Getin Bank: 50 zł za założenie Konta Proste Zasady i nawet 500 zł za jego polecenie

Zakończona

Getin Bank ruszył z promocją (a w zasadzie z programem poleceń) „Polecam Proste Zasady”. Obecni klienci, w zamian za polecenie rachunku nowym klientom, zgarnąć mogą 100 zł premii. Nowi klienci zgarną natomiast 50 zł. A pamiętajmy, że oprócz tego ciągle do zyskania mają 3,5% na koncie oszczędnościowym dla mniejszych kwot oraz 3% dla większych :-)

Program Polecam Proste Zasady w Getin Banku

50 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w Getin Banku na dzień 3.08.2018. To dobra informacja – okres karencji jest baaaardzo krótki :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) podając kod polecający obecnego klienta banku.

Kod polecający w programie Getin Bank Polecam Proste Zasady
Kod podajemy w 2 kroku

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi – tak, aby mógł otrzymać swoją nagrodę

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w Getin Banku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

I to tyle! Nagroda dla nowego klienta (50 zł) oraz dla obecnego klienta (100 zł) zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście nowy klient może również przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom.

100 zł dla polecającego

A jak zostać osobą polecającą? Wystarczy być obecnym klientem Getin Banku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody (na marketing i informacje handlowe). Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego – najprościej za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Jak przystąpić do programu Polecam Proste Zasady Getin Bank

Obecny klient może maksymalnie zyskać 500 zł za pięć poleceń podczas danej edycji promocji. Obecna trwa do 31.10.2018.

Co ciekawe:

Promocja łączy się z innymi promocjami Banku, chyba że regulamin innej promocji stanowi inaczej.

Czekamy więc na dodatkowe promocje do połączenia :-)

Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Pamiętajmy również, że program poleceń przeznaczony jest głównie do polecania konta znajomym czy rodzinie. Jeśli jednak ktoś z was nie ma od kogo wziąć kodu a chce założyć rachunek, to niech pisze przez formularz kontaktowy – podrzucę swój.

Aktualizacja: moje kody się skończyły, więc otwieram możliwość podrzucenia swojego kodu przez czytelników bloga! Swój kod można zostawić pod tym adresem. Pamiętajcie o konieczności wyrażenia zgód marketingowych oraz na informacje handlowe!

Konto Proste Zasady – ile kosztuje?

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dostałem wczoraj wiadomość „Bierzesz udział w promocji Polecam Proste Zasady. Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest spełnienie warunków zawartych w regulaminie przez Twojego znajomego”.
  Patrzę na PP w aplikacji i w poprzedniej promocji jak miałem 1 polecenie obecnie mam 0. Zakładam, że osoba polecona nie spełniła warunku :/

  saroyan Odpowiedz
  • to źle zakładasz, moje polecenia też zostały wyzerowane, a osoby polecone dopiero zaczęły spełniać warunki…trzeba działać, bo coś jest nie tak z tym programem poleceń, oby nie zaczęli oszukiwać…

   abc
  • U mnie też wyzerowali polecenia! Czułem, że coś śmierdzi od dłuższego czasu.

   pytanie
  • U mnie to samo. A osoba polecona warunki cały czas spełnia, już zaczynają kombinować…

   WiFran
 • Są pierwsze bonusy za polecenia z I – wszej edycji. Przyszły dziś zarówno dla polecającego 100 zł. jak i poleconego 50 zł. Konta założone ok 20 sierpnia. Za konto założone ok. 26 sierpnia – jeszcze nie ma premii.

  Lidia Odpowiedz
 • Czekacie wciąż na wypłatę premii?

  lukasik Odpowiedz
 • Tak, czekam. Mam trzy polecone osoby i nic :(

  Dominika Odpowiedz
  • U mnie też nic :( Czekam

   Li
  • W grudniu już ja i moja dziewczyna dostała środki za konta polecone w sierpniu.

   Zevszc
  • Tak jak powyżej. W pierwszej połowie grudnia przyszły premie za założenie kont w sierpniu i spełnianie warunków we wrześniu, październiku i listopadzie. Jeśli konto było założone we wrześniu a warunki są spełniane w październiku, listopadzie i grudniu to premie powinny dojść do końca stycznia. W grudniu przyszły dużo wcześniej. Chyba, że ktoś miał pecha, tak jak ja w przypadku jednego z 4 zakładanych kont i trafił się błąd (systemu?). Wtedy trzeba reklamować. Kilkukrotnie, bo pierwsze odpowiedzi są pisane zapewne przez automat i zupełnie nie na temat.

   Lidia
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy