LiveSmarter.pl to blog finansowy stworzony w czerwcu 2012. Opisujemy na nim najlepsze promocje i okazje bankowe, dzięki którym czytelnicy mogą zaoszczędzić bądź zarobić. Co miesiąc przygotowujemy zestawienia lokat i kont oszczędnościowych. Co jakiś czas dodajemy również wpisy o ciekawych promocjach pozabankowych. Do tej pory współpracowaliśmy bezpośrednio lub pośrednio z większością banków w Polsce. Łączymy bowiem specyficznych klientów, którzy chcą skorzystać z ciekawych i nowoczesnych produktów finansowych oraz firmy, które dostarczają tego typu rozwiązania.
Jeśli interesuje Cię jakikolwiek rodzaj reklamy na blogu napisz korzystając z formularza kontaktowego. Pamiętaj jednak o zasadach współpracy, które zostały opisane poniżej:

  1. Czytelnik jest najważniejszy.
  2. Jeśli czytelnik nie zyskuje na współpracy – maleje szansa na porozumienie.

Statystyki bloga

LiveSmarter.pl to obecnie największy blog w Polsce zajmujący się prześwietlaniem promocji bankowych oraz pokrewnych, bezpiecznych sposobów pomnażania i oszczędzania pieniędzy. To również trzeci największy blog finansowy w naszym kraju.

Mamy 13200 fanów na Facebooku oraz 110 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie generujących prawie pół miliona odsłon! Poniżej znajdziesz dokładne dane za okres 1.05.2016 – 31.05.2016:

Statystyki LiveSmarter

LiveSmarter.pl - fani na Facebooku

Warto tu zauważyć, iż co miesiąc dane te są coraz wyższe. Wiele osób, które trafiło tu pierwszy raz, zostaje z nami na dłużej: aż 69% czytelników to osoby powracające! Potwierdzają to też komentarze pod artykułami – nasi czytelnicy chętnie dyskutują o ofertach zostawiając często nawet kilkaset komentarzy pod danym wpisem.

Statystyki LiveSmarter

Zapraszamy do współpracy!

(stan na dzień 1.06.2016)