100 zł dla polecającego i 150 zł dla nowego klienta Citi Priority w programie poleceń Citibanku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Citibanku. W zamian za polecenie konta Citi Priority nowemu klientowi zyskać możemy 100 zł premii. Nowy klient może na tym również zarobić – w aktualnych promocjach do zgarnięcia jest bowiem łatwe 150 zł na start :)

100 zł w programie poleceń MGM Citibanku + 150 zł za założenie konta w Citibanku

100 zł za polecenie konta Citibanku

Aby skorzystać z promocji (jako osoba polecająca) należy być obecnym klientem Citibanku, który posiada dowolne konto osobiste lub kartę kredytową. Oprócz tego konieczne jest również znalezienie osoby, której polecimy konto Citi Priority. Osoba ta powinna być nowym klientem Citibanku, czyli nie posiadać żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego (również jako pełnomocnik) od 1.01.2017. Co ciekawe posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej) z promocji nie wyklucza :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to powinniśmy udać się na dedykowaną stronę promocji i uzupełnić dane polecającego oraz polecanego. Istotne, aby zrobić to przed wyczerpaniem się puli 1000 promocyjnych kont (o czym bank poinformuje na stronie promocji) lub przed końcem grudnia, jeśli pula się nie skończy.

Co dalej? Polecający otrzyma 100 zł premii za polecenie konta pod warunkiem, że polecony zawrze umowę o konto Citi Priority do 31.12.2018, zgodzi się na ujawnienie tajemnicy bankowej (aby przekazać informacje polecającemu o spełnieniu warunków) oraz spełni dwa wymagania banku.

Po pierwsze – uzyska średniomiesięczne saldo na rachunku w wysokości 30 000 zł lub… uzyska dzienne saldo w wysokości 5000 zł. Łatwo zauważyć, że ten drugi rachunek dużo łatwiej spełnić – wystarczy przelać na konto 5000 zł i utrzymać je przez jedną noc.

Po drugie – bank wymaga od nowego klienta wykonania co najmniej dwóch transakcji kartą, które będą łącznie na kwotę min. 300 zł. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby operacji było więcej.

Na spełnienie powyższych warunków polecany ma czas do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

100 zł nagrody trafi na konto polecającego do końca pierwszego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków przez polecanego. Polecający może zgarnąć maksymalnie 10 nagród w danej edycji promocji.

150 zł dla nowego klienta

No dobrze, a co z tej promocji ma polecany? W końcu to on musi „pracować” na nagrodę polecającego, a sam nie zyskuje na tym ani grosza – przynajmniej w teorii. W praktyce jednak regulamin programu poleceń ma następujący zapis:

Oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Bank dla Konta z wyłączeniem ofert Banku na powitanie związanych z kontami osobistymi.

Co to oznacza? W momencie, kiedy konsultant z banku zadzwoni należy wspomnieć, że chcielibyśmy wziąć udział w jednej z ofert konta Citi Priority na start. W tej chwili aktywne są dwie – w obu można zyskać po 150 zł, jednak w tej nowszej na zdecydowanie prostszych warunkach, niż w tej starszej. Oprócz premii zgarniemy też darmowe prowadzenie konta czy posiadanie karty :-)

Co, jeśli nie mamy żadnej osoby, która mogłaby nam polecić konto w Citibanku? Nic straconego – po prostu załóżmy konto w sposób standardowy – zarobimy tyle samo. Oferta z poleceniami jest natomiast dobra np. dla małżeństw – mąż może polecić konto żonie i zgarnąć w ten sposób dodatkową premię.

PS. Przypominam, że oprócz premii za konto osobiste, zgarnąć możemy również 300 zł za kartę kredytową Citibanku. Na dodatek oferty się nie wykluczają! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • W Carrefourze znalazłem coś, co wydaje się świetnie pasujące do znanej i lubianej karty simplicity. Za wyrobienie u nich karty i przelewu 2000zł na rachunek naszej karty simplicity dostaniemy vouchery, które w skrócie dadzą nam zniżkę 400zł przy zakupie 800 zł. Czy ktoś już próbował?

  Iks Odpowiedz
  • @Iks, jestes pewien, ze o Citi chodzi? Promocja z zasadami jakie opisales jest ale przy wspolpracy z Paribas a nie Citi… mozesz jakiegos linka zapodac do tej opisywanej przez Ciebie?

   Bartglw
  • Podałem akurat kartę simplicity, bo tę akurat znają tu wszyscy, a jak zrozumiałem, trzeba mieć jakąś, żeby zrobić na nią wymagany przelew.
   Faktycznie ta carrefourowa kk jest od paribasa – i może to jest istotne, bo jak ktoś ma już kk paribasa, to do tej promocji go nie dopuszczą.
   https://www.carrefour.pl/uslugi/uslugi-finansowe/karta-kredytowa/zyskaj-nawet-400-zl-na-zakupy-w-carrefour

   Iks
  • Zawiły ten regulamin trochę :)

   Zdzisiek80
  • Pomimo, iż nieco zwiły to i tak to jedna z ciekawszych promocji ostatnich miesięcy i na pewno lepsza niż większość opisanych na blogu. Szkoda, że nie ma opisu, ale chyba skorzystam. Swoją drogą blogi jakoś dotychczas omijały promocje kart kredytowych sieci hipermarketów, ja też nie interesowałem się. Nie wiem czy wcześniejsze były słabe, ale ta jest OK.

   x666
  • Nie wiem, czy taka lepsza – tak jak z każdą kredytówką: więcej dają, bo jest więcej zachodu z weryfikacją zdolności kredytowej. Jak zrozumiałem, tutaj żeby „zarobić” to 400zł, to trzeba zrobić 8 razy zakupy w Carrefourze za przynajmniej 100zł każde.

   Iks
  • Raczej 4 razy zakupy za 100 pln. Kolejne oplacasz uzyskanymi e-bonami.

   Edek
  • Jest jakiś koszt : „przelewu 2000zł na rachunek naszej karty „?

   x666
  • Przypuszczam, że jako element promocji nie powinien nic kosztować. A jeśli już, to ja te kilka złotych byłbym gotów poświęcić.

   Iks
  • Na innym blogu ktoś podał, że ów przelew kosztuje jakieś 100zł. Nie podał, skąd o tym wie, ale tak czy inaczej warto to sprawdzić zanim się wejdzie w tę promocję. Fakt, że ja bym nie wpadł, że można tak klienta wkręcić.

   Iks
 • Nie ma już oprócz tego cashbacku przez pół roku?

  Słonik Odpowiedz
 • W jakim czasie dzwonią do „poleconego”. W piątek wysłałem zgłoszenie i cisza.

  Seb Odpowiedz
 • Ja też w piątek wysłałem zgłoszenie i cisza…..dziwne zachowanie z ich strony – chyba kto miał założyć konto u nich to założył więc na nadmiar wniosków nie narzekają

  Jarosław Odpowiedz
 • Ja rezygnowałem ostatnio z konta. Niestety dział utrzymaniowy zaproponował jedynie zwolnienie z opłaty. Powiedzieli, że cashbacku nie mogą zaoferować. Szkoda…

  Lord Klops Odpowiedz
 • Czy do kogos odezwal sie konsultant, bo niestety u mnie cisza.
  Wyslalem formularz jakies pol roku temu (3 razy) o kontakt ws kredytu i do tej pory nie odezwali sie :D

  McKwacz Odpowiedz
 • Czy ktos ma potwierdzone info ze da rade polaczyc promocje polecenia (100zl dla polecajcego) z otworzeniem.konta z premia 150 zl. Dzis dzownil konsultant i powiedzial ze w systemie nie ma mozliwosc polaczenia obu tych promocji. Z gory dziekuje za info!

  McKwacz Odpowiedz
 • @admin probowalem 2 razy zalozyc konto z polecenia laczac je z promocja 150 zl i w obu przypadkach konsultanci powiedzieli ze nie moga tych promocji ze soba polaczyc, takze chyba wskazane jest usuniecie tej mozliwosci z artykulu. Niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej mysli

  McKwacz Odpowiedz
 • U mnie też informacja od konsultanta że albo polecenie albo 150 zł

  conrad_88 Odpowiedz
 • U mnie to samo jak wyżej. Czy regulaminy zabraniają łączenie polecenia i tej promocji?

  sapro Odpowiedz
 • Witam ,
  Na moje oko to w regulaminy nie zabraniają takiej operacji, a wręcz jest na to dwa wyjątki:

  Regulamin oferty „Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy”
  Postanowienia końcowe

  50. Oferta nie łączy się z promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Bank dla Konta, z wyłączeniem ofert Banku związanych z polecaniem klientom kont osobistych.

  Regulamin oferty „Poleć konto Citi Priority znajomemu – edycja VI”
  Postanowienia końcowe

  41. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Bank dla Konta z wyłączeniem ofert Banku na powitanie związanych z kontami osobistymi.

  donCrok Odpowiedz
  • Dokładnie tak. Do tej pory jeśli były te zapisy, to było OK – promocje można było łączyć. Możliwe, że poszedł jakiś odgórny „prikaz” i zabroniono tego robić konsultantom – sam nie wiem :(

   Michał
 • Udało się komuś otworzyć konto internetowe z polecenia? Na moje pytanie w bankowości internetowej odnoście łączenia w/w ofert do tej pory nie odpowiedzieli.

  pytanie Odpowiedz
 • Składałem reklamacje, to przedłużyli czas na odpowiedź do 60 dni.

  Kacper Odpowiedz
 • Komuś przesłali premie z polecenie 100zl lub z wpływy i transakcję 30zl

  Hubert Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy