190 zł za założenie konta w ING dzięki programowi poleceń (i 100 zł dla obecnych klientów)

Zakończona

Chyba każdy czytelnik bloga przyzna, że jednym z najfaniejszych typów promocji bankowych są te, które łączą się ze sobą. Często w ramach „kumulacji” możemy spełniać warunki kilku różnych ofert jednocześnie – przez co ostateczna premia jest zauważalnie wyższa, niż reklamowana przez banku.Dlatego dzisiaj do prześwietlenia trafia program poleceń ING Banku Śląskiego, na którym zarobić będą mogli zarówno nowi, jak i obecni klienci ING. Ci pierwsi zgarną do 190 zł na start, a ci drudzy – po 100 zł za skuteczne polecenie rachunku. Oprócz tego ciągle aktualna jest oferta 2,5% na kontach oszczędnościowych do 200 000 zł. O promocjach na zaproszenie nie wspominając :)

50 zł w programie poleceń ING

50 zł w programie poleceń dla nowych klientów

Aby skorzystać z programu poleceń (jako nowy klient) należy być osobą nieposiadającą żadnego Konta z Lwem w ING Banku Śląskim w okresie ostatnich 12 miesięcy. Oprócz tego konieczne jest uzyskanie kodu polecającego od obecnego klienta banku i podanie go podczas wnioskowania o rachunek (w drugim kroku):

Miejsce na kod polecający w ING Banku Śląskim

Istotne, aby w trakcie wnioskowania o konto lub później, przez system „Moje ING”, przystąpić do promocji i wyrazić zgodę na to, aby obecny klient uzyskał informacje o założeniu przez nas konta oraz spełnieniu wymaganych warunków. Musimy również wyrazić zgody na przetwarzanie danych marketingowych. Na spełnienie powyższych warunków (w tym podpisanie umowy) mamy czas do 11.12.2018.

Co dalej? „Głównym” warunkiem uzyskania premii w programie poleceń jest wydanie łącznie 300 zł w formie płatności kartą lub BLIKiem. Bank wymaga od nas spełnienia tego warunku dwukrotnie – w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta (wliczając miesiąc otwarcia) ale nie później, niż do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po niepełnym miesiącu otwarcia konta. Przykładowo otwierając rachunek w grudniu warunki możemy spełnić w grudniu, styczniu bądź lutym – byle zrobić to dwukrotnie (czyli wydając łącznie min. 2 x 300 zł).

I to tyle! Nagroda w formie przelewu 50 zł zostanie nam przekazana do 25. dnia miesiąca po spełnieniu warunków promocji, przy czym regulamin mówi, że wypłaty nastąpią w terminie od stycznia do kwietnia 2019.

Dodatkowe 140 zł za otwarcie konta

Oprócz 50 zł w programie poleceń ING płaci również nowym klientom do 140 zł za założenie konta osobistego przez internet (wraz z kontem oszczędnościowym). Warunki tej promocji dość mocno się pokrywają z warunkami programu poleceń – przykładowo wydanie 1000 zł (czyli o 400 zł więcej, niż wymaga program poleceń) daje nam gwarantowane 100 zł premii. Wykonanie 3 transakcji BLIKiem w internecie to kolejne 20 zł, a wpływ wynagrodzenia – dodatkowe 20 zł.

O szczegółach promocji pisałem w osobnym prześwietleniu: do 140 zł za założenie konta w ING Banku Śląski. Zachęcam do przeczytania i zmaksymalizowania zysków!

100 zł dla polecających

Wróćmy jeszcze na chwilę do programu poleceń, bo nie odpowiedzieliśmy na pytanie: jakie warunki musi spełnić obecny klient, aby mógł polecać Konto z Lwem? Po pierwsze – musi posiadać rachunek w ING od minimum 30 dni. Po drugie – nie może być uczestnikiem obecnej edycji programu poleceń:

Nowy klient, który otworzył konto w ramach Promocji „Poleć konto znajomemu”, nie może przystąpić do Promocji, jako Obecny posiadacz konta i tym samym nie może polecać konta w ramach Promocji Nowym klientom.

Jeśli jednak ruszy kolejna edycja promocji (a pewnie tak będzie), to wtedy dana osoba będzie mogła jak najbardziej polecać konto dalej.

Gdzie wygenerować swój kod? Wystarczy wejść w zakładkę Moje ING -> Oferta ING -> Promocje -> Poleć konto.

Pozostałe wymagania są zbliżone do warunków stawianych nowemu klientowi. ING wymaga od obecnych klientów wyrażenia zgody na przetwarzanie danych marketingowych. Wymagane jest też wydania 300 zł, ale tylko raz (w okresie tracie trwania promocji, czyli do 11.12.2018).

100 zł za polecenie obecny klient otrzyma pod warunkiem, że nowy klient spełni wszystkie warunki promocji. Wypłata środków nastąpi w identycznym okresie. Polecający może przekazać swój kod wielokrotnie, ale maksymalnie otrzyma od banku wynagrodzenie za 10. nowych klientów.

Zarabiaj z LiveSmarter!

Najprostszą metodą na skorzystanie z programu poleceń jest znalezienie znajomego który może nam polecić lub któremu my możemy polecić daną ofertę. Niestety nie zawsze jest tak prosto dlatego ogłaszam, że śladem innych promocji uruchamiam możliwość polecania oferty przez czytelników bloga :)

Zasady są proste: jeśli chcesz uzyskać kod polecający do założenia konta w ING z premią 50 zł – napisz do mnie krótką wiadomość przez formularz kontaktowy (lub na livesmarterpl małpa gmail). Jeśli natomiast jesteś obecnym klientem banku i chcesz zostawić swój kod – to zostaw go wypełniając ten formularz. Kody w innej postaci nie będą przyjmowane.

Aktualizacja: 30 zł za transakcje mobilne

Oprócz powyższych promocji do 10.11 trwa dodatkowa promocja, w której zgarnąć możemy 30 zł za transakcje mobilne. Wystarczy zapisać się do promocji i wykonać trzy płatności za pomocą dodanej do Google Pay karty Visa. Transakcje powinny zostać wykonane o 10.12.2018 na kwotę min. 5 zł każda.

2,5% do 200 000 zł

Na koniec przypomnę, że oprócz 140 zł na start i 50 zł w programie poleceń do zgarnięcia mamy również promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Wystarczy ulokować kwotę maksymalną 100 000 zł i cieszyć się z 2,5% przez okres pierwszych 4 miesięcy.

Za mało? Wystarczy założyć dodatkowy rachunek OKO Bonus i zgarnąć na nim 2,5% dla kolejnej „stówki”. Konieczne będzie tylko ulokowanie nowych środków – a że jesteśmy nowym klientem, to wszystko jest „nowe”.

O szczegółach tej promocji pisałem w artykule: 2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus. Promocja wciąż jest aktywna i w obecnej edycji trwa do 7.11.2018.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konta z Lwem (Direct lub Mobi) nie różnią się pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

PS. Wszystkim obecnym klientom banku polecam też śledzić swoją skrzynkę odbiorczą. ING relatywnie często zaprasza klientów do różnorakich promocji – np. płacąc 120 zł za wpływy wynagrodzenia czy 60 zł za transakcje BLIKiem.

Nie przegap!

Komentarze

 • PS. Mam chwilowy problem z formularzem kontaktowym – powinien być rozwiązany do rana. Gdyby ktoś pilnie chciał kod, to proszę pisać na livesmarterpl na gmailu.

  Michał Odpowiedz
 • Mnie akurat ING ostatnio nie przesyła zaproszeń do promocji, w tym do promocji opisanej tutaj :)

  konwicki Odpowiedz
 • a czy do transakcji bezgotówkowej BLIK w tej promocji NA KWOTĘ 300,00 zalicza się przelew na telefon ?

  TYCH Odpowiedz
 • Jak zweryfikować kiedy dokładnie zostało zamknięte konto?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Szkoda, że jest rozjazd jeśli chodzi o karencję. W jednej promocji rok a w drugiej od lutego 2017….

  Tomaszsz Odpowiedz
 • Orientujecie się,czy żona może założyć konto z polecenia bezpośrednio z założonej przy okazji brania dodatkowej kk bankowosci internetowej, czy musi to zrobic z dedykowanego linka?

  Nightmanik Odpowiedz
 • @Michał Admin,
  brak podlinkowanego regulaminu w artykule, mógłbyś również zapisywać regulaminy na czymś zewnętrznym?
  https://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1124564 – czy to ten?

  „Istotne, aby w trakcie wnioskowania o konto lub później, przez system „Moje ING”, przystąpić do promocji(…)” – to we wniosku można (i trzeba) podać kod a jednocześnie „da się” nie przystąpić do promocji? dziwadło jakieś – pkt 27 b+c ;-)

  hazzan Odpowiedz
 • Głupie pytanie – do programu poleceń trzeba się zapisać?

  ceglaaa Odpowiedz
  • Moze nie do konca zapisac ale bank musi wygenerowac Twoj kod (Moje ING->Oferta ING->Promocje->Polec konto), ktorym potem sie dzielisz ze znajomymi. Z tego co pamietam trzeba miec konto 30dni aby moc polecac

   Bartglw
 • czy polecający musi mieć kartę debetową czy wystarczy karta kredytowa i nią wyda te 300 zł?

  aaa Odpowiedz
  • Moim zdaniem nie. Zgodnie z regulaminem aby polecający otrzymał 100 zł za polecanego zarówno on, jak i polecany, musi spełnić swoje warunki. Natomiast w drugą stronę takich zapisów nie ma – polecany ma dostać kod od polecającego i spełnić swoje warunki.

   Michał
  • Można też BLIKIEM te 300PLN machnąć i tak w regulaminie napisane. W poprzedniej edycji na pewno ten sposób działał,bo korzystałem teraz też dopuszczalny jest.

   Zdzisiek80
  • Czy przy składaniu wniosku nadal wymagane jest podanie oprócz kodu także imienia i nazwiska oraz innych danych polecającego ???

   abc
  • Przeklikałem wniosek i (w drugim kroku) prosiło mnie o kod + imię + nazwisko polecającego.

   Michał
  • Możliwe ze kod jest taki sam dla dwóch różnych osób?
   Mi i mężowi wygenerowało identyczny :o

   Oliwia
  • W regulaminie jest mowa o „karcie do konta” – jako polecający trzeba taką kartą do konta wydać 300zł. Tak szczerze mówiąc mam wątpliwości, czy kredytówka to „karta do konta”, czy niekoniecznie? Mam konto z zamkniętą kartą debetową w ING oraz z aktywną KK, chętnie bym polecił kilku osobom, ale ten punkt związany z wydaniem 300zł „kartą do konta” mnie martwi – przejdą wydatki zrobione KK? Ktoś się orientował?

   drakerc
  • lub blikiem

   karampuk
  • A czy przelew BLIK na telefon się liczy

   TYCH
  • chyba nie

   karampuk
 • Witam,

  Czy jeżeli polecam konto znajomemu to 1 kod wystarczy dla 2 osób, które założą konto?
  Czy trzeba generować nowy kod dla każdego polecenia?

  Pozdrawiam

  Patsi Odpowiedz
 • Właśnie złożyłem wniosek na żonę.Podałem kod przesłany przez Admina, ale nie widziałem nigdzie pola na imię i nazwisko polecającego.
  Czy bank jeszcze dzwoni, by weryfikować dane? Jeśli tak to z jakiego numeru? Żona nie ma w zwyczaju odbierać telefonów z nieznanych lub zastrzeżonych numerów i muszę ją uprzedzić że mogą do niej z ING dzwonić

  Michał Odpowiedz
 • Jest nowa promocja ING dla obecnych klientów „3 za 30 – Google Pay” https://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1125870

  Katana78 Odpowiedz
  • Dzięki. Wczoraj nie było możliwości zapisania się do promocji, bo coś bankowość nie działała. Ale samo rozwiązanie świetne – nie trzeba żadnych danych wprowadzać tylko w Moje ING->Oferta ING->Promocje->….. kliknąć ” Zapisz się”. Przychodzi od razu potwierdzenie zapisania się do promocji razem z regulaminem. Super ING :) Inne banki mogły by też tak wdrożyć promocje.

   neme
  • A i jeszcze coś na temat samej promocji „3 za 30 – Google Pay”. Dodaj kartę do Google Pay, zrób 3 transakcje o wartości minimalnej 5 zł, a dostaniesz od nas 30 zł.

   neme
  • Banki tak powinny to wdrozyc ze niczego nie musisz klikac i zapisywac sie. Po prostu spelniasz warunki czyli dodajesz karte do GP, robisz transakcje i w dniu ich ksiegowania bank wyplaca premie. Jesli wpadnie na ten pomysl jakis gosc z banku to dostanie nobla :)

   aaaa
 • Jak tu jest z opłatą za kartę gdy jest niepełny miesiąc ? Muszę wydawać 300 ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Jeśli ktoś miał zakładaną KK bez dostępu do bankowości to z promocji nie skorzysta. Ze strony odsyła do infolinii, a infolinia do oddziału…a w odziale promocja nie działa. Szkoda :( Na pocieszenie wpadło mi 300 zł za KK.

  Słonik Odpowiedz
 • Mam pytanie do „starych” wyjadaczy. Warto czekać na nową promocję dotyczącą nowych klientów, tj. czy okres w którym nie posiadało się konta jest ruchomy, czy stały jak w innych bankach. Aktualnie mogę skorzystać tylko z programu poleceń (150 zł), niestety pozostałe 140 zł przechodzi koło nosa.

  Ciekawski Odpowiedz
  • ja korzystałem z promocji 140 dla nowych prawie rok temu
   od tamtego czasu promocja co jakiś czas się powtarza

   kruczi
 • Posiadanie konta firmowego w ing wyklucza mnie z tej promocji?

  Dariusz Odpowiedz
 • Jeśli ktoś ewentualnie skorzysta z mojego kodu polecającego, zostanę o tym w jakiś sposób poinformowany przez ING? Bo jak inaczej miałbym się dowiedzieć, że muszę spełnić warunek promocji (wydać 300 zł)?

  mkz Odpowiedz
 • MCC 6012 przejdzie?

  MaciekM Odpowiedz
 • Umowa przez kuriera Poczty Polskiej. U mnie wyglądało to tak, że pies z kulawą nogą się nie pofatygował, tylko dostałem smsa że umowa czeka w Urzędzie Pocztowym, mam sobie przyjść wystać co swoje to sobie odbiorę. Nie że jestem królewicz, ale w życiu mnie coś takiego nie spotkało, a już nie jedno konto przez kuriera otwierałem.

  Manveru21 Odpowiedz
 • SprytnyBill tudzież RobotFinansowy BM podchodzi pod wydatki kartą/BLIKIEM ? Kiedyś na pewno a teraz jakieś zmiany są ? Nie widziałem nic w regulaminie ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Zniżka 4% na Booking.com po opłaceniu rezerwacji kartą ING.
  https://www.ingbank.pl/aktualnosci?news_id=1103290-znizka-na-bookingcom-dla-klientow-ing

  Rezerwacja musi zostać opłacona kartą płatniczą wydaną przez ING Bank Śląski.
  Zwrot środków w wysokości 4% wartości noclegu dokonany będzie przez Booking.com na kartę ING wykorzystaną podczas płatności za nocleg.
  Zwrot środków dokonany będzie w ciągu 60 dni od daty wymeldowania się z hotelu lub dokonania płatności w zależności od tego, co wystąpi później.
  Zwrot dotyczyć będzie rezerwacji dokonanych w terminie do 31 grudnia 2019 roku.

  MaciekM Odpowiedz
  • Takie zniżki ma wiele banków, np. Citi, mBank.

   Michał
  • Adminie jak z tymi rachunkami SBill itp ?! BOKi dostawców mediów ?

   Zdzisiek80
  • Mbank zwraca mniej (3%) i tylko do 15.01.2019, przynajmniej mi tak wyświetla.
   W każdym razie, Eurobank daje 5% i nie tylko na booking.

   MaciekM
  • Znajdź sobie na booking hotel, zadzwoń do tego hotelu i zapytaj o cenę. Zaoszczędzisz więcej niż 4%. Najlepiej szukaj ofert bez wyżywienia, jest spora szansa że dostaniesz śniadanie gratis. Dodatkowo jak chodzi o hotele za granicą to booking ściągnie z karty zaliczkę i dojdą koszty przewalutowania.

   Manveru21
  • „Znajdź sobie na booking hotel, zadzwoń do tego hotelu i zapytaj o cenę. Zaoszczędzisz więcej niż 4%.”
   — czyżby? Często sie tak zdarza?
   Ja cenę z Booking.com (lub innych serwisów tego typu) porównuję przede wszystkim z ceną na stronach internetowych danego hotelu i za każdym razem rezerwacja przez Booking okazywała się od tej niższa — oczywiście dzięki różnego rodzaju „promocjom” (typu „oferta dnia” lub Genius dla stałych klientów, choć np. nowi klienci dostają zniżkę dla nowych klientów i cena okazuje się identyczna).
   Oczywiście wiele razy zdarzało mi się rezerwować nocleg bezpośrednio w hotelu, czasem nawet telefonicznie, ale chyba nigdy cena nie różniła się od tej podanej na www hotelu. Być może to dlatego, że nie umiem się targować, ale też targując się o cenę noclegu czułbym się jak burak (nie ma tego problemu przy płatności kartą dajacą jakąś zniżkę czy moneyback)…

   „Dodatkowo jak chodzi o hotele za granicą to booking ściągnie z karty zaliczkę i dojdą koszty przewalutowania.”
   — to chyba nieczęsto się zdarza, mi nie zdarzyło się nigdy, na karcie była robiona tylko blokada (której problemy z przewalutowaniem nie dotyczą), a cała kwotę opłacałem normalnie w recepcji. Ale może np. w różnych krajach są różne zwyczaje?

   Don Quijote de la Mancha
 • Uwaga, uwaga! Jeśli ktoś z was chciałby zgarnąć 140 zł + 50 zł + 30 zł za założenie konta w ING, to warto złożyć wniosek o konto przed końcem października.

  Nieoficjalnie udało mi się dowiedzieć, że najprawdopodobniej promocja z premią 140 zł nie będzie później przedłużona (dotychczas po zakończeniu danej edycji promocji pojawiała się nowa, niemal identyczna).

  Michał Odpowiedz
 • ING odpalił nową promocję (niestety tylko dla zaproszonych) „Odbierz nagrodę z kartą kredytową_10-11.2018” Do zgarnięcia 20 zł na pyszne.pl lub 2 bilety do Cinema City (zależy czy mamy KK Visa czy MC). Wystarczy do 30 listopada zrobić 5 transakcji kredytówką.
  https://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1125816

  Katana78 Odpowiedz
  • Promocja dla tych ktorzy nie moga bez prowizji wyplacic nadplaty z karty kredytowa. Niestety przy probie zapisania sie: Nie udało się pobrać danych. Czyli standard w tym banku.

   aaaa
  • Ja tam zamierzam tą nadpłatę przelać bez prowizji. Na razie się wzbraniają ale mam zapis rozmowy na czacie, że mogę to zrobić bez opłat.

   Katana78
  • Potwierdzam, tez dostalem na skrzynke. Juz sie zapisalem i 5 platnosci wykonane. Czekam tylko na bon do pyszne.pl, ale to chyba dopiero pod koniec roku.

   keton
 • Czy otwierając konto od razu jest automatycznie otwierane też konto oszczędnościowe? Bo podczas wypełniania wniosku nic nie ma o koncie oszczędnościowym

  bquiet Odpowiedz
  • Na pierwszej stronie wniosku (dane podstawowe) – jest informacja po lewej stronie „Otwierasz: Konto Direct z Otwartym Kontem Oszczędnościowym”.

   Mahyn
 • Czy w rozliczeniu przejdzie płatność Blikem polegająca na spłacie kk Santander?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już nagrodę z programu poleceń?

  Robert Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem, że dziś mają wysyłać po spełnieniu warunków 50 zł dla poleconego i 100 zł dla polecającego?

  judyta Odpowiedz
  • nie „dziś”, tylko „od dziś” aż do kwietnia (do 25 dnia każdego miesiąca).

   Robert
  • „po spełnieniu” czyli aktualnie wszystkie operacje zatwierdzone do końca grudnia. Wydaje mi się, że za cały ten okres lipiec-grudzień powinni dziś wypłacić premie za polecenie.

   judyta
 • trochę dziwny zabieg z tym wypłacaniem premii rozłożonym na 4 miesiące, skoro wszystkie warunki należało spełnić do 11 grudnia. nie sądzicie?

  Robert Odpowiedz
  • Do 11.12. wszystkie warunki miał spełnić jedynie polecający, polecony ma czas do 28.02. jeśli w grudniu zakładał konto.

   judyta
  • już mi warunki wyleciały z głowy :P, ale zgadza się – mój błąd.

   Ja miałem wszystko załatwione już w listopadzie, jako polecający, ale też wszystkich poleconych przypilnowałem, więc liczę, że do końca dnia wpłynie mi chociaż część tych nagród ;)

   Robert
  • Wpadlo :)

   Herman
 • @Robert i jak, dostałeś? jest ktoś, kto spełnił warunki, a nie dostał dziś premii za polecenia?

  m. Odpowiedz
 • Ja jeszcze nie dostałam.

  martynka1428 Odpowiedz
 • Wpłyneły środki za polecenia w ING

  JAROSŁAW Odpowiedz
 • U mnie też nie ma kasy z polecenia. Coraz częściej te reklamacje trzeba pisać ;/

  Adam546 Odpowiedz
 • U mnie i 2 osób którym poleciłem konto brak kasy – poleciały reklamacje

  tabo89 Odpowiedz
 • Przykładowe treści reklamacji:

  Od osoby polecającej:
  Reklamacja – promocja „Poleć konto znajomemu”
  Dzień dobry, proszę o rozpatrzenie mojej reklamacji dotyczącej udziału w promocji „Poleć konto znajomemu” zgodnie z regulaminem dostępnym tutaj https://www.ing.pl/_fileserver/item/1124564 . Poleciłem konto dwóm osobom i spełniłem wszystkie warunki zawarte w punkcie 19. regulaminu promocji. Ponadto osoby, które założyły konto z mojego polecenia spełniły warunki promocji opisane w punkcie 27. regulaminu promocji. Mimo spełnienia warunków promocji na konto moje oraz osób korzystających z polecenia nie wpłynęła premia z tytułu spełnienia warunków promocji. Proszę o sprawdzenie sytuacji i wypłatę premii.

  Od osoby zakładającej:
  Reklamacja – promocja „Poleć konto znajomemu”

  Dzień dobry, proszę o rozpatrzenie mojej reklamacji dotyczącej udziału w promocji „Poleć konto znajomemu” zgodnie z regulaminem dostępnym tutaj https://www.ing.pl/_fileserver/item/1124564 . Założyłam konto z polecenia i spełniłam wszystkie warunki zawarte w punkcie 27. regulaminu promocji. Ponadto osoba, która poleciła mi konto spełniła warunki promocji opisane w punkcie 19. regulaminu promocji. Mimo spełnienia warunków promocji na konto moje oraz osoby polecającej nie wpłynęła premia z tytułu spełnienia warunków promocji. Proszę o sprawdzenie sytuacji i wypłatę premii.

  tabo89 Odpowiedz
 • warunki promocji (wydanie 300 zł kartą ) spełniłam w listopadzie i grudniu 2018 r. czy premię powinnam dostać do 25 stycznia 2019 r.? Złożyłam reklamację. ING twierdzi, że mam czekać do 25 kwietnia, bo oni nie wiedzą kiedy spełniłam warunki promocji. dodam, że byłam klientem, któremu polecono otwarcie konta. Co wy na to?

  megi Odpowiedz
 • mi na reklamację bardzo szybko i lakonicznie odpisali, że jeśli spełniłam warunki, to mają czas do kwietnia na wypłatę premii :]

  m. Odpowiedz
 • Czy Ing bank oferuje coś na zatrzymanie klienta przy zamykaniu KK ?

  Krak Odpowiedz
 • Odp na reklamację: zgodnie z regulaminem, nagrody będziemy wypłacać od stycznia 2019 roku do kwietnia 2019 roku – do 25 dnia miesiąca jeśli zostaną spełnione warunki promocji.

  tabo89 Odpowiedz
 • U mnie taka sama odpowiedź na reklamację ;/

  Adam546 Odpowiedz
 • Kolejny przypadek niedbale sformułowanego regulaminu promocji. Zabrakło doprecyzowania ze wypłacają do 25 dnia miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

  Megi Odpowiedz
 • U mnie równie lakoniczna odpowiedź. Po dopytaniu o to, kiedy dokładnie nastąpi wypłata, jeśli konto założyłam w październiku, a warunki zostały spełnione w listopadzie i grudniu uzyskałam odpowiedź: „nie jesteśmy w stanie sprawdzić kiedy otrzyma Pani nagrodę. Zgodnie z regulaminem, nagrody wypłacamy cyklicznie, co miesiąc do 25 kwietnia. Jeżeli nie otrzyma Pani nagrody do 25 kwietnia, prosimy o kontakt.”

  mag Odpowiedz
 • Dostał ktoś dziś premię?

  tabo89 Odpowiedz
 • czy oni zamierzaja w koncu kiedys przelac te pieniadze? czy to jakis zart?
  btw, opis okazji mowi co innego niz regulamin „do 25. dnia miesiąca po spełnieniu warunków promocji”, w regulaminie nie ma takiego sformulowania.

  krabar Odpowiedz
 • Pozostaje czekać do kwietnia i dopiero reklamacja..

  tabo89 Odpowiedz
 • Po reklamacji na którą odpisali to samo co wszystkim powyżej, wczoraj wpadła kasa na oba konta (dla poleconego i polecającego)

  m. Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy