Łatwe 250 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole (i 3% na lokacie na start)

Trwa do 31.03.2018

Ruszyła kolejna edycja świetnej promocji Credit Agricole, którą baaaardzo lubię. Dlaczego? Można na niej zarobić relatywnie łatwe 200 zł, ale dodatkowo zyskać 50 zł za założenie konta z polecenia – a później kolejne 50 zł za jego dalsze polecanie. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że… to Ty możesz polecać to konto czytelnikom bloga! Od wielu miesięcy łącze bowiem osoby nowe z obecnymi klientami banku, dzięki czemu zyskują obie strony. Takie rzeczy tylko na LiveSmarter! :)

Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 200 zł

Umowa i dodatkowe dokumenty na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego Credit Agricole przez ostatni rok.

Jeśli spełniamy ten warunek to musimy udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o jeden z rachunków osobistych banku wraz z kartą debetową. Istotne, aby podczas wnioskowania wyrazić zgodę na wyciąg w formie elektronicznej oraz wyrazić zgody na działania marketingowe i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Generalnie konieczne będzie zaakceptowanie wszystkich checkboxów na dole wniosku.

Cała promocja sprowadza się jednak do tego, aby „przenieść rachunek z innego banku”. Ponieważ (w porównaniu np. do numerów komórkowych) nie ma do końca takiej procedury w naszym systemie bankowym, to przenosiny polegają na otwarciu nowego konta, zamykając przy okazji stare – w innym banku. Całością zajmuje się nowy bank, więc po złożeniu wniosku mamy dwie opcje: udać się do placówki w celu finalizacji umowy i upoważnienia Credit Agricole do zamknięcia konta we wskazanym banku albo podpisać dokumenty poprzez kuriera – co będzie wygodne dla osób, które nie mają blisko oddziału banku. Dla formalności dodam, że od zawarcia umowy mamy 7 dni na podpisanie wniosku o zamknięcie konta w starym banku (ale zazwyczaj jest to robione w ciągu tej samej wizyty).

Tu zwrócę również uwagę na jeszcze jedną kwestie. Bank, którego konto będziemy przenosić (zamykać) w celu weryfikacji dokumentu sprawdzi nasz podpis z tym, co ma u siebie w bazie. Jeśli więc przenosimy konto, gdzie nasz wzór podpisu był składany kilka lat temu (a być może nawet wcale!) to lepiej iść do starego banku i go zaktualizować przed przenosinami – aby nowy był identyczny z tym, które złożymy na wniosku z pełnomocnictwem do przeniesienia (zamknięcia) konta. Inaczej nasz wniosek może zostać odrzucony.

Credit Agricole udostępnia dość starą listę obsługiwanych banków, ale z waszych doświadczeń wynika, że aktualnie bez problemów powinniście przenieść konta z BZWBK, Alior Banku, mBanku, Eurobanku, Idea Banku, Millennium, Inteligo/PKO, Pekao, Citibanku czy BOŚ. I to niekoniecznie konta osobiste. Nie przenośmy natomiast rachunków z T-Mobile Usługi Bankowe, BGŻ BNP Paribas czy Nest Banku – spora szansa, że się nie uda. Oczywiście czekam na wasze komentarze z kolejnymi informacjami co się udało, a co nie (oby takich jak najmniej!).

Co dalej? Bank wymaga od nas jeszcze podpisania jednego dokumentu: zlecenia przekazywania środków. Dokument ten ma w zamyśle trafić do naszego pracodawcy, aby ten wiedział, żeby przekazać nasze wynagrodzenie na nowe konto. Warto jednak wiedzieć, że promocja wymaga od nas jedynie wypełnienia takiego dokumentu – nie ma natomiast obowiązku, aby pensja faktycznie trafiła na nowo-otwarte konto. Ba, pracodawca raczej nie powinien akceptować takiego dokumentu otrzymanego z zewnątrz, bo może to być przecież próba oszustwa, prawda? Dobra wiadomość jest taka, że relatywnie często bank pozwala samodzielnie dostarczyć dokument pracodawcy (zwłaszcza w wersji z kurierem). Dzięki temu… no wiecie sami co można z nim zrobić :)

200 zł za kilka przelewów!

Jeśli biurokrację mamy za sobą (która tak naprawdę sprowadza się do podpisania dwóch papierów więcej, względem standardowej umowy o konto) to nie pozostaje nam nic innego, jak zacząć spełniać warunku promocji. Tu wymagania są proste – przez 3 kolejne miesiące powinno na nasze konto wpłynąć tyle, ile zadeklarowaliśmy w poprzednim dokumencie – min. 3000 zł. Bank nie stawia jednak praktycznie żadnych warunków dotyczących wpływów. Oznacza to, że możemy sami sobie przelewać pieniądze z konta w innym banku. Nie musi to być nawet 3000 zł „na raz”, ale np. 6 x 500 zł (to mogą być te same pieniądze, które krążą w kółko między bankami).

Oczywiście powyższy sposób został przetestowany wielokrotnie i ma swoje potwierdzenie w regulaminie:

suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam […] lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także z innych kont prowadzonych przez Bank [Credit Agricole], jeżeli Klient jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika;

W skrócie: nie można przelewać sobie środków ze swojego innego konta w CA. Praktycznie wszystkie inne są dozwolone :)

Bank zaznacza, że warunek ten musimy spełnić przez 3 kolejne miesiące licząc od miesiąca podpisania umowy lub kolejnego. Jeśli np. umowę podpiszemy w styczniu, to warunki możemy spełnić w styczniu, lutym i marcu bądź lutym, marcu i kwietniu.

Warto się jednak sprężyć – czym szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy premię. Bank wypłaci nam 200 zł do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście musimy mieć wtedy otwarte konto, a karta debetowa wyrobiona podczas zakładania konta musi być aktywna.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń Credit Agricole

200 zł na start to jednak nie wszystko. Równolegle z promocją bank prowadzi również program poleceń, w którym obecni klienci banku mogą polecać konto nowym – dzieląc się premią – po 50 zł na głowę. Wystarczy tylko spełnić kilka warunków.

Po pierwsze – nowy klient powinien podać kod polecający zaznaczając opcję „Otwieram konto z Polecenia” podczas składania wniosku o konto. Po drugie – powinien wyrazić zgody marketingowe i handlowe (te same co w promocji 200 zł), a po trzecie – spełnić jeden z dwóch warunków: zapewnić wpływ na min. 1500 zł (lub min. 500 zł dla 1 Konta) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 300 zł. Powyższe warunki musimy spełnić trzykrotnie w każdym z trzech pełnych miesięcy od otwarcia konta.

Bank stawia też pewne warunki dla osób polecających – te również muszą mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. No i oczywiście muszą zapisać się do programu poleceń i mieć aktywne konto w momencie wypłaty.

Skąd wziąć kod polecający, czyli zarabiaj z LiveSmarter!

Skoro polecanie konta opłaca się wszystkim, to dlaczego nie połączyć nowych klientów z osobami polecającymi? Na taki pomysł wpadłem jakiś czas temu i przyznam, że sprawdza się on znakomicie. Jeśli jesteś nowym klientem i chciałbyś otrzymać kod – zostaw swój adres e-mail tutaj. Odeślę kod jednego z czytelników w ciągu 48 godzin.

Jeśli natomiast jesteś obecnym klientem banku (nawet od kilku dni!), to zostaw swój kod poprzez specjalny formularz. Uwaga! Ponieważ pierwsze kody zostały zostawione kilka miesięcy temu, to nie mam żadnej gwarancji, że dana osoba ciągle ma otwarte konto w CA. Z tego też względu wszystkich polecających proszę o ponowne zapisy – będą one ważne do końca trwania obecnej edycji promocji z przenosinami (czyli do 31.03.2018). Po prostu nie chcę nikomu podawać kodu, który może być już nieaktualny.

Ile to wszystko kosztuje?

Ponieważ w promocji wymagane jest posiadanie zarówno konta osobistego jak i karty debetowej, to bardzo ważne jest policzenie ile za nie zapłacimy.

Czynność 1 Konto Konto PROSTOoszczędzające Konto PROSTOoszczędzające
Plus
Konto PROSTOoszczędzające Premium
Prowadzenie konta 0 zł 4,90 zł 0 zł, jeśli na konto wpłynie łącznie 1000/1500 zł miesięcznie (inaczej 9,90 zł) 0 zł, jeśli na konto wpłynie łącznie 10000 zł miesięcznie (inaczej 14,90 zł)
Posiadanie karty 0 zł, jeśli wydasz min. 1 zł miesięcznie (inaczej 2,90 zł) 3,90 zł 0 zł, jeśli wydasz min. 500 zł miesięcznie (inaczej 7,90 zł) 0 zł
Wypłata gotówki z bankomatów w kraju 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł

W przypadku osób młodych, czyli poniżej 27. roku życia, najprawdopodobniej najlepsza opcja to 1 Konto. Jego zaletą jest brak opłat i łatwy warunek zwolnienia z opłaty za kartę – należy wykonać co najmniej jedną płatność na kwotę min. 1 zł.

W przypadku osób powyżej tej granicy najprawdopodobniej najlepszym wyborem będzie wybranie… najbardziej wypasionego Konta PROSTOoszczędzającego Premium. Dlaczego? Bo kartę mamy za darmo, a za konto nie zapłacimy nic po spełnieniu bardzo prostego warunku: wpływów miesięcznych na min. 10 000 zł.

Zaraz, zaraz, 10 000 zł to prosty warunek? Tak! Podobnie jak w wymaganiach samej promocji nie ma znaczenia, czy będzie to jeden, czy wiele wpływów. Oznacza to, że możemy sobie sami przelewać z innego banku np 5 x 2000 zł w ciągu jednego miesiąca i warunek będzie spełniony. Ma być sumarycznie 10 000 zł i tyle – środki mogą zaraz zostać przelane gdzieś indziej. Osobiście radziłbym też nosić w portfelu kartę do konta – skoro będą na niego wpływać nasze środki, to warto z niej korzystać.

Co z „gorszymi” rachunkami? W przypadku Konta PROSTOoszczędzającego Plus bank wymaga wydania 500 zł miesięcznie, aby karta była darmowa (inaczej płacimy 7,90 zł). Rachunek jest darmowy po zapewnieniu wpływów 1500 zł (1000 zł dla osób poniżej 30. roku życia).

Konto w wersji Standard jest najmniej opłacalne – płacimy za nie 4,90 zł bez możliwości zwolnienia z opłat. Tu przy okazji zaznaczę, że konto młodzieżowe (1 Konto) zmienia się automatycznie w Konto PROSTOoszczędzające Plus po osiągnięciu 27. roku życia – dlatego osobom zbliżającym się do tej granicy polecam od razu założyć konto Premium, aby łatwiej było spełniać warunki bezpłatności.

Na koniec: 3% na lokacie!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Wraz z początkiem roku bank przedłużył również świetną promocję z lokatą 3% dla nowych klientów. Jak z niej skorzystać? W ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta możemy założyć 2-miesięczną lokatę dla kwoty do 50 000 zł, której oprocentowanie zostanie podwyższone aż do 3%! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dzisiaj korzystałem z dodanego do konta ubezpieczenia (bezpłatnego) assistane medyczne. Lekarz do domu przyjechał w ciągu 3 h. Miałem też opcję, dostarczenia leków bezpłatnie, ale nie korzystałem bo apteka pod blokiem. Potwierdzam więc, działa assitance i warto się bawić w zasilenie tego konta Premium po 10.000 chociażby dlatego. Pozdrawiam

  Mariusz Odpowiedz
 • Czy te środki dla konta premium 10.000,- mają poleżeć do następnego dnia czy można przy najbliższe sesji tego samego dnia wylać?

  saroyan Odpowiedz
 • Czy ktoś przenosił konto z Envelo?

  santech Odpowiedz
 • Sprawdziłem właśnie i poprzednie konto w CA zamknąłem 28-III-2017.
  Zgodnie z regulaminem aby uczestniczyć w promocji za przeniesienie nie można mieć konta rok przed podpisaniem umowy.
  Wygląda na to, że 29 lub 30 marca 2018 mogę znów przenieść do nich konto i zgarnąć premię :)

  mbo Odpowiedz
 • Czy ktoś z posiadaczy konta CA może przez serwis bankowości poprosić o aktulaną listę banków z kórych można przenosić? Oczywiście potem przekazać adminowi żeby uaktualnił na LS?

  santech Odpowiedz
 • A ja sie dzisiaj lekko zdziwiłem. Obudziłem się i nie mogłem uwierzyć w to co widzę – sms z credit agricole – wpływ środków tytułem wypłaty…. kwitka nie zanosiłem do firmy jedynie podałem prawdziwe dane firmy, w której pracuje. Widać Pani z banku chyba sama wysłała dokumenty do zakładu i zmienili. Mnie to w sumie bez różnicy ale może to kogoś zainteresuje ;)

  KUKI Odpowiedz
 • Czy coś jest nie tak z linkiem do zakładania konta? Męczę się już któryś raz, spr na różnych przeglądarkach, ale problem ten sam – w formularzu danych nie można wybrać daty ważności dokumentu oraz wybór kont to tylko plus lub premium. Jak założyć 1konto? Czy już po promocji?

  domino Odpowiedz
 • Czułam, że to nie jest normalne. 22 stycznia info z CA , że jak mam saldo nieujemne zamkną mi konta w DB. Do dziś konta działają. I już wiem – od 23 stycznia nikt nie pofatygował się żeby mi powiedzieć ze wniosek został odrzucony (niezgodny podpis) , a premia mi nie przysługuje, bo nie został spełniony warunek promocji (ten o przenoszeniu kont) . Będę reklamować, bo ja sie wywiązałam ze wszystkiego a CA raczej nie. Dobrze myślę?

  Tina Odpowiedz
 • @MICHAŁ !!!, link skopany do zakładania konta

  jojo Odpowiedz
 • Dalej skopany….

  jojo Odpowiedz
 • Nic mi nie blokuje mam ofertę na 2,5% rachunek oszcz.

  jojo Odpowiedz
 • Ależ to droga przez mękę aby założyć tu konto, a dopiero była rozmowa telefoniczna. Zaniepokoiło mnie jednak to, że już w tym miesiącu muszę zasilić konto na 10 000. Tu pierwszy bezpłatny miesiąc nie obowiązuje ???? Jak komuś założą 30/31 to życzę powodzenia…..

  jojo Odpowiedz
  • 1. miesiąc jest bezpłatny, problem w tym, że aby mieć bezpłatny kwiecień musisz zrobić ten przelew do końca marca. To chyba lepiej dla Ciebie – szybciej spełnisz warunki promocji

   Katarzyna
 • Tylko wciąż się zastanawiam co zrobią Ci co założą 30/31…. Nie mówię już o tych co muszą obrót kartą zrobić, nie wiem czy tu ta sama zasada. Jakoś mało przyjazny ten bank, jak na razie takie mam odczucia.
  Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o problem przelewu wynagrodzenia od pracodawcy. U mnie ma być kurier, robią problemy, mają odgórnie nakaz aby brać ten dokument?

  Aaaa i kwestia karty. Musze ja w ogóle aktywować skoro nie będę z niej korzystał (założyłem konto premium) ?

  jojo Odpowiedz
  • Aktywna karta jest chyba konieczna do otrzymania nagrody, sprawdź regulamin. „Aktywna” = użyta choć raz w sklepie lub bankomacie

   Katarzyna
  • Chociaż regulamin mówi, że bank nie wypłaci premii, jeśli nie będzie się POSIADAŁO karty, nie ma nic o aktywnej karcie, jednak chyba lepiej nie ryzykować i aktywować ją. A co do tego 30/31, to zawsze można złożyć reklamację o zwrot prowizji ze względu na zbyt krótki czas na wykonanie przelewu, jak tak zrobiłam w WBK, gdy naliczyli mi prowizję po otwarciu konta 31.01 o godz. 14.00 (system sam naliczył prowizję automatycznie) – nie było żadnego problemu z uwzględnieniem jej

   Katarzyna
  • @Katarzyna, No jest to jakieś wyjście z tą reklamacją.
   Z tą kartą tak zrobię tak jak piszesz lepiej nie ryzykować dla tak banalnej kwestii.

   jojo
 • hej mozecie mi powiedziec gdzie znajde dokumenty i opis (co obejmuje) ubezpieczenia (bezpłatnego) assistance do konta PROSTOoszczędzającego PREMIUM?

  michal1607 Odpowiedz
 • To jak jest z tym pracodawca i wplywem 3.000 zl wynagrodzenia miesiecznie? Musi wyplywac wynagrodzenie? Musi byc 3.000? Czy faktycznie moge nie zanosic pracodawcy tego druku o zmianie konta?

  Kubek Odpowiedz
 • Witam,

  wniosek złożyłam w styczniu. Umowę mam podpisaną w lutym. Dodatkowo w lutym poleciłam komuś i ten ktoś w lutym podpisał umowę. Czy dobrze rozumiem, że pierwsze pieniądze (50zł) powinnam otrzymać już w marcu?

  Katarzyna Odpowiedz
 • Na której stronie we wniosku o otwarcie konta powinno znajdować się pole do wpisania numeru polecenia? Kliknąłem na przycisk „Załóż konto z Credit Agricole” z bloga, wprowadziłem swoje dane i znalazłem się na ostatniej stronie „Podsumowanie”. Nie klikam na „Wyślij” ponieważ dajej już raczej nic nie będzie, a wniosek pójdzie bez polecenia.

  pytanie Odpowiedz
 • Ja zakladalam konto z linka bezpośrednio z banku który jest taki sam jak ten 2. Ten 1 chyba bez promocji za przeniesienie.

  ewa Odpowiedz
 • EnveloBank ktoś próbował zamknąć przenosząc do CA ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Czy jest lojalka ze nie mozna zamknac przez 18 miesiecy ?

  Mars Odpowiedz
 • ADMIN
  Wysłałem 13-03-2018 prośbę o KOD POLECAJĄCY.
  Nic nie przychodzi. Kodów brak?

  Zenek Odpowiedz
 • Poproszę o pomoc w obsłudze konta CA. Pierwszy raz mam z nim styczność i nie wiem jak zrobić takie rzeczy jak:
  – Jak zrobić przelew zwrotny. Znajduję w historii transakcji przelew do mnie, ale nie ma tam opcji przelewu zwrotnego. Trzeba wszystko ręcznie wypełniać?

  – Na CA jest limit pojedynczej transakcji (np. przelewu) ustawiony na 2000 zł, jak próbuję go zwiększyć to pojawia się komunikat, że limit nie może być większy niż domyślnie ustawiony. Jednocześnie jest tam pole „maksymalny limit jednorazowej transakcji” i tam jest „brak limitu” – ale i tak przelew powyżej 2 tys. nie może być zrealizowany.

  haha Odpowiedz
  • Limit zwiększałem w oddziale a czy można przez tel . to nie wiem . xyz

   prawdziwy-xyz
  • zadzwoń na infolinię, jeśli mogą to zwiększą ci limity, a jeśli nie – to tylko w oddziale

   Katarzyna
 • Limit na 2000 ???? A to spryciarze :( Dajcie znać kto i jak to zmienił. No to dziady…..:(

  Mam nadzieje że ta lojalka na 18 mies. to jakaś głupia plotka?

  jojo Odpowiedz
  • hej jojo
   limit zwiększony bez problemu przez infolinię (ja i moja żona)

   Michal1607
 • Załatwione w oddziale. Poszło szybko.
  Dzięki

  haha Odpowiedz
 • A, zapomniałem.
  Co do sprawy przelewu zwrotnego, to pani w oddziale powiedziała, że jest taka funkcjonalność w aplikacji mobilnej, a jak nie mam smrtphonea, to w kwietniu będzie nowa wersja strony CA i ta funkcja powinna wtedy być.

  haha Odpowiedz
 • Ale mam przeboje z założeniem konta….. Tak mnie uwrażliwiliście na ten dokument do przelewu wynagrodzenia że nie dałem kurierowi Go zabrać z powrotem a ten z kolei odpiął cały plik dokumentów i oddał mi połowę wymaganych. Teraz dzwonią do mnie z banku z prośbą o przesłanie tego co nie dostali :) Przy okazji dowiedziałem się że konto trzeba założyć do końca miesiąca ale np przelew zwalniający z opłaty można w kolejnym miesiącu. Tak jak Pani powiedziała ktoś otworzy 30 to nie ma szans na wykonanie przelewu tym bardziej na obroty kartą. Odnośnie dokumentu o przelewaniu wynagrodzenia sam wspomniałem że odebrałem go kurierowi aby samemu dostarczyć Pani wręcz mnie pochwaliła za takie podejście do sprawy….
  Pytanie, jak wysyłacie przelew , ten na 10 000, to wpisujecie w tytule „wynagrodzenie” czy nie ma to żadnego znaczenia? Podobnie wymóg tych 3000 od pracodawcy robicie jeden przelew na równe 100000 czy dzielicie na 3000 i 7000?

  jojo Odpowiedz
  • A ja Ci mówiłem, że tę promocję odpuściłem, bo uznałem ją za zbyt skomplikowaną… 😛

   Don Quijote de la Mancha
  • Ale ja sam sobie ją skomplikowałem. Gdyby nie ten durnowaty zapis o przelewaniu wynagrodzenia i ten papierek wszystko by poszło bez problemów….. tfu tfu, jeszcze muszą mnie przenieść z poprzedniego banku….. I niech mi ktoś powie że zarabianie na promocjach to taka „bułka z masłem”, trochę jednak trzeba się nagimnastykować.

   jojo
  • Nie ma znaczenia czy zrobisz jeden przelew na 10tys. czy zrobisz kilka przelewów np. 5x2tys., ważne żeby w sumie na konto wpłynęło przynajmniej 10tys. A z tytułu wynagrodzenia zawsze przelewałam 1tys.

   WiFran
 • Tytuł wynagrodzenie to groźne tytuł :) Jeżeli chodzi o wysokie przelewy.. Złodzieje (US) patrzą wszędzie.

  luka89waw Odpowiedz
 • Czy Wy również otrzymaliście tylko 1 egzemplarz dokumentów do podpisu? Też Wam tak długo szła kopia? Podpisałem papiery 20 lutego, do tej pory przyszła tylko 1 karta z dwóch i brak papierów.

  slayer Odpowiedz
 • Niestety u mnie DB robi problemy, dwa razy odrzucony wniosek (niezgodność podpisu i adresu do korespondencji). Podpis można różnie interpretować ale adres? Dwa razy byłem zaktualizować dane w DB, oba przed składaniem wniosku o przeniesienie. Adres wpisany w DB i CA kropka w kropkę ten sam. Najprawdopodobniej skończy się reklamacją w CA (będę musiał sam zamknąć konto w DB).

  saroyan Odpowiedz
  • Ta niezgodność adresu wynika z tego, że banki w umowach korzystają z rożnych określeń dot.adresu: adres zameldowania, adres zamieszkania, adres korespondencyjny. Niektórzy wpiszą we wszystkich trzech przypadkach jeden adres. Ja mam inaczej.

   Tina
 • Mnie DB też odrzucił wniosek o przeniesienie – powody identyczne. Zamknęłam ręcznie w oddziale DB i zareklamowałam w CA fakt, ze mnie odmowie nie poinformowano chociaz wiedziano. Dostałam dwie, poczta wysłane, odpowiedzi uznające reklamację i 20 marca wpłynęło mi 200 zł na konto. Czy mogę już je zamknąć?

  Tina Odpowiedz
  • Kiedy składałaś reklamację? W okresie 30 dni od złożenia dyspozycji przeniesienia konta czy po tym okresie?

   saroyan
  • Po trzech miesiącach od złożenia dyspozycji przeniesienia. Nikt mi wcześniej nie powiedział, ze wniosek został odrzucony. Stąd reklamacja.

   Tina
 • Przy okazji w DB dowiedziałam się, że od listopada 2018 DB zmieni się w BZWBK

  Tina Odpowiedz
 • My wczoraj dostali po 250 zł za konta założone w grudniu.

  Artur Odpowiedz
 • Wczoraj (20.03) wpadło 2×50 zł z programu poleceń – jedno jako polecony, drugie jako polecający (chyba raczej taka kombinacja). Konto założone w okolicach 15.01.

  Archideus Odpowiedz
 • 1 3 4 5

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy