Łatwe 250 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole (i 3% na lokacie na start)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja świetnej promocji Credit Agricole, którą baaaardzo lubię. Dlaczego? Można na niej zarobić relatywnie łatwe 200 zł, ale dodatkowo zyskać 50 zł za założenie konta z polecenia – a później kolejne 50 zł za jego dalsze polecanie. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że… to Ty możesz polecać to konto czytelnikom bloga! Od wielu miesięcy łącze bowiem osoby nowe z obecnymi klientami banku, dzięki czemu zyskują obie strony. Takie rzeczy tylko na LiveSmarter! :)

Ta promocja jest już niekatualna, ale wystartowała jej odświeżona wersja. Teraz do zgarniecia nawet 300 zł za założenie nowego Konta dla Ciebie od Credit Agricole!

Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 200 zł

Umowa i dodatkowe dokumenty na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego Credit Agricole przez ostatni rok.

Jeśli spełniamy ten warunek to musimy udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o jeden z rachunków osobistych banku wraz z kartą debetową. Istotne, aby podczas wnioskowania wyrazić zgodę na wyciąg w formie elektronicznej oraz wyrazić zgody na działania marketingowe i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Generalnie konieczne będzie zaakceptowanie wszystkich checkboxów na dole wniosku.

Cała promocja sprowadza się jednak do tego, aby „przenieść rachunek z innego banku”. Ponieważ (w porównaniu np. do numerów komórkowych) nie ma do końca takiej procedury w naszym systemie bankowym, to przenosiny polegają na otwarciu nowego konta, zamykając przy okazji stare – w innym banku. Całością zajmuje się nowy bank, więc po złożeniu wniosku mamy dwie opcje: udać się do placówki w celu finalizacji umowy i upoważnienia Credit Agricole do zamknięcia konta we wskazanym banku albo podpisać dokumenty poprzez kuriera – co będzie wygodne dla osób, które nie mają blisko oddziału banku. Dla formalności dodam, że od zawarcia umowy mamy 7 dni na podpisanie wniosku o zamknięcie konta w starym banku (ale zazwyczaj jest to robione w ciągu tej samej wizyty).

Tu zwrócę również uwagę na jeszcze jedną kwestie. Bank, którego konto będziemy przenosić (zamykać) w celu weryfikacji dokumentu sprawdzi nasz podpis z tym, co ma u siebie w bazie. Jeśli więc przenosimy konto, gdzie nasz wzór podpisu był składany kilka lat temu (a być może nawet wcale!) to lepiej iść do starego banku i go zaktualizować przed przenosinami – aby nowy był identyczny z tym, które złożymy na wniosku z pełnomocnictwem do przeniesienia (zamknięcia) konta. Inaczej nasz wniosek może zostać odrzucony.

Credit Agricole udostępnia dość starą listę obsługiwanych banków, ale z waszych doświadczeń wynika, że aktualnie bez problemów powinniście przenieść konta z BZWBK, Alior Banku, mBanku, Eurobanku, Idea Banku, Millennium, Inteligo/PKO, Pekao, Citibanku czy BOŚ. I to niekoniecznie konta osobiste. Nie przenośmy natomiast rachunków z T-Mobile Usługi Bankowe, BGŻ BNP Paribas czy Nest Banku – spora szansa, że się nie uda. Oczywiście czekam na wasze komentarze z kolejnymi informacjami co się udało, a co nie (oby takich jak najmniej!).

Co dalej? Bank wymaga od nas jeszcze podpisania jednego dokumentu: zlecenia przekazywania środków. Dokument ten ma w zamyśle trafić do naszego pracodawcy, aby ten wiedział, żeby przekazać nasze wynagrodzenie na nowe konto. Warto jednak wiedzieć, że promocja wymaga od nas jedynie wypełnienia takiego dokumentu – nie ma natomiast obowiązku, aby pensja faktycznie trafiła na nowo-otwarte konto. Ba, pracodawca raczej nie powinien akceptować takiego dokumentu otrzymanego z zewnątrz, bo może to być przecież próba oszustwa, prawda? Dobra wiadomość jest taka, że relatywnie często bank pozwala samodzielnie dostarczyć dokument pracodawcy (zwłaszcza w wersji z kurierem). Dzięki temu… no wiecie sami co można z nim zrobić :)

200 zł za kilka przelewów!

Jeśli biurokrację mamy za sobą (która tak naprawdę sprowadza się do podpisania dwóch papierów więcej, względem standardowej umowy o konto) to nie pozostaje nam nic innego, jak zacząć spełniać warunku promocji. Tu wymagania są proste – przez 3 kolejne miesiące powinno na nasze konto wpłynąć tyle, ile zadeklarowaliśmy w poprzednim dokumencie – min. 3000 zł. Bank nie stawia jednak praktycznie żadnych warunków dotyczących wpływów. Oznacza to, że możemy sami sobie przelewać pieniądze z konta w innym banku. Nie musi to być nawet 3000 zł „na raz”, ale np. 6 x 500 zł (to mogą być te same pieniądze, które krążą w kółko między bankami).

Oczywiście powyższy sposób został przetestowany wielokrotnie i ma swoje potwierdzenie w regulaminie:

suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam […] lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także z innych kont prowadzonych przez Bank [Credit Agricole], jeżeli Klient jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika;

W skrócie: nie można przelewać sobie środków ze swojego innego konta w CA. Praktycznie wszystkie inne są dozwolone :)

Bank zaznacza, że warunek ten musimy spełnić przez 3 kolejne miesiące licząc od miesiąca podpisania umowy lub kolejnego. Jeśli np. umowę podpiszemy w styczniu, to warunki możemy spełnić w styczniu, lutym i marcu bądź lutym, marcu i kwietniu.

Warto się jednak sprężyć – czym szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy premię. Bank wypłaci nam 200 zł do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście musimy mieć wtedy otwarte konto, a karta debetowa wyrobiona podczas zakładania konta musi być aktywna.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń Credit Agricole

200 zł na start to jednak nie wszystko. Równolegle z promocją bank prowadzi również program poleceń, w którym obecni klienci banku mogą polecać konto nowym – dzieląc się premią – po 50 zł na głowę. Wystarczy tylko spełnić kilka warunków.

Po pierwsze – nowy klient powinien podać kod polecający zaznaczając opcję „Otwieram konto z Polecenia” podczas składania wniosku o konto. Po drugie – powinien wyrazić zgody marketingowe i handlowe (te same co w promocji 200 zł), a po trzecie – spełnić jeden z dwóch warunków: zapewnić wpływ na min. 1500 zł (lub min. 500 zł dla 1 Konta) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 300 zł. Powyższe warunki musimy spełnić trzykrotnie w każdym z trzech pełnych miesięcy od otwarcia konta.

Bank stawia też pewne warunki dla osób polecających – te również muszą mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. No i oczywiście muszą zapisać się do programu poleceń i mieć aktywne konto w momencie wypłaty.

Skąd wziąć kod polecający, czyli zarabiaj z LiveSmarter!

Skoro polecanie konta opłaca się wszystkim, to dlaczego nie połączyć nowych klientów z osobami polecającymi? Na taki pomysł wpadłem jakiś czas temu i przyznam, że sprawdza się on znakomicie. Jeśli jesteś nowym klientem i chciałbyś otrzymać kod – zostaw swój adres e-mail tutaj. Odeślę kod jednego z czytelników w ciągu 48 godzin.

Jeśli natomiast jesteś obecnym klientem banku (nawet od kilku dni!), to zostaw swój kod poprzez specjalny formularz. Uwaga! Ponieważ pierwsze kody zostały zostawione kilka miesięcy temu, to nie mam żadnej gwarancji, że dana osoba ciągle ma otwarte konto w CA. Z tego też względu wszystkich polecających proszę o ponowne zapisy – będą one ważne do końca trwania obecnej edycji promocji z przenosinami (czyli do 31.03.2018). Po prostu nie chcę nikomu podawać kodu, który może być już nieaktualny.

Ile to wszystko kosztuje?

Ponieważ w promocji wymagane jest posiadanie zarówno konta osobistego jak i karty debetowej, to bardzo ważne jest policzenie ile za nie zapłacimy.

Czynność 1 Konto Konto PROSTOoszczędzające Konto PROSTOoszczędzające
Plus
Konto PROSTOoszczędzające Premium
Prowadzenie konta 0 zł 4,90 zł 0 zł, jeśli na konto wpłynie łącznie 1000/1500 zł miesięcznie (inaczej 9,90 zł) 0 zł, jeśli na konto wpłynie łącznie 10000 zł miesięcznie (inaczej 14,90 zł)
Posiadanie karty 0 zł, jeśli wydasz min. 1 zł miesięcznie (inaczej 2,90 zł) 3,90 zł 0 zł, jeśli wydasz min. 500 zł miesięcznie (inaczej 7,90 zł) 0 zł
Wypłata gotówki z bankomatów w kraju 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł

W przypadku osób młodych, czyli poniżej 27. roku życia, najprawdopodobniej najlepsza opcja to 1 Konto. Jego zaletą jest brak opłat i łatwy warunek zwolnienia z opłaty za kartę – należy wykonać co najmniej jedną płatność na kwotę min. 1 zł.

W przypadku osób powyżej tej granicy najprawdopodobniej najlepszym wyborem będzie wybranie… najbardziej wypasionego Konta PROSTOoszczędzającego Premium. Dlaczego? Bo kartę mamy za darmo, a za konto nie zapłacimy nic po spełnieniu bardzo prostego warunku: wpływów miesięcznych na min. 10 000 zł.

Zaraz, zaraz, 10 000 zł to prosty warunek? Tak! Podobnie jak w wymaganiach samej promocji nie ma znaczenia, czy będzie to jeden, czy wiele wpływów. Oznacza to, że możemy sobie sami przelewać z innego banku np 5 x 2000 zł w ciągu jednego miesiąca i warunek będzie spełniony. Ma być sumarycznie 10 000 zł i tyle – środki mogą zaraz zostać przelane gdzieś indziej. Osobiście radziłbym też nosić w portfelu kartę do konta – skoro będą na niego wpływać nasze środki, to warto z niej korzystać.

Co z „gorszymi” rachunkami? W przypadku Konta PROSTOoszczędzającego Plus bank wymaga wydania 500 zł miesięcznie, aby karta była darmowa (inaczej płacimy 7,90 zł). Rachunek jest darmowy po zapewnieniu wpływów 1500 zł (1000 zł dla osób poniżej 30. roku życia).

Konto w wersji Standard jest najmniej opłacalne – płacimy za nie 4,90 zł bez możliwości zwolnienia z opłat. Tu przy okazji zaznaczę, że konto młodzieżowe (1 Konto) zmienia się automatycznie w Konto PROSTOoszczędzające Plus po osiągnięciu 27. roku życia – dlatego osobom zbliżającym się do tej granicy polecam od razu założyć konto Premium, aby łatwiej było spełniać warunki bezpłatności.

Na koniec: 3% na lokacie!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Wraz z początkiem roku bank przedłużył (do końca marca) świetną promocję z lokatą 3% dla nowych klientów. Jak z niej skorzystać? W ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta możemy założyć 2-miesięczną lokatę dla kwoty do 50 000 zł, której oprocentowanie zostanie podwyższone aż do 3%! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Z tym powtórnym wnioskiem zamiast potwierdzenia zawartych w internetowym formularzu danych to rzeczywiście jest coś nie halo.
  Niemniej jeśli otrzymam wszystkie obiecane i zapisane w regulaminach profity to wychodząc z założenia -żyj i daj żyć innym- to sprawa nie wydaje mi się warta zachodu.
  Któryś z kolegów zapodał, że oprócz uścisku dłoni dyrektora oddziału otrzymał też flaszkę. Inni nie.
  Może o to chodzi? Ale w ten sposób te załogi CA popadną w alkoholizm i wszyscy solidarnie jako społeczeństwo będziemy musieli ponosić koszty ich leczenia i resocjalizacji?

  Moją poleconą Ciocię pani w banku kilkakrotnie surowo napominała, że przelew min. 3000 (chociaż wnioskowała o konto z wpłatą 10000) musi bezwarunkowo pochodzić od pracodawcy. W związku z tym dopytywała Ciocię ile też zarabia. Ciotka, chociaż to człowiek anielskiej wprost dobroci (prokurator w stanie spoczynku) zażądała wskazania w regulaminach stosownych zapisów i podstawy prawnej żądania ujawnienia dochodów.
  Pani się ugrzeczniła, zaraz przybiegł dyrektor z gratulacjami do jakiego fajnego banku trafiła.
  Ale butelczyny i tak nie przyniósł.

  Bufon Odpowiedz
 • Ludzie pracujący w bankach to mogą sobie wybierać drugą połówkę spokojnie i pewnie. Bik..dochody…produkty..stan cywilny, dzieci, kredyty :) Numer telefonu adres email…tylko napisać jak ktoś się spodoba haha. Co ciekawe większość bankowców jak powiedziałem, że jestem „wyzyskiwaczem pospolitym” nie rozumiała o co chodzi i jak w ogóle tak da się zarabiać…

  Mariusz Odpowiedz
 • W regulaminie konta premium jest tylko zastrzeżenie że suma wpływów nie może być z moich innych kont z banku CreditAgricole. Rozumiem, że możemy sobie z dziewczyną przelewać z jednego konta w CA na drugie konto w CA aby uzyskać darmowość konta? Wtedy przelewy byłyby błyskawiczne i można ten warunek spełnić w jeden wieczór a nie męczyć się kilka dni z innych banków.

  Wojtekg Odpowiedz
  • Cudze konto to cudze. A co by było gdyby przez przypadek Twój pracodawca miał konto w CA? Poza tym te gadki konsultantów i pracowników Banku wynikają ze złej woli, głupoty i organicznej niechęci do przestudiowania regulaminu promocji. A może nie mogą zrozumieć co tam jest napisane? Dobry Panie, do czego to już doszło aby pracownik Banku nie mógł przeczytać ze zrozumieniem prostego tekstu?
   To pewnie wszystko przez te dodatki do żywności i GMO.

   Bufon
  • 1. A jednak bywają takie ograniczenia, np. wpływ zwalniający z opłaty za EnveloKartę nie może pochodzić Banku Pocztowego.

   2. „A co by było gdyby przez przypadek Twój pracodawca miał konto w CA?” — mógłby się znaleźć zapis, mówiący, że wpływ nie może pochodzić tylko z konta klienta indywidualnego w ramach banku (bank wie, czy nadawca przelewu wewnętrznego ma konto firmowe).

   3. Ale w tym przypadku chyba tak nie jest, ja nie jestem ich klientem, ale zerknąłem teraz do regulaminu i widzę:

   Bank oblicza Wpływ na Konto w miesiącu kalendarzowym, który poprzedza naliczenie opłaty lub prowizji, jako sumę Transakcji, które wynikają z wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny w PLN z wyłączeniem:
   a) przelewów pomiędzy rachunkami Konta,
   b) przelewów z innych Kont prowadzonych przez Bank, jeśli Klient jest ich Posiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika,
   c) przelewów środków z zakończonej lokaty,
   d) wypłat z Rachunku Oszczędzam, Programu Systematycznego Oszczędzania, Antidotum PRO, Antidotum Progresywnego, przelewów wykonanych w wyniku odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym dystrybuowanym przez Bank

   — „Klient” pisany dużą literą to posiadacz Konta (tego konta, tzn. ten sam klient, więc przelew od dziewczyny może być, o ile nie ma ona pełnomocnictwa do konta odbiorcy).

   Don Quijote de la Mancha
  • Też brałem pod uwagę pracodawcę, napisałem tutaj aby po prostu się upewnić, bo jest nas grupka osób, którym trzeba zrobić bezpłatność konta i te pieniądze będą tak krążyć w kółko. A co do pracowników to faktycznie mogliby bardziej być przeszkoleni :) W każdym razie dzięki za pomoc. Będę teraz spokojniejszy

   Wojtekg
  • To ja mam nadzieję że zadziała, gdy Ojciec mi wyśle przelew „kieszonkowe” :D z konta też CA

   luka89waw
 • Cd zakładania lokaty powitalnej 60 dni, 3%, do max 50 tys. – zakłada konsultant na 0,5% i prosi żeby sobie za dwa dni sprawdzić czy oprocentowanie urosło do 3%, bo:” wzrost oprocentowania musi uzyskać akceptację odpowiedniej komórki” więc „mam sobie monitorować”. W moim przypadku odpowiednia komórka zaakceptuje zapewne w poniedziałek…. 3 dni w plecki ;( …a co jak nie zaakceptuje? :O(

  Tina Odpowiedz
 • Konto w ING zamknięte bez problemu.

  ceglaaa Odpowiedz
 • Chciałbym skorzystać z tej promocji i przenieść/zamknąć jedynie jeden z posiadanych przez siebie rachunków emax plus w mbanku. Czy istnieje taka możliwość?

  pytanie Odpowiedz
 • Konto w Inteligo zamknięte bez problemów.

  Kac78 Odpowiedz
 • A jak ma się sprawa z kontem wspolnym które podlegaloby zamknięciu ??
  Mam z żoną konto w Raiffeisenie które chcielibysmy zamknąć , z promocji w CA korzystalaby tylko żona – czy da radę przeprocesowac taka sytuacje czy muszę się wcześniej wymiksowac ze wspólnego konta aby jego właścicielka była tylko żona? ?

  Madengine Odpowiedz
  • Chyba tak, wydaje mi się że nie da się przenieść konta przez tylko jednego współwłaściciela

   Aleksy
  • Nieprawda. Współwłaściciele przejmują na siebie pojedynczo, zarówno obowiązki jak i prawa.
   Wypłata gotówki przez jednego – skutkuje dla drugiego. Tak samo decyzja o zamknięciu przez jednego- skutkuje dla drugiego.
   Przerobione miesiąc temu w eurobanku.

   magda6
  • Oczywiście na potrzeby tej promocji.

   magda6
 • Ponieważ chciałbym dokonać wszystkich formalności za pomocą kuriera bez udawania się do oddziału banku to mam w związku z tym kilka pytań:

  1. Czy po złożeniu wniosku za pomocą internetu na stronie banku oddzwaniający konsultant zada mi pytanie o numer rachunku w innym banku, który chcę zamknąć?

  2. Czy kurier wraz z umową o otwarcie rachunku w CA przyniesie ze sobą również wypełniony wniosek do podpisania o zamknięcie wybranego przeze mnie rachunku w innym banku?

  3. Czy konsultant banku będzie mnie wypytywał o miejsce mojej pracy czy też wystarczy powiedzieć, że wniosek o zmianę rachunku dla wynagrodzenia zaniosę osobiście i na tym temat się zakończy?

  pytanie Odpowiedz
  • Ad.1 Ja się przypomniałam konsultantowi, że to w ramach promocji z przeniesieniem konta.
   Ad.2 Tak, jeśli oczywiście podczas rozmowy z konsultantem podałeś numer rachunku.
   Ad.3 Ja dostałam ‚czysty’ dokument, bo powiedziałam, że dział kadr nie uzna takiego dokumentu przysłanego przez bank.

   AK
 • Wiecie może czy jeżeli styczeń nie jest obowiązkowy aby zapewnić wpływ 10k to warunki promocji będą spełnione w postaci: styczeń, luty, marzec?

  luka89waw Odpowiedz
  • „Bank zaznacza, że warunek ten musimy spełnić przez 3 kolejne miesiące licząc od miesiąca podpisania umowy lub kolejnego. Jeśli np. umowę podpiszemy w styczniu, to warunki możemy spełnić w styczniu, lutym i marcu bądź lutym, marcu i kwietniu.”

   Warunki bezpłatności konta to nie to samo co warunki promocji. W trzech miesiącach musisz mieć wpływ 10k – styczeń, luty, marzec lub luty, marzec, kwiecień.

   Bartek2452
  • W sumie warunki bezpłatności i warunki promocji się pokrywają :P Ale teraz wiem że mogę w tym miesiącu już to zrobić :) Thx

   luka89waw
  • i lepiej zrób to już w tym miesiącu, bo inaczej w lutym naliczą Ci opłatę za prowadzenie konta. Opłata nie jest naliczana, jeśli wpływy w POPRZEDNIM miesiącu kalendarzowym są odpowiednie.

   Katarzyna
  • Wpływy mają być w indywidualnym okresie ( rozliczeniowym) , bo inaczej opłaty przyłoża. Okres liczą od dnia złożenia. Podają to w szczegółach rachunku i dzień pobierania prowizji. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Tabela opłat mówi: Kwota wpływu miesięcznego w POPRZEDNIM miesiącu KALENDARZOWYM, uprawniająca do zniesienia opłaty za prowadzenie konta

   A regulamin promocji:
   „zapewni Wpływ na Konto, co najmniej raz w każdym MIESIĄCU KALENDARZOWYM, kwoty zadeklarowanej na „Zleceniu przekazywania środków”…

   Jak dla mnie, miesiąc kalendarzowy trwa od 1 do ostatniego dnia danego miesiąca

   Katarzyna
  • Miesiąc rozliczeniowy jest ustalany do pobierania opłat, a nie spełniania warunków, np. jeśli umowa została zawarta 15.01 to ewentualna opłata będzie naliczona 15 dnia każdego miesiąca, o ile nie spełnisz warunków bezpłatności konta, ale same warunki dotyczą miesiąca kalendarzowego.

   Katarzyna
  • Trochę to dziwne.. ale babka mówiła że pierwszy niepełny miesiąc w pobieraniu płatności jest darmowy, dopiero kolejny (luty) obowiązkowy. Tak czy siak zrobię to lada dzień.

   luka89waw
 • witam
  prosze o porade – co zrobic – wlasnie otrzymalem sms z CA „…informujemy ze wniosek nie zostal przyjety do realizacji przez dotychczasowy bank. prosimy o kontakt z dotychczasowym bankiem.”
  Bede wdzieczny za wskazowki co nalezy zrobic w takie sytuacji i czy nadal bede objety promocja CA…
  z gory dzieki

  michal1607 Odpowiedz
  • Z jakiego banku chciałeś przenieść konto? Wzory podpisów były ok bo to najczęstsza przyczyna?

   jankos
  • z ING. wydaje mi sie ze podpisy byly ok

   michal1607
  • U mnie w ING przeniesionebez problemu. PS. Może adres korespondencyjny był inny? U mnie w CA polecili zmienić na wszelki wypadek nawet adres korespondencyjny (da się zrobić w bankowości elektronicznej).

   ceglaaa
  • Ale mi bardziej chodzi – jakie w tej sytuacji podjac kroki — czy jesli pojde do ING i zamkne to konto, doniose potwierdzenie do CA to bede dalej objety promocja?
   co zrobic aby zlozony wniosek „nie zostal zmarnowany”…
   Bede wdzieczny za wskazowki

   michal1607
  • Ja też w planach mam przenoszenie z ING. Ogólnie na Twoim miejscu zacząłbym od ustalenia czemu ING odrzuciło wniosek (tu czy tu taka informacje powinni mieć i podać) następnie zapytać CA czy mogą ponownie wysłać wniosek o przeniesienie do ING w ramach tej samej dyspozycji i promocji bo uważasz że wszystko jest ok i sam jesteś zdziwiony że nie udało się przenieść.

   jankos
  • Poczytaj komentarze przy poprzedniej edycji wydaje mi się że podobne do Twojej sytuacji przypadki były ale nie pamiętam jak to przebiegało

   jankos
  • i ja również w podobnej sytuacji jestem :/ pytanie i co teraz zrobić

   Krzysiek___
  • W poprzednich edycjach to działało tak, że jeżeli wszystkie pozostałe warunki promocji były spełnione to nagroda była ( czasem z reklamacją, czasem chyba nawet bez reklamacji). Niektórzy pisali też, że dostarczali do CA sami potwierdzenie zamknięcia rachunku w innym banku.

   wiechu
  • dziś odwiedziłem juz odział CA – powód : niezgodność podpisu (dziwna sprawa w tym samym dniu byłem zaktualizować dane w wbk). W CA poradzili ponownie wypełnić wniosek o przeniesienie

   Krzysiek___
  • Miałem identyczny przypadek i też przy przenoszeniu z ING. Nie zgadzał się adres, bo przy zakładaniu konta ktoś wpisał mi do wniosku o przeniesienie adres korespondencyjny zamiast zameldowania. Konsultantka z CA zaleciła złożyć jeszcze raz, tak też uczyniłem (absolutnie nie iść tam załatwiać samemu) i po kilku dniach konto w ING się zamknęło. Podobno ma mi to być uznane w promocji, a jak nie to mam do tej konsultantki wrócić żeby mi to dobrze opisała w reklamacji – mówi że często się tego typu kwiatki zdarzają ale są potem warunki promocji uznane.

   Jerzyk
 • Czy w przypadku wyboru kuriera trzeba iść do placówki złożyć wzór podpisu?

  dialam Odpowiedz
  • Nie trzeba. Podpisujesz w zaznaczonych miejscach w obecności kuriera, albo kurier zostawia Ci dokumenty i spokojnie możesz przeglądnąć i wypełnić oświadczenie o minimalnej deklarowanej kwocie przelewów. Jeśli wybierzesz tą drugą opcję(ja tak zrobiłem), to kurier zostawi Ci podpisany dokument, że potwierdził Twoją tożsamość, jedną kopię zabiera. Zostawia Ci naklejkę na bezpłatną przesyłkę zwrotną. Po wypełnieniu idziesz na pocztę, otrzymujesz bezpłatną kopertę, wkładasz do niej podpisane dokumenty, zaklejasz i tyle. Po około tygodniu otrzymasz pocztą ,zwykłym listem, dokumenty podpisane przez bank.

   Krzysztof1906
  • Ok, dzięki, wszystko wypełniłam przy kurierze, jednak konsultant mówił mi, że w ciągu tygodnia trzeba iść do placówki złożyć podpis, ale poczekam i zobaczę,czy przeniosą moje konto..

   dialam
 • Zgodnie z wnioskiem nr xyz rachunek w banku dotychczasowym zostanie zamkniety pod warunkiem zapewnienia salda dodatniego na dzien zamkniecia rachunku.

  Takiego sms dostalam? Zamykam konto w mBanku, z którego przelałem całą kasę tak, żeby na koncie było 0. O co chdozi z tym saldem dodatnim?

  Marysia Odpowiedz
  • Standardowa odpowiedź.
   Saldo dodatnie to znaczy saldo nie ujemne.

   magda6
  • Następni kandydaci na Nobla w tym mBanku. Wymyślili zera dodatnie i zera ujemne.
   Na wszelki wypadek wpłacę na to zamykane konto z 15 zł. No, ale wtedy za jasną cholerę nie wiadomo czy ze względu na obroty na koncie w czasie wypowiedzenia znowu nie będzie dramatu.

   Bufon
  • Ale uważaj, bo ponoć niektóre banki pobierają opłatę za taki końcowy przelew, chyba WBK. Ja też dostałam taki SMS, wyzerowałam konto w WBK, i nie było żadnych problemów z przeniesieniem.

   Katarzyna
  • >>>w tym mBanku
   W zeszłym roku przenosiłem z saldem 0 bez najmniejszych problemów.

   Bogdan
  • Mam też kartę w mBanku a nie wiem czy zamkną w styczniu kiedy już zaksięgowalam 5 transakcji zwalniających z opłaty za prowadzenie konto i wyzerowalam konto. Tylko jak zamkną w lutym to będą chcieli opłaty za niepełny miesiąc?

   Marysia
  • kartę zawsze możesz zamknąć wcześniej przez bankowość internetową :)

   Michał
  • O dzięki zza pomoc :) to wystarczy tylko zastrzec?

   Marysia
  • @Marysia, może lepiej nie zastrzec, tylko zamknąć – bo to może być różnica.

   wiechu
  • To nie mbank tylko w CA tak wymyślili z tym zerem dodatnim. Mi identycznego smsa przysłali. Saldo oczywiście było zerowe, a przenosiny z ING. Zadziałało :)

   Jerzyk
 • Wypełniłem wniosek na internecie. Ile dni mam na zgłoszenie się w placówce CA w celu zamknięcia (przeniesienia) konta z innego banku?

  Bartass89 Odpowiedz
 • Boska bankowość… ze względu ofc bezpieczeństwa limit do przelewów można tylko obniżyć, a powiększyć tylko telefonicznie (przepadł startowy sms tel), lub udać się do placówki.. :)

  luka89waw Odpowiedz
  • 500 zł jednorazowy i 2000 zł dzienny.
   Ale internetowa i mobilna ma oddzielne limity ( jak ktoś chciałby przelać więcej niż 2000 zł dziennie ).

   Natomiast na karcie limit można podnieść bez problemów w internetowej.

   Bogdan
  • Mi właśnie chodziło o przelew na te 10k, nie pomyślałem o app :) Już byłem w oddziale.

   luka89waw
  • 10 k – bez wizyty w oddziale można wypłacić kartą ( po podniesieniu na karcie ).

   Apka czasem ratuje limity.
   Np. w Eurobanku można limity na przelewy w apce podnieść ile się chce, natomiast Internetowych nie da się podnieść przez bankowość internetową.

   Bogdan
 • 5 dni roboczych? czyli 7 dni łącznie, ta?

  Bartass89 Odpowiedz
 • Zamknąłem u nich konto w
  grudniu 2016 (miesiąc wypowiedzenia) – czy już mogę uczestniczyć w tej promocji?

  heniek131 Odpowiedz
 • Chciałbym otrzymać kod polecający, jednak nie działąją linki we wpisie. Przy okazji zapytam – konto otwarte z polecenia powoduje, że 50zł premii otrzymuje zarówno zakładający konto jak i polecający je, tak?

  Michał Odpowiedz
 • @Michale Adminie patrzę na wpis Jarka z godz.10.17 i patrzę, że tym razem w swoim artykule nie przypomniałeś, żeby nie podawać kodów polecenia w komentarzach.

  wiechu Odpowiedz
  • Nom ja też nie wiem jak to działa, wygląda na to że raz można a drugi raz nie :))

   Zdzisiek80
  • Po to jest lista, aby każdy miał równe szanse i jego kod mógł zostać podany dalej (kto wie, może więcej, niż raz). A pisanie o tym we wpisie i tak nie ma znaczenia, bo z doświadczenia wiem, że osoby wrzucające tu swój kod nawet nie czytają wpisów. W każdym razie przypominam, że podanie kodu w sposób inny niż opisany w artykule = usunięcie go z mojej listy.

   I jeszcze prośba na koniec do osób zakładających konto w CA: po rejestracji w programie poleceń nie piszcie mi swojego kodu mailowo, tylko dodawajcie przez formularz. Gdyby każdy z setek czytelników podawał mi kod mailowo, to w życiu bym wszystkich nie ogarnął. Przez formularz mam chociaż minimalną automatyzację :)

   Michał
 • Dzień dobry, czy po spełnieniu warunków wymaganych w promocji i otrzymaniu 250 zł, mogę bez problemu zamknąć konto i kartę?

  Michał Odpowiedz
 • Mam takie pytanie, bo chciałem przenieść tam konto po promocji MoneyMania tylko na stronie mam do wyboru wyłącznie dwa ostatnie typy kont, to znaczy:
  Konto PROSTOoszczędzające PLUS oraz Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. A chciałem założyć 1 Konto z racji jego prostoty. Czym to jest spowodowane, ktoś z was spotkał się z tą sytuacją?

  Martini Odpowiedz
 • Właśnie pani konsultantka z Credit Agricole poinformowała mnie, że nie mogę wziąć udziału w promocji ponieważ jestem samozatrudniona i tym samym nie otrzymuję Wynagrodzenia… wyjaśniła mi, że promocja jest przewidziana tylko dla osób posiadających pracodawcę. Czy wprowadziła mnie w błąd? Co mogę zrobić?

  Paulina Macurek Odpowiedz
  • @Paulina, pytałaś o to telefonicznie czy w oddziale? Jeśli telefonicznie – to w ogóle się nie przejmuj jej słowami ( konsultanci bardzo różne rzeczy potrafią mówić ). Jeśli w oddziale – to poproś Panią, żeby wskazała Ci w regulaminie tej promocji paragraf Cię wykluczający. Otrzymujesz środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę? Otrzymujesz. Jesteś w stanie spełnić wymogi promocji określone w pkt 4 regulaminu? Jesteś. Jeżeli Pani konsultantka dalej będzie miała wątpliwości to grzecznie poproś, aby je rozwiała u swojego przełożonego.
   P.S. Adminie, jeśli nie mam racji to skasuj wpis, żebym w błąd nie wprowadzał.

   wiechu
  • Dzięki za odpowiedź, rozmawiałam z konsultantką przez telefon. Też mi się wydaje, że wprowadziła mnie w błąd. Chyba wybiorę się do oddziału i tam pogadam :)

   Paulina Macurek
  • Ja w ogóle nie jestem zatrudniona, a udało mi się konto założyć. Pani w banku o tym wiedziała i nie miała z tym problemu, więc próbuj. :)

   Żaneta
 • Witam, tydzień temu u kuriera podpisałam dokumenty i do tej pory cisza. Jak długo trwa cała ta procedura?

  Katarzyna Odpowiedz
  • ja 19/01 też przez kuriera i też czekam jeszcze na odesłanie dokumentów, smsy z hasłami zaś przyszły kilka dni temu

   dialam
 • Coś mi się tak wydawało, że miał być zupełnie darmowy kredyt od CA ( dla tych co nie korzystali dotąd z kredytu , max 3 tys na rok ) ?

  Czy tylko mi się takie coś przyśniło ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Wygląda na to, że wrzucając to na najlepsze lokaty można wyciągnąć ze 40 zł… Chyba szkoda zachodu…

   Paweł K.
  • 3000 zł ulokowane na rok na 3% daje 90 zł odsetek brutto (73 netto).

   Don Quijote de la Mancha
  • Pożyczka gotówkowa 3000 zł ma być spłacana po 250 zł miesięcznie, więc nie dostajemy 3000 zł na 12 miesięcy, bo po pół roku mamy już z tego tylko 1500 zł, a po roku 0 zł. Jak łatwo policzyć nie będzie to 73 zł netto tylko koło 40 zł (kwestia dokładnych dni spłaty itp.) :)

   Paweł K.
 • Ponawiam pytanie, jak długo trwa cała procedura od podpisania wszystkich dokumentów? Czy nikt nie dzwoni z CA z informacją że wszystko jest ok albo że jednak odrzucili wniosek?

  Katarzyna Odpowiedz
  • U mnie trwało ok. 2 tygodnie od podpisania papierów. Zamykałem konto w ING (nie ma 30dni wypowiedzenia), więc konto po prostu zniknęło z bankowości internetowej. Żadnej informacji o tym, że konto zostało zamknięte nie otrzymałem, ani z ING, ani z CA. Ale z tego co pamietam, to konsultant w banku mówił, że w razie niepowodzenia przy zamknięciu konta, dostane powiadomienie (chyba e-mail) i żebym się zgłosił do banku jakby taki mail przyszedł.

   Bartek2452
 • Czy jak mam dwa konta w danym banku to mogę podać do Credit Agricole jedno do zamknięcia a drugie zostanie do dalszego użytku? Tj. czy podaję konkretny numer konta i tylko to konto ‚znika’ czy nazwę banku i nie ma kontroli nad tym, które konto zamykają?

  ninja Odpowiedz
 • Mały hack- przy zamykaniu konta Millenium bank pobiera 7.99 za przelew na nowe konto. Lepiej więc wyzerować konto samodzielnie, przed zamknięciem. Pozdro dla kumatych ;)

  K+M+B Odpowiedz
 • Pracodawcą jest firma zarejestrowana w Niemczech. Czy podanie adresu firmy zagranicznej nie będzie problemem z przeniesieniem rachunku do CA i ewentualnym powiadomieniem pracodawcy przez bank o zmianie rachunku?

  BiancaM Odpowiedz
 • Witam, wiecie może, czy przelew natychmiastowy z innego banku spełnia warunki promocji?

  Brzydok Odpowiedz
 • A co w sytuacji gdy prowadzę gospodarstwo rolne i czerpię z niego dochody?
  Wyklucza mnie to z promocji?

  Angelika Odpowiedz
 • Plan działania:
  1. Zgłaszam się do admina po kod polecający
  2. Wypełniam formularz- wpisuję kod, wybieram Konto PROSTOoszczędzające Premium i podpisanie umowy przez kuriera.
  3. Kurier przywozi umowę, którą podpisuję.
  4. Przez 3 kolejne miesiące przelewam, np. ze swojego konta 10.000 zł/ m-c. Czy jakoś specjalnie przelew ma być zatytułowany?
  5. Spełniam warunki, 250 zł wpada.
  6. Zamykam konto.
  Czy tak dokładnie to wygląda?

  Andrzej Odpowiedz
  • tak, dodatkowo możesz zgłosić swój kod i zyskać 50 zł za polecenie konta kolejne osobie. W tej chwili ilość zgłoszonych kodów jest niewiele większa od ilości zapytań, więc praktycznie każdego kod będzie podany dalej (choć oczywiście trzeba pamiętać, że nie ma gwarancji wykorzystania – czasem niektórzy informują, że jednak nie skorzystają i abym podał kod komuś innemu, ale różnie z tym bywa).

   Tytuł przelewu dowolny.

   Michał
  • 1. Czy lokatę można założyć też w bankowości internetowej czy tylko w oddziale lub na infolinii?
   2. Czy wizyta kuriera z umową sprawia, że nie będę musiał iść również osobiście do oddziału?
   3. Jak najprościej zwiększyć limit przelewów wychodzących?
   4. Czy konto zamknę przez bankowość internetową, albo przez wysłanie skanu wypowiedzenia mailowo?

   Andrzej
  • Adminie
   Przesłany kod polecający wykorzystany. Proszę odpowiedz mi na powyższe pytania.

   Andrzej
  • Odpowiem Ci na pierwsze pytanie: w e-bankowości tej lokaty nie założysz, w momencie zakładania trzeba już mieć pieniądze gotowe na rachunku ROR,
   Ad. 3 ja zrobiłam to w oddziale, w e-bankowości chyba tego nie zrobisz

   Katarzyna
 • Mnie podczas zakładania konta nie pytanko o kwotę deklaracji wpływów. Czy w związku z tym wystarczy wpływ 3000 czy trzeba to jakoś inaczej załatwić?

  takijeden Odpowiedz
  • Zależy jakie masz konto założone. Wystarczy 3k do promocji, ale jak konto Premium to trzeba zrobić kwotę bezpłatności 10k na konto. Sprawdź warunki konta jezeli nie chcesz za nie płacić

   luka89waw
  • Mnie też nie pytano (mimo że wspominałem w oddziale o promocji), a to oznacza niespełnione warunki. Będzie wymagana reklamacja. Ja już jestem w fazie boju z CA…

   Paweł K.
 • A ja mam pytanie, skąd CA będzie wiedział o przeniesieniu mojego rachunku? Podobno stary bank nie powiadamia nowego. Poza tym mnie też nie pytano o deklarowane wpływy? Wie ktoś może czy same wpływy w wysokości 10k PLN spełnią wymagania?

  szymon1111 Odpowiedz
 • mam pytanie:
  wniosek zlozny przenoszone konto z ING. Niestety otrzymalem sms z CA „…informujemy ze wniosek nie zostal przyjety do realizacji przez dotychczasowy bank. prosimy o kontakt z dotychczasowym bankiem.” Udalem sie wiec do ING – wszystkie dane adresowe poprawne – jak sie okazalo – pomimo zakladania kiedys tego konta przez kuriera – nie mieli wzoru podpisu… wiec podpis zostal zlozony.
  I teraz mam pytanie – jakie musze w takie sytuacji podjac teraz kroki aby udalo sie dopiac finalnie warunki promocji CA? Bo na chwile obecna CA moze to chyba podpiac pod pkt 6 1c regulaminu – kiedy bank nie przyzna premii
  czy CA wysyla ponownie wniosek o przeniesienie? czy musze udac sie np do oddzialu CA w tym celu?

  michal1607 Odpowiedz
 • Miałem to samo co Ty , musiałem ponownie się udać do CA i wypełnić drugi raz wniosek o przeniesienie konta .

  robert Odpowiedz
 • Pytanie: gdzie mogę sprawdzić kiedy moje konto w CA zostało zamknięte?
  Infolinia mówi, że nie mam konta, ale nie mają informacji kiedy było zamknięte-proszę udać się do oddziału.
  W banku mówią, że nie mam żadnych produktów, wobec czego nie mogą powiedzieć od kiedy, ponieważ nie mam aktywnych produktów.
  Kółko się zamyka.

  LiveS Odpowiedz
  • To dziwne, mnie w oddziale powiedzieli, kiedy zamknęłam ostatnie konto. Może spróbuj u innego konsultanta.

   Katarzyna
 • Jeśli chce połączyć obie promocje, to wystarczy że w każdym miesiącu będę przesyłał i odsyłał na inne konto 3000 zł ( w innym banku) ? Taki jest warunek do otrzymania 200zł, a do 50zł jeden z 2 czyli wpływy w wysokości 1500zł lub wydanie 300zł, ale pierwsza opcja spełnia się już przy pierwszej cześci promocji czyli wpłacania 3000zł co miesiąc, więc wystarczy spełniać pierwszy warunek promocji. Czy źle to może rozumuje?

  Paweł Odpowiedz
 • Jak to jest z tą opłatą za konto – dziś po 16tej dopiero dostałam umowę pocztą odesłaną przez bank, więc wpływu 10k w styczniu nie dałam rady zrobić – pobiorą opłatę w lutym, skoro warunek bezpłatności konta nie został spełniony? Czy za pierwszy miesiąc nie pobierają?

  dialam Odpowiedz
  • pierwszy miesiąc jest za free

   sunwoj1
  • Jak pobiorą, składaj reklamację, że miałeś za mało czasu na przelanie 10 tys

   Katarzyna
  • @sunwoj1 dzięki za info
   @Katarzyna – wiadomo, nawet się nie logowałam wczoraj, żeby nie było wątpliwości, że nie miałam dostępu do konta

   dialam
 • Konto założyłem w listopadzie z linka, później podpisanie w oddziale. W listopadzie zasiliłem zgodnie z wytycznymi (podpisałem też papier o pensji i przeniesienie konta). Grudzień skuteczne przeniesienie konta potwierdzone i znów zasilenie, styczeń tak samo. W lutym zasiliłem znów. Ktoś dostał premię 200 zł po 3 zasileniach?

  Mariusz Odpowiedz
 • Eurobank i Citibank zamknięte bez problemów. Co ciekawe aktywował się dział utrzymania Eurobanku a w Citi cisza. Może jak idzie automatem przez Ognivo to już nie mają szans na reakcję ?

  Z innej beczki – czy jest wciąż aktywna jakakolwiek wersja zwrotu za rachunki w CA ? W bankowości internetowej przy definicji odbiorcy są pola „Dostępny w promocji / Typ płatności” – jeśli dobrze pamiętam były takie akcje w 2012/2013. Szybka kwerenda na stronach CA nic nie wykazała, a pracownik banku nie był pewien (choć zaproponował przyniesienie i wpisanie w ten sposób kilku rachunków „na spróbowanie” – inicjatywa warta pochwały :) )

  k6 Odpowiedz
  • Oferta „utrzymaniowa” ponoć przedłużona.
   Trzeba mieć co najmniej kilka miesięcy aktywny rachunek, wtedy włącza się to w oddziale bez oporów :)

   Bogdan
  • A co to za oferta?

   Katarzyna
  • Retencja zwroty za rachunki.
   Kilka razy opisywana , są też skany regulaminu – wszystko znajdziesz w wątku CA z 2017 r.

   Bogdan
 • Hej czy nasze 3% pozostaje?
  Dostałem taki list :)

  5 lutego br. Credit Agricole Bank Polska S.A. wprowadzi zmiany do Tabeli oprocentowania kont dla osób fizycznych w zakresie obniżenia stałego oprocentowania:

  a) standardowych lokat terminowych w PLN na okres 1 roku i 2 lat do wysokości odpowiednio: 1,3% i 1,5%

  b) lokat terminowych w PLN zakładanych w serwisie mobilnym CA24 na okres 1 roku i 2 lat do wysokości odpowiednio 1,6% i 1,8%

  c) lokat w ramach oferty „Lokata – lojalni zyskują” zakładanych:

  w placówkach, w serwisie telefonicznym i internetowym CA24 na okres 1 roku do wysokości 1,5%
  w serwisie mobilnym CA24 na okres 1 roku do wysokości 1,8%

  d) lokat zakładanych w ramach „Oferty na nowe środki” na okres 2 i 3 lat do wysokości odpowiednio 2,2% i 2,5%.

  Stopy procentowe podane w stosunku rocznym.

  Bennaj Odpowiedz
 • Chciałbym zamknąć konto w Inteligo. Jednak konto to otwierałem ponad 10 lat temu. jak mogę zaktualizować podpis w tym banku żebym nie miał problemu z odrzuceniem wniosku o zamknięcie konta bo komuś z obsługi podpis nie będzie się podobał?

  Grzegorz Odpowiedz
  • 1. Idziesz do banku.
   2. Mówisz, że chcesz zaktualizować podpis.
   3. Aktualizujesz podpis.
   4. Wychodzisz z banku.

   ceglaaa
  • Dziękuję ale Inteligo to bank internetowy więc nie ma swoich oddziałów. Czy mogę to załatwić w placówce PKO BP?

   Grzegorz
  • A tego co wiem to placówki pko nie obsługują kont inteligo :/

   Aleksy
  • Przecież wyżej jest informacja że raczej w inteligo wzór niepotrzebny bo to internetowy właśnie. Ja właśnie zamykam j żadnego wzoru nie składałem. Zamykają się prawidłowo

   luka89waw
 • Czy można przenieść więcej niż jedno konto? Ta sama osoba? I tym samym posiadać więcej niż jedno konto w CA?

  K+M+B Odpowiedz
 • Czy tą lokatę powitalną w CA można założyć przez bankowość internetową czy tylko przez infolinię albo w oddziale banku?

  AK Odpowiedz
  • nie da się w e-bankowości i w momencie zakładania lokaty środki muszą być na właściwym koncie

   Katarzyna
 • Dostałem SMS „Zgodnie z wnioskiem nr …rachunek w banku dotychczasowym zostanie zamknięty pod warunkiem zapewnienia salda dodatniego na dzien zamkniecia rachunku”
  Czy po takiej wiadomości, jest szansa, że wniosek o zamknięcie rachunku w innym banku może zostać jeszcze odrzucony?

  Maciek Odpowiedz
  • Zostawiłeś na starym koncie jakąś kwotę i złożyłeś dyspozycję przelania na konto w CA?
   Jest to warunek konieczny do przeniesienia konta?
   Ciekawe czy stan konta 0 zł jest uznawany jako dodatni? :)

   Grzegorz
  • Na stare konto wrzuciłem 1 zł. Chyba przy wniosku o przeniesienie konta do CA(wypełnionym w oddziale ca) , jest dyspozycja, aby pozostała kwotę na zamykanym rachunku przelać do CA? Musiałbym to sprawdzić, chyba Pani w oddziale kopie wniosku mi przekazała.

   Maciek
  • Oczywiście że 0 zł do „stan dodatni”, chodzi o to, żeby konto nie było na minusie – lepiej konto wyzerować, bo niektóre banki pobierają opłaty za taki „pożegnalny przelew”, WBK chyba 10 zł. Podawanie konta do przelewu środków z zamykanego konta to standard, jeśli stan jest 0, to po prostu nie robi się przelewu

   Katarzyna
  • Dzięki. W takim razie wyzeruję konto. Czy sms, który zacytowałem jest jednoznaczny z tym, że bank zaakceptował zamknięcie konta, czy może się coś wydarzyć jeszcze ?

   Maciek
  • Tak, o ile nie będzie stanu ujemnego, np. nie pobiorą jakiejś opłaty za konto lub kartę

   Katarzyna
  • Konto zamykane w getinie. karty nie mam, a za konto żadna opłata nie jest pobierana, więc mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem :)

   Maciek
  • powinno być ok :-)

   Katarzyna
 • Wiecie moze czy da sie w ten sposob zamknac konto oszczednosciowe w Alior Bank?

  pytanie Odpowiedz
  • nie można – przychodzi zwrotka, że nie jest to ROR tylko KO i nie mogą przenieść – sprawdziłem:)

   kamil15853
 • Witam, mam pytanie odnośnie przeniesienia wynagrodzenia do CA. Czy wystarczy tylko podpisać sam dokument do spełnienia warunków promocji czy faktycznie musi być odnotowane wynagrodzenie od pracodawcy na koncie? Bo słyszałem że musi być faktycznie wpływ wynagrodzenia.

  Mateusz Odpowiedz
  • nie musi. Nie słuchaj tego, co mówią konsultanci. Sprawdzaj to, co mówi regulamin – a ten mówi jedynie o praktycznie dowolnych wpływach

   Michał
  • Jeszcze wczoraj o to samo pytałem przy okazji rozmowy na infolinii. Konsultantka odpowiedziała, że promocja wymaga tylko wypełnienia tego formularza. Dalszy los papierka jest nieistotny.

   Michał
 • Michale, można w jakiś sposób wybrać 1Konto? Bo we wniosku są tylko dwa: Plus i Premium?

  ggg Odpowiedz
  • Można było na początku promocji. Od dawna nieaktualne konta których nie widać.

   luka89waw
 • Jeszcze nie wpadło nic z tego polecenia które podobno użyto :P Trochę trwa.. :)

  luka89waw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy