Do 300 zł za założenie Konta dla Ciebie od Credit Agricole!

Zakończona

Po kilku miesiącach przerwy wraca możliwość zgarnięcia 200 zł na start w promocji Credit Agricole – i to na bardzo prostych warunkach! Oprócz tego ciągle aktualny jest program polecań banku, w którym zgarnąć możemy 50 zł za założenie konta jako nowy klient, a następnie 50 zł jako obecny klient :)

200 zł na start + do 100 zł z polecenia w Credit Agricole

Aktualizacja: promocja cieszy się tak wielkim zainteresowaniem, że… bank poprosił o chwilowe wstrzymanie się z zakładaniem kont. Dam znać, kiedy wróci.

Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie

Na początek rzućmy okiem na dość nietypową definicję nowego klienta:

Z Promocji nie może skorzystać klient, który w okresie trwania Promocji był już Posiadaczem konta indywidualnego, którego umowę wypowiedział w tym okresie.

Mówiąc po naszemu: w promocji nie może wziąć udział osoba, która… wypowiedziała umowę o konto w Credit Agricole w okresie od 7.01 do 31.03.2019. Jeśli zrobiła to wcześniej (lub nigdy nie miała konta w Credit Agricole), to nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z promocji.

Co ciekawe powyższy zapis oznacza również, że teoretycznie w promocji „Zimowe korzyści” mogą wziąć też udział… obecni klienci banku. W praktyce najprawdopodobniej i tak nie będą mogli złożyć wniosku (lub będzie on odrzucony).

200 zł za trzy wpływy

A co trzeba zrobić, aby zgarnąć promocyjne 200 zł? Po pierwsze złożyć wniosek o Konto dla Ciebie oraz zawrzeć umowę we wspomnianym wcześniej okresie promocji. Po złożeniu wniosku oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces. Umowę będziemy mogli podpisać kurierem lub w oddziale banku. Pamiętajmy tylko, że w drugim przypadku mamy jedynie sfinalizować wniosek, a nie składać go od nowa (co warto wyraźnie podkreślić w oddziale). Wyrobienie karty debetowej nie jest wymagane, ale jest mocno wskazane – może się przydać do zwolnienia z opłat (o czym więcej na końcu wpisu). Warto więc ją od razu zamówić.

W trakcie wnioskowania powinniśmy też zrobić dwie czynności, o których bank pisze w regulaminie bardzo enigmatycznie: wypełnić i podpisać „Zlecenie przekazywania środków” oraz upoważnić bank do przeniesienia konta.

Pierwsza czynność to deklaracja ile pieniędzy będzie wpływać co miesiąc na konto. Zgodnie z regulaminem promocji nie ma znaczenia, czy będą to środki tytułem wynagrodzenia, czy nasze prywatne oszczędności. Polecam więc zadeklarować 1000 zł – bo tyle jest wymagane do zwolnienia z opłat za konto (o czym na końcu wpisu).

Druga czynność to informacja dla banku które konto chcemy „przenieść” do Credit Agricole (już w trakcie wnioskowania o rachunek):

Przenoszę się do Credit Agricole

Tak naprawdę nic nie będziemy przenosić, bo nie ma takiej technicznej możliwości. Credit Agricole najzwyczajniej w świecie wystąpi do wskazanego przez nas banku o zamknięcie rachunku, a u siebie otworzy nowy. Warto więc podać taki rachunek, który nie jest przez nas od dawna używany (i znajduje się na tej liście).

Co, jeśli nie mamy takiego rachunku? Zawsze można otworzyć jakieś dodatkowe konto w banku, który jest na liście. To może być drugie konto osobiste, ale także np. konto oszczędnościowe.

Ostatni wymóg promocji to zapewnienie stałych wpływów na konto w kwocie co najmniej 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe. Regulamin nie precyzuje, od którego miesiąca powinniśmy zacząć liczyć – dlatego czynność warto wykonać jak najszybciej – bo i premię otrzymamy wtedy szybciej:

Bank przekaże kwotę Premii w wysokości 200 zł na rachunek Konta nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu przez Uczestnika Promocji trzeciego Wpływu na Konto.

50 zł w programie poleceń

200 zł na start to jednak nie wszystko. Od kwietnia w Credit Agricole trwa II edycja programu poleceń, dzięki któremu obecni klienci banku mogą polecać konto osobiste nowym klientom, przez co obie strony mogą zgarnąć po 50 zł. Jak skorzystać z II edycji Programu Poleceń?

W przypadku obecnych klientów banku wymagane jest posiadanie konta w Credit Agricole oraz wygenerowanie swojego kodu polecającego na specjalnej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej.

A jakie warunki musi spełnić nowy klient, aby zgarnąć swoją premię? Po pierwsze powinien on podać kod polecający obecnego klienta banku w trakcie składania wniosku o konto. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgód (marketingowej i na informacje handlowe) oraz zawarcie umowy o konto w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku. Co ważne – w przypadku programu poleceń nowy klient to osoba, która nie posiadała konta w Credit Agricole w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy (i to nie jest literówka – przynajmniej nie moja :)).

Po otwarciu rachunku polecany (nowy klient) powinien jeszcze zapewnić wpływy min. 1000 zł na konto (lub 500 zł w przypadku Konta Dla Ciebie MOVE!) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Łatwo zauważyć, że warunek wpływu pokrywa się z warunkami zimowej promocji na start.

I to tyle! Premia za polecenie zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Pamiętajmy, że maksymalna wysokość premii za polecenie to 500 zł netto. Oznacza to, że osoba polecająca może zgarnąć maksymalnie 10 premii za polecenie.

Oczywiście po założeniu konta również możemy przystąpić do programu poleceń i podać swój kod dalej. W ten sposób z 250 zł spokojnie może się zrobić 300 zł :)

Zarabiaj z LiveSmarter!

W związku z tym, że wszyscy mogą zyskać na korzystaniu ze swoich poleceń, wznawiam popularną „zabawę”, którą zapoczątkowałem na blogu ponad rok temu. Każdy obecny klient Credit Agricole może zostawić swój kod polecający na specjalnej stronie. Nowi klienci mogą natomiast wysyłać prośby o kod za pomocą osobnego formularza. W ten sposób będę się starał łączyć ze sobą polecających i polecanych w pary – tak, aby wszyscy zyskali jak najwięcej :)

Uwaga! Ponieważ program poleceń trwa od kilku dobrych miesięcy, to na wszelki wypadek zbieram kody obecnych klientów jeszcze raz – bo w bazie mogą się znajdować kody, do których rachunki zostały już zamknięte.
Zaznaczam też, że na prośby o kod będę odpowiadał do 48 godzin (choć postaram się znacznie szybciej).

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Prowadzenie Konta dla Ciebie może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wpływ min. 1000 zł miesięcznie oraz wykonanie 1 płatności bezgotówkowej kartą zwalnia z tej opłaty. Z tego też względu warto wyrobić sobie kartę debetową i z niej korzystać – szkoda płacić 7 zł.

Co ciekawe posiadanie karty debetowej może kosztować aż 9 zł miesięcznie, jednak warunki zwalniające z tej opłaty są niemal identyczne, jak w przypadku rachunku osobistego. Jedna płatność kartą (lub BLIKiem) oraz wpływ min. 1000 zł i opłaty nie będzie. Identycznie jest zresztą wypłatami z bankomatów w kraju – płacisz albo 5 zł albo nic, jeśli w poprzednim miesiącu warunki zostały spełnione (bank zawsze patrzy na miesiąc wstecz).

Nie przegap!

Komentarze

 • Tak jak myślałem, premii za polecenie nie ma…

  maciekb94 Odpowiedz
  • Przeczytaj np. poprzedni komentarz, to już będziesz vviedział czemu nie masz…

   abc
  • Ja również nie mam – przeczytałem całą stronę poprzednią i jakoś nie widzę wyjaśniającego tą sprawę komentarza

   pytalski
  • Ty tak serio? może to właśnie Ciebie przeprasza K+M+B

   abc
  • To ja skorzystałem z czyjegoś kodu, a ja dawałem innym. A z tego co widzę poprzednia strona to komentarze głównie o problemach z przeniesieniem konta oraz o nowej promocji

   pytalski
  • Pytalski, może czytasz po łebkach, albo bez zrozumienia. Pisałem, że jestem przykładem na to , że wziąłem kod od admina i z niego nie skorzystałem, bo – zawiesili promo, a teraz jest opcja na lepszą promo, jednak jeśli wciąż będzie skuteczny w tej nowej promo to z niego skorzystam. Pozdr

   K+M+B
 • @K+M+B tyle że to ja wziąłem czyiś kod od admina … i z niego skorzystałem :P Czyli osoba, której kod dał admin + ja powinniśmy otrzymać 50 zł z polecenia, a tu guzik

  pytalski Odpowiedz
 • W opisie promocji odnośnie programu poleceń jest: Po otwarciu rachunku polecany (nowy klient) powinien jeszcze zapewnić wpływy min. 1000 zł na konto (lub 500 zł w przypadku Konta Dla Ciebie MOVE!) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
  Brakuje dość istotnej informacji, że przez trzy miesiące.

  Tomaszsz Odpowiedz
  • Wpływ środków jest też wymagany w podstawowej promocji, tj. za przeniesienie konta. Zatem spełniając wymogi jednej promocji, automatycznie spełniamy warunki programu poleceń.

   Ciekawski
  • To jasna sprawa. Ale czytając opis niektórzy mogli sądzić, że 50 zł wpadnie już teraz a po jakimś czasie jeszcze 200 :)

   Tomaszsz
  • I to by bardzo wiele wyjaśniało. Dzięki @Tomaszsz , oparłem się na informacji od admina, stąd te wątpliwości

   pytalski
 • Jeśli z polecenia otworzyłem konto w styczniu i w tym miesiącu, a także kolejnych spełnione zostały warunki to wypłata premii powinna być do końca lutego, czy marca.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Jest premia za polecenia! :)

  pytanie Odpowiedz
 • Będzie coś lepszego? Niedługo marzec się kończy.

  Łuki Odpowiedz
 • No właśnie miałam o to samo się pytać? W tym banku wmawiali mi kiedyś, że będzie promocja z RTV EURO i to tyle w tym temacie

  Kate Odpowiedz
 • Po jakim czasie od podpisania umowy w placówce pojawiło się Wam konto w systemie?

  Łuki Odpowiedz
 • Kiedy powinno wpasc 50zl dla zakladajacego konto z polecenia?
  Bo z opisu wynika, ze w nastepnym miesiacu po spelnieniu warunku wplywu 1000zl. Konto zalozone w styczniu, wplyw pod koniec stycznia, ale 50zl jeszcze nie wpadlo. A chyba powinno do konca lutego?

  keton Odpowiedz
  • założyłeś vv styczniu, to dostaniesz lub nie vv kvvietniu, trzeba pamiętac, że tam jest jeszcze ten dzivvny okres karencji…

   abc
 • Już wystartowała nowa edycja promocji konta.

  Katarzyna Odpowiedz
 • Mnie nurtuje ust. 4 pkt. 2 – o zapewnieniu w okresie promocji (7.01-31.03) wpływów przez trzy kolejne miesiące. Z opisu wynika, że jeśli podpisalem umowę w styczniu – może to być styczeń luty i marzec, lub „luty marzec kwiecień”. Ale kwiecień wykracza poza okres promocji. Nie mogłem dokonać przelewu w styczniu, bo umowę dostałem w lutym..Chyba nie powinno być problemu (nie moja wina)?

  Wojciech Odpowiedz
 • Nowa promocja:

  „Każdy klient, który do 14 lipca założy nowe „Konto dla Ciebie” będzie mógł wybrać jeden z trzech bonusów: do 300 zł premii za przeniesienie konta z wynagrodzeniem, do 300 zł zwrotu kosztów rachunków opłacanych z nowego konta lub 50-procentowy bonus do środków uzbieranych dzięki usłudze CAsaver (maksymalnie do 300 zł). Samo „Konto dla Ciebie” to atrakcyjna oferta za cztery zera: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę wielowalutową, 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za internetowe przelewy Elixir.”

  https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/nowa-kampania-credit-agricole-z-dawidem-podsiadlo

  Benito Odpowiedz
 • Taka sobie ta nowa promocja. Dobrze, że nie czekałem specjalnie :)

  Adam546 Odpowiedz
  • Zdecydowanie słaba. Ale opisana powyżej obowiązuje chyba do końca marca?

   Marcinek
  • na to wygląda że zimowe korzyści trwa do 31 marca, więc będą dwie promocje równolegle przez tydzień jeszcze. Zapewne trzeba zgłosić podczas rozmowy z której chce się skorzystać

   conrad_88
  • Coś podobnego już było, kiedy ja się zapisywałam. Wybrałam wtedy wariant z CAsaver i jeszcze cały czas do czerwca zbieram po 25 zł za CA saver. A program poleceń do kiedy obowiązuje?

   Lidia
 • Dotyczy nowej edycji.
  „Z Promocji nie może skorzystać Klient, który od 1.04.2018 r. był posiadaczem konta w Banku” – może to ktoś przetłumaczyć na normalny polski?

  Klient założył konto 1.03.2018, zamknął 1.05.2018. Może skorzystać z promocji?

  PyramidHead Odpowiedz
  • Nadal możesz skorzystać z promocji ważnej do 31-03-2019. 200zł

   Zenek
  • @Zenek
   Nie pytałem o starą promocję. Przykład jest wymyślony.

   PyramidHead
  • Pytanie było retoryczne, straciłem cierpliwość. Klient posiada konto od dnia, w którym je założył. Bardziej sensowne jest „po jakiejś dacie posiadał”.

   PyramidHead
 • „Z Promocji nie może skorzystać Klient, który:
  a. korzystał z promocji Banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub
  b. od 1.04.2018 r. był posiadaczem konta w Banku.”

  Kiepski ten punkt. Idą w ślady Millennium (dożywotnie wykluczenie z nowych promocji).

  pytanie Odpowiedz
  • Jeśli interpretacja regulaminu będzie literalna, to wygląda na to, że wykluczyli wszystkich, którzy przenosili do nich konto w licznych promocjach. Rekordziści skorzystali z takiej promocji 3 razy, a może i więcej? miała być bomba, a jest kapiszon…

   abc
 • Uczestnik Promocji otrzyma jednorazową Premię za przeniesienie konta uzależnioną od wysokości Wpływów na
  konto:
  a. Premia w kwocie 100 zł – jeśli zapewni Wpływ na Konto w kwocie co najmniej 1 000 zł miesięcznie przez
  kolejne 3 miesiące kalendarzowe,
  b. Premia w kwocie 300 zł – jeśli zapewni Wpływ na konto w kwocie co najmniej 3 000 zł miesięcznie przez
  kolejne 3 miesiące kalendarzowe

  To mają być lepsze warunki? Bezsens. Chyba lepiej śmignąć w poniedziałek do oddziału i założyć konto w ramach starej promocji.

  Adam K. Odpowiedz
 • Czy ta promocja nadal obowiązuje? Jeśli tak to czy można iść od razu do placówki czy najpierw konieczny jest wniosek przez internet i rozmowa przez telefon?

  Dobcio Odpowiedz
  • Czytaj regulamin:
   „Z Promocji można skorzystać:
   a) w Placówkach własnych Banku,…”

   Kate
  • No właśnie czytałem i była nieścisłość z treścią artykułu na LS, stąd moje pytanie:

   „A co trzeba zrobić, aby zgarnąć promocyjne 200 zł? Po pierwsze złożyć wniosek o Konto dla Ciebie oraz zawrzeć umowę we wspomnianym wcześniej okresie promocji. Po złożeniu wniosku oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces.”

   Ale racja, należy opierać się na regulaminie, jutro się przejdę do placówki :)

   Dobcio
 • Niestety nie spełniam warunków nowej promocji, czy w starej promocji która trwa do końca marca, mogę udać się do placówki i z kodu polecania otrzymanego przenieść konto i otrzymać 200 zł? Czyli razem 250 zł?

  Ambrii Odpowiedz
 • A ja skorzystałem z tej promocji na poprzednich warunkach – 200 zł i nie było tam mowy o:
  „Z Promocji nie może skorzystać Klient, który:
  a. korzystał z promocji Banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub
  b. od 1.04.2018 r. był posiadaczem konta w Banku”

  Rozumiem, że moja promocja trwa dalej i na koniec marca, po zapewnieniu trzeciego wpływu dostanę premię?

  Konrad Odpowiedz
  • Zgadza się. Jak przystąpiłeś do poprzedniej promocji, to ona nadal obowiązuje.

   Łuki
 • Pro$ba do Admina, skoro nowe warunki są znane i część osób zamierza skorzystać z poprzedniej promocji to może warto uruchomić ponowną wysyłkę kodów.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Elo,
  jak otworzyć konto w starej promocji (200zł)? Jak próbuję wyklikać poprzez „Otwórz konto” to mam do wyboru tylko nowe promocje.

  mati3454 Odpowiedz
  • W oddziale banku, tylko trzeba zaznaczyć o którą promocje chodzi, bo teraz będą tą najnowszą promować.

   Benito
 • Czy się zrobiła jakaś straszna kolejka do tych kodów, czy też ja go po prostu nie dostałam, bo się zagubiło w cyberprzestrzeni (nic nie mam w spamie) – wysłałam zgłoszenie chyba wczoraj rano

  Kate Odpowiedz
  • ja wiem, że to irytujące (mnie też to denerwuje), ale nie chcę powtórki ze stycznia. Czekam na znak od banku, aby znów ruszyć. Najprawdopodobniej jutro wznowię wysyłkę :)

   Michał
  • ok, w piątek ostatnia szansa żeby założyć konto w promocji

   Kate
  • No właśnie, a jeszcze po złożeniu wniosku chyba musi najpierw zadzwonić konsultant, nie? Jak w piątek ktoś złoży wniosek to już raczej konta nie załatwi, bo konsultanci często oddzwaniają następnego dnia, a czasem nawet po kilku :/

   Rafał
  • Rafał, można wejść z ulicy do oddziału banku i założyć konto, ale trzeba mieć wszystkie potrzebne dane przy sobie

   Kate
  • I wtedy też mogę im podać kod polecający, jeśli będę go już miał?

   Rafał
  • Tak , oczywiście, konsultant go wklepie, i trzeba mieć wszystkie dane przy sobie: numer konta do przeniesienia, dane pracodawcy – nazwa, adres, i też wydrukowany regulamin, żeby się w razie czego podeprzeć. Trzeba mus też wyraźnie powiedzieć, z jakiej promocji chcesz korzystać – teraz są teoretycznie 2

   Kate
 • bolek jaki uprzejmy, kolejną osobę werbuje :)

  Ciekawski Odpowiedz
 • Nie wiem, o co chodzi, bo pewnie odnośny post już nie istnieje…:-) Będę grzeczna i poczekam na kod od admina…

  Kate Odpowiedz
 • Bolek, w ramach samokrytyki po prostu nie wysylaj swoich kodow do kolejnych promocji obslugiwanych przez Admina. Za pierwszy raz amnestia za zaslugi, ale drugi raz to juz recydywa i poczucie bezkarnosci.

  KMB, nie rozumiem jak mozna isc do banku bez kodu polecenia albo bez dowodu osobistego. Trzeba bylo wrocic do domu.

  Kate, skoro wyslalas zgloszenie wczoraj rano to spokojnie czekaj do jutra bo obowiazuje tutaj zasada Admina „kod do 48 godzin”.

  aaaa Odpowiedz
  • Jak wysyłałam zgłoszenie było w nim podane „do 24 h”, dlatego się dopytuję…akurat dzisiaj miałam trochę czasu po południu i mogłam to załatwić…ale trudno, czekamy…

   Kate
  • Myślałem, że wnioskowałem o kod do CA, a to było do inteligo. Poza tym czekałem na wspaniałą promo, która nie dość że jest słaba to jeszcze nie łapię się w karencji. A teraz z wywalonym jęzorem musiałem jechać przez pół miasta, żeby ogarnąć tematy.

   KMB
  • Admin ewidentnie czeka na sygnal startowy z banku. Zauwazcie, ze przeswietlenia nowej promo tez jeszcze nie zrobil.

   keton
  • Dokładnie, jakby działał na polecenie banku. Ciekawe czy z innych banków też potrzebuje zielonego światła czy tylko CA ma taką „współpracę”. Na (chyba) konkurencyjnym blogu na B też nic nie ma, a teksty promocji bardzo podobne jak nie identycznie w niektórych zdaniach. Dziwne to trochę ;)

   Adam546
  • To są interesy, pamiętaj, że nikt nie pracuje charytatywnie. Dzięki temu na blogu nie masz tysięcy wyskakujących reklam. Twoje sugestie są zupełnie chybione i nie na miejscu. Kiedyś może to zrozumiesz ;)

   abc
  • Za parę chwil minie 48 godzin odkąd zgłosiłem się przez formularz po kod polecający a kodu nadal nie dostałem. (nawet w spamie nie ma)

   Wiechu
 • Dostałem dziś wiadomość od banku, iż premia nie zostanie mi przyznana, ponieważ przenoszone konto nie zostało zamknięte. Owszem, podczas przenoszenia konta był jeden problem, ale został natychmiast rozwiązany. Czy ktoś z Was poprzedniej edycji spotkał się z taką sytuacją ? Została mu przyznana nagroda bez pisania reklamacji ?

  Analityk Odpowiedz
  • Pisz reklamację, w regulaminie nic o tym nie ma że konto musi zostać skutecznie zamknięte. Złożyłeś dyspozycję zamknięcia i to jest ważne dla regulaminu

   conrad_88
  • Kurczę, miałem nadzieję że się obejdzie bez reklamacji…
   Pisał ktoś reklamację kiedyś powołując się na ten fakt ? Uznali ?

   Analityk
  • Odpisz im krotko ze nie ma takiego warunku w regulaminie, wystarczy samo upowaznienie do przeniesienia konta i to konczy temat. Przypomnij ze za opoznienie w wyplacie premii naleza sie odsetki karne.

   aaaa
  • W regulaminie nie ma tez nic o przenoszeniu wynagrodzenia, tylko o wplywie, ale i tak w banku rozumieja to po swojemu i kwit z danymi pracodawcy trzeba bylo wypelniac, bo do premii to niby niezbedne.

   keton
  • W ostatniej promocji w której brałem udział miałem problem z przeniesieniem konta. Oficjalnie DB bank nie przepuścił wniosku w związku z rozbieżnością podpisu i adresu (podpis ok ale adres?). Składałem w ca dwie dyspozycje i nic. Ostatecznie dostałem cynk z ca żeby samemu złożyć dyspozycję zamknięcia konta w db i dostarczyć do nich potwierdzenie i dołączyć do reklamacji. 200 zł wpadło. Zgadzam się z postami wyżej ale w razie w podaje sposób na rozwiązanie tematu.

   saroyan
 • Zaraz wystartuje kolejna edycja programu poleceń. Nie wiem jak sprawa wygląda w tym banku, ale po rejestracji w programie chyba uzyskamy nowe kody, a tym samym stare staną się nieaktualne?

  pytanie Odpowiedz
  • a skąd ta pewność, że wystartuje? jakieś przecieki czy tylko gdybanie? ;)

   abc
  • Tylko gdybanie. Wystartowali z nową kampanią reklamową w TV więc wydaję się dość prawdopodobne, że kilka zł na programu poleceń też przeznaczą.

   pytanie
 • Admin skomentujesz nowa promocje?
  Ja poprzednie edycje obskakiwałem wraz z rodzina wiec sie dziwie komentarzom ze to gorsza promocja.Opcja z rachunkami jest banalna nie ma wymogu ze to musza byc wasze rachunki i …nie ma limitu miesięcznego!W krótkim czasie otrzymujemy 300 zl a w międzyczasie polecamy konto (musi byc następna edycja) np zonie która opłaca nawet te same rachunki (jeśli zakończymy swoja promocje) więc następne 300 zł plus polecenie bez kombinacji z wpływami zastanawianiem sie czy bank wypłaci jak nie uda sie przeniesienie itp.

  rw8888 Odpowiedz
  • Ale tez mozesz sobie wybrac trzy miesiące wpływów kazdy miesiac min 3000 i masz 300 zl. Jeszcze prostsze..

   Anom
  • Nowa promocja jest lepsza tylko dla tych, którzy wcześniej nie korzystali z przenoszenia rachunku. Doczytałeś ten fragment regulaminu?

   abba
  • Nie przenosiłem.

   rw8888
  • Anom- zapomniałeś o przenoszeniu konta gdzie czesto sa problemy no i tracisz na przyszłość ta możliwość jesli takie beda warunki promocji.

   rw8888
 • Uczestnik Promocji otrzyma jednorazową Premię za przeniesienie konta uzależnioną od wysokości Wpływów na
  konto:
  a. Premia w kwocie 100 zł – jeśli zapewni Wpływ na Konto w kwocie co najmniej 1 000 zł miesięcznie przez
  kolejne 3 miesiące kalendarzowe,
  b. Premia w kwocie 300 zł – jeśli zapewni Wpływ na konto w kwocie co najmniej 3 000 zł miesięcznie przez
  kolejne 3 miesiące kalendarzow

  Z regulaminu wynika, ze opcja z rachunkami zwrot 5% przyznawany jest za opłacenie przesłanych wczesniej jednorazowo opłat za media . Tak jak kiedys bzwbk i konto 123, gdzie raz przesłałeś fakturę jako uwiarygodnienie platnosci a następnie co miesiąc otrzymywałes zwrot za przelew na zgłoszony numer konta.

  Jest więc zdecydowanie trudniejsza do osiągnięcia.

  Anom Odpowiedz
  • No wlasnie – wplyw (dowolny) czy prawdziwa pensja z kwitem do pracodawcy? W poprzedniej promocji byl to „wplyw”, ale rozumienie banku bylo jak przy normalnej pensji.

   keton
  • Zakladajac ze bank znowu będzie traktował wode jako caly czynsz (kwota) zbieram po rodzinie 5 rachunków i place każdy po zlotowce zeby miec potwierdzenie a po 2 m-cach opłat i otrzymaniu 300 zl polecam konto zonie i przekazuje jej rachunki.To w przypadku kiedy sie potwierdzi to co piszesz, bo wg mnie mogę pokazać jako potwierdzenia dotychczasowe przelewy (gdzie regulamin określa wymóg potwierdzenia realizowanej transakcji z nowego konta CA?).
   Do wszystkich nie pytać sie w banku tylko robić i najlepiej rejestrować rachunki poprzez internet.

   rw8888
  • No i zeby nie byc m-c w plecy to konto trzeba załozyc do czwartku, zeby w piatek jeszcze 1000 zl wpływ zaksiegowali.

   rw8888
  • 1. Wysyłasz skan faktury za media przez bankowość internetowa. I zakładasz na te dane przelew zdefiniowany w bankowosci.
   2. Za regulaminem: Media – jedna z następujących usług:
   a. gaz,
   b. energia elektryczna,
   c. woda bieżąca (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
   d. telewizja kablowa lub satelitarna,
   e. dostęp do Internetu,
   f. telefon komórkowy,
   g. telefon stacjonarn

   3. Dostajesz 5% zwrotu za zgłoszone rachunki przez rok czasu – czyli przez rok musisz zapłacić 6000 zl zeby wycisnąć maksa.

   Anom
  • Dokladnie, ja tez tak to rozumialem. A tyle na rachunki w skali roku sam nie wydaje 6k. Poki co za rachunki zwraca mi Santander na kontach123 i wychodzi mi tego ok. 7-8zl/m i tak juz od lat.

   keton
  • Przez rok to trwa promocja, nie ma limitu miesiecznego tak jak to bylo w poprzedniej edycji czy teraz w saverze ,wiec przestancie pisac glupoty i odnosic sie do jakisWBK!
   Admin sie wypowie?

   rw8888
  • Tak jak napisałem 5 czynszów to ok 3 tys złotych wiec potrzebuje 2 mcy. Jak ktoś nie potrafi zebrać od rodziny czy nawet sąsiadów to jego problem. Najważniejsze ja podpowiadam rozwiązania dla innych czekając na potwierdzenie Admina jak nie macie pewności to nie piszcie bo wprowadzacie ludzi w błąd.

   rw8888
  • Czynsz musi być na twój adres, żeby został zaakceptowany. Dlatego zamiast pięciu czynszów licz jeden.

   abba
  • Nie tylko na adres ale i na nazwisko Klienta lub Współmałżonka.
   Ponadto Media – jedna z następujących usług:
   a. gaz,
   b. energia elektryczna,
   c. woda bieżąca (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
   d. telewizja kablowa lub satelitarna,
   e. dostęp do Internetu,
   f. telefon komórkowy,
   g. telefon stacjonarny.
   Więc czynsz odpada. Zresztą u mnie nawet woda i gaz też odpada, bo nie dostaję na to żadnych faktur, tylko są na wspólnym rozliczeniu. (Potwierdzenie Płatności – dokument potwierdzający dokonywanie przez Klienta płatności z tytułu opłat za Media, wystawiony przez podmiot dostarczający te Media na nazwisko Klienta lub jego małżonka.)

   neme
  • Zanim napiszesz poczytaj co wyzej!Powtarzam zawsze bylo tak ze rachunek za czynsz w ktorym byla widoczna wodaliczyl sie w calosci.To raz, drugie nie ma zadnego potwierdzenia przelewu tylko trzeba przedstawic rachunki.Wbrew temu co konsultant twierdzi wazne sa 2 adresy zamieszkania i korespondencyjny (u mnie mam rachunki na swoje a w korespondencyjnym placi moja zona ale moze matka bo kto sprawdzi kim jest ;).Ponoc jak podaje rodzja premi przy zakladaniu konta pracownik oczekuje deklaracji adresu.Wtedy trzeba powiedzieć ze jeszcze nie wiem ktory adres i regulaminowo nie mam takiego wymogu. Następnie przez internet podać rachunki z obu adresów w oddzielnych dniach (zeby ten sam pracownik nie widział rożnych adresów rachunków) i system zweryfikuje.Jak ktoś jest bardziej zaradny to moze dogadać sie z księgowa ze wpłaci większa kwotę i zeby mu jak najszybciej zwróciła nadpłatę (obowiązek wspólnot zwrócić).No i jak dane osobowe sie nie nie zgadzają to można pobawić sie programami edytorskim plików pdf (testowane- przechodziło).

   rw8888
  • Wcześniej napisałeś: „Zakladajac ze bank znowu będzie traktował wode jako caly czynsz (kwota)”
   a teraz piszesz „Powtarzam zawsze bylo tak ze rachunek za czynsz w ktorym byla widoczna wodaliczyl sie w calosci”. Jak dla mnie to dwa całkowicie odmienne stwierdzenia. I to drugie rozumiem, że faktycznie może pomóc w wypełnianiu warunków promocji. Jednak to wszystko nie dla mnie, bo mam tam konto od dłuższego czasu i cały czas się przydaje. Co do korekt plików pdf to pozwól, że nie skomentuję.

   neme
  • Kombinujesz, normalny człowiek nie lata po sąsiadach i rodzinie, żeby pożyczać rachunki, a później je przerabia w programach do edycji, wciągać jeszcze księgową w jakieś krzywe akcje. Owszem, banki popełniają błędy, tworzą niejednoznaczne regulaminy z masą luk, które wykorzystuje się z zimną krwią, ale to jeszcze nie powód, żeby je oszukiwać.

   abc
  • @rw8888 czyli nakłamać, sfałszować i nachachmęcić byle wyrwać stówkę…

   Skylla
  • neme- no to juz nic nie poradze ze widzisz jakaś różnice.

   Pfuu krytyka jakbym byl w jakimś kolku różańcowym czy na zebraniu harcerskim ;)
   Widać ze Panowie nowi stażem bo takie pomysły (i nie takie) byly tu omawiane 5-7 lat temu.
   Po pierwsze nikt wam nie kaze tego robic i nie wasza sprawa jesli ktos zdecyduje sie skorzystac z podpowiedzi. Po drugie sąsiadów napisałem jak nie widziałem jeszcze definicji potwierdzenia i dlatego pisałem pozniej o rodzinie i 2 adresach (zona, mama).
   Odnosnie pdf swietoszki mialem na mysli tylko imie ponieważ czesto jest tak ze wlascicielem mieszkania jest rodzic a my i tak oplacamy ze swoich pieniedzy wiec gdzie tu nieuczciwość (ale najlepiej jak skylla puscic baka dla zasady nie rozumiejac co jest napisane).Odnośnie księgowej i krzywe sytuacje to nie skomentuje. Napisałem dla tych ktorzy ciulaja i kazdy 1000zl chcieli by miec jak najszybciej u siebie.Normalnym trybem nigdzie nie dzwoniąc płacimy z nadwyżka a następnego dnia wysyłamy do księgowości wniosek o zwrot i czekamy okolo tygodnia.
   Info dla krytykantów- osobiście nie korzystam z tych propozycji ponieważ jestem właścicielem.
   Jesli dalej uważacie ze to nieuczciwe w stosunku do biednego banku ktory jak tylko moze kosi was z wypłatami premii nawet wbrew zapisom swoich regulaminów (i często musicie pisac po 3-5 reklamcji zeby wypłacili to co sie wam nalezy tracac czas i nerwy) to wasza sprawa.Ale zostawcie oburzenie dla siebie i pozwólcie podjąć decyzje innym bo tak naprawdę nie macie tu nawet statusu wyjadacza.

   rw8888
  • Ciekawe jak byście zareagowali jakby ludzie tak jak pare temu zaczeli pisac jak wyludzaja tysiace (powtarzam tysiace) złotych z alior synca, jak namietnie wyplacaja w sklepach caschbacki zeby wyrobic limit dla moneybackow, jak kupuja co miesiac buty przez internet za 2 tysiace i zwracaja (moneyback za zakupy w odpowiednich sklepach) czy patrząc na dzisiejsza promocje Casaver, gdzie dokonywali kilkadziesiąt transakcji jedno groszowych przez dotpay na fundacje?Na policje byście dzwonili? ;)

   rw8888
  • Potwierdzam, co napisał rw8888, że czynsz, który zawiera w sobie opłatę za wodę, jest traktowany jak opłata za wodę.

   Co do reszty, to poprzednicy nie zgadzają się z przekraczaniem granicy między korzystaniem z promocji i okazji w zgodzie z regulaminami i prawem a działalnością nieuczciwą, do której należy fałszowanie dokumentów. Warto zastanowić się, czy gdyby bank albo kontrahent użył wobec nas tego samego, np. podmienił coś w dokumencie, uznalibyśmy to za działanie fair.

   abba
 • Cześć Wszystkim,

  Zastanawia mnie mnie pewne kwestia. W regulaminie nowej promocji jest zapis:
  7. Postanowienia końcowe
  3) Promocja nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Bank w tym samym
  czasie.

  Czy de fakto nie jest to zapis wykluczający potencjalnych uczestników z możliwości uzyskania premii z „programu poleceń”?
  Co sądzicie?

  Mike1 Odpowiedz
  • @Mike1, nie jest wykluczający, gdyż program poleceń nie jest promocją.Tak sądzę.

   Wiechu
  • podczas składania wniosku do nowej promocji, jest miejsce na kod polecający

   m.
 • Adminie , czy jest szansa, że dziś dostanę kod polecający ?? (wysłałem prośbę formularzem w poniedziałek) Chciałbym wziąć udział w promocji, która się kończy 31.03

  wiechu Odpowiedz
  • Kolejny miłosierny dzielący się swoimi kodami

   Ciekawski
  • Ciekawski a dziwisz się? Jak nie ma możliwości uzyskac od Admina to szczerze lepiej niech przez ten czas będą te kody udostępniane. Adminowi nie mam nic do zarzucenia ale ludzie chca do 31 otworzyć.

   bolek
  • Nie dziwię się, ale jednak jakieś zasady panują. Ostatnio też to przerabiałeś :)

   Ciekawski
  • Przerabiałem więc juz nie podaje. Za bardzo szanuje ten blog i jego Autora,bardzo nam pomaga! bardzo! Nawet niech zarabia na nim-nikomu w kieszeń nie zaglądam.

   bolek
 • @keton, nie wszyscy lamią zasady. Vide @Ciekawski. Ja też.

  qqq Odpowiedz
 • Odnośnie wspomnianej listy z bankami do przeniesienia konta. Ta lista to już przeżytek i prawdopodobnie konta ze wszystkich banków można zamknąć w takiej promocji (nie ma listy, musi im wskoczyć w systemie). Ja dziś będąc w oddziale bezproblemowo zamknąłem dla tej promocji konto w Nest Banku.

  rolin Odpowiedz
 • Moja historia ciągnie się dalej….. Czułem że coś się jeszcze wykluje i jest ! Oto odpowiedz na pytanie czy biorę udział w promocji
  „Dzień dobry,
  premia nie zostanie wypłacona, ponieważ rachunek nie został przeniesiony z Getin Noble Bank S.A. Otrzymaliśmy informację zwrotną z Pana dotychczasowego banku, że istnieje przeszkoda do przeniesienia- niezgodny adres zamieszkania. Sprawę otwarcia rachunku w programie poleceń przekazałem do odpowiedniej jednostki banku. Gdy uzyskam odpowiedź, przekażę ją Panu w odrębnej korespondencji.”
  Odpisałem że w Getinie dopełniłem formalności konto jest w trakcie zamykania (mam 2 adresy, zameldowania i zamieszkania). Zobaczymy co odpiszą.; Jak dalej będzie negatywna to będzie najszybciej zamknięte konto w mojej historii, ale wcześniej wymaluję im kilka zdań co o tym myślę.
  Pozostałym radzę też wysłać takie pytanie pocztą wewnętrzną lepiej nie być rozczarowanym.

  jojo Odpowiedz
 • Czy ta promocja nadal trwa? Link do regulaminu nie działa a banner przekierowuje do nowej. Bo nie chce bez sensu jechac do banku, a na nowa sie niestety nie łapię…

  klaudi Odpowiedz
  • Działa, musisz tylko zgłosić konsultantowi podczas rozmowy telefonicznej że chcesz tą promocje

   conrad_88
  • ja wczoraj zakładałam w oddziale na starą promocję i nie było problemu, tylko trzeba im powiedzieć, że to w ramach tej „zimowe korzyści…” do końca marca. Oni cos tam odhaczają przy składaniu wniosku w ramach której promocji.

   Ant
  • @conrad_88, kiedy miales rozmowe? Na pewno to odpali jeszcze?
   „4. Uczestnikiem Promocji może być Klient, który w okresie trwania Promocji spełni łącznie następujące warunki: 1) zawrze umowę Konta i jednocześnie przystąpi do Promocji,” – ZAWRZE w okresie promocji (7.01-31.03.2019) – składając wniosek internetowy dopiero dziś, da się jeszcze załapać na „Zimowe Korzyści”?

   hazzan
  • W oddziale na pewno zdołasz, bo zakładają od ręki.

   Czy dostaliście do podpisania „Zlecenie przekazywania środków”, bo taki jest warunek promocji ja nie dostałam takiego.

   abba
  • Ja początkowo też nie. Dopiero wydali na moją wyraźną prośbę.

   Mahyn
  • Składałem we wtorek, dziś był kurier. Zaciekawiło mnie że miałem do podpisu wypowiedzenie usługil bankowości elektronicznej w przenoszonym banku, a przecież przenoszę z niego tylko jeden rachunek, mam kilka innych, ciekawe co wyjdzie z tego

   conrad_88
  • Złożony wniosek internetowy dziś przed 14, już po 5 minutach telefon z banku. Wybrana opcja podpisania w oddziale, kurier mógłby być dopiero 1.04 (choć wg konsultantki i tak liczyłaby się data dzisiejsza, a nie data podpisania u kuriera, hmm).

   Jakieś przygody czekają w oddziale? podpisana będzie faktycznie umowa na podstawie wniosku internetowego, czy będą wciskać nowy wniosek stacjonarny?

   We wniosku internetowym była opcja dodania skanów dowodu os., ale wniosek przeszedł bez nich, podczas rozmowy tel nie było o nich wzmianki, czy w placówce czeka nieprzyjemne kserowanie lub skanowanie DO?

   Jak wygląda to „Zlecenie przekazywania środków” i co konkretnie się tam wypełnia?

   hazzan
  • U mnie wszystko pisała od nowa. Przygody? – trwa to prawie godzinę. Dowód oczywiście musiała zeskanować, choć we wniosku był wysłany. „Zlecenie przekazywania środków” to forma deklaracji, że od dnia xxx co miesiąc będzie się przekazywć środki na konto xxx i będą to środki z otrzymywanego dochodu z tytułu umowy o pracę.

   Łuki
  • Jak wygląda to „Zlecenie przekazywania środków” i co konkretnie się tam wypełnia?

   Podaje się nazwę, adres i NIP pracodawcy – u mnie konsultantka od razu wczepiła to w akta więc zakładam, że nigdzie tego nie wysłała. A teoretycznie powinna był wysłać do pracodawcy.
   Nie ma w regulaminie, że wpływ na konto ma być od pracodawcy, Było to przerabiane w poprzednich promocjach CA tego typu i chociaż niektórzy mieli przeboje z tym, to chyba wszystkim wypłacili te premie, o ile spełnili inne warunki. W samym regulaminie jest mowa o „wpływie na konto” w wysokości 1000 zł, a wpływ na konto jest zdefiniowany tamże.

   Generalnie długo to trwa w oddziale, ja siedziałam godzinę, a i tak część moich danych była w ich systemie, więc nie trzeba było klepać od nowa, straszna biurokracja.

   Generalnie, trzeba pilnować, żeby Pani (albo Pan) nic nie zapomniała – 1) podać kod polecający, 2) podać konto do przeniesienia, 3) podać dane pracodawcy, 4) zaznaczyć zgody marketingowe ewentualnie do programu poleceń 5) uważać, żeby podpis na umowie był taki sam jak podpis w banku, z którego przenosimy konto, bo mogą go nie zamknąć, 6) nie wdawać się w gatki na temat innych produktów, wykręcić się świętami i brakiem czasu.

   Kate
  • U mnie wyslali do pracodawcy. Uparli sie, ze trzeba. Ale udalo mi sie przechwycic od sekretarki i w praktyce nic nie przenosilem.

   keton
 • Do końca kwietnia czas na wypłatę premii za promocję i polecenie. Boję się bardzo o ten bank, pewnie będą przeboje :)

  maciekb94 Odpowiedz
  • Też jestem ciekaw ale mam przeczucie że będzie trzeba walczyć o swoje. Przenoszone konto mi nie zamkneli tylko wysłali sms że się nie udało. Sam to konto musiałem zamknąć. Zobaczymy…

   Ares
  • Tak mi się wydaje, że trzeba będzie reklamować. Mi również nie zamknęli przenoszonego konta, nawet, mnie o tym w ogóle nie informując. Dowiedziałem się po telefonie na infolinię, po tym jak sprawdziłem, że przenoszone konto jest cały czas aktywne (zamknąłem je sam w placówce tamtego banku). Pani na infolinii stwierdziła, że nie dostanę premii bo konto nie zostało przeniesione/zamknięte a to warunek do otrzymania premii. Poinformowałem ją, że żadnego takiego warunku w regulaminie nie ma, a jest jedynie „Upoważni bank do przeniesienia konta” co uczyniłem. Tak czy siak pewnie premii za założenie konta i premii z plecenia do końca kwietnia nie dostaniemy i trzeba będzie reklamować. W jaki sposób tam najlepiej reklamować? Przez CA24?

   Krupnik
 • Wypłacili dziś 50 zł, za otwarcie konta z polecenia w styczniu.

  Benito Odpowiedz
  • Zgadza sie, wpadlo „PREMIA W RAMACH PROGRAMU POLECEN II”. Konto ze stycznia.

   keton
  • Teraz czekam tylko na 200zl. Konto otwieralem kodem z LS tak wiec jakis szczesliwiec tez dostanie 50zl. Dziekujemy Ci Michale!

   keton
  • Jesteście pewni, że jest to kasa za otwarcie konta z polecenia, a nie za polecenie konta komuś w poprzednim miesiącu? A może skumulowanie jedno i drugie?

   pytanie
  • Ja również z wykorzystaniem LS. U mnie są dwie jedna na 50 zł, druga na 100 zł. Rozumiem, że jedna moja, a te 100 zł to moje polecenia ?

   Ciekawski
  • pytanie – raczej za moje konto, bo polecalem konto dopiero w nowej promocji pod koniec marca. No chyba, ze wczesniej moj kod admin komus przekazal. Mozemy porownac tytuly przelewow – moj masz powyzej.

   keton
  • U mnie też wpadło 50zł. Tytuł „Program polecen I”. Czekam na 200zł z promocji.

   maciekb94
  • Tytuł przelewu mam taki sam, jednak kwota wyższa niż 50 zł. Zakładam w takim razie, że załapałem się jedynie na polecenia, a za otwarcie z kodu już nie (karencja).

   pytanie
 • U mnie kasy brak (konto tez ze stycznia). Wypełniałem formularz online, podałem kod. Potem przy rozmowie z konsultantem, gdy trzeba było jeszcze raz przedyktować dane kodu nie podawałem bo nie by to o to pytania i tu widzę problem.

  simrisham Odpowiedz
  • Mozliwe, ze dawca kodu zamknal juz konto. Albo u ciebie cos namieszali.

   keton
  • Pamiętajcie o karencji w programie poleceń. Ja zakładałem w styczniu 2019 z polecenia z LS ale z racji że w zeszłym roku też zakładałem konto z polecenia (zamknąłem je w połowie 2018) to w tej promocji 50 zł mi nie wpadło.

   saroyan
 • Zakładałem konto 28.03. Dziś wpadło 50 zł tytułem: PREMIA W RAMACH PROGRAMU POLECEŃ II.

  Krak Odpowiedz
  • To mozliwe? Warunki spelniles juz w marcu? Ja zakladalem konto w styczniu, warunki spelnilem styczniu, ale 50zl wpadlo dopiero teraz.

   keton
  • Zatem są równi i równiejsi.

   Ciekawski
  • Możliwe, osoba polecająca, zgodnie z regulaminem dostaje premię w nastepnym miesiącu po otwarciu konta przez poleconego. Czyli, ktoś otworzył konto z twoim kodem polecenia w marcu, premię dostaniesz w kwietniu.

   Benito
  • Jak? „Premia dla Poleconego przysługuje w przypadku spełnienia przez Poleconego warunków określonych w
   punktach 4 i 5 Regulaminu oraz dodatkowo w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy
   kalendarzowych od daty zawarcia umowy o Konto:” To niemożliwe.

   maciekb94
  • A tak Benito ma rację. Polecony nie musi spełnić wymagań, żeby polecający dostał premię i dostaję ją do końca następnego miecha :P

   maciekb94
  • Benito – jesli jest tak jak piszesz to jednak dostalem nagrode za kod polecenia do zalozenia konta zony w marcu. Czyli nadal czekam na 50zl za swoje konto i zona tez 50zl za swoje jak spelni warunki.

   keton
  • @keton, jest tak jak piszesz. Dostałeś premię za polecenie żony w marcu. Ja też poleciłem żonę w marcu i jako osoba polecająca otrzymałem premię. Natomiast jako polecona muszę spełnić warunki i odczekać trzy miesiące na premię

   Krak
 • Tak, tego samego dnia przelałem 1000 zł, a następnego żona otworzyła konto z mojego polecenia i za to polecenie wpadła ta premia. Czekałem na tę promocję z końca marca, ale jak wielu innych i mnie wykluczała więc oboje z żoną musieliśmy spieszyć się z otwarciem do 31.03. Otwieraliśmy w placówce.

  Krak Odpowiedz
 • Witam
  Dzisiaj wpadło 50 tytułem premia w ramach programu poleceń I,kod polecenia z LS.Dzięki i pozdrawiam Wszystkich :-)

  anatol Odpowiedz
 • U mnie 2 przelewy po 50 zł, oba tytułem: „PREMIA W RAMACH PROGRAMU POLECEN II”. Fajna taka niespodzianka, jedno konto to polecone znajomemu, drugie wychodzi, że z pomocą LS, więc dla Admina wielkie dzięki za udostępnienie takiej możliwości :D

  Toto Odpowiedz
 • Też mi dzisiaj wpadło 50 zł. Pytanie tylko jak poznać- czy to za bycie polecającym czy poleconym….

  Tomaszsz Odpowiedz
 • A u mnie nic… nie wpadło :P

  luka89waw Odpowiedz
 • „PREMIA W RAMACH PROGRAMU POLECEN II” – to jest tytuł przelewu za polecenie kogoś, pytanie czy za otwarcie z czyjegoś polecenia jest ten sam czy inny? być może nigdy się nie dowiemy, bo jest karencja…

  abc Odpowiedz
  • A u mnie natomiast dla odmiany +50zł z tytułem przelewu „PREMIA W RAMACH PROGRAMU POLECEN I”

   ZICHI
 • Jeśli po 3 miesiącach to za bycie poleconym, jeśli po miesiącu to za polecenie kogoś :)

  maciekb94 Odpowiedz
 • Na jednym z kont wpadło 200zł tytuł przelewu „bonus promocyjny”

  ANETT75 Odpowiedz
  • Ktoś jeszcze dostał, bo u mnie nic nie ma? Konto otwarte w styczniu i od stycznia przelewy na min. 1000 zł.

   pytanie
  • Dzięki. No to czekam, u mnie też styczeń z tym że problem z przeniesieniem konta był. Jak nie będzie w tym i następnym miesiącu to zapewne już reklamacja pozostanie

   ZICHI
  • U mnie też nie ma. Od stycznia. Konto przeniesione bez problemu.

   Adam546
 • Potwierdzam u mnie tez wpadlo 200zl – bonus promocyjny. Konto ze stycznia. Teraz czekam tylko na 50 z polecenia.

  keton Odpowiedz
  • Sam przelewałes tysiaka czy wypłata od pracodawcy?

   Adam546
  • Przelewalem sam. Ale papier o przeniesienie wyslali, udalo mi sie go przechwycic w firmie. Konto przeniesione bez problemow (KO z Santandera).

   keton
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy