Wygraj nagrody o wartości 450 zł za założenie Konta Jakie Chcę od BZWBK

Zakończona

Ruszyła nietypowa promocja Banku Zachodniego WBK. Każdy, kto założy Konto Jakie Chcę, ma szanse na wygranie jednej z nagród o wartości od 50 do 450 zł. Tym razem nagrody nie są jednak gwarantowane – zdobędą je ci, którzy wykonają najwięcej transakcji bezgotówkowych.

Pomyśl o wiośnie i wygraj nagrody w promocji Konta Jakie Chcę od BZWBK

Obag, Instax lub bon Sodexo za Konto Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji należy założy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w BZWBK w PLN w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że do 28.02.2018 złożymy dedykowany wniosek promocyjny, a następnie podpiszemy umowę (przelewem, za pośrednictwem kuriera lub przez wideodoradcę).

Dalsze kroki są bardzo proste. Osoby, które wykonają największą liczbę płatności kartą debetową lub BLIKiem w okresie od 1.03 do 31.03.2018 zgarną nagrody zgodnie z poniższą tabelką:

Miejsca Nagroda Wartość nagrody w PLN
1 – 5 Torebka Obag (body, organizer, uchwyty) 450 zł
6 – 10 Aparat Fuji Instax mini 8 + 10 wkładów 300 zł
11 – 310 Bon Sodexo (ważny do czerwca 2018) 50 zł

Haczyki? Chyba tylko tyle, że łączna suma transakcji musi wynieść min. 150 zł. Kwota pojedynczych transakcji nie ma już znaczenia. Opłaca więc się płacić często, ale niekoniecznie na duże kwoty. Warto jednak dodać, że gdyby kilka osób miało taką samą ilość transakcji, to o miejscu będzie decydować wysokość obrotów.

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie przesłana zwycięzcom na adres mailowy do 15.05.2018. Z promocji możemy skorzystać tylko raz.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Konto Jakie Chcę to rachunek darmowy. Oznacza to, że nie zapłacimy ani grosza za jego posiadanie, niezależnie od tego czy z konta korzystamy, czy nie. Zapłacić możemy natomiast za posiadanie karty debetowej. Tu do wyboru mamy trzy warianty (braku) opłat:

 • stałe 3 zł miesięcznie
 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)

Łatwo zauważyć, że warunek numer 2 bardzo łatwo spełnić – wystarczy kilka drobnych zakupów :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych BZWBK. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wygrane nie do zweryfikowania niestety dla uczestników….

  Mariusz Odpowiedz
 • Zawsze znajdzie się 310 osób bardziej spragnionych nagrody.

  Marcin2 Odpowiedz
 • Gdyby do wygrania były bony sodexo na 300-450 PLN to jeszcze rozumiem, ale torebka? Serio? Może kobiety uznają, że warto, ale Ja się nie znam na takim osprzęcie i nie będę się wygłupiał….

  Rolo Odpowiedz
  • Heheh, a najlepsze, że torba jest za pierwszych pięć miejsc, jak ktoś polując na bon przedobrzy, to się może rozczarować… 😉

   Don Quijote de la Mancha
 • Z nagrodami to sie nie postarali. Januszy okazji to raczej nie zachęci. Bony jeszcze ok, bo czy stary czy młody to skorzysta. Ale torba i aparat? Na prezent co najwyżej.

  ceglaaa Odpowiedz
 • teletubisie się cieszą :D – bony z Biedronki były gwarantowane te sodexho też fajna nagroda ale żeby nie przesadzić z ilością transakcji bo skonczy się na ****** torbie zamiast bonu :P

  zenek64 Odpowiedz
 • I tak znajdą się tacy co od rana do wieczora będą kupowali w kiosku bilety po 1,20 . Tak jak przy bankomatach swego czasu wystawali.

  m Odpowiedz
 • No i dobrze, że będą chętni do udziału w takiej promocji. Niech biorą udział bo po to właśnie bank organizuje promocje. Ja osobiście nie wchodzę w ten interes ponieważ mam w BZWBK sporo kont 123. Ale gdybym mógł to też bym nie wszedł ponieważ taka forma rywalizacji, nagrody a nade wszystko nadmierna arbitralność banku mnie nie odpowiada.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Trochę jak z nagrodami za wypłaty z bankomatów. Nie ma minimalnej ilości transakcji, więc znajdzie się sporo osób, które będą trzaskały jakieś niebotyczne ilości transakcji, a bank będzie zarobiony.

  owat Odpowiedz
 • Moim zdaniem lepiej chyba zalozyc konto Jakie Chcę i skorzystac z promocji Payback, bo tam daja 12 000 pkt. ktora mozna wymienic np za paliwo za 120zl. Jak dla mnie chyba lepsza opcja miec pewne 120zl niz być moze otrzymac 50 w postaci bonu.

  ceglaaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy