260 zł za przeniesienie rachunku z Orange Finanse do mBanku

Trwa do 29.03.2019

Przez kilka ostatnich lat Orange, we współpracy z mBankiem, oferował produkty finansowe pod marką „Orange Finanse”. Współpraca ta zakończyła się jednak relatywnie szybko – od miesiąca wnioskowanie o nowe produkty (dla nowych klientów Orange Finanse) nie jest już możliwe. Na dodatek aby jak najszybciej „pozbyć” się starych klientów marki mBank przygotował prostą promocję zachęcającą do „ucieczki”. Każdy klient Orange Finanse, który przeniesie rachunek do mBanku, zyska nawet 260 zł premii.

260 zł za przeniesienie rachunku z Orange Finanse do mBanku

Premia dla aktywnych klientów Orange Finanse

Aby skorzystać z promocji należy być osoba, która posiadała rachunek osobisty w Orange Finanse na dzień 30.06.2018 oraz nie posiadała (ani współposiadała) żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od dnia 1.01.2016. Oprócz tego wymagane jest bycie „klientem aktywnym” Orange Finanse, czyli osobą spełniającą jeden z poniższych warunków:

 • w ciągu 6 miesięcy kalendarzowych poprzedzających stare promocji (czyli styczeń – czerwiec) wykonał przelew wychodzący lub płatność kartą lub wypłatę lub otrzymał przelew przychodzący lub wpłatę gotówkową
 • w miesiącu poprzedzającym start promocji (czerwiec) utrzymywał średniomiesięczne saldo ma dowolnym rachunku w wysokości 1000 zł
 • w miesiącu poprzedzającym start promocji (czerwiec) posiadał aktywny rachunek techniczny do spłaty produktu kredytowego
 • w miesiącu poprzedzającym start promocji (czerwiec) posiadał produkt kredytowy wykazujący regularność w spłacie zadłużenia do 30 dni

Jeśli spełniamy powyższe warunki to powinniśmy złożyć wniosek o zmianę warunków rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Orange Finanse na eKonto w taryfie standard wraz z kartą debetową. Istotne, aby w trakcie wnioskowania zaakceptować regulamin promocji oraz otworzyć konto indywidualne (i nie przekształcić go na konto wspólne do końca promocji).

Na spełnienie powyższych warunków mamy czas aż do 29.03.2019.

260 zł za przejście do mBanku

Co dalej? Do zdobycia mamy trzy rodzaje premii. Pierwsza z nich to premia za transakcje kartą lub BLIK w maksymalnej wysokości 150 zł. Podobnie jak w innych promocjach mBanku dla nowych klientów zasada zgarnięcia nagrody jest prosta: 5 – 9 płatności w miesiącu = 10 zł premii, 10 – 14 płatności = 20 zł, 15+ płatności = 30 zł premii. Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Łatwo wyliczyć, że bank będzie premiował 5 miesięcy – zaczynając od pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po przystąpieniu do promocji.

Druga premia w wysokości 10 zł (jednorazowa) przygotowana jest dla osób, które do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia eKonta uruchomią rachunek „Moje Cele” i wykonają na nim min. jedną transakcję (zakładam, że chodzi o wpłatę pieniędzy).

Ostatnią stówkę zgarniemy natomiast za… sam fakt przekształcenia rachunku w Orange Finanse na eKonto standard w promocji. Miło :)

Gwarancja niezmienności opłat

Ostatnim bonusem w promocji jest gwarancja niezmienności opłat do 29.02.2020. Chodzi tu o podstawowe prowizje, czyli:

 • brak pobierania opłaty za otwarcie i prowadzenie eKonta promocyjnego,
 • brak pobierania opłaty za wydanie i użytkowanie karty promocyjnej wydanej do eKonta promocyjnego,
 • brak pobierania opłaty za Wypłaty z bankomatów przy użyciu karty promocyjnej wydanej do eKonta promocyjnego,
 • brak pobierania opłaty za Wpłaty we wpłatomatach przy użyciu karty promocyjnej wydanej do eKonta promocyjnego,
 • brak pobierania opłaty za Przelewy internetowe realizowane w PLN z eKonta promocyjnego

Nic, tylko przekształcać rachunki w Orange Finanse na eKonta :)

PS. Nie masz konta w Orange Finanse? Przypominam, że dla całkowicie nowych klientów mBanku też znajdą się jakieś promocje – i to nawet z wyższą premią :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Szkoda że nie spełniam żadnego warunku .p a brat już miał mbank w tym okresie. Lipa tylko czekać na samo przeniesienie.

  luka89waw Odpowiedz
 • @luka89waw
  Zgadzam się. Dla większości z Nas data 1 stycznia 2016r. jest zaporowa. Gdybym miał rachunki przed tą datą to dawno już skorzystałbym z promocji mbąka dla nowych.

  Waldemar Odpowiedz
 • no i jeszcze ile warunków bycia aktywnym…promocja pewnie dla kilku osób ;)

  JJ2010 Odpowiedz
 • w jaki sposób złożyć yen wniosek?

  Łukasz Odpowiedz
 • Hmm, żona ma konta zarówno w mBanku i Orange Finanse. Jak to rozegrać aby otrzymała tę premię? Najpierw zamknąć konto w mBanku, a następnie migrować z Orange do mB?

  hazet Odpowiedz
  • To nic nie da. Zgodnie z tym, co napisałem w prześwietleniu:

   nie posiadała (ani współposiadała) żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od dnia 1.01.2016.

   Michał
  • Jeśli złozyłem wniosek o zamkniecie konta 15.12.2015. i zostało one zamkniete dopiero po 30 dniach to nie łapie się na promo?

   Pancio
  • Niestety zamknięcie konta liczymy od daty faktycznego zamknięcia konta, czyli aż do końca okresu wypowiedzenia.
   Pocieszę cię, że okres karencji 1.01.2016 w mBanku jest od dawna, więc jest szansa, że niedługo pojawi się jakaś nowa promocja (nie dla klientów OF), w której będzie premia na start (z krótszym okresem karencji).

   Michał
  • To teraz pytanie czy lepiej OFina zamknąć czy trzymać? Czy może być tak że MBank zrobi promocję w której przesunie w końcu okres karencji ale wykluczy klientów OF?

   JJ2010
 • Nie pamiętam kiedy zamknąłem konto w mBanku. Kto zna sposób jak to sprawdzić??
  Czat i Infolinia nie udziela takich informacji.

  Krystian Odpowiedz
 • A ja głupia przekształciłam dwa tygodnie temu, jak zadzwoniła do mnie pani z infolinii mBanku. Czyli co, stówka mi przeszła koło nosa?

  tatiana.larina Odpowiedz
 • Gdzie linka do strony promocji? Gdzie link do regulaminu? Jak wypełnić ten wniosek? Ten wpis jest dużo poniżej standardów, do których przywykłem na tym portalu :/

  Zyczliwy123 Odpowiedz
  • 1. Obrazek przekierowuje do strony promocji :)
   2. Tu biję się w pierś – faktycznie nie załączyłem. Już poprawiam.
   3. Przez bankowość internetową – więc nie mogę podlinkować.

   Michał
  • a możecie powiedzieć w którym miejscu on się znajduje? przekopałem całą bankowość elektroniczną i nie znalazłem.

   Łukasz
  • Dzięki za odpowiedź. Ja również nie mogę znaleźć tej promocji w bankowości internetowej. Na stronie promocji jest informacja, że to mBank się będzie kontaktował. Czy Admin może ustalić o co tu chodzi? Wygląda na straszny burdel.

   Zyczliwy123
  • Ja również nie mam tej promocji w bankowości internetowej. Możliwe, że oferowana jest wybranym klientom lub udostępniana etapami.

   OFuser
 • Konsultanci z MBanku dzwoniący do klientów OF zapewniają, że okres karencji nie ma zastosowania…Zadałem pytanie a jak jest w regulaminie, na co otrzymałem odpowiedź, że i owszem okres karencji jest, ale ponieważ to oni dzwonią to nie jest istotny.
  Chyba ściema, jak uważacie? Potem MBank weźmie regulamin i z premii nici. Czy mimo wszystko lepiej poczekać na przesunięcie okresu karencji? Ten 1.01.2016r od dawna jest przez nich stosowany

  JJ2010 Odpowiedz
  • Zamykałem w tym roku i też dostałem tę samą ofertę. Skoro oferują…to skorzystam. Można sobie zapisać datę i godzinę rozmowy w razie co…

   junoumi
  • Radzę uważać – miałem podobną sytuację, konsultant przekonywał, iż fakt oferowania mi premii oznacza, że ją otrzymam pomimo niespełnienia warunku karencji. Poprosiłem o imię i nazwisko konsultanta, po czym po telefonie na infolinię mbanku okazało się, że dzwoni firma zewnętrzna i regulamin jest nieubłagalny – więc premii nie otrzymasz.

   Jauub
  • Jak konsultant sam dzwoni to dla niego okres karencji nie jest istotny bo i tak dostanie premie za zalatwienie Nowego Klienta :)

   aaaa
 • Mi pobiera na Mój Cel jakieś zaokrąglone kwoty z operacji płatności kartą. Czy ktoś też tak ma

  Sylwek Odpowiedz
 • @Sylwek
  Wyłącz automatyczne pobieranie.

  Waldemar Odpowiedz
 • Co z klientami, którzy nie skusili się na przenosiny do mBanku? 1 stycznia 2019 po prostu przestanie działać aplikacja, karta i bankowość internetowa? Nie dostałem żadnego wypowiedzenia umowy…

  Jauub Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy