200 zł w gotówce lub 250 zł na Allegro za założenie konta w BNP Paribas (bez transakcji kartą!)

Zakończona

BNP Paribas ruszył z kolejną promocją dostosowaną do obecnej sytuacji epidemicznej. W zamian za założenie konta osobistego (online) możemy zgarnąć 200 zł w gotówce lub 250 zł w formie e-kodu do wykorzystania na Allegro :)

250 zł premii w promocji Nadal zostań w domu BNP Paribas

Nadal zostań w domu

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 26.04.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) będziemy mieć czas maksymalnie do 16.05.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum (a paczkę polecam zdezynfekować, tak na wszelki wypadek :-)).

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

200 zł w gotówce

Podczas przystępowania do promocji zobowiązani będziemy do wyboru nagrody, o którą walczymy. Zależnie od tego czy wybierzemy 200 zł w gotówce czy 250 zł do wykorzystania na Allegro, to warunki zgarnięcia premii będą się nieco różnić.

Aby więc zdobyć pierwsze 50 zł w gotówce konieczne będzie wykonanie w maju:

 • min. 1 przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej oraz
 • wykonanie min. 2 transakcji BLIK oraz
 • zapewnienie wpływów na konto na min. 500 zł

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir z konta osobistego, np. na swoje konto w innym banku. Jeśli chodzi o transakcje BLIK – każda inicjowana przez nas płatność jest OK. Natomiast jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Drugą nagrodę, czyli 150 zł premii, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz ich ponowne spełnienie w czerwcu.

250 zł na Allegro

Jeśli natomiast chodzi o warunki wymagane do zdobycia kodu Allegro, to są one niemal identyczne, jak w wersji gotówkowej – z tą różnicą, że musimy wykonać kilka transakcji więcej.

Aby więc zdobyć pierwsze 100 zł powinniśmy wykonać w maju:

 • min. 3 przelewy z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej oraz
 • wykonanie min. 3 transakcji BLIK oraz
 • zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł

Aby zdobyć drugą nagrodę (150 zł) powinniśmy powtórzyć te same czynności w czerwcu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 22.06.2020. O drugiej dowiemy się 24.07.2020. Musimy jedynie pamiętać, że (w przypadku premii gotówkowej) w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 25.06.2020. To bardzo ważne, bo bez tego premia przepadnie, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu!

Wypłata nagrody nastąpi do 30.06, a kolejnej – do 31.07. W tym drugim przypadku już nie musimy pilnować skrzynki mailowej – organizator będzie już wiedział, gdzie wysłać przelew.

W przypadku kodów Allegro wysyłka nastąpi za pomocą wiadomości SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • A co z kontem firmowym? Bo mam takie, ale nie mam osobistego.

  Bartosz Odpowiedz
 • Mogę kody połączyć i dokonać jednorazowego zakupu za 250zl na allegro? Czy tylko jeden kod do jednego zakupu?

  Wuuuuu Odpowiedz
 • Czy Limit Allegro w Pl@net BNP Paribas wyklucza z udziału w promocji?

  atomek75 Odpowiedz
 • Syf, syf i jeszcze raz syf. Złożyłem wniosek w ramach promocji „Przedwiośnie z kontem”. Po elektronicznym podpisaniu umowy nie mogłem doczekać się na kartę. Pani na infolinii powiedziała, że karta została zagubiona przez kuriera, więc ją zastrzeże w systemie i wyśle nową listownie (co jak się okazało po miesiącu dzwonienia po infoliniach), że zamknęło drogę do aktywowania rachunku, mimo że nadałem sms-em pin do otrzymanej karty. Dopiero któryś z kolei konsultant wyjaśnił mi, że tylko nadanie pin karcie dostarczonej przez kuriera aktywowuje rachunek. Kto tam pracuje na tych infoliniach? Kompletny brak kompetencji! Wprowadzają w błąd, robią jakieś zgłoszenia techniczne, zwodzą, a na koniec okazuje się, że nic się nie da zrobić, bo karta przypisana do wniosku została zastrzeżona. Wniosek zostanie więc zamknięty i tyle. Tragedia nie bank.

  sailornine Odpowiedz
 • Niepokoi zwiększenie okresu karencji. Było 9 miesięcy, a jest rok.

  jaceny Odpowiedz
 • Zamiast rozdawać kolejne pieniądze i organizować raz za razem promocje, mogliby przynajmniej przyłożyć się do obsługi złożonych dawno wniosków i przede wszystkim popracować nad obsługą klienta, bo jest skan-da-li-czna.

  vundo Odpowiedz
 • Weryfikacja nie powiodła się – drugi raz pojawia mi się ten komunikat. Wcześniej miałem identyczną sytuację przy jednej z ubiegłorocznych promocji. Nigdy nie byłem klientem BNP Paribas, czy ktoś ma pomysł, z czym może być związany ten problem?

  Krystian Odpowiedz
 • Hej, mam pytanie odnośnie zapisu:

  Musimy jedynie pamiętać, że (w przypadku premii gotówkowej) w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 25.06.2020. To bardzo ważne, bo bez tego premia przepadnie, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu!

  Ten mail celem podania danych do wypłaty to powinien teraz jakoś przyjść jak założyłem i aktywowałem konto, czy kilka dni przed 25.06? Bo nt moment nic do mnie nie dotarło, celem podania tych danych. Oczywiście konto założone i udział w promo potwierdzony.

  Wuuuuu Odpowiedz
 • Przeszedłem cały proces pomyślnie… dostałem e-mail’a z podpisaną umową przez bank… tylko w którym momencie nadaje się ten PIN do karty aby odebrać przesyłkę z kartą – tak jak piszecie: „Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. „.
  Nie pojawiło się żadne okno z prośbą o PIN – czy to przychodzi później e-mail’em – czy też należy się gdzieś zalogować???
  Pomożecie ;) ?

  hapej Odpowiedz
  • Przyjeżdża kurier, odbierasz kopertę z kartą.
   W kopercie instrukcja, jak aktywować kartę, wysyłasz sms zgodnie z info pin i ma podany numer. Dostajesz zwrotkę, że okey.
   Teraz wchodzisz na bnp i logujesz się, loginem z umowy. System wykrywa że to pierwsze logowanie i aktywacja konta. Reszta już standard, nadajesz hasło do konta.

   Wuuuuu
 • Sądziłem że najpierw się nadaje PIN…
  czyli najpierw dostanę kartę :) – później nadaję PIN!
  Teraz już wiem – dziękuję za wyjaśnienie! :))))

  hapej Odpowiedz
 • Mówiąc o wpływie na konto 500zł, autor ma na myśli jednorazowy wpływ czy te pieniądze muszą jakiś czas przeleżeć na koncie?
  Pozdrawiam

  krzysko151 Odpowiedz
 • Umowa przychodzi na e-mail? Bo ja chyba nic takiego nie dostałem..

  Mateusz Odpowiedz
 • Właśnie próbowałam zarejestrować się w promocji. Czy tylko ja dostaję błąd error 400?

  Monika____ Odpowiedz
 • Mam problem z charge back w bnp. Zgłosiłem reklamację w związku z odwołaniem lotów przez azjatycka linie lotnicza, która zaoferowała voucher ważny kilka miesięcy zamiast zwrotu pieniędzy za bilet. Wysłałem reklamację, olali, więc zgłosiłem reklamację do banku. I zaczęły się schody. Komunikują się listami mimo że ich proszę żeby wysyłali maile, chcą bilety, dokumentację reklamacji, oświadczenia podpisywane odręcznie… Ciągle wysyłam kolejny raz te same dokumenty które twierdzą że nie było. Procedura powinna być łatwiejsza a bnp utrudnia. Jakieś porady, wskazówki co robić? Boję się że minie czas na zgłoszenie charge back do Mastercard i zostanę z voucherem, którego nie wykorzystam bo bank nie ogarnia.

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
 • Czy przelew na telefon blikiem też spełnia promocję?

  Sławomir Odpowiedz
 • A czy przelanie powiedzmy 2 zl blikiem na jakąś zbiorke siepomaga będzie ok? Czy jest jakiś minimalny limit?

  Berka Odpowiedz
 • Rozumiem, że w tego typu promocjach od BNP nie przeszkadza utrzymany dostęp do bankowości internetowej z pozamykanymi wszystkimi kontami osobistymi? Zastanawiam się, bo telefonicznie wypowiedziałam umowę o konto miesiąc temu, ale dostęp został i myślę, czy nie przeszkodzi to w ewentualnych późniejszych promocjach.

  Micha Odpowiedz
  • Niestety u nich często jest to problem. Raz tak raz nie i dlatego są nieprzewidywalni w tym zakresie.

   Andy59
  • Micha, wypowiedź umowę ramową (dlatego nadal masz dostęp), bo przez telefon pewnie tego nie zrobiłeś

   Kate
 • W umowie ramowej nie ma informacji o promocji. Wy też tak macie ?

  Maciek Odpowiedz
 • Czy robiąc płatność blikiem lub przelewem na Moje Usługi spełnie warunki promocji?

  Monika90 Odpowiedz
  • Co do możliwości dokonywania przelewów blik (na telefon) z konta BNP Paribas to śpieszę z wyjaśnieniem, że w tym banku nie ma takiej możliwości i warto było by również tą informację poprawić oraz umieścić w artykule :) Na to wygląda, że pozostają zwykłe przelewy elixir, aby spełnić warunki. Szkoda, przelewy blik na telefon to kapitalna rzecz! xD

   yot84
 • 2 transakcje blik (aby dostać 200zł) mogą być zrobione blikiem w terminalu pos np w sklepie? nie musi być to blik online?

  Wuuuuu Odpowiedz
 • Czy jako wpływ liczy się wpływ z konta żony w BNP Paribas?

  Berka Odpowiedz
 • Czy jako wpływ liczy się wpływ z konta żony w BNP Paribas?

  Becia Odpowiedz
 • Właśnie dostałem nagrodę za maj. Bon na allegro na 50 zł choć miało być 100 zł.

  Andrzej Odpowiedz
 • To samo u mnie. Czekam co przyślą i ewentualnie będę reagował.

  Mariusz82 Odpowiedz
 • Jak wam przyszedł ten kod? U mnie cisza.

  Berka Odpowiedz
 • Ktokolwiek otrzymał informację o przyznanej nagrodzie pieniężnej? U mnie cisza, reklamacja złożona.

  baribas Odpowiedz
 • U mnie i żony też cisza, a powinny już przyjść kody na allegro.

  Paweł Odpowiedz
 • A to nie ma być do końca miesiąca?

  Andrzej Odpowiedz
  • Z regulaminu promocji:
   a) wiadomość o przyznaniu Pierwszej nagrody pieniężnej lub Pierwszego e-kodu Allegro zostanie przesłana do Laureatów nie później niż do dnia 22 czerwca 2020 r.

   baribas
  • No to tylko potwierdzasz to co mówię:
   „§ 4. Wydanie Nagród w Promocji1.Każdy Uczestnik Promocji, który spełni opisane w Regulaminie warunki do otrzymania Nagród, o którychmowa w § 3 (dalej „Laureat”) zostanie poinformowany przez Organizatora o przyznaniu każdej Nagrody za pomocą wiadomości przesłanej na adres e-mail podany przez niego w Formularzu rejestracyjnym. a)wiadomość o przyznaniu Pierwszej nagrodypieniężnej lub Pierwszego e-kodu Allegrozostanie przesłana do Laureatów nie później niż do dnia 22czerwca2020r.b)wiadomość o przyznaniu Drugiejnagrodypieniężnej lub Drugiego e-kodu Allegrozostanie przesłana do Laureatów nie później niż do dnia 24lipca2020r.2.Nagrody zostaną przekazane Laureatom do końca ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymają informację o przyznaniu danej nagrody, tj. Pierwsza nagrodazostanie przekazana do dnia30czerwca2020 r., Druganagroda do dnia31lipca2020r.”

   Do 22.06 miało być info czy się kwalifikujesz, a do 30.06 mieli wysłać kody.

   Andrzej
  • Ale informacji też brak.

   baribas
  • No ja dostałem w terminie.

   Andrzej
 • Kod dotarł właśnie :)

  Andrzej Odpowiedz
 • Dostałem kod o wartości 100 PLN, za 30 min kolejny SMS z dwoma kodami po 50 PLN (gdzie pierwszy to ten sam, co w wiadomości z 100PLN). Ktoś miał tak samo? Jeżeli doprze interpretuje wpis o promocji, to powinienem dostać 100, a 150 za miesiąc.

  Paweł Odpowiedz
  • Oba są o wartości 50 zł. Sprawdź na allegro.

   Andrzej
  • U mnie dokładnie tak samo

   Monika____
  • Jeśli tak, to straszne chamstwo bo kodów nie da się łączyć… W regulaminie jasno było napisane o kodach 100 i 150 PLN.

   Paweł
  • To samo u mnie. Ehh, bnp parabank…

   Paweł
  • Napisałem do nich na maila reklamację tych dwóch kodów (bo jak wiemy, miały być dwa). W ramach rekompensaty ppdeslali dodatkowy bon na 50 PLN do biedry.

   Paweł
  • sami z siebie podesłali czy zasugerowałeś rekompensatę? ;)

   abc
  • Sami zaproponowali.

   Paweł
  • Czy komuś z was naliczyli 20 groszy opłaty za powiadomienia SMS? Wszystkie mam wyłączone, dostałem ostatnio tylko smsy od nich z informacją o sprostowaniu (promocja) i jeden z informacją o odblokowaniu dostępu (bo restartowałem hasło). Na infolinii mi powiedzieli, że to w takim razie za to. Szlag mnie trafił, zostawiłem reklamację.

   Serio, z tym bankiem ewidentnie jest coś nie halo. Dwie wtopy z kodami, opłaty nie wiadomo za co.

   Paweł
 • Dzisiaj otrzymałem ostatni kod z promocji na allegro w wysokości 150zł (pełna wartość, nie jak poprzednio rozbita po 50zł), więc dziękuję i zamykam konto ;)

  yot84 Odpowiedz
 • Ja 21.07. otrzymałem dwa kody po 150zł. każdy, dodałem je do konta Allegro, a dziś te dwie karty podarunkowe z konta na Allegro po prostu zniknęły. Kody nie działają bo były wykorzystane wcześniej. Skontaktowałem się z Allegro i czekam na wyjaśnienie. Jeśli ich dziś nie odzyskam zgłoszę kradzież na policję.

  Mieszacz44 Odpowiedz
 • Do kogo napisać maila z reklamacją? Mi podesłali użyty kod

  Janek2522525 Odpowiedz
 • Szanowni Państwo,

  Informujemy, że jako Organizator promocji „Nadal zostań w domu” dokonaliśmy błędnego przyporządkowania kodów, stanowiących nagrodę 2 w niniejszej promocji. W związku z tym otrzymaliście Państwo nieprawidłowy kod Allegro.

  W związku z tym anulowaliśmy kody przesłane do Państwa w dniu 21 lipca 2020 r.

  Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i za niedogodności z nią związane . Pracujemy nad rozwiązaniem sytuacji i gwarantujemy, że prawidłowe kody zostaną wysłane w następnym tygodniu. W związku z tym dotrzymamy terminu dostarczenia nagrody, wyznaczonego w regulaminie promocji na dzień 31 lipca 2020 r.

  Mamy nadzieję, że nasz błąd nie wpłynie na komfort użytkowania konta w banku BNP Paribas.

  Z wyrazami szacunku,

  Organizator promocji

  „Nadal zostań w domu”

  Druga nagroda i druga wtopa organizatora. Jak tam można się mylić co miesiąc !!! Z pierwszą nagrodą też był problem. Teraz z drugą… Ręce opadają. Niech szybko zmienia organizatora promocji na przyszłe promocje …

  IreneuszN Odpowiedz
 • W BNP parabanku to jest standard. Promocje bankowe to fajny test, jak działą bank i jaki ma stosunek do klientów. Wcześniej brałem u nich udział w niesławnej promocji z tabletami. Teraz najpierw dali kody na 50zł zamiast 100zł, potem 150zł nieważne. Mam nadzieję, że dostanę prawidłowy kod smsem, bo do mojej żony wysyłają maile i otrzymała ten z wyjaśnienien, tak do mnie nie wysyłają żadnych e-maili…

  Paweł Odpowiedz
 • Dziś 31 lipca 2020 r. i brak poprawnych kodów !!! W kulki lecą !!!

  IreneuszN Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy