Rekordowe 200 zł za założenie Konta 360° Banku Millennium powraca! (i 2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł)

Zakończona

Rekordowa premia za założenie konta w Banku Millennium powraca! W zamian za założenie rachunku, skorzystanie z aplikacji mobilnej i dwukrotne spełnienie warunku zwalniającego z opłat zgarnąć możemy 200 zł premii. Tym razem trzeba się jednak śpieszyć – pula wniosków jest bowiem limitowana!

Zbliż się do 200 zł premii od Banku Millennium

Zbliż się do 200 zł od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego produktu Banku Millennium na dzień rozpoczęcia promocji. Oprócz tego bank wyklucza również osoby, które mogą dysponować jakimś produktem banku (np. jako pełnomocnik innej osoby) oraz osoby, które nie są już klientami banku, ale miały Konto 360° lub Konto 360° Student otwarte w jakiejś promocji „na start”.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do dnia 24.09.2018 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 30.09.2018 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz firmy współpracujące.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 wniosków. Po jej wyczerpaniu dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe. Kto pierwszy, ten lepszy!

2 x 100 zł premii

Same warunki promocji są niesamowicie proste (co jest zresztą znakiem rozpoznawczym banku). Aby zdobyć pierwszą część nagrody, czyli 100 zł, konieczna będzie aktywacja aplikacji mobilnej banku oraz dokonanie co najmniej jednej płatności telefonem przy użyciu HCE lub BLIKa (stacjonarnie lub internetowo) w terminie do 14.10.2018. Tyle! :)

Aby natomiast zdobyć drugą stówkę konieczne będzie dwukrotne spełnienie warunku bezpłatności konta, czyli zasilenie rachunku kwotą co najmniej 1000 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą. Warunek ten najprościej spełnić przelewając sobie pieniądze ze swojego konta w innym banku (później możemy z nimi zrobić co chcemy). Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe – tu nie ma żadnego warunku wysokości transakcji, więc możemy np. kupić bułki w piekarni czy bilet komunikacji miejskiej w automacie i warunek będzie spełniony.

Kiedy powinniśmy spełnić te warunki? Zgodnie z regulaminem zarówno w październiku, jak i w listopadzie.

Co ciekawe osoby, które zawrą umowę o Konto 360° Student (dla osób do 26. roku życia) mają nieco prostsze warunki: wystarczy, że zasilą konto kwotą co najmniej 360 zł.

I to tyle! Pierwszą z premii w wysokości 100 zł otrzymamy już 18.10.2018. Kolejna stówka wpadnie na nasze konto do 12.12.2018. Co ciekawe jeśli ktoś przez nieuwagę nie spełni pierwszego z warunków promocji i nie zgarnie 100 zł, to i tak może otrzymać kolejną stówkę (o ile spełni pozostałe warunki).

Ile kosztuje Konto 360°?

Konto 360° to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest darmowe pod warunkiem wykonania jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu oraz po zapewnieniu wpływu 1000 zł. Łatwo więc zauważyć, że spełnianie warunków promocji = brak opłat za konto. Warto tu również dodać, że drugi warunek dotyczy jedynie zwykłego Konta 360° – osoby młode zakładające konto w wersji Student (do 26. roku życia) muszą jedynie wykonać jedną transakcję kartą. Przelew nie jest wymagany (do zwolnienia z opłat, bo do zgarnięcia premii – tak).

Co ciekawe spełnienie powyższych warunków zwalnia nas nie tylko z opłaty za konto, ale również za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów! Jeśli natomiast o tym zapomnimy, to za pakiet konto + karta zapłacimy 7 + 8 zł miesięcznie.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najbardziej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest najwyższe na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeśli założyłem konto w ubiegłej promocji, ale nie spełniłem warunków więc nie otrzymałem premii również jestem wykluczony?

  Szymonnn Odpowiedz
  • hehe co to za pytanie? ;)
   Pewnie, że wykluczony, bo już masz u nich konto, a żeś przy okazji gapa, bo jak można nie spełnić tak banalnych warunków… ja kilka lat temu również nie spełniłem warunków w jakiejś promocji bankowej, ale ja leżałem przez ponad miesiąc w śpiączce, a później dochodziłem do siebie przez kilka kolejnych

   ggrzes
  • Nie odnoszę się do wykluczenia na podstawie posiadania aktywnego konta, a:

   osoby, które nie są już klientami banku, ale miały Konto 360° lub Konto 360° Student otwarte w jakiejś promocji „na start”.

   Szymonnn
 • Witam.a w jaki sposób moge sprawdzic czy zamkniete juz konto w millenium bylo otwierane w promocji na start?

  Maciej Odpowiedz
  • Można próbować do nich dzwonić. A nie pamiętasz jak zakładałeś? Jak coś dali na start to trzeba założyć, że nie przejdzie. Choć pamiętajmy też o tym, że banki niekoniecznie mają porządek u siebie w bazie danych więc… ;)

   Michał
 • Oprócz tych wszystkich niekwestionowanych zalet, które wymienił admin, warto dodać dla zainteresowanych, że Mille posiada najlepiej oprocentowane konto IKE spośród banków komercyjnych. 3% w skali roku, co realnie daje nam 3,57%. Poza tym, świetna apka mobilna, klarowna, z mnóstwem informacji. Bank grający w otwarte karty, bez haków i gwiazdek, jakie serwuje na nieustannie stajnia pana Leszka… Wprawdzie moim głównym bankiem jest nadal WBK, to jednak Mille ciągle depcze mu po piętach :)

  jacck Odpowiedz
  • Mały błąd w obliczeniach, realnie to będzie około 3,71%.

   jacck
  • Potwierdzam – sam bardzo lubię Millennium i również mam tam IKE 3% :)

   U mnie również główny bank jest inny, ale gdybym miał komuś teraz polecać, to Mille byłoby bardzo wysoko. Chyba tylko Apple Pay nie mają z technologii, których używam.

   Michał
  • Równie atrakcyjnie oprocentowane IKE jest w moim znienawidzonym PKO BP, a właściwie w Domu Maklerskim PKO BP (ten już na szczęście nie przypomina niczym tego syfiastego banku). Tyle, że na tym IKE sami musimy robić zakupy, co jest moim zdaniem zaletą, można tam kupować tylko 10 letnie obligacje SP. Oprocentowanie w zależności od tego kiedy się kupiło i teraz wynosi 1,5 % plus inflacja (ostatnio w przedziale 1,5-2 %). Wydaje się niedużo, ale zobaczymy za kilka lat jak będą się miały do lokat, obligacje które mam od kilku lat są oprocentowane na 2,75-3,25 % plus inflacja i tu już wychodzi blisko 5%.

   x666
  • Podpisuje się pod tym co napisałeś :-)
   Ja mam parę konto, a w śród nich w Millenium i w BZ WBK.
   Te 2 banki to czołówka – ze wskazaniem na BZ WBK. Żaden nie daje tyle zarobić co on :-)

   Irzi
  • Taka ta aplikacja „świetna” że nawet jeżeli jesteśmy do niej zalogowani to musimy wpisać pin przy potwierdzaniu płatności blikiem jednocześnie narażając się na podglądniecie hasła.

   wlo
  • i ten niedziałający w nocy blik :/

   PD
 • A ja póki nie otworzą się na „starych” klientów… Nie zamierzam tam iść/wracać. Jest dużo alternatyw dla nich

  Janekk Odpowiedz
 • Rozumiem, że wszystkie zgody muszę zaznaczyć?

  fchancuz Odpowiedz
  • Najlepiej wszystkie (choć przedostatnia, moim zdaniem, nie jest obowiązkowa – o przetwarzaniu danych po zakończeniu umowy). Po odebraniu premii zawsze wszystko można odwołać.

   Michał
 • Jest jeszcze ktoś kto nie miał tam konta ? A wśród czytelników bloga raczej każdy otwierał w promocji ;)

  JoX Odpowiedz
  • O dziwo ciagle jest sporo takich osób ;)

   Michał
  • Ja nie mam, a warto? Czy kartę można później wypowiedzieć i wystarczy przelew 1000 dla bezpłatności konta? Czy da się jeszcze zakładać konta przelewem z innego banku?

   R
  • Ja tam jeszcze nie miałem konta ;) I nie wiem czy zakładać czy nie :p Obecnie rezygnuje z Eurobanku bo skończyła się promka zwrotu z nc+. Nie ma jakiejś lepszej promki w innym banku np za przejście z konkurencji do nich :p

   sebek
 • nie mają apple pay czy google pay więc dziękuję bardzo za takie konto

  Hpl Odpowiedz
 • Program poleceń działa może razem z tą promocją ?

  inspektor007 Odpowiedz
 • Witam
  prosze o konkretną odpowiedz bo dwojako rozumiem co przeczytałem….
  Z tekstu u góry wynika że promocja jest dla nowych w sensie tych co mieli już u nich konto a teraz nie mają.
  A w komentarzach że promocka jedt dla osób któfe NIGDY nie miały u nich konta.
  Także która wersja poprawna?

  YaPaE Odpowiedz
  • przepraszam za błędy ale na telefonie pisałem. czekam na odp

   YaPaE
  • Trochę dziwnie to sobie tłumaczysz;) Promocja dla nowych, którzy NIE mieli jeszcze konta, lub też dla tych co mieli konto ale otwarte bez bonusów na start (np groupon, rejestracja z Bankier, Money Mania).

   luka89waw
 • I tu nasuwa mi się pytanie czy jeśli ktoś otworzył konto 360 z polecenia jakiś czas temu i je zamknął to czy może teraz brać udział w promocji?

  aelfraed Odpowiedz
  • Z polecenia raczej tak, jeżeli przy okazji nie było połączone z inną promocją gdzie dawali kasę lub gadżety na start za spełnienie warunków.

   luka89waw
  • Ale pewny nie jestem, czy program poleceń to też akcja promocyjna ;/

   luka89waw
 • A czy przelewając pieniążki od innej osoby(małżonek) w tym samym banku warunek również jest spełniony???

  agata Odpowiedz
  • Tak :-)

   Irzi
  • A to nie ma wymogu zeby to byl wplyw zewnetrzny, dawniej chyba cos takiego się nie liczylo? Wiem, wiem wystarczy zajrzeć do regulaminu :p

   ggrzes
  • W Millennium od kiedy pamiętam może być przelew wewnętrzny (ale od innego klienta), choć rzeczywiście w innych bankach często musi być z innego banku.

   Don Quijote de la Mancha
 • Bank Millenium:

  Zysk: 132,01 zł

  Rachunek zamknięty 09.10.2015

  Tyle mam w zapiskach, było już wtedy 360 czy to jeszcze jakieś inne konto?

  bobb Odpowiedz
  • Czy miałeś 360 to można wydedukować najwyżej po dacie otwarcia, a nie zamknięcia. Najszybciej to chyba dobrze przeszukać swoją skrzynkę mailową do bankowego poruczenia.

   Iks
  • Ja znalazłem maila z otwarcia konta :P i załączniki nawet hehe „KONTO 360°: data: 2015-03-30” Czyli na 99% wykluczony :P

   luka89waw
  • @luka89waw taa to samo tylko data otwarcia 25.02.2015 ;) no cóż, pozostaje odczekać 5 lat od momentu zamknięcia ostatniego rachunku czyli do 2022 roku bo tyle mogą trzymać dane osobowe :P

   bobb
  • Pożyjemy….zobaczymy…. :D

   luka89waw
 • Witam.
  Czy przelew na telefon BLIK wypełni warunki promocji?

  Zbigniew Odpowiedz
 • Czy to konto można założyć przelewem z innego Banku ???

  Iwona Odpowiedz
 • Przypominam o czyszczeniu konta profit, bo przynajmniej u mnie obecna promocja kończy się 22sierpnia :P

  ggrzes Odpowiedz
  • Wtedy kończy się twój indywidualny okres promocji. Czyszczenie robimy przed końcem okresu przystępowania do promocji, który akurat wypada w podobnym terminie, tj. 25.08

   Michał
  • To jakieś rady kiedy mam wracać z $? :)

   ggrzes
  • Mam nadzieję że się nie pospieszylem, bo już dziś wyszło 1sze 50k

   ggrzes
  • Tak jak pisałem – to najbliższy weekend ustala datę czyszczenia: https://livesmarter.pl/koniec-promocji-konta-oszczednosciowego-profit-sierpien-2018/

   Michał
  • Witam, mam takie pytanie: kiedy wrócić ze środkami na Profit skoro mam informację, że 12 maja to dzień badania salda(tu było 0 zł).Wpłaciłem pierwsze środki 29.05 i okres 92 kończy się 28.08. W międzyczasie wycofałem całość przed 7 lipca, następnie powróciłem ze środkami. Teraz wycofałem ponownie, czyli przed 24.08. I teraz kiedy wrócić ze środkami, już w poniedziałek tj. 27.08, czy po 28.08. Proszę o info. Pozdrawiam

   kamilos
 • A jeśli wzięłem od nich pożyczkę liczy się taki wpływ kwota 2000zl?:)

  Mateusz Odpowiedz
  • Mówisz o spełnieniu warunków promocji (wpływu min. 1000 zł)? Moim zdaniem to nie przejdzie (to uczestnik promocji ma dokonać zasilenia, a nie bank). Osobiście przelałbym te pieniądze na swoje konto w innym banku, a następnie przelał je znów do Millennium – wtedy będzie to przelew od ciebie i będzie na 100% OK.

   Michał
  • Regulamin mówi wpływ zewnętrzny

   Mateusz
  • Tak mówi? Ja widzę tylko „Uczestnik dokona zasilenia tego rachunku kwotą co najmniej 1000 PLN”. Ale na pewno bezpieczniej nie ryzykować, tylko, jak pisze Michał, przelać to ze swojego innego konta.

   Don Quijote de la Mancha
 • A jak z opłatami za sierpień? Jak teraz otworzę to w sierpniu też muszę odnotować wpływ i płatność, czy ten ostatni tydzień będzie ‚darmowy’ i dopiero od września zaczną liczyć?

  daniello Odpowiedz
  • Millennium zdaje się dopiero od drugiego miesiąca zaczyna sprawdzać warunek (jest o tym info przy podpisywaniu umowy – przynajmniej jeszcze niedawno było – ktoś potwierdzi?). Także w sierpniu nie musisz. We wrześniu już tak.

   Michał
  • Potwierdzam, że tak jest w umowie i zostało to sprawdzone.

   abc
  • Super

   Mateusz
 • Ktoś wcześniej pisał, że jak konto było zakładane przez groupon to nie była to promocja na start i można by było skorzystać z oferty. CZy to prawda?

  taki Odpowiedz
 • Czyli w sierpniu warunek jest nie sprawdzamy na pewno?

  Mateusz Odpowiedz
 • Czyli w sierpniu warunek jest nie sprawdzamy na pewno?ktoś jest pewny ?:)

  Mateusz Odpowiedz
  • hehe przecież wszystko masz zapisane w umowie, którą podpisałeś – wystarczy w nią zerknąć… jak takim niedowiarkiem jesteś :P

   ggrzes
 • Tak z ciekawości. Złożyłem wypowiedzenie i mam zamiar za kilka miesięcy znów otworzyć konto. Dzwonili do mnie z propozycją:
  5% za transakcje blikiem
  2% za transakcje kartą
  Max 300 zł na 6 miesięcy.
  Ja zrezygnowałem i podtrzymałem wypowiedzenie ale może komuś ta informacja się przyda.

  jojo Odpowiedz
  • ale Millenium ostatnio wyklucza osoby, które otwierały konta w promocji i nie liczyłbym na szybką zmianę tego trendu… Trzeba było brać cashback…a jakieś inne propozycje utrzymaniowe ktoś dostawał?

   abc
  • Dzięki za informację jojo.
   Czy może ktoś dysponuje aktualnym regulaminem dot. tej ofert ?
   Jeśli tak, b. proszę o link.

   Bogdan
 • Chyba źle czytasz. Premię dostaje ten kto jej wcześniej nie dostał i nie ma karencji.

  jojo Odpowiedz
  • Generalnie napisałeś to samo, tylko innymi słowami…a tak w ogóle to założyłeś konto w Mille, nie korzystając żadnej promocji? To podziwiam, bo jest i było ich tyle, że trzeba było się mocno postarać, aby się na żadną promocje nie załapać :)

   abc
  • Założyłem bo musiałem i stało się to kilka dni po gdy płacili za otwarcie. Zawsze nie mogłem przeboleć że nic za to nie dostałem. Zamknięcie i czekanie nawet „X” lat na otwarcie by zgarnąć premię nie urządzało mnie. Teraz wreszcie się to zmieniło i czas na załatwienie zaległości, co zresztą wprost oświadczyłem na infolinii.

   jojo
 • Jaki kurier rozwozi umowy banku millenium ?

  bolek Odpowiedz
 • Czy na umowie będzie wskazane, że konto zostało założone w ramach promocji 200zł na start? Wniosek składałam przez dedykowaną stronę, ale nie mam żadnego potwierdzenia. Czy jeśli na umowie nie będzie wskazane, to dopisać adnotację (Wraz z podpisem), że konto ma być założone w ramach promocji, czy zaufać bankowi że prawidłowo zakwalifikuje wniosek? Dostałam na maila wzór umowy, cenniki i regulaminy, ale wśród przysłanych dokumentów nie było regulaminu promocji-dlatego zaczęłam się zastanawiać czy aby na pewno wszystko jest ok.

  interna Odpowiedz
 • Witam,
  Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe, to takie zasilenie karty Revolut (przedpłaconej) również się zalicza do spełnienia warunku minimum jednej transakcji kartą?

  Seba Odpowiedz
  • A czemu miałoby się nie zaliczać? :)
   Zwracam jedynie uwagę, aby nie korzystać wszędzie z zasileń (zwłaszcza, gdy wymagana jest jedna transakcja na dowolną kwotę, czyli np. zakup bułki w sklepie…) bo już widać, że niektóre banki to uszczelniają wprowadzając zakazy czy dodatkowe prowizje za tego typu transakcje. Róbmy wszystko z głową.

   Michał
 • Czy ktoś wie, czy pula premiowanych kont już się wyczerpała? @Admin??

  Joaska Odpowiedz
  • O dziwo nie. Na stronie promocji jest napisane: „Konto w promocji jest wciąż dostępne.”
   Tradycyjnie sporo wniosków poszło na początku promocji, a teraz zainteresowanie spadło. Także można spokojnie zakładać :)

   Michał
  • Dzięki za info :)

   Joaska
 • Podbijam pytanie p. Zbigniewa. Czy przelew na telefon BLIK również się łapie czy koniecznie trzeba coś kupić przez neta?

  yocki Odpowiedz
  • Musi być płatność, czyli zakup. Przelew nie zostanie wliczony do warunków. Ale teraz BLIK to nie problem – można z niego skorzystać w większości terminali płatniczych albo np. kupując coś na Allegro.

   Michał
 • Dlaczego wszędzie piszecie, że konto bezpłatne pod warunkiem wpłaty kwoty x nawet ze swojego konta. Ja realizuję taki przelew, dokonuję płatności kartą, a i tak pobierane jest miesięcznie: 8 zł za prowadzenie rachunku i 7 zł za kartę. To w sumie 180 zł/ rok.

  JJJJ Odpowiedz
  • Aby konto było bezpłatne należy wykonać powyższe czynności w miesiącu poprzedzającym miesiąc pobierania opłaty. Może pobrali ci raz, bo zapomniałeś miesiąc wcześniej?

   Ja korzystam z Konta 360 od ponad 2 lat i nie zapłaciłem za niego ani grosza. Tabela opłat i prowizji zresztą to potwierdza. Jeśli coś ci się nie zgadza – pisz reklamację. Od tego są.

   Michał
 • jezeli mialem konto z 10-15 lat temu „millenet” czy jakos tak to sie lapie w promocje czy juz nie ?

  Michał Odpowiedz
 • W komentarzach widzialem, ze akcja nie laczy sie z programem polecen ale dzis udalo mi sie je polaczyc. Trzeba jedynie podpisac umowe w oddziale a nie kurierem. W oddziale moga dopisac kod a na stronie promocji nie ma takiej mozliwosci.

  Bartglw Odpowiedz
  • Mi na pytanie czy można Pani w oddziale powiedziała że nie

   saroyan
  • Pewnie zalezy na kogo trafisz. Tak zorientowanej pani w obsludze jeszcze nie spotkalem… Nawet apke na telefonie mi zainstalowala i uruchomila i to bez proszenia :)

   Bartglw
  • Właśnie, zależy na kogo się trafi. Daj znać proszę jak wpadnie Ci korzyść za polecenie.

   saroyan
 • Pozostało 15h a strona nie działa, damn. Akurat wczoraj musiała domena paść : /

  Krzysztof T Odpowiedz
  • Od dobrych kilku godzin jest wielka awaria usług internetowych w home.pl. Nie zagłębiając się w szczegóły – różne strony w polskim internecie mogą nie działać. U mnie akurat śmiga, ale jeśli u ciebie nie, to poczekaj do popołudnia – miejmy nadzieję, że naprawią.

   Michał
 • „Co ciekawe spełnienie powyższych warunków zwalnia nas nie tylko z opłaty za konto, ale również za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów!”
  Z euronetu też?

  TEKA Odpowiedz
 • Nie wyraziłem zgód marketingowych. Czy bank skrupulatnie to sprawdza i wykluczy mnie z premii

  Wally Odpowiedz
 • Mam dwa pytania:
  1.Czy ważna jest kolejność w danym miesiącu, tzn. pierwsze przelew, potem transakcja kartą, czy nie ma to znaczenia? Czy w ogóle ta kolejność ma znaczenie w jakimkolwiek banku gdzie wymagany jest przelew środków i operacje kartą?

  2.Czy przelew 1000zł może być z konta żony w tym samym banku który po kilku sekundach zwrócimy?

  TomekW Odpowiedz
  • ad 1 W tym i innych bankach kolejność nie ma znaczenia
   ad 2 Tak, wystarczy że zostanie zaksięgowany.

   gajowy
 • Jedyny minus z tym kontem jest taki, że „saldo konta” to jedno, a „saldo konta na dzień sprawdzenia” to drugie. Wg mnie jeśli w dniu 2018-09-01 na koncie mam 1000zł i oprocentowanie jest =2.7% to od tej kwoty powinny być naliczane odsetki.

  Jeśli w w dniu 2018-09-02 na koncie jest 2000zł i oprocentowanie =2.7% to spodziewałbym się, że w dniu 2 września już od tej podwyższonej kwoty będą wyliczane odsetki.

  Otóż nie! W Millenium jest coś co nazywają DZIEŃ SPRAWDZANIA SALDA, taki dzień może przypadać np. na 2018-09-21 więc przez 3 tygodnie odsetki naliczane są od kwoty 1000zł a dopiero po dacie sprawdzenia salda od wyższej kwoty.

  Dziwne to jest, ale taką informację podał mi konsultant w banku.

  marek_m Odpowiedz
  • Nieprawda.

   W tej promocji jest coś takiego, jak „Dzień badania sald”, ale to dotyczy „sald progowych” (na „Dzień badania sald”).
   Natomiast saldo promocyjnie oprocentowanych środków wyliczane jest na koniec każdego dnia, o czym, wprost mówi § 7.:

   Bank w Okresie przystąpienia do Promocji oraz w Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego będzie na koniec każdego dnia wyliczał salda określone w § 2 pkt. 8) i na ich podstawie ustalał aktualną wysokość Nowych Środkóworaz przyporządkowywał właściwe oprocentowanie do środków zgromadzonych na Koncie Oszczędnościowym Profit.

   Przywołany § 2 pkt. 8) zawiera wzór, którego częścią jest zmienna t, oznaczająca dzień, na który promocyjnie oprocentowane saldo jest wyliczane.

   Don Quijote de la Mancha
  • Mam nadzieję, że masz rację. Szkoda tylko, że co innego mówią konsultanci, a co innego jest w regulaminie. W oddziale banku wyraźnie dano mi do zrozumienia, że co kilka tygodni jest dzień badania salda.

   Jednak jeśli jest jak mówisz odsetki będą wyższe :)
   Pozdrawiam i dziękuję za wyjaśnienia.

   marek_m
 • A do mnie dziś nie dotarł kurier z umową…a dziś w sumie ostatni dzień. W trackingu info, że ze względu na ograniczenia czasowe przesyłka przyjdzie w innym terminie…Czy jak podpiszę umowę 1 października i złożę reklamacje to uda się wejść w promocję?

  Karolina Odpowiedz
 • Szukałem w regulaminie, ale nie ma tego. Czy do płatności kartą wliczają się transakcje kartą w necie? W poprzednich promocjach banku w regulaminach był taki zapis. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

  Kagoo Odpowiedz
  • Jesli regulamin nie wyklucza takich platnosci to sa dozwolone. I nie dzwonimy do konsultantow po interpretacje regulaminu :)

   Bartglw
 • Nie mam zamiaru do nich dzwonić, dlatego wolę dopytać tutaj. Dzięki @Bartglw 😁

  Kagoo Odpowiedz
 • Hej, czy któs z Was już dostał pierwszą stówkę?

  Michal2 Odpowiedz
 • „Aby natomiast zdobyć drugą stówkę konieczne będzie dwukrotne spełnienie warunku bezpłatności konta, czyli zasilenie rachunku kwotą co najmniej 1000 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą.”
  W regulaminie napisane jest:
  „Uczestnik dokona zasilenia tego rachunku kwotą co najmniej 1000 PLN”.

  Czy jeśli z innego banku przeleję pieniądze do Millenium a następnie przeleję na konto oszczędzające (nawet w tym samym dniu) w Millenium to czy warunki będą spełnione? Czy lepiej 1000 zł zostawić na koncie 360°, a nadwyżkę na konto oszczędzające?

  marek_m Odpowiedz
 • No i wniosek poszedł. A konto zamknęli mi kilka dni temu ale miałem nosa…..

  jojo Odpowiedz
 • Czy jak zaplacilem dzisiaj blik to to sie lapie? Regulamin mowi do 14.10. A transakcja w apce pokazuje date 15.10. Ale ja zrobiłem transakcje dzis.

  Elo Odpowiedz
  • Z formalnego punktu widzenia ma datę jutrzejszą, ponieważ niedziela nie istnieje jako dzień w systemie bankowym więc transakcje przyjmują datę kolejnego dnia roboczego. Także ciężko powiedzieć czy uznają… a dlaczego aż tak zwlekałeś?
   Zresztą zawsze możesz zareklamować ;)

   ggrzes
 • No to jutro się zacznie :)

  „Mi już przelali”
  „Kurła, mi jeszcze nie doszło!! Oszusty :D”
  „Ktoś już ma stooffke”
  „Szwagier już dostał, a wciąż czekam”

  Taki żarcik na dobranoc :)

  marek_m Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy