Ustrzel rekordowe 200 zł za założenie Konta 360° Banku Millennium (i 2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł)

Zakończona

Ruszyła bardzo prosta promocja Konta 360° w Banku Millennium z rekordową premią na start. W zamian za dwukrotne spełnienie warunku zwalniającego z opłat za konto zyskamy łatwe 200 zł w gotówce. :)

200 zł za założenie Konta 360 w Banku Millennium

Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego produktu Banku Millennium na dzień rozpoczęcia promocji. Oprócz tego banku wyklucza również osoby, które mogą dysponować jakimś produktem banku (np. jako pełnomocnik innej osoby) oraz osoby, które nie są już klientami banku, ale miały Konto 360° lub Konto 360° Student otwarte w jakiejś promocji „na start”.

Ta promocja jest już nieaktualna, ale ruszyła jej reedycja. Do zgarnięcia mamy 200 zł na bardzo prostych zasadach :)

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do dnia 27.07.2018 31.07.2018 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 31.07.2018 3.08.2018 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych przez firmy współpracujące z bankiem (najlepiej zaznaczyć wszystkie pola).

Aktualizacja (26.07): promocja cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że bank postanowił ją przedłużyć o kilka dni. O konto możemy wnioskować do końca lipca! :)

Same warunki promocji są niesamowicie proste (co zresztą jest znakiem rozpoznawczym banku). Aby zgarnąć dwie stówki wystarczy zapewnić wpływy zewnętrzne na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać min. jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Bank oczekuje od nas spełnienia warunków dwukrotnie: w sierpniu i wrześniu.

Od siebie dodam, że pierwszym warunek najprościej spełnić przelewając sobie pieniądze ze swojego konta w innym banku (zaraz potem można je odesłać kolejnym przelewem). Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe – tu nie ma żadnego dodatkowego warunku, więc możemy np. kupić bułki w piekarni czy bilet komunikacji miejskiej w automacie i warunek będzie spełniony.

Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana na nasze Konto 360° w terminie do 15.10.2018 (o ile ciągle będzie aktywne).

Ile kosztuje Konto 360°?

Konto 360° to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest darmowe pod warunkiem wykonania jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu oraz po zapewnieniu wpływu 1000 zł. Łatwo więc zauważyć, że spełnianie warunków promocji = brak opłat za konto. Warto tu również dodać, że drugi warunek dotyczy jedynie zwykłego Konta 360° – osoby młode zakładające konto w wersji Student (do 26. roku życia) muszą jedynie wykonać jedną transakcję kartą. Przelew nie jest wymagany (do zwolnienia z opłat, bo do premii – tak).

Co ciekawe spełnienie powyższych warunków zwalnia nas nie tylko z opłaty za konto, ale również za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów! Jeśli natomiast o tym zapomnimy, to za pakiet konto + karta zapłacimy 7 + 8 zł miesięcznie.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najbardziej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest najwyższe na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • Z programem poleceń pewnie się nie łączy

  conrad_88 Odpowiedz
 • Polepsza się , chyba czas zamknąć Mille od a do z i czekac na kolejną promocję . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • No i co z tego, ze zamkniesz jak nie bedziesz mógł brac udziału w innych promocjach mając otwarte kiedyś Konto 360°

   Wojak
 • A nie , to pewnie tylko zwód taktyczny i jak pokazuje załączony obrazek będzie to tylko jednorazowa akcja . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Żebym pamiętam w jaki sposób otwierałem kilka lat temu .p

  luka89waw Odpowiedz
 • WidZe ze nadal maja problem z osobami ktore juz kiedys dostaly premie… nie rozumiem tego, w innych bankach sa okresy karencji i sie da a tu nie…

  Edyta Odpowiedz
  • wszystkie inne banki pojda tym samym tropem – wykluczen bedzie coraz wiecej!

   sunwoj1
  • Niby zrozumiałe. Zwyczajnie nie opłaca im się ciągłe obsługiwanie tych samych klientów, którzy przychodzą tylko po premię.

   pytanie
  • No i trudno. Mniej osób będzie korzystało z tych ich „promocji” :D

   inny abc
  • co w tym dziwnego- prowadząc jakikolwiek biznes chcesz na nim zarabiać a nie do niego dokładać.

   gregoopl
 • kurcze ja już otworzyłem konto dzisiaj z tej promocji a teraz patrzę że wykluczone osoby które już miały konto z promocji. Ciekawe czy się załapię :( Ostatnio miałem u nich 2 lata temu.

  perlak Odpowiedz
 • Eh, a już się ucieszyłam. Konto 360 chyba już prawie każdy miał.

  Daniela Odpowiedz
 • Dziękuje za informacje o promocji @Michał.
  Twój wniosek został złożony! Zapraszamy do naszego oddziału

  Mateusz Odpowiedz
 • Czyli pewnie zwrot moneyback 360 też mnie wyklucza ?

  Marioo Odpowiedz
 • „Na start” – czyli szeroko-rozumiana premia za każde konto otwarte z bonusem ? nawet przez partnera jak np. bankier.pl?

  KMB Odpowiedz
 • Które zgody należy wyrazić? wszystkie, czy wystarczy tylko pierwszą?

  łukasz Odpowiedz
  • Żadne. Autor wpisów od dawna ciśnie kit że jakieś tam zgody są wymagane. Pewnie dostaje za to profity. Zaznacza się tylko to co umożliwia przejście wniosku dalej.

   wlo
  • A Tobie, wlo, płacą za opowiadania takich głupot, czy robisz to gratis, bo bo prostu jesteś głupi? Możesz sobie nie zaznaczać zgód i konto założyć, prawda, ale premii z tej promocji wtedy nie dostaniesz, bo wyrażenie zgód (i ich nie odwołanie przez cały okres promocji) jest wymagane regulaminem promocji (§ 3.4 „Zasady przyznawania premii”)

   cebrzyq
 • Jestem klientem Alior Bank przez 7 lat, 90% co miesięcznie wydaję na karcie kredytowej w innym banku. Nigdy nie byłem klientem Bank Millennium. Zastanowię się żeby przenieść do tego banku , wydaje mi że to fakt że to jest jeden z najlepszych rachunków na rynku, rozważam żeby zamknąć rachunek w Aliorze , więc chciałabym dowiedzieć czy zdecydowanie warto żeby przenieść do Millenniumu ? ;)

  Ukrainka1123 Odpowiedz
  • Załóż w mill bez likwidowania aliora i sama oceń co Ci bardziej leży.

   kacperek
  • Jeśli w Aliorze masz Konto Wyższej Jakości — to wg mnie nie warto go zamykać, teraz już nie otworzysz, a jednak cenowo jest nie do pobicia, ja najbardziej cenię sobie nielimitowane bezpłatne przelewy ekspresowe.
   Z drugiej strony, Alior ma słabe oferty depozytowe (a Millennium ciągle ma łatwą do opanowania promocję Profit) i prawie nie ma rozsądnych moneybacków (dopiero niedawno jakaś promocja na paliwo, a Millennium ma na Impresja i Alfa stałe w wielu sieciach). Do tego bankowość www i — szczególnie — mobilna są w Millennium moim zdaniem znacznie lepsze…
   W sumie więc używam intensywnie obu, moje wynagrodzenie wpływa do Aliora, ale z Millennium też dużo korzystam…

   Natomiast jeśli w Alior masz jakieś inne, niż KWJ, to wydaje się, że Millennium 360° albo Prestige będzie lepsze, choć — jak pisze @kacperek — przez jakiś czas możesz mieć oba…

   Don Quijote de la Mancha
 • Twarde warunki wykluczeń. Kiedyś odpuszczą. Citi przy promocjach z KK też twardo trzymał się daty 01.01.2015, aż w końcu zmiękł :)

  ROLO Odpowiedz
 • Dlatego u nich zamknąłem pół roku temu. Niech ssają. I się ogarną jak chcą mieć nowych klientów

  Janekk Odpowiedz
 • „nie są już klientami banku, ale miały Konto 360° lub Konto 360° Student otwarte w jakiejś promocji „na start”.”

  Czyli jak założyłem w Grudniu zeszłego roku konto z programu „Lubię to polecam” to jestem wykluczony? Tak?

  karwas Odpowiedz
  • Regulamin mówi dokładnie tak:

   Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które […], a także są byłymi Klientami Banku, którzy uczestniczyli w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta360° Student, organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w
   ramach której otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student.

   Więc obawiam się, że nie przejdzie – ale z drugiej strony chyba jeszcze nikt nie próbował, więc kto wie…

   Michał
 • Mam już rachunek, do którego żona jest upoważniona. Czy ona może otworzyć na siebie i skorzystać z promocji?

  makgajwer Odpowiedz
  • 2. „Uczestnikiem promocji nie mogą być osoby, które na dzień rozpoczęcia Promocji(…)lub są uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, PEŁNOMOCNIK(…)”

   kacperek
  • Dziękuję, wszystko jasne, nie doczytałem :-(

   makgajwer
 • Z ciekawości – założyłem konto w promocji, ale nie wyraziłem zgód marketingowych i nie dostałem żadnego bonusu. Jakbym teraz założył (gdybym nie miał) to dostałbym czy nie?

  haha Odpowiedz
 • Jak najlepiej sprawdzić jaki rodzaj konta zamknąłem? Na infolinii nie chcą nawet podać daty zamknięcia w oddziale nie maja takich danych, na mejlu nic nie mogę znaleźć, zamykałem 08/2015?

  Łukasz Odpowiedz
 • Ok już znalazłem, mejl z groupona, niestety było to konto 360…

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy muszę mieć kartę (dla osób pow. 26 r.ż.) aby dostać premię, skoro mozna płacić Blikiem ?

  Ewa Odpowiedz
 • § 3. 2. Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków, o których mowa w ust.1 pkt 5 (tj. w sierpniu i wrześniu 2018 roku, łączna suma wpływów zewnętrznych na Konto, w każdym z tych miesięcy wyniesie, co najmniej 1000 PLN oraz w każdym z ww. miesięcy na Koncie zostanie dokonana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego Konta lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet.), nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, PRZELEWÓW, transakcji nie będących zapłatą za towary czy usługi, oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii (tj. przed 30.09.2018 r.). Jakby nie patrzeć wpływ zewnętrzny na konto jako przelew jest wykluczony… Pytanie jak zapewnić wpływ zewnętrzny jak nie przelewem? :D

  kacperek Odpowiedz
  • Domyślam się, że wyłączenie przelewu może dotyczyć tylko drugiej części pkt 5, czyli płatności bezgotówkowej, ale czy istnieje w ogóle możliwość przelania pieniędzy kartą? Czy nie jest to zapis, który wyłączy uczestnika z przyznania premii jeśli wpływ zewnętrzny na konto z pkt 5 będzie zapewniony przelewem?

   kacperek
  • Tak, istnieje w niektórych bankach możliwość przelania kasy z karty kredytowej ( jej rachunku).
   Może dlatego o tym napisali.

   Bolo
  • A i co drugiej wątpliwości, to przelew jest opisany w części dotyczącej PŁATNOŚCI Bezgotówkowej, a nie w części dotyczącej wpływu na konto, bo jak inaczej pieniądze mają na to konto wpłynąć ? ( za wyjątkiem wpłaty własnej gotówkowej fizycznie w oddziale)

   Bolo
  • Oczywiście, ze chodzi o płatność, a nie wpływ,dla czytelności § 3 ust. 1 pkt. 5 powinien być rozbity na dwa (5 i 6), a § 3 ust. 2 na dwa punkty (1 i 2).
   Przelew z rachunku karty kredytowej to inna sprawa, bo tutaj mamy do czynienia z kartą debetową. Zgaduję, że chodziło im głównie o przelewy Blik, choć przy okazji mogą nieuwzględniać transakcji typu MoneySend.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy wplyw powyzek 1000 aby miec calkowicie darmowe konto moze pochodzic z wlasnego konta innego banku?

  Sylwek Odpowiedz
  • No właśnie wygląda na to, że przelewy są całkowicie wyłączone :D

   kacperek
  • Aj do darmowego konta nie wiem, do Premii nie wiadomo :D

   kacperek
  • Jak najbardziej moze. Sam tak spełniam co miesiąc warunki.

   Michał
  • No a co do premii i mojego poprzedniego komentarza? Według regulaminu przelewy nie są brane pod uwagę przy ocenie spełnienia warunku wpływy zewnętrznego.

   kacperek
  • Przy zakupie przelewy nie są brane nie przy wpływie zewn.

   Andy
  • Przy zakupie czyli transakcji bezgotówkowej, a według regulaminu jest to transakcja dokonana kartą do konta. Jaki jest sens nie brania pod uwagę przelewu przy płatności kartą? Jest w ogóle możliwość zrobienia przelewu kartą?

   kacperek
  • Zarówno kartą, jak i Blik można wypłacić środki z bankomatu, zrobić przelew oraz transakcję nie będącą zapłatą za towary czy usługi. W praktyce rzeczywiście przelew częściej dotyczy Blik, niż karty, choć w tym przypadku także możliwa jest usługa typu MoneySend (np. Fenige).

   Don Quijote de la Mancha
  • Ooo a jak się przelewa kartą? Przez pośredników jakichś?

   kacperek
  • Ty jakiś upośledzony jesteś? Przeczytanie dwóch zdań (łącznie 42 wyrazów) naraz to dla Ciebie za dużo?

   Don Quijote de la Mancha
  • Mocne słowa jak na kogoś walczącego z wiatrakami ;-)

   kacperek
  • Sorry, za mocno to sformułowałem, choć gdy znów patrzę na te moje ostatnie słowa i Twoje pytania zaraz po nich…
   W praktyce nie wiem, jakie konkretne usługi/firmy mogą być nieuwzględnione, o przelewach tam napisali pewnie głównie z myślą o Blik, a kart bardziej dotyczą transakcje nie będące zapłatą za towary czy usługi…

   Don Quijote de la Mancha
 • czy umowe o otwarcie konta mozna zawrzec przelewem czy potrzebna jest wizyta w banku lub kurier?
  dziekuje za oswiecenie :)

  Joanna Odpowiedz
 • Które zgody należy wyrazić? wszystkie, czy wystarczy tylko pierwszą?

  Anuska Odpowiedz
  • Posłałem zapytanie do banku. Patrzę teraz na regulamin i na wniosek i faktycznie jest to dość niejednoznaczne. Regulamin wymaga:

   składając wniosek o Konto wyrazi zgody na przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych dla celów przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem, w tym poprzez kanały elektroniczne oraz telefon, oraz nie odwoła tych zgód w okresie trwania Promocji,

   Czyli mamy wyrazić zgody nie tyle na informacje handlowe banku, ale informacje handlowe od podmiotów współpracujących. Odpowiada za to drugi checkbox we wniosku:

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie danych kontaktowych w celu przekazywania przez Bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Bankiem.

   Problem w tym, że w regulaminie jest wręcz podkreślone o jakie kanały chodzi – a w powyższej zgodzie nie jest. W związku z tym osobiście zaznaczyłbym też trzeci i czwarty checkbox, który mówi dokładnie o tym w jakiej formie będą przekazywane informacje handlowe i marketingowe (choć automatycznie zgadzamy się też na marketing banku).

   Dla pewności zaznaczyłbym pola 2,3,4 i 6 (regulamin) choć kto wie, czy nie wystarczy samo 2 i 6. Na pocieszenie dodam, że sam jestem klientem Millennium i nie kojarzę zbyt wielu telefonów czy maili, więc przez te 3-4 miesiące powinno być OK.

   Michał
 • Jak tam pula wniosków?

  Imię Odpowiedz
 • Zastanawia mnie jedna rzecz, zakładając konto jeszcze teraz w lipcu, a spełniając warunki w sierpniu i wrześniu to opłata za lipiec nie zostanie naliczona za kartę i konto? Czy już w lipcu te warunki też należałoby spełnić żeby mieć darmowe konto?

  Karolina Odpowiedz
  • Zweryfikowałem to dwukrotnie, poprzez czat i rozmowę telefoniczną – lipiec nie podlega opłatom oraz nie wymaga spełniania jakichkolwiek warunków bezpłatności konta.

   Adam2239
  • Świetnie, dziękuję za odpowiedź! :)

   Karolina
 • Generalnie nie polecam podpisywania umowy w oddziale, bo strasznie się miotają…a w dokumentach ani słowa o promocji…

  abc Odpowiedz
  • Ja podpisywałam w oddziale i pan pytał mnie czy uczestniczę w jakiejś promocji także nie należy uogólniać działania wszystkich oddziałów

   J.S.
  • U mnie mało brakowało, a Doradca zacząłby klepać wniosek od nowa heh… Dostałś jakieś potwierdzenie albo dokument, że bierzesz udział w promocji?

   abc
 • Czy po zgarnięciu premii można od razu zamknąć konta? Można to zrobić przez internet czy trzeba jechać do oddziału?

  Lucas Odpowiedz
  • Można od razu po zgarnięciu premii. W oddziale da się na 100%, przez internet szczerze mówiąc nie wiem.

   Michał
 • Konto zamkniesz przez bankowość interentową bez problemu.

  Marioo Odpowiedz
 • Witam,
  Podpisałem tydzień temu umowę, czy aby bank nie naliczył mi opłaty wykonać jeszcze w tym miesiącu przelew na rachunek i wydać z niego kasę czy pierwszy niepełny miesiąc jest zwolniony z opłat tak jak w większości banków?
  Pzdr

  Grzech Odpowiedz
 • A podpisanie umowy musi być w oddziale? Czy mogą to załatwić tylko przez internet (założenie i zamknięcie po odebraniu premii)?

  Lucas Odpowiedz
  • Wniosek składasz online, oddzwania pracownik banku – w ciągu 5 minut, nieźle. Umowę podpisujesz albo w oddziale – podczas składania wniosku wybierasz, albo zaznaczasz kuriera i podczas tej rozmowy od razu umawiasz termin – można już na drugi dzień. Wypowiedzenie/zamknięcie można już on-line zrobić, ale chyba nie warto. Obecnie to najlepsze konto – wszystko darmo za 1 płatność i 1000zł wpływu. No i jeszcze program VisaOferty

   Seweryn
  • Dzięki. Jedno już założyłem. Dzisiaj czas na żonę. Zakładam, że zamknę od razu, ale gdyby było przydatne to zostawię.

   ŁUKASZ
 • Zaznaczył ktoś, że mogą potwierdzić telefonicznie złożony wniosek w ciągu 5 minut? Jeśli tak to po ilu zadzwonili bo ja już pół godziny czekam :(

  dałniel Odpowiedz
  • Dobra zadzwoniła. Ciekawe jakim cudem weryfikują pytając o dane, których nie podawałem we wniosku np imię ojca i formę zatrudnienia…

   dałniel
  • Imię ojca jest w dowodzie, a zatrudnienie było prawie na samym końcu – zaznaczało się tylko „ptaszka”.

   Bolo
  • Jest w dowodzie, ale nie wysyłałem skanu dowodu. Chyba, że banki mają dostęp do jakiejś bazy dowodów. A co do zatrudnienia żadnego ptaszka nie miałem.

   dałniel
 • Mam dwa pytania:
  1. Czy aby spełnić warunki promocji wystarczy, że taki 1000 zł pojawi się jedynie na chwilę na rachunku czy musi zostać całą noc?
  2. Czy przelewy z konta Millennium na inne konto tego banku są natychmiastowe?

  lukikuki Odpowiedz
 • Co znaczy zapis: „Wysłanie MilleSMS’a (powiadomienia i zapytania) na krajowy/zagraniczny numer telefonu (opłata za każdy sms)13)” ? Jest opłata 0,29zł. Rozumieć to, że ja do kogoś wysyłam smsa poprzez bank czy np jak do mnie bank wysyła powiadomienie przez MilleSMS to będą pobierać 0,29zł?

  Łukasz Odpowiedz
  • To powiadomienia.

   Na szczęście powiadomienia androidowe mają dobre, a bezpłatne.

   „Zapytanie” to coś takiego, że wysyła się coś pytając o saldo i dostaje sms z odpowiedzią — to było fajne w czasach przedsmartfonowych.

   Przy okazji zauważyłem, że MilleSMS są w Prestige darmowe, więc jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie chce używać ich znakomitej apki (bo np. ciągle używa Nokii 6310i), to jest to kolejny argument za przejściem z 360° na Prestige (na otwarcie Prestige nie ma promocji, więc oczywiście później).

   Don Quijote de la Mancha
 • co oznacza pozycja: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank informacji, stanowiących tajemnicę bankową, po spełnieniu świadczenia wynikającego z Umowy.
  na co ja się tutaj zgadzam i czy jest to wymagane do otrzymania nagrody?

  Łukasz Odpowiedz
  • za 2 stówki to bym jednak zaznaczył…ale jak jesteś na etapie analizowania treści zgód, to daj sobie spokój, bo większość ludzi tutaj zapewne wyraziła już zgodę bankom na wszystko :)

   abc
  • No ja mam odpowiedź z banku, że nie trzeba. A też pytałem bo to była jedyna zgoda, w której pełnej treści nie było mowy o możliwości jej wycofania w odróżnieniu od pozostałych.

   kacperek
 • Czy przy opcji wyboru dostarczenia kurierem można wybrać godzinę? Codziennie jestem dopiero po 16 w mieszkaniu.

  KG Odpowiedz
  • Kurier może przyjechać do Ciebie do pracy, kwestia pozostawienia im drugiego adresu zapasowego, na wypadek niedostępności w domu. Ja tak miałem. :)

   Adam K.
 • Otworzyłem regulamin, a tam…
  § 1. 6. Promocja rozpoczyna się 26.06.2018 r. i trwa do dnia 30.09.2018 r.

  Właśnie zamykam u nich konto, może od razu po zamknięciu otworzę znowu. :)

  haha Odpowiedz
 • Czy do bezpłatności Konta 360 wystarczy wpływ 1000 zł od innej osoby która ma również Konto 360? Czy musi być z innego banku?

  Andy Odpowiedz
 • Witam, mam jedno pytanie. Podczas podpisywania umowy w oddziale pani dała do podpisu debet na koncie. Jak powiedziałem, że go nie potrzebuje, to powiedziała, że jest on integralny z umową o konto. Też tak mieliście?

  Tomek91 Odpowiedz
  • Miałem propozycję, ale nie przyjąłem linii debetowej, a umowa oczywiście podpisana.

   Bolo
 • Witam, jesli dzis , czyli w ostatnim dniu promocji zloze wniosek, a kurier z umowa nie zdazy przyjechac do 3.08 to co wtedy? promocja przepada? Dzieki :)

  Olek Odpowiedz
  • Teoretycznie nie spełnisz jej warunków, więc nie będzie premii. Opcje są dwie – zawsze można nie podpisywać umowy (jeśli nie dojedzie do piątku) i czekać na kolejną promocje, albo podpisać i ew. później reklamować, bo to nie twoja wina. No i jest jeszcze trzecia opcja – wybranie oddziału do finalizacji umowy :)

   Michał
  • Dzieki. Myslalem ze nie ma opcji podpisania w oddziale, ale juz jestem umowiony na 2.08 ;)
   Ogolnie fajna promocja, potrzebowałem nowej lokaty od sierpnia i co prawda jest 3% w getin ale tutaj dodatkowo 200 zł ;)

   Olek
 • Dotarło do mnie ze podczas składania wniosku nie zaznaczyłem wszystkich zgód :(, myślicie ze podczas podpisywania umowy w oddziale będzie można to odkręcić? Dzieki

  Olek Odpowiedz
 • 1. Czy płatność kartą za granicą też spełnia warunek?
  2. Czy spełnienie warunków na zarówno zwolnienie z opłat oraz warunków promocji musi nastąpić między 1 a ostatnim dniem miesiąca czy w okresie rozliczeniowym zależnym od dnia założenia konta?
  Dzięki za odpowiedzi!

  lukikuki Odpowiedz
 • Przyjdzie jakiś mail żeby uzupełnić dane?

  imię Odpowiedz
 • Ciekawe kiedy przyjdą €€€€

  Mistrz Hugo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy