Łatwe 250 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole (i 3% na lokacie na start)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja świetnej promocji Credit Agricole, którą baaaardzo lubię. Dlaczego? Można na niej zarobić relatywnie łatwe 200 zł, ale dodatkowo zyskać 50 zł za założenie konta z polecenia – a później kolejne 50 zł za jego dalsze polecanie. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że… to Ty możesz polecać to konto czytelnikom bloga! Od wielu miesięcy łącze bowiem osoby nowe z obecnymi klientami banku, dzięki czemu zyskują obie strony. Takie rzeczy tylko na LiveSmarter! :)

Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 200 zł

Umowa i dodatkowe dokumenty na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego Credit Agricole przez ostatni rok.

Jeśli spełniamy ten warunek to musimy udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o jeden z rachunków osobistych banku wraz z kartą debetową. Istotne, aby podczas wnioskowania wyrazić zgodę na wyciąg w formie elektronicznej oraz wyrazić zgody na działania marketingowe i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Generalnie konieczne będzie zaakceptowanie wszystkich checkboxów na dole wniosku.

Cała promocja sprowadza się jednak do tego, aby „przenieść rachunek z innego banku”. Ponieważ (w porównaniu np. do numerów komórkowych) nie ma do końca takiej procedury w naszym systemie bankowym, to przenosiny polegają na otwarciu nowego konta, zamykając przy okazji stare – w innym banku. Całością zajmuje się nowy bank, więc po złożeniu wniosku mamy dwie opcje: udać się do placówki w celu finalizacji umowy i upoważnienia Credit Agricole do zamknięcia konta we wskazanym banku albo podpisać dokumenty poprzez kuriera – co będzie wygodne dla osób, które nie mają blisko oddziału banku. Dla formalności dodam, że od zawarcia umowy mamy 7 dni na podpisanie wniosku o zamknięcie konta w starym banku (ale zazwyczaj jest to robione w ciągu tej samej wizyty).

Tu zwrócę również uwagę na jeszcze jedną kwestie. Bank, którego konto będziemy przenosić (zamykać) w celu weryfikacji dokumentu sprawdzi nasz podpis z tym, co ma u siebie w bazie. Jeśli więc przenosimy konto, gdzie nasz wzór podpisu był składany kilka lat temu (a być może nawet wcale!) to lepiej iść do starego banku i go zaktualizować przed przenosinami – aby nowy był identyczny z tym, które złożymy na wniosku z pełnomocnictwem do przeniesienia (zamknięcia) konta. Inaczej nasz wniosek może zostać odrzucony.

Credit Agricole udostępnia dość starą listę obsługiwanych banków, ale z waszych doświadczeń wynika, że aktualnie bez problemów powinniście przenieść konta z BZWBK, Alior Banku, mBanku, Eurobanku, Idea Banku, Millennium, Inteligo/PKO, Pekao, Citibanku czy BOŚ. I to niekoniecznie konta osobiste. Nie przenośmy natomiast rachunków z T-Mobile Usługi Bankowe, BGŻ BNP Paribas czy Nest Banku – spora szansa, że się nie uda. Oczywiście czekam na wasze komentarze z kolejnymi informacjami co się udało, a co nie (oby takich jak najmniej!).

Co dalej? Bank wymaga od nas jeszcze podpisania jednego dokumentu: zlecenia przekazywania środków. Dokument ten ma w zamyśle trafić do naszego pracodawcy, aby ten wiedział, żeby przekazać nasze wynagrodzenie na nowe konto. Warto jednak wiedzieć, że promocja wymaga od nas jedynie wypełnienia takiego dokumentu – nie ma natomiast obowiązku, aby pensja faktycznie trafiła na nowo-otwarte konto. Ba, pracodawca raczej nie powinien akceptować takiego dokumentu otrzymanego z zewnątrz, bo może to być przecież próba oszustwa, prawda? Dobra wiadomość jest taka, że relatywnie często bank pozwala samodzielnie dostarczyć dokument pracodawcy (zwłaszcza w wersji z kurierem). Dzięki temu… no wiecie sami co można z nim zrobić :)

200 zł za kilka przelewów!

Jeśli biurokrację mamy za sobą (która tak naprawdę sprowadza się do podpisania dwóch papierów więcej, względem standardowej umowy o konto) to nie pozostaje nam nic innego, jak zacząć spełniać warunku promocji. Tu wymagania są proste – przez 3 kolejne miesiące powinno na nasze konto wpłynąć tyle, ile zadeklarowaliśmy w poprzednim dokumencie – min. 3000 zł. Bank nie stawia jednak praktycznie żadnych warunków dotyczących wpływów. Oznacza to, że możemy sami sobie przelewać pieniądze z konta w innym banku. Nie musi to być nawet 3000 zł „na raz”, ale np. 6 x 500 zł (to mogą być te same pieniądze, które krążą w kółko między bankami).

Oczywiście powyższy sposób został przetestowany wielokrotnie i ma swoje potwierdzenie w regulaminie:

suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam […] lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także z innych kont prowadzonych przez Bank [Credit Agricole], jeżeli Klient jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika;

W skrócie: nie można przelewać sobie środków ze swojego innego konta w CA. Praktycznie wszystkie inne są dozwolone :)

Bank zaznacza, że warunek ten musimy spełnić przez 3 kolejne miesiące licząc od miesiąca podpisania umowy lub kolejnego. Jeśli np. umowę podpiszemy w styczniu, to warunki możemy spełnić w styczniu, lutym i marcu bądź lutym, marcu i kwietniu.

Warto się jednak sprężyć – czym szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy premię. Bank wypłaci nam 200 zł do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście musimy mieć wtedy otwarte konto, a karta debetowa wyrobiona podczas zakładania konta musi być aktywna.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń Credit Agricole

200 zł na start to jednak nie wszystko. Równolegle z promocją bank prowadzi również program poleceń, w którym obecni klienci banku mogą polecać konto nowym – dzieląc się premią – po 50 zł na głowę. Wystarczy tylko spełnić kilka warunków.

Po pierwsze – nowy klient powinien podać kod polecający zaznaczając opcję „Otwieram konto z Polecenia” podczas składania wniosku o konto. Po drugie – powinien wyrazić zgody marketingowe i handlowe (te same co w promocji 200 zł), a po trzecie – spełnić jeden z dwóch warunków: zapewnić wpływ na min. 1500 zł (lub min. 500 zł dla 1 Konta) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 300 zł. Powyższe warunki musimy spełnić trzykrotnie w każdym z trzech pełnych miesięcy od otwarcia konta.

Bank stawia też pewne warunki dla osób polecających – te również muszą mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. No i oczywiście muszą zapisać się do programu poleceń i mieć aktywne konto w momencie wypłaty.

Skąd wziąć kod polecający, czyli zarabiaj z LiveSmarter!

Skoro polecanie konta opłaca się wszystkim, to dlaczego nie połączyć nowych klientów z osobami polecającymi? Na taki pomysł wpadłem jakiś czas temu i przyznam, że sprawdza się on znakomicie. Jeśli jesteś nowym klientem i chciałbyś otrzymać kod – zostaw swój adres e-mail tutaj. Odeślę kod jednego z czytelników w ciągu 48 godzin.

Jeśli natomiast jesteś obecnym klientem banku (nawet od kilku dni!), to zostaw swój kod poprzez specjalny formularz. Uwaga! Ponieważ pierwsze kody zostały zostawione kilka miesięcy temu, to nie mam żadnej gwarancji, że dana osoba ciągle ma otwarte konto w CA. Z tego też względu wszystkich polecających proszę o ponowne zapisy – będą one ważne do końca trwania obecnej edycji promocji z przenosinami (czyli do 31.03.2018). Po prostu nie chcę nikomu podawać kodu, który może być już nieaktualny.

Ile to wszystko kosztuje?

Ponieważ w promocji wymagane jest posiadanie zarówno konta osobistego jak i karty debetowej, to bardzo ważne jest policzenie ile za nie zapłacimy.

Czynność 1 Konto Konto PROSTOoszczędzające Konto PROSTOoszczędzające
Plus
Konto PROSTOoszczędzające Premium
Prowadzenie konta 0 zł 4,90 zł 0 zł, jeśli na konto wpłynie łącznie 1000/1500 zł miesięcznie (inaczej 9,90 zł) 0 zł, jeśli na konto wpłynie łącznie 10000 zł miesięcznie (inaczej 14,90 zł)
Posiadanie karty 0 zł, jeśli wydasz min. 1 zł miesięcznie (inaczej 2,90 zł) 3,90 zł 0 zł, jeśli wydasz min. 500 zł miesięcznie (inaczej 7,90 zł) 0 zł
Wypłata gotówki z bankomatów w kraju 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł

W przypadku osób młodych, czyli poniżej 27. roku życia, najprawdopodobniej najlepsza opcja to 1 Konto. Jego zaletą jest brak opłat i łatwy warunek zwolnienia z opłaty za kartę – należy wykonać co najmniej jedną płatność na kwotę min. 1 zł.

W przypadku osób powyżej tej granicy najprawdopodobniej najlepszym wyborem będzie wybranie… najbardziej wypasionego Konta PROSTOoszczędzającego Premium. Dlaczego? Bo kartę mamy za darmo, a za konto nie zapłacimy nic po spełnieniu bardzo prostego warunku: wpływów miesięcznych na min. 10 000 zł.

Zaraz, zaraz, 10 000 zł to prosty warunek? Tak! Podobnie jak w wymaganiach samej promocji nie ma znaczenia, czy będzie to jeden, czy wiele wpływów. Oznacza to, że możemy sobie sami przelewać z innego banku np 5 x 2000 zł w ciągu jednego miesiąca i warunek będzie spełniony. Ma być sumarycznie 10 000 zł i tyle – środki mogą zaraz zostać przelane gdzieś indziej. Osobiście radziłbym też nosić w portfelu kartę do konta – skoro będą na niego wpływać nasze środki, to warto z niej korzystać.

Co z „gorszymi” rachunkami? W przypadku Konta PROSTOoszczędzającego Plus bank wymaga wydania 500 zł miesięcznie, aby karta była darmowa (inaczej płacimy 7,90 zł). Rachunek jest darmowy po zapewnieniu wpływów 1500 zł (1000 zł dla osób poniżej 30. roku życia).

Konto w wersji Standard jest najmniej opłacalne – płacimy za nie 4,90 zł bez możliwości zwolnienia z opłat. Tu przy okazji zaznaczę, że konto młodzieżowe (1 Konto) zmienia się automatycznie w Konto PROSTOoszczędzające Plus po osiągnięciu 27. roku życia – dlatego osobom zbliżającym się do tej granicy polecam od razu założyć konto Premium, aby łatwiej było spełniać warunki bezpłatności.

Na koniec: 3% na lokacie!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Wraz z początkiem roku bank przedłużył (do końca marca) świetną promocję z lokatą 3% dla nowych klientów. Jak z niej skorzystać? W ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta możemy założyć 2-miesięczną lokatę dla kwoty do 50 000 zł, której oprocentowanie zostanie podwyższone aż do 3%! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • No wlasnie czyli wedlug ciebie trzeba miec skonczony proces przenoszenie konta?? Moim zdaniem spelnione sa wszystkie warunki do wyplacenie bonusu bo inaczej… promocja zamiast do 31-03-18 powinna trwac miesiac krocej bo kazdy bank ma na wypowiedzenie 30 dni i wtedy dopiero konto jest przeniesione.

  ewa Odpowiedz
 • Ja sobie tego nie wymyśliłem. Do końca miesiąca ma być założone konto poprzez przeniesienie. Przerabiałem ale właśnie na zbyt krótki czas i konieczność dosłania kolejnego papierka złożyłem rezygnację choć zapewniali mnie że w ponad tydzień POWINIENEM zdążyć. Ale jak ktoś chce w 2 dni, czy ja mu bronię…. Też uważam że powinno być do do końca miesiąca złożenie wniosku bo procedura przeniesienia i otwarcia konta trwa, ale to taki bank. Z drugiej strony czasu było dużo…..

  jojo Odpowiedz
  • do 31 marca trzeba ZAŁOŻYĆ KONTO, proces przeniesienia trwa ok. 2 tygodni, a potem i tak trzeba chyba 3 miesiące spełniać inne warunki uzyskania bonusu, więc jak najbardziej dzisiaj i jutro można zakładać konto, tylko musisz mieć wszystkie papierki ze sobą, czyli nr konta do przeniesienia z innego banku i dane pracodawcy.

   Katarzyna
  • i uwaga: przy zakładaniu konta trzeba powiedzieć, że ma być w promocji, bo mogą założyć zwykłe konto bez promocji….

   Katarzyna
  • No dokladnie ja zakladalam konto w zeszlym tygodniu i tez bede objeta promocja mimo ze konto do 31 marca nie bedzie przeniesione a jedynie proces rozpoczety.

   ewa
  • ale ty mówisz o DOSYŁANIU dokumentu, który należy złożyć do 31.01 (czyli wniosku o przeniesienie) – konto zakładane kurierem? Jak kolega pójdzie do oddziału i złoży wszystko od razu, załapie się do promocji. Tak zakładałam konto w poprzedniej promocji w 2016 r. i nie było problemu, tylko muszą być wszystkie wymagane wnioski: o przeniesienie konta z innego banku i przelew wynagrodzenia od pracodawcy, dlatego trzeba mieć te dane (nr konta – trzeba sprawdzić, jaki podpis się złożyło w poprzednim banku, bo taki sam podpis trzeba złożyć na tym wniosku) + dane pracodawcy

   Katarzyna
  • Otworzyłem konto dzisiaj pół godziny przed zamknięciem oddziału. Pani potwierdziła, że biorę udział w promocji. Dzięki wszystkim za pomoc.

   drudar
 • Cóż, ja napisałem to co mi powiedział konsultant.

  jojo Odpowiedz
  • Słuchaj kobiet, które mądrze tutaj piszą, a nie konsultantów, to lepiej na tym wyjdziesz :)

   abc
 • Przeniosłam konto z DB do CA, a dziś pismo od DB „…dostarczenie Oświadczenia FATCA jest konieczne , nawet jeśli umowa o rachunek bankowy została rozwiązana….w przypadku niedostarczenia Oświadczenia do 30 kwietnia 2018 …rachunki Pani będą rachunkami raportowanymi do USA w celu sprawozdawczości względem władz skarbowych.”
  To mnie jakoś zaboli?

  Tina Odpowiedz
  • złóż to oświadczenie, pewnie można przez bankowość internetową, po co ma Cię ścigać jakiś urząd skarbowy USA

   Katarzyna
  • To jakieś stare konto w DB? Dziwne, że dopiero teraz sobie o tym przypomnieli. Teraz takie oświadczenie FACTA składa się przy każdym otwieranym koncie (od kilku lat), także tym w CA

   Katarzyna
  • …z września 2017, ale mam wrodzony talent do supełkowania rzeczywistości a są tacy co twierdzą, że powinnam na zlecenie producentów testować intuicyjną obsługę każdego urządzenia przed jego wejściem na rynek – zaoszczędziliby kokosy na kosztach reklamacji :)

   Tina
  • Wy sobie żartów nie róbcie z Internal Revenue Service. Chcecie trafić na Kubę? Fajna wycieczka ale Guantanamo Bay detention camp to Hilton nie jest. Obsługa jest raczej nieprzyjemna. Polska jako sojusznik ma obowiązek ujawniać USA wszystkie dane n/t swoich obywateli. Wypełniać oświadczenia i nie pyskować.

   W drugą stronę, co oczywiste, taka wymiana danych nie działa.

   Bufon
 • Przeniosłem konto z mBanku, warunki przez 3 kolejne miesiące spełniłem. Kilka dni temu zadzwonił gość u którego zakładałem konto. Stwierdził że 200zł nie dostanę bo to nie były przelewy wynagrodzenia. (Oczywiście że nie były, bo nie musiały). Nawet się z nim nie kłóciłem, bo na wakacjach byłem. Ciekawy jestem czy też mieliście takie telefony. I pytanie co robić? Czekać do końca miesiąca aż mi nie wypłacą premii i wtedy dopiero reklamować?

  Zet Odpowiedz
  • Ciekawe, czy gamoń dzwonił z własnej inicjatywy czy też w banku zarządzono rozpoznanie ilu z klientów da się oszukać i nie wypłacić premii.

   Bufon
  • Widać dokręcili śrubę. Dobrze więc, że się z tego wycofałem.

   pytanie
  • Nie wiem, czy „dokręcanie śruby” to odpowiednie określenie na bezczelne kłamstwa pracownika na temat konieczności wpływu wynagrodzenia — regulamin jednoznacznie mówi, że wpływ wynagrodzenia konieczny nie jest, wystarczy zapewnienie stałych (comiesięcznych) wpływów, a te można zapewnić przelewem z własnego konta w innym banku lub nawet wpłatą gotówkową…

   Don Quijote de la Mancha
  • Trzeba czekać do regulaminowego czasu i jeśli nie dadzą premii – to reklamować. Na szczęście regulamin jest po twojej stronie, więc nawet jak reklamacji nie uznają, to trzeba skierować sprawę do arbitra bankowego bo sprawa jest wygrana. Warto też o tym wspomnieć w ew. odwołaniu do reklamacji, gdyby odrzucili.

   Michał
 • Tego się obawiałem i dlatego wycofałem swój wniosek…. Ale życzę wygranej podczas bitwy reklamacyjnej.

  jojo Odpowiedz
 • Kurcze, do mnie tez od tygodnia (pomijajac swieta) dobijaj sie z banku. Mam zapisany numer wiec nie odbieram. Zastanawiam sie czy przypadkiem nie dzwonia w sprawie jak powyzej ktos napisal. W kazdym razie, czekam do konca miesiaca na pramie, a jak nie bedzie do reklamacja.

  ceglaaa Odpowiedz
  • Przy okazji każdej edycji tak robią…albo nie znają regulaminu własnej promocji albo liczą, że Ty go nie znasz i po prostu odpuścisz…

   Katarzyna
  • Mnie to też zastanawia że od niektórych nie żądali świstka o przekazywaniu wynagrodzenia. W moim przypadku upali się że chcą mimo iż podczas wcześniej analizy brakujących dokumentów z konsultantką wyraźnie mi powiedziała że nie muszę Go odsyłać. Za kilka dni że już tak. Dlatego ich olałem bo skoro nagle stali się tacy skrupulatni to mogliby by drążyć czy przelew przychodzi z podanego we wniosku konta, bo jak nie…. czytaj wyżej (Post Zeta).

   jojo
 • A to gnoje ;P

  luka89waw Odpowiedz
 • A ja dla świętego spokoju, pozwoliłem, aby wysłali świstek do pracodawcy. Akurat dla mnie to nie był żaden problem. Wybrałem konto premium, więc i tak łącznie 10k muszę wpłacać na konto, a wypłata zawsze stanowi jakąś część tej kwoty :) Do tego skorzystałem z lokaty na 3%. Premia wpadnie, lokata się zakończy, to się rozstaniemy w zgodzie :)

  Maciek Odpowiedz
 • Jeszcze w marcu otrzymałam premię i wysłałam pismo do CA o rozwiązaniu umowy. Z dniem 28 marca „…Bank przyjął pani decyzję o zamknięciu konta….planowana data zakończenia umowy przypada na 22-04-2018.
  Przelewać ostatni raz na konto 10K żeby mnie nie obciążyli za kartę i obsługę konta (umowa niby trwa do 22-04, czy skoro 28.03 przyjęli decyzję o zamknięciu konta przeze mnie nie muszę?
  Co o tym sądzicie?

  Tina Odpowiedz
 • Skoro umowa do 22.04 to za kwiecień pewnie obciążą, przynajmniej proporcjonalnie za 22 dni. Lepiej przelać.

  Bolo Odpowiedz
 • chyba za niepełny nie obciążają

  Romek Odpowiedz
 • Siema!
  Konto przeniosłem z Paribasa. Styczeń, luty, marzec wpłacałem po 3 tyś we wpłatomacie. Do którego dnia kwietnia powinni wypłacić premię za przeniesienie?
  Pozdrawiam.

  T0mekkk Odpowiedz
 • Czy ktoś z was otrzymał już bonus?
  Założyłem konto w styczniu i dokonywałem regularnie wpłat w styczniu, lutym i marcu. Niestety bonusy nadal brak :(

  Krystian Odpowiedz
 • Zdaje mi się, że premia miała zostać wypłacona do końca miesiąca, następującego po ostatnim miesiącu, kiedy byl spełniony warunek wpłaty. Tak więc czas do końca kwietnia maja imo

  Maciek Odpowiedz
 • Otrzymałam już premię jako polecająca, nie otrzymały jej osoby, które ja poleciłam. Na moją reklamację bank odpisał mi, ze oprócz wpływu 1500 zł przez 3 kolejne miesiące, polecony musi też zrobić wydatki kartą na 100 zł przez 3 kolejne miesiące. Myślałam, że albo wpływ albo obrót kartą?

  Jolanta Odpowiedz
  • @Jolanta,dobrze myślałaś. Wg regulaminu Programu Poleceń obowiązuje alternatywa:
   „Premia dla Poleconego przysługuje w przypadku spełnienia przez Poleconego warunków określonych w §3 i 4 Regulaminu oraz dodatkowo w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o Konto:
   a) zapewnienie Wpływu na Konto: na kwotę min. 500 PLN w przypadku Konta w pakiecie 1 Konto albo min. 1500 PLN w przypadku pozostałych pakietów Kont, lub
   b) zaksięgowane zostaną transakcje bezgotówkowe dokonane główną kartą debetową wydaną do Konta na łączną kwotę min. 300 PLN”

   gajowy
  • Uważam, że dobrze myślałaś. Regulamin Programu Poleceń – § 6 pkt 3a; zapewni Wpływu na Konto: na kwotę min. 500 PLN w przypadku Konta w pakiecie 1 Konto albo min. 1500 PLN w przypadku pozostałych pakietów Kont, LUB
   b) zaksięgowane zostaną transakcje bezgotówkowe dokonane główną kartą debetową wydaną do Konta na łączną kwotę min. 300 PLN.

   BiancaM
  • Dzięki za info . Szkoda tylko , że konto nie zamknięte . Jest tam jakaś karencja czy tylko brak konta na dzień rozpoczęcia promocji , jakoś z rana nie widzę ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • „Z Promocji nie może skorzystać klient, który w okresie trwania Promocji był już Posiadaczem konta indywidualnego, którego umowę wypowiedział w tym okresie. ”
   „Promocja trwa od 10 kwietnia 2018 roku do 31 lipca 2018 roku. „

   deloe
  • Z tego wynika, ze posiadacz starego konta, który tego konta w okresie trwania Promocji nie wypowiedział, może wystąpić o otwarcie nowego konta, które już będzie brało udział w promocji. Czy ktoś widzi niespójność w moim rozumowaniu?

   gajowy
 • Ja też czekam na kasę do końca tego msc ;p

  luka89waw Odpowiedz
 • Cześć, mam pytanie, warunki spełniałem od stycznia do kwietnia, w tym miesiącu powinna przyjść kasa. Jednak nie mam aktywnej karty, a kod pin gdzieś zapodziałem (przyszedł chyba listem z banku). Jeśli do końca miesiąca zdążę tą kartę aktywować premia powinna mnie objąć? W regulaminie jest napisane, że powinienem być posiadaczem karty w dniu wypłaty premii (nie ma nic o jej aktywności), otóż nie wiem dokładnie kiedy premia będzie wypłacona. I czy jeśli jednak chcieli już wypłacić pieniądze ale miałem nieaktywną kartę i nie wypłacili, to czy po spełnieniu warunków w lutym, marcu i kwietniu będą próbować wypłacić premię w maju?

  Wojtekg Odpowiedz
  • Gdzieś w tym wątku, albo poświęconym innej edycji CA widziałem wpis, którego autor twierdził, że premię dostał, mimo że karty nie aktywował.

   gajowy
 • Na 200 zł czekam do końca następnego miesiąca (konto zakładane w styczniu), ale dziś zaglądam na konto a tu 50 zeta z programu poleceń, których się nie spodziewałem. To już razem 150 zł na tej promocji. Dzięki Admin i dzięki dla Poleconych :)

  Archideus Odpowiedz
 • Ja rowniez dziekuje, 50 zl wpłynelo wlasnie:)

  ewa Odpowiedz
 • HELP – jak założyć tą lokatę na 3%? Ten serwis transakcyjny jest co najmniej dziwny…. Nie ogarniam go.

  HoQ Odpowiedz
 • 1 4 5 6

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy