarówno w listopadzie jak i grudniu wykonamy jedną płatność bezgotówkową  (kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę!) oraz zapewnimy wpływ w wysokości co najmniej 1000 zł. Najprościej ze swojego konta w innym banku :)

I to by było na tyle! O przyznaniu nagrody organizator powiadomi nas do 22.01.2018 wysyłając informację mailowo oraz zmieniają status na stronie promocji. W treści wiadomości będzie od razu zawarty unikalny kod rabatowy o wartości 150 zł do wykorzystania na Allegro. Jego ważność wyniesie 180 dni od daty wydania.

Ile kosztuje Konto 360°?

Ponieważ promocje Konta 360° są dosyć częste, to z pewnością większość osób zna warunki prowadzenia tego rachunku na pamięć. Ja sam uważam, że są całkiem uczciwe i… pokrywają się z warunkami promocji :)

Aby Konto 360° było darmowe wystarczy bowiem zapewnić wpływ 1000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą miesięcznie. Pierwszy warunek możemy spełnić (a nawet zautomatyzować zleceniem stałym) przelewając sobie 1000 zł z naszego konta w innym banku. Drugi – płacąc za drobne wydatki w sklepach. Co ciekawe posiadacze konta w wersji Student nie muszą zapewniać wpływu 1000 zł – wystarczy jedna operacja kartą (ale żeby zdobyć premię trzeba zapewnić 1000 zł wpływu w listopadzie i grudniu!).

Pamiętajmy, że jeśli zapomnimy o spełnieniu warunku bezpłatności, to bank pobierze od nas razem 15 zł miesięcznie. Układ ten powoduje, że (umiarkowanie) aktywni klienci konto mają za darmo, a zapominalscy… płacą za nich. A my zyskujemy na premiach.

Co z wypłatami z bankomatów? Jeśli spełniliśmy warunek bezpłatności, to również są za darmo. Jeśli nie – to kosztują 5 zł (oprócz zawsze darmowych wypłat z bankomatów własnych).

2,5% na koncie oszczędnościowym i lokacie

Na koniec o sporej zalecie posiadania konta w Banku Millennium, czyli dobrej ofercie oszczędnościowej. Jeśli tylko chcemy wrzucić swoje oszczędności na niezły procent, to możemy skorzystać ze świetnego konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,5% do 100 000 zł.

Oprócz rachunku oszczędnościowego bank posiada w ofercie lokatę mobilną z oprocentowaniem 2,25%, które można podwyższyć o 0,25 p.p. do 2,5% dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Jej kwota maksymalna to 10 000 zł, a czas trwania – 3 miesiące.

Obie oferty oszczędnościowe są cykliczne, dzięki czemu można z nich korzystać w zasadzie non-stop (o ile nie damy się nabrać na tricki banku z nowymi środkami, a oferta nie zostanie pogorszona).

Nie przegap!

Komentarze

 • I co możemy zrobić teraz ?

  wyborca66 Odpowiedz
 • No i co zrobisz jak nic nie zrobisz. Nic nie zrobisz.

  K+M+B Odpowiedz
 • Trzeba czekać co odpiszą na fejsie publicznie.

  luka89waw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy